Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές: Διαδικασία - Symbian Signed


Pitsi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια αν σας ειναι ευκολο...

Ν95 για το Nokmote_beta1_unsigned.sis

 

ΙΜΕΙ : 356983013419608

 

Ευχαριστω προκαταβολικα :rolleyes::)

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου.:)

 

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βγάζεις το φάκελο "Sign sis" από το zip αρχείο.
  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε abc.sis ή abc.sisX, ανάλογα.
  • Για να ολοκληρωθεί η διαδικασία, θα πρέπει:
    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sis, να τρέξεις το "auto_signsis.bat".

    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sisX, να τρέξεις το "auto_signsisX.bat".

Το υπογεγραμμένο αρχείο δημιουργείται αυτόματα με όνομα "abc_signed.sis" ή "abc_signed.sisX", ανάλογα.

 

Σημείωση: Το πιστοποιητικό αυτό προορίζεται μόνο για το κινητό με το συγκεκριμένο imei και ισχύει μέχρι 23.01 2011.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν γίνεται και για μένα ένα πιστοποιητικό

δοκίμασα τα πάντα αλλά το symbiansigned δεν

δέχεται κανένα email.

imei 352757013010656

Ευχαριστώ......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν γίνεται και για μένα ένα πιστοποιητικό

δοκίμασα τα πάντα αλλά το symbiansigned δεν

δέχεται κανένα email.

imei 352757013010656

Ευχαριστώ......

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου.:)

 

Ακολουθείς τις παραπάνω οδηγίες... είναι οι ίδιες!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.αν μπορειτε καντε μου ενα πιστοποιητικο.Θεκω να εγκαταστησω το sygic.Ειμαι καινουριος στο forum κ αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα.το imei ειναι 358353000714601.
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου.:)

 

Ακολουθείς τις παραπάνω οδηγίες... είναι οι ίδιες!

 

Eυχαριστώ είσαι πολλή γρήγορος.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.αν μπορειτε καντε μου ενα πιστοποιητικο.Θεκω να εγκαταστησω το sygic.Ειμαι καινουριος στο forum κ αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα.το imei ειναι 358353000714601.

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου.:)

 

Ακολουθείς τις οδηγίες του προηγούμενου post... είναι οι ίδιες!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι εύκολο, μπορεί να μου φτιάξει κάποιος ένα φάκελο για να κάνω sign; Το imei είναι 3569830122235559 :)

 

Φίλε μου το κατεβάζεις από ..::εδώ::..

Οδηγίες θα βρεις στην προηγούμενη σελίδα και το πιστοποιητικό σου λήγει στις 24/01/2011 ;):):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια΄..... Μπορεί να μου κανει κ μενα καποιος ενα φακελο? το ιμει μου ειναι αυτο:

358640017035966

 

Ευχαριστώ παρα πολύ.. εκ των προτέρων.. :)

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια΄..... Μπορεί να μου κανει κ μενα καποιος ενα φακελο? το ιμει μου ειναι αυτο:

358640017035966

 

Ευχαριστώ παρα πολύ.. εκ των προτέρων.. :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2110655#post2110655 :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

καποιος ''μαγκας'' απο εδω μεσα εχει την ιδιοτητα να παιζει με τα imei μας που βλεπει στο σχετικο topic εδω περα.τελοσπαντων οπως και να εχει εμενα προσωπικα θα μου κ..... τα α....!να πω στα παιδια απο εδω μεσα αν τους παρει με αποκρυψη κανεις να μην το σηκωσουνε για κανενα λογο αλλιως την πατησανε.δεν εχω κανενα λογω να κανω πλακα το ξαναλεω προσεχετε γιατι στο κοσμο αυτο υπαρχουνε και ''πεδακια'' στο μυαλο
Link to comment
Share on other sites

Εξηγησε το αυτο που γραφεις, τι εγινε? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εξηγησε το αυτο που γραφεις, τι εγινε? :)

φιλε gianpithio πρωτα μου εγινε μια ''περιεργη'' κληση με αποκρυψη και υστερα απειλες μυνηματων οτι θα μου χαλασει το κινητο και mpla mpla.και το ιδιο λεει για οσους εδω μεσα που εχουνε βαλει τα imei τους.:wacko:.ας μας ενημερωσει καποιος αν ξερει αν γινετε τελικα να μας ''πηδησουνε'' μεσα απο ενα imei.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι εγινε κατι αλλο, απο ποιον αριθμο σου εστειλε μηνυματα? εαν ο αριθμος ειναι περιεργος υπαρχουν σελιδες στο net που μπορεις να στειλεις και εσυ μηνυματα σε φιλους που ξερεις των αριθμο τους και να τους κανεις πλακα, παντος εαν ειναι καποιος που κανει κολπα το imei μου ειναι:

