Jump to content

[Εφαρμογή] Εορτολόγιο Greek Today Screen


WindowsNT
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σημερα με τους αντωνηδες μου κολλησε γ αμωτο παλι!καμμια αναβαθμιση ρε παιδια !!!!!!!!!!!αχρηστο κατανταει το προγραμμα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 942
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα που είναι του Αντώνη μόλις πατήσω πάνω στο όνομα κολλάει το PDA και θέλει soft reset.

 

Έχω το ETEN X500 με το lite εορτολόγιο v1.85

 

Για να εγκαταστήσεις την Lite έκδοση πρέπει πρώτα να εγκαταστήσεις την Full έκδοση και μετά κάπου στο Menu έχει επιλογή για να κατεβάσεις την Lite έκδοση.

Πρέπει να συνδέσεις το PDA με τον υπολογιστή και να είσαι συνδεμένος στο Internet.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που είναι του Αντώνη μόλις πατήσω πάνω στο όνομα κολλάει το PDA και θέλει soft reset.

 

Έχω το ETEN X500 με το lite εορτολόγιο v1.85

 

Για να εγκαταστήσεις την Lite έκδοση πρέπει πρώτα να εγκαταστήσεις την Full έκδοση και μετά κάπου στο Menu έχει επιλογή για να κατεβάσεις την Lite έκδοση.

Πρέπει να συνδέσεις το PDA με τον υπολογιστή και να είσαι συνδεμένος στο Internet.

 

ενταξει το βρηκα το λαιτ thx.δοκιμασα και με βαρυ και με ελαφρυ αλλα κολλαει!ο δημιουργος γιατι δεν απανταει?χρειαζεται αναβαθμιση το προγραμμα πλιιιιζ!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν κολλάει τώρα, κολλούσε και άλλαξα στις ρυθμίσεις κάτι από τα size εορτών ή εναλλαγή εορτών και έφτιαξε.

Δοκίμασέ τα.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δεν κολλάει τώρα, κολλούσε και άλλαξα στις ρυθμίσεις κάτι από τα size εορτών ή εναλλαγή εορτών και έφτιαξε.

Δοκίμασέ τα.

ναι αλλα εαν δεν κλικαρεις το size εορτων και τα ονοματα ειναι πολλα,τα τελευταια δεν χωρανε στην οθονη!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry αλλα έλειπα αρκετές μέρες σε δουλειές που δεν μου επέτρεψαν να ασχοληθώ με το εορτολόγιο.

Τι ακριβώς παίζει ? Κολλάει στο κλικ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά sorry αλλα έλειπα αρκετές μέρες σε δουλειές που δεν μου επέτρεψαν να ασχοληθώ με το εορτολόγιο.

Τι ακριβώς παίζει ? Κολλάει στο κλικ?

 

ελα ρε μιχαλη!σωσε μαςςςςςςςςςςςςςςςςς!:lol:

σημερα ας πουμε που εχει πολλα ονοματα αν πας να πατησεις πανω στο εικονιδιο του εορτολογιου κολλαει το συμπαν!θελει ρεσετ το κινητο αλλα και παλι καθε φορα κολλαει!αυριο μαλλον με λιγες εορτες θα ξεμπλοκαρει!

 

γινεται με καποιον τροπο οπως προσθετουμε δικες μας εορτες να μπορεσουμε να ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ονοματα περιττα?(θεοδουλος σημερα κλπ!)

 

εχω wm5 σε htc p3600 και εχω ενεργοποιησει την επιλογη size εορτων γιατι αλλιως στα πολλα ονοματα τα ακριανα δεν φαινονται

 

κανε το θαυμα σου σε michael!

Link to comment
Share on other sites

Αν βγάλεις το "Size εορτών" κολλάει?

 

νομιζω πως οχι αλλα τωρα δεν μπορω να δοκιμασω γιατι κολλαει μολις ....ακουμπησω το εικονιδιο του εορτολογιου:lol:

εκτος εαν εχεις καμμια αλλη λυση να μπω στις ρυθμισεις του προγραμματος με αλλο τροπο οχι κλικαροντας το εικονιδιο του

Link to comment
Share on other sites

ενα δημοσιο ευχαριστω εκ μερους ολων γιατι ο μιχαλης εφτιαξε το προβλημα που κολλουσε το προγραμμα οπως ειχαμε αναφερει μερικοι στα τελευταια ποστ!

την τελευταια διορθωμενη εκδοση την κατεβαζετε απο το σαιτ του δημιουργου...

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη εισαι πρωτος και αριστος!

 

αλλα δεν μπορω να το κατεβασω

 

δωσε καποιο "Normal" λινκ....

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Μιχαλη εισαι πρωτος και αριστος!

 

αλλα δεν μπορω να το κατεβασω

 

δωσε καποιο "Normal" λινκ....

απο εδω δεν σου κατεβαινει?

 

http://www.turboirc.com/ppc/

Link to comment
Share on other sites

απο εδω δεν σου κατεβαινει?

 

http://www.turboirc.com/ppc/

 

 

Ευχαριστώ και προσωπικά για την βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Τι αλλαγές έγιναν στην τελευταία έκδοση-αναβάθμιση;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι αλλαγές έγιναν στην τελευταία έκδοση-αναβάθμιση;

 

κολλουσε οταν πατουσες το εικονιδιο του προγραμματος συνηθως οταν ηταν πολλα τα ονοματα που γιορταζαν τη συγκεκριμενη ημερα

Link to comment
Share on other sites

κολλουσε οταν πατουσες το εικονιδιο του προγραμματος συνηθως οταν ηταν πολλα τα ονοματα που γιορταζαν τη συγκεκριμενη ημερα

Άλλαξε η βάση δεδομένων των εορτών;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Του Αγ, Ευθυμιου σημερα, εχω 4 περασμενους στις επαφες και μου εμφανιζει μονο τον ενα με την τελευταια εκδοση. Anyone?

 

edit: Ξαναπερασα τα ονοματα στις επαφες, ξετσεκαρα το size των εορτων, εκανα soft-reset και ολα φαινοντα κανονικα. Στα ονοματα ομως δεν εχει τις ευθυμιες.

Link to comment
Share on other sites

Του Αγ, Ευθυμιου σημερα, εχω 4 περασμενους στις επαφες και μου εμφανιζει μονο τον ενα με την τελευταια εκδοση. Anyone?

 

edit: Ξαναπερασα τα ονοματα στις επαφες, ξετσεκαρα το size των εορτων, εκανα soft-reset και ολα φαινοντα κανονικα. Στα ονοματα ομως δεν εχει τις ευθυμιες.

 

μπορεις να προσθεσεις οτι ονομα θες!μπες στο μενου εχει εκει προσθηκη δικης σου εορτης!κλικαρεις το SIP για να σου εμφανισει το πληκτρολογιο και γραφεις το ονομα που θες ,την ημερομηνια που θες!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...