Jump to content

Samsung SGH-G800


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 226
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

16.000.000 nomizo, den exo dei kapoy 262.000

apo ti ekougete prepei na einai pio anotero apo ta alla px k850 g 600 stin piotita fotografias..

 

tora gia pexnidia isos prepei na kaneis ayto p kanoun sto u 600 na energopiiseis to java ayto ekana ego kai meta na katebazeis paixnidia kai me to JADMaker na kaneis to jar kai ena jad kai na ta pernas kai ta dio sto tilefono kai na kaneis egkatastasi

Link to comment
Share on other sites

εγω θα το χω αυριο παντως οποτε και θα γραψω και καποιες λεπτομερειες

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

:) Και ένα Νέο Review από το GSMarena.

 

 

http://img90.imageshack.us/img90/8333/gsmarena031xv0.jpg

Link to comment
Share on other sites

το κινητακι ειναι πρωτο,χτες παρελαβα,σημερα θα το τεσταρω καλα και μετα θα γραψω την γνωμη μου

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το κινητακι ειναι πρωτο,χτες παρελαβα,σημερα θα το τεσταρω καλα και μετα θα γραψω την γνωμη μου

 

kaloriziko:)

 

 

and write soon....:O

Link to comment
Share on other sites

λοιπον αρχιζω με τις πρωτες μου εντυπωσεις.

απο εμφανιση δεν θυμιζει samsung,φαινεται λες και ειναι smartphone μπορει να υποθεσει καποιος,τρομερο σχεδιο και υψηλη ποιοτητα κατασκευης δενουν το νεο αυτο μοντελο της samsung.

η προσοψη ειναι μεταλλικη.το υπολοιπο υλικο ειναι απο πλαστικο καλης ποιοτητας απο οτι δειχνει,και πισω το τμημα της μπαταριας και του καλλυματος της καμερας ειναι επισης μεταλλικα κι αυτα.

δυστυχως υπαρχει ενας μικρος τζογος οταν ειναι κλειστο οχι αριστερα,η δεξια,απλα οταν το πιεσει κανεις λιγο μεσα καθως ειναι κλειστο το κατω τμημα παιζει λιγο.

η ποιοτητα του slider ειναι απλα κορυφη οπως μας εχει συνηθισει η samsung.

το πληκτρολογιο το λιγο παραξενο αλλα ομορφο,στην αρχη μου φανηκε λιγο σκληρο.

η οθονη του εμφανως μεγαλη κι ευδιακριτη με πολυ καλα χρωματα κι απεικονηση εννοειται.

το μενου του ειναι ανανεωμενα σε καποια σημεια με επιπλεον ρυθμισεις και προφιλ.

ηχο μηνυματος μπορουμε κι εδω να βαζουμε οποιον εμεις θελουμε.

επισης στον τομεα του ηχου ειναι πολυ καλο και προς εκπληξην μου και δυνατος κατι που η samsung δεν με ειχε συνηθισει.

και περναω στην καμερα.

καταρχην πολυ καλο το καλλυμα της.

οι ρυθμισεις στη καμερα αρκετες και καλες,το αποτελεσμα προσωπικα μου αρεσε,νυχτερινες δεν εχω βγαλει ακομα παντως σε συνθηκες συννεφιας το αποτελεσμα εγω το ειδα θετικο.

σε γενικες γραμμες το κινητο προς το παρον μου αρεσει ομως δεν μπορω να πω οτι ειναι ανταξιο της τιμης που κοστιζει.ειναι υπερτιμημενο οπως και να το κανουμε.

με μια τιμη γυρω στα 400 ευρω θα εσκιζε.

 

http://www.imageshack.gr/files/x6kegrkxwdyfdzj1lqnu_thumb.jpg http://www.imageshack.gr/files/rojixnyfl8c9xi1v2i6y_thumb.jpg

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

kaloriziko kai apo emena!!!3 erothmata tha eithela na mou apanthseis 1)to akoustiko akougete dunata kai kathara? 2)apo shma pos to vlepeis? 3)to manual grafei poses ores exei anamonh h mpataria giati se kathe site pou vlepo grafei to kathena to diko tou allo grafei 269h kai allo 370.
Link to comment
Share on other sites

το κινητακι ειναι πρωτο,χτες παρελαβα,σημερα θα το τεσταρω καλα και μετα θα γραψω την γνωμη μου

 

ταξιδιωτη καλοριζικο και απο μενα !

 

απο που το πηρες και ποσο?

 

ψηνομαι :rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

themata den pairnei e?

mipos ginete na ftiaksoume monoi mas themata?? iparxoun toulaxiston katholou themata ensomatomena sto kinito???

 

στο g600 εφτιαχνες μονος σου θεματα με ενα παρα πολυ καλο εργαλειο που ειχε το τηλ μεσα :!:

 

εχουν το ιδιο λογισμικο οποτε λογικα θα ισχυει και εδω ;)

 

θα μας πουν τα παιδια που το εχουν ηδη στα χερια τους :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο είναι αλλά έχει κάποια ουσιαστική διαφορά από το G600 (πέραν της εμφάνισης που προσωπικά το G800 μου αρέσει περισσότερο αν και λίγο παχύ για Sammy) που δεν έχω εντοπίσει??:confused:

 

zaharakis πάλι ψήνεσαι εσύ?? Δεν παίρνεις το Viewty, το Ν82, το SE W960 και το G800 να μας πεις πιο είναι καλύτερο να αποφασίσω ποιό θα πάρω????:lol::p:):D

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο είναι αλλά έχει κάποια ουσιαστική διαφορά από το G600 (πέραν της εμφάνισης που προσωπικά το G800 μου αρέσει περισσότερο αν και λίγο παχύ για Sammy) που δεν έχω εντοπίσει??:confused:

 

Έχει 3x Optical Zoom και Xenon Flash ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει 3x Optical Zoom και Xenon Flash ;)

 

You have a point!!!:)Thanks!:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο είναι αλλά έχει κάποια ουσιαστική διαφορά από το G600 (πέραν της εμφάνισης που προσωπικά το G800 μου αρέσει περισσότερο αν και λίγο παχύ για Sammy) που δεν έχω εντοπίσει??:confused:

 

zaharakis πάλι ψήνεσαι εσύ?? Δεν παίρνεις το Viewty, το Ν82, το SE W960 και το G800 να μας πεις πιο είναι καλύτερο να αποφασίσω ποιό θα πάρω????:lol::p:):D

 

λογικα θα το παρω :rolleyes:

 

θα ηθελα να μας πουν τα παιδια που το εχουν μερικες πληροφοριες πριν το κλεισω:(

 

η αυτονομια τι λεει?

 

ηχο sms βαζουμε εμεις οτι θελουμε?

 

διαβαζει ηχους κλησης απο την καρτα η τους αντιγραφει στην μνημη της συσκευης και αυτο??

 

εχει το default theme maker οπως το g600?

 

οι φωτογραφιες του τι λενε ?

 

το σημα του ειναι καλο?στο g600 ειχα προβλημα :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

theme maker δεν εχω βρει,η ποιοτητα συνομιλιας και το σημα ειναι εξαιρετικα.

οι φωτογραφιες του καλες.

μπαταρια στην δευτερη μερα και δεν εχει πεσει ακομα,τα βραδια το κλεινω αλλα αργα.

ηχο sms κανονικα οποιον εμεις θελουμε

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G800

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...