http://img167.imageshack.gr/files/0pl1awlmd6z68f7qqr9n.gif

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι εγινε κατι αλλο, απο ποιον αριθμο σου εστειλε μηνυματα? εαν ο αριθμος ειναι περιεργος υπαρχουν σελιδες στο net που μπορεις να στειλεις και εσυ μηνυματα σε φιλους που ξερεις των αριθμο τους και να τους κανεις πλακα, παντος εαν ειναι καποιος που κανει κολπα το imei μου ειναι:

http://img167.imageshack.gr/files/0pl1awlmd6z68f7qqr9n.gif

 

αγαπητε φιλε gianpithio θα σου στειλω pm να σου πω για να μην τα σπαω και σε αλλους:blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα φάκελο SignApps όπως έλεγε το ποστ που μου έδωσε ο gianpithio. Τώρα κάνω upload το xyz.csr εδώ: http://rapidshare.com/files/86424138/xyz.csr.html

 

Τώρα τι γίνεται? Μου στέλνει κάποιος κάτι? και πως θα υπογράφω εφαρμογές?

 

(ευχαριστώ πολύ)

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Το site το χρειάζεσαι μία φορά για να κατεβάσεις το πιστοποιητικό σου.

Δεν πας κάθε φορά που θέλεις να υπογράψεις μία εφαρμογή στο site.

Μέσω του πιστοποιητικού που θα κατεβάσεις την πρώτη φορά, θα μπορείς να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου ή τα θέματα σου.

 

Για το πώς δημιουργούμε απαραίτητα αρχεία δες τον οδηγό του leftezi.

 

Παιδιά άνοιξα ένα καινούργιο e-mail στο clickgr.com αλλά όταν πήγα στο https://www.symbiansigned.com/app/page να κάνω εγγραφή μου έβγαλε το εξής μήνυμα "Registration from this email domain is not allowed". Καμιά ιδέα-πρόταση κανείς;

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα φάκελο SignApps όπως έλεγε το ποστ που μου έδωσε ο gianpithio. Τώρα κάνω upload το xyz.csr εδώ: http://rapidshare.com/files/86424138/xyz.csr.html

 

Τώρα τι γίνεται? Μου στέλνει κάποιος κάτι? και πως θα υπογράφω εφαρμογές?

 

(ευχαριστώ πολύ)

Κατέβασε το πιστοποιητικό σου από εδώ.

Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να βάλεις το xyz.cer στον ίδιο φάκελο με τα υπόλοιπα αρχεία.

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε xyz.sis ή xyz.sisX ανάλογα.
  • Τρέχεις το "auto_signsis.bat". Αυτό σου δημιουργεί αυτόματα το υπογεγραμμένο πρόγραμμα xyz_signed.sis ή xyz_signed.sisX αντίστοιχα.

Στη περίπτωση που έχεις ένα sisX αρχείο προς υπογραφή, θα πρέπει να τροποποιήσεις το περιεχόμενο του "auto_signsis.bat" κάνοντας δεξί κλικ και πατώντας "Επεξεργασία".

  • δηλαδή από: signsis xyz.sis xyz_signed.sis xyz.cer xyz.key 12345
  • πρέπει να το κάνεις έτσι: signsis xyz.sisx xyz_signed.sisx xyz.cer xyz.key 12345

Σημείωση: Το πιστοποιητικό λήγει στις 24.01 2011.

 

======================================================================================

 

AN ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ν95 .Το ΙΜΕΙ ειναι 358998015653812

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου.:)

 

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βγάζεις το φάκελο "Sign sis" από το zip αρχείο.
  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε abc.sis ή abc.sisX, ανάλογα.
  • Για να ολοκληρωθεί η διαδικασία, θα πρέπει:
    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sis, να τρέξεις το "auto_signsis.bat".

    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sisX, να τρέξεις το "auto_signsisX.bat".

Το υπογεγραμμένο αρχείο δημιουργείται αυτόματα με όνομα "abc_signed.sis" ή "abc_signed.sisX", ανάλογα.

 

Σημείωση: Το πιστοποιητικό αυτό προορίζεται μόνο για το κινητό με το συγκεκριμένο imei και ισχύει μέχρι 24.01 2011.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Eαν ειναι δυνατων και μπορειτε καντε μου και σε εμενα ενα πιστοποιητικο.Θελω να εγκαταστησω το sygic.Ειμαι καινουριος στο forum (πρωταρης) αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα.το imei μου ειναι 351892018015490.Υπαρχει καποιο προβλημα με το Ε50??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.:confused::confused:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...