Jump to content

Πάμε Στοίχημα 2007-2008


porcupine
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω μια διαίσθηση τώρα ότι η Ελλάδα απόψε θα σκίσει την Σουηδία :happy:
Buy, Sell or Rent Properties Around The World! - Real Estate Listings
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια διαίσθηση τώρα ότι η Ελλάδα απόψε θα σκίσει την Σουηδία :happy:

 

μηπως ηταν αναποδη η διαισθηση??:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόνο διπλό να μη βγει το βραδινό γιατί θα καταστραφούμε...

 

:cry::cry::cry::cry:

 

Πάμε για τα αυριανά τώρα... Βλέπω διπλό την Πορτογαλία και το άλλο 1 ή Χ αλλά δεν ξέρω ποιο να προτιμήσω...

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Σημερα εχασα το παιχνιδι τις Ισπανιας αλλα πηρα τα λεφτα μου απο το παιχνιδι της Ελλαδας δυστυχως,Για αυριο εχετε καμια προταση;

Αυτο το x της ελβετιας-τουρκιας ειναι ακρως δελεαστικο,Πορτογαλια μαλλον θα το παιξω διπλο

Link to comment
Share on other sites

Για συνεχόμενη αλλά τελευταία φορά η betoto με απογοητεύει...Είχα παίξει pogrebniak πρώτο scorer διοργάνωσης αλλά σε αντίθεση με τον οπάπ και άλλες εταιρείες θεωρεί το στοίχημα χαμένο....Δεν τηρούν τους βασικούσ κανόνες του στοιχήματος....Κρίμα για τη betoto
:cry:
Link to comment
Share on other sites

σήμερα το έριξα στις κάρτες. για να δούμε, για τον πρώτο αγώνα, τον δεύτερο αργότερα.

www.innerwish.gr

www.youtube.com/innerwish

Link to comment
Share on other sites

Για συνεχόμενη αλλά τελευταία φορά η betoto με απογοητεύει...Είχα παίξει pogrebniak πρώτο scorer διοργάνωσης αλλά σε αντίθεση με τον οπάπ και άλλες εταιρείες θεωρεί το στοίχημα χαμένο....Δεν τηρούν τους βασικούσ κανόνες του στοιχήματος....Κρίμα για τη betoto

Στειλε τους email με τα παράπονά σου. Γαιτί δεν το κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Μας πλήρωσε η Πορτογαλία σήμερα και με το Χ της τουρκίας τα πράγματα πλέον απογειώνονται.

 

Μακάρι να βγει το Χ αλλά δύσκολο το βλέπω... :worry:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Έχε πίστη τέκνον μου. :p

 

Θα σου φιλούσα το χέρι τώρα αλλά καλύτερα να τελειώσει πρώτα! :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

και εγω χ το εβαλα στο Ελβετια Τουρκια, ενω την πορτογαλια το παιξα over!!

 

 

Γεια δειτε τι σας ελεγα...:rolleyes::shifty:

 

edit:μολις το εχασα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάμε στα αυριανά τώρα. Πώς τα βλέπετε; Θα το πάρει η Γερμανία; Εγώ και τα δύο για διπλά τα κόβω αλλά θα τα κοιτάξω καλύτερα αύριο. Με περιμένει και μια Θεμροδυναμική το πρωί... :wacko:
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έγινε χθες ειλικρινά δεν ξέρω αν έχει ξαναγίνει...

Στο 85' χάνω την Πορτογαλία (σκορ 1-2), έρχεται αυτός που χει τα γηπεδάκια και μου λέει "Αρειανέ κουβά στο 85". Εκείνη την ώρα πιάνω τετ-α-τετ και στο καπάκι ανατρέπω βλακωδώς τον επιθετικό, ο οποίος είχε μειονέκτημα στο rebound, μιας και η μπάλα ήταν πίσω του και ήταν δίπλα του και αμυντικός μου. Αποκρούω, δοκάρι, και γκολ…2-2 από 2-0 υπέρ μας….Στην επόμενη φάση καταπληκτικό αυτογκόλ στο «Γ», μένω άναυδος…Γυρνάμε το ματς, πιάνω 6-7 τετ-α-τετ και στις καθυστερήσεις, κάνουν σουν από τη σέντρα, η μπάλα έρχεται χαλαρά στα χέρια μου, χτυπάει στα πόδια ενός αμυντικού μου, 2ο αυτογκόλ και χάνουμε 6-5……..Οταν δεν τρώμε ποτέ πάνω από 2,5 γκολ και όταν οι αντίπαλοι παίζουν με παίχτη λιγότερο από την έναρξη του αγώνα…Και το αποκορύφωμα το γκολ της Τουρκίας στο 93΄ για να χάσουμε ποντάρισμα 800€ στο σκορ 0-0, 1-1 και 2-1….

ΗΜΑΡΤΟΝ……..

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...