Jump to content

Πρόβλημα με Power DVD


szion
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΈΧω ένα πρόβλημα με το POWER DVD και με το Nero τα όποια πρέπει να σχετίζονται μεταξύ τους.Όταν πάω να ανοίξω ένα DVD από το Power DVD αυτό μου βγάζει σφάλμα ότι υπάρχει αντικείμενο το όποιο δεν μπορει να διαβαστεί.Όταν πάω να ανοίξω *.vob αρχείο τότε το παίζει άλλα σε όλλή μεγάλη ταχύτητα και χωρίς ήχο.Επίσης στο Nero μια φόρα που δοκίμασα να γράψω CD ένω γράφτηκε κανόνικα μου έβγαλε σφάλμα στο τέλος burn failed.Ξέρει κανείς τι φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,το cdάκι σου θα κάηκε μάλλον επειδή θα το έγραφες σε μεγαλύτερη ταχύτητα απ' ότι έπρεπε.Την ταχύτητα την βλέπεις στην συσκευασία η μπορεί να υπάρχει πάνω sto CD.

Για το DVD δεν μπορώ να σου απαντήσω εγώ:DDDD πάντως το PowerDVD kai to Nero δεν σχετίζονται.

Link to comment
Share on other sites

Όχι το CD δεν κάηκε άπλως πήρα μύνημα λάθους το CD ;htan 52X και γράφτηκε με 24X.Επίσης ξέχασα να πώ ότι το DVD μπορεί να διαβαστεί σωστά με το DVD decrypter και ότι μπόρεσα να φτίαξω DivX χωρίς κανένα πρόβλημα αλλά το Nero Recode και το Clone DVD δεν μπόρεσαν να διαβάσούν τα δεδομένα πού είχα γράψει στον σκληρό από το DVD,και μου έβγαζαν το ίδιο σφάλμα
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν νομίζω οτί έχει τόσο μεγάλη σημασία ήταν Creation και δουλεύει κανονικότατα δηλαδή μπορείς να διαβάσεις όλα τα δεδομένα.Γράφτηκε με το DVD-r/-rw/+r/+rw SonyDRU500a
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LimassoL (31 Δεκ. 2003 , 10:04)

 

PowerDvd sucks hard!!try WinDvD rules!!gl

 

... το DVD μπορεί να διαβαστεί σωστά με το DVD decrypter και ότι μπόρεσα να φτίαξω DivX χωρίς κανένα πρόβλημα αλλά το Nero Recode και το Clone DVD δεν μπόρεσαν να διαβάσούν τα δεδομένα πού είχα γράψει στον σκληρό από το DVD,και μου έβγαζαν το ίδιο σφάλμα.... δεν είναι πρόβλημα του POwer DVD και το WinDVD Να δοκιάμσω πάλυ σφάλμα θα μου βγάλει.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν κανεις επανεγκατασταση?Μπορει και παιξει.Αν και αρχικα κοιτα να δεις αν ειναι ενεργοποιημενο το DMA του DVD-Rom σου.

http://www.myphone.gr/mp1/myphone7.gif

P900/P910i/V3i/K800i/iPhone 2G/C510/Galaxy 3/Galaxy Ace/Galaxy S2/Galaxy S3/LG G2/OpO/Galaxy Alpha/S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν δοκίμάζεις να κατεβάσεις κανένα update???? Ισως να φταίει η εκδοσή σου :)

Albert Einstein : "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." :!: :)

 

<-><-><-><-><->

This signature is protected by Norton AntiVirus 2005 :cool:

Link to comment
Share on other sites

βρε παίδες πως κάνω update το power DVD..?? έχω το serial και δεν βρίσκω τρόπο να το περάσω..:o (έχω κάνει install το power dvd 5 αλλά έγραφε trial και κάθε φορά που τρέχω το πρόγραμμα μου βγάζει το ''thanks you for using this trial version of powerdvd which is valid for 14 days...'')....anyone?? :o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 ( 7 Ιαν. 2004 , 13:38)

 

βρε παίδες πως κάνω update το power DVD..?? έχω το serial και δεν βρίσκω τρόπο να το περάσω..:o (έχω κάνει install το power dvd 5 αλλά έγραφε trial και κάθε φορά που τρέχω το πρόγραμμα μου βγάζει το ''thanks you for using this trial version of powerdvd which is valid for 14 days...'')....anyone?? :o

 

 

Mou fenetai prepei na kaneis re-install kai grafto molis to egathistas.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 ( 7 Ιαν. 2004 , 13:38)

 

βρε παίδες πως κάνω update το power DVD..?? έχω το serial και δεν βρίσκω τρόπο να το περάσω..:o (έχω κάνει install το power dvd 5 αλλά έγραφε trial και κάθε φορά που τρέχω το πρόγραμμα μου βγάζει το ''thanks you for using this trial version of powerdvd which is valid for 14 days...'')....anyone?? :o

 

 

Μάλλον χρειάζεσαι crack, όχι serial. Πάνε μια βόλτα απο εδώ και θα βρείς πιστεύω ο,τι χρειάζεσαι ;)

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...