Jump to content

[Οδηγός] FAR Manager για όλα τα DB2020 κινητά!


Darky
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνα με τα αρχεια που μου εδωσε ο pythagoras_7 το κινητο δεν εγινε VFLive... Απλα υπαρχει πανω αριστερα το "Ticker" το οποιο δεν φευγει ουτε με την επαναφορα ρυθμισεων.
Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 683
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συμφωνα με τα αρχεια που μου εδωσε ο pythagoras_7 το κινητο δεν εγινε VFLive... Απλα υπαρχει πανω αριστερα το "Ticker" το οποιο δεν φευγει ουτε με την επαναφορα ρυθμισεων.

 

πάτα με το joystick κέντρο προς τα μέσα και θα σε βάλει στο menu...;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος τελικα που θα μπορουσε να με βοηθησει με τον far manager θελω να αλλαξω το μενου και την γραμματοσειρα στο s500i μου!αλλα δεν ειμαι πολυ καλη με τα αγγλικα και θελω την βοηθεια καποιου που να το κατεχει σας παρακαλω μονο τις οδηγιες θελω.δεν θελω να αλλαξω το λογισμικο σε w580.απλα να αλλαξω το μενου please:( α ξεχασα να ρωτησω πως βρισκουμε τι cid εχουμε
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος τελικα που θα μπορουσε να με βοηθησει με τον far manager θελω να αλλαξω το μενου και την γραμματοσειρα στο s500i μου!αλλα δεν ειμαι πολυ καλη με τα αγγλικα και θελω την βοηθεια καποιου που να το κατεχει σας παρακαλω μονο τις οδηγιες θελω.δεν θελω να αλλαξω το λογισμικο σε w580.απλα να αλλαξω το μενου please:( α ξεχασα να ρωτησω πως βρισκουμε τι cid εχουμε

 

ola ta s500i einai cid52:!:

Epeisis gia na min prospa8eis me ton far manager katevase to XS++ 3.1 kai kanta ola apo ekei;)

Odigous dn nomizw na xreiasteis na deis alla mono ta directories ton menu kai twn fonts;)

An 8imamai kala twn flash menu einai tpa preset system desktop flash:!:

Ta arxeia ta opoia 8a valeis 8a prepei na exoun kataliksi *.SWF;)

Meta pernas ta katallila themes kai eisia ok;)

 

Elpizw na voi8isa;)

 

 

P.S.Epeisis kserei kaneis ti platforma einai to w890i???

 

Filika

 

Nikolas

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα.χωρις να θελω να γινω κουραστικη μηπως θα μπορουσες να μου πεις και την διαδικασια γιατι οι οδηγιες ειναι στα αγγλικα και δεν πολυ καταλαβαινω.ευχαριστω ξανα και λυπαμαι αν σε κουραζω

:O

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα.χωρις να θελω να γινω κουραστικη μηπως θα μπορουσες να μου πεις και την διαδικασια γιατι οι οδηγιες ειναι στα αγγλικα και δεν πολυ καταλαβαινω.ευχαριστω ξανα και λυπαμαι αν σε κουραζω

:O

 

pote dn 8a mporousa na arni8w na voi8isw mia gunaika poso mallon otan to zitaei toso eugenika:!:

 

mpaineis mesa sto prog kai patas connect:!:

Meta sundeeis to kinito me to cable patwntas to "C" mexri na sto anagnwrisei:!:Otan to anagnwrisei dialegeis tin kartela GFX an 8imamai kai patas start:!:

apo ekei meta allazeis oti 8es arkei na exeis ta directories kai ta katallila arxeia:)

 

an 8es otidipote allo epoikinwnise mazi mou me pm:)

 

Filika

 

Nikolas:p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

:) σε ευχαριστω πολυ το βρισκω λιγο δυσκολο να το κανω μονη μου αλλα αν τα καταφερω θα σου ειμαι ευγνωμων.και παλι ευχαριστω πολυ αν σε χρειαστω να σου δωσω το msn μου?:!:
Link to comment
Share on other sites

αν θες το δίνεις και σε μένα και σε βοηθάω:)
Link to comment
Share on other sites

παραλιγο να το χαλασω το κινιτακι μου,ευτυχως που στο τελος την καταλαβα την πατατα μου.αλλα εξακολουθω να χρειαζομαι βοηθεια θελω τοσο πολυ να αλλαξω το μενου στο s500 μου.λοιπον το msn μου ειναι stalitsa2000@hotmail.com οποιος η οποια νομιζει οτι μπορει να με κατατοπισει σχετικα με το προβλημα μου ειναι ευπροσδεκτος-η:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Βοηθέια βρε φιλαρακιά μου....

 

Το k610im το μικρουλάκι μου πηγά κ τού εκανα convert σε w660 αλλα οταν γραφώ πιν και ανοιγει μ λεέι σφαλμα εποικινωνηστέ με τον παροχό δν 3ερώ τι να κανώ:(

 

πειτε μου τι να κανώ η καποιός να μπεί στο pc μου

με το teamviewer

 

Ευχαριστώ

 

Φιλικά

Γιώργος

iPhone 4s - Jailbroken 6.1.2

Xperia Mini Pro//Rooted//xRecovery//Android 4.1//Overclocked 1,4GHZ

Link to comment
Share on other sites

Ενταξεί ελυσέ το θεμα το εφτιαξα αλλα εχω ενα μικρο προβληματακί το walkman δεν λειτουργει και οταν βαζω να παιξουν τραγουδια το κινητο παγωνει... τι ειναι??

iPhone 4s - Jailbroken 6.1.2

Xperia Mini Pro//Rooted//xRecovery//Android 4.1//Overclocked 1,4GHZ

Link to comment
Share on other sites

είναι πρόβλημα αυτό σύνηθες,γιατί υπάρχει ασυμβατότητα...Υπάρχει ένα patch για αυτό,που νομίζω κάνει κάτι με το φωτισμό των πλήκτρων και λειτουργεί το κινητό μετά μια χαρά...Ψάξτο...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω αγοράσει εδώ και 1.5 χρόνο το κ750ι με το patch για να έχει το software του w800i. Είναι κλειδωμένο στην Vodafone και δοκίμασα 2 μαγαζιά και μου είπαν ότι δεν μπορούν να το ξεκλειδώσουν :S

Αυτό το πρόγραμμα έχει την λύση για μένα; Τι χρειάζομαι;;

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ! ΜΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΤΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΑΠΟ SEUS ΣΕ DB2020 ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΕ CID 53!
Link to comment
Share on other sites

Na se kala one tree hill:!:

 

Mporei kapoios na mou dwsei ta teleutaia cid52 firmware files gia SE w580i???

 

Euxaristw Polu

 

Filika

 

Nikolas:!:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μπορέσει κάποιος από σας να μου ανεβάσει την firmware

R8BE001 CID52 για το w880 αν μπορέσει και την βρει πουθενά!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ρε παιδιά που μπορώ να βρω την έκδοση K800_R8BC004_FS_MEDITERR_RED52 ή έστω κάποια άλλη για k800i που να υποστηρίζει ελληνικά???
it is a dirty job but someone has got to do it...
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς την R8BF003 MEDITEER version για το Κ800? Εχω βρει την K800_R8BF003_FS_EUROPE_4_RED52 αλλά δεν θα μπορώ να γράφω Ελληνικά (sms, notes, etc), μήπως υπάρχει τρόπος να περάσω τα Ελληνικά μετά το φλασαρισμα? :wacko:

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

που θα μπορούσα να βρω vodafone έκδοση για w900,αγγλικό ή Ελληνικό καθώς η γλώσσα δε με νοιάζει....:ninja:
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς την R8BF003 MEDITEER version για το Κ800? Εχω βρει την K800_R8BF003_FS_EUROPE_4_RED52 αλλά δεν θα μπορώ να γράφω Ελληνικά (sms, notes, etc), μήπως υπάρχει τρόπος να περάσω τα Ελληνικά μετά το φλασαρισμα? :wacko:

 

Flashare to kinito sou mono me to Main Firmware.De xreiazetai na flashareis kathe fora kai to File System.

Link to comment
Share on other sites

Flashare to kinito sou mono me to Main Firmware.De xreiazetai na flashareis kathe fora kai to File System.

Γίνετε αυτό?? Εχω το K800_R8BF003_MAIN_GENERIC_WI_RED52.mbn, στο XS++3.1 θα αφήσω κενό το πεδίο για το FS file? :blink:

Εννοείτε δεν με ενδιαφέρει το Ελληνικό μενού (πάντα έχω το English) αλλά να γράφω και να διαβάζω sms και address book στα Ελληνικά!

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

Γίνετε αυτό?? Εχω το K800_R8BF003_MAIN_GENERIC_WI_RED52.mbn, στο XS++3.1 θα αφήσω κενό το πεδίο για το FS file? :blink:

Εννοείτε δεν με ενδιαφέρει το Ελληνικό μενού (πάντα έχω το English) αλλά να γράφω και να διαβάζω sms και address book στα Ελληνικά!

 

Nai ame pws den ginetai.To exw dokimasei giauto sou lew.Apla sto XS++ den tsekareis to File System.To afineis anenergo.

Link to comment
Share on other sites

Nai ame pws den ginetai.To exw dokimasei giauto sou lew.Apla sto XS++ den tsekareis to File System.To afineis anenergo.

ok, θα το δοκιμάσω αμέσως, σε μισή ώρα θα δούμε τι απέγινε :X

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

ok, δουλεύει!! Firmware R8BF003, Java 7.7, αλλά έμεινε CDA102568/4 R4A MEDITEERR :)

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Οδηγός] FAR Manager για όλα τα DB2020 κινητά!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...