Jump to content

[Εφαρμογή] Εορτολόγιο Greek Today Screen


WindowsNT
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε εμενα εδω και καποιες μερες πατα το εικονιδιο της εφαρμογης και κολλαει το τηλεφωνο!θελει restart και απεγκατασταση-επανεγκατασταση του εορτολογιου!πραγμα που το καθιστα αχρηστο πλεον!ο δημιουργος της εφαρμογης μπορει να μας δωσει τα φωτα του??
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 942
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

απο σήμερα λειτουργεί κανονικά.

 

aloha...τι άλλαξε τώρα και δεν μου εμφανίζει καθόλου τις επιλογές, όταν κάνω click πάνω στο εορτολόγιο;;;
Link to comment
Share on other sites

εξακολουθεί να δείχνει τρελές θερμοκρασίες και 0 μποφόρ σε μερικές πόλεις.

Επίσης η επιλογή "χρήση της storage card" τί σημαίνει;

Λειτουργεί στο ΟΜΝΙΑ που έχει "Η αποθήκη" μου αντί για "storage card";

Link to comment
Share on other sites

σε εμενα εδω και καποιες μερες πατα το εικονιδιο της εφαρμογης και κολλαει το τηλεφωνο!θελει restart και απεγκατασταση-επανεγκατασταση του εορτολογιου!πραγμα που το καθιστα αχρηστο πλεον!ο δημιουργος της εφαρμογης μπορει να μας δωσει τα φωτα του??

 

ολα οκ κατεβασα την τελευταια εκδοση και δουλευει μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites

απο ότι διαπίστωσα όταν οι γιορτές ξεπερνάνε την μία σειρά τότε δεν με αφήνει να κανω click πανω του, οταν είναι μία γραμμή δουλεύει κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

απο ότι διαπίστωσα όταν οι γιορτές ξεπερνάνε την μία σειρά τότε δεν με αφήνει να κανω click πανω του, οταν είναι μία γραμμή δουλεύει κανονικά.

 

εχεις βαλει την τελευταια εκδοση?

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την τελευταία έκδοση.Όλα καλά.Πολύ καλή δουλειά.

Πήγα όμως να προσθέσω γιορτή.Λείπει ο Φώτης.Υπάρχει μόνο Φωτεινή.Και ενω εμφανιζόταν το πληκτρολόγιο δεν έγραφε τίποτα.Γιατί;

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την τελευταία έκδοση.Όλα καλά.Πολύ καλή δουλειά.

Πήγα όμως να προσθέσω γιορτή.Λείπει ο Φώτης.Υπάρχει μόνο Φωτεινή.Και ενω εμφανιζόταν το πληκτρολόγιο δεν έγραφε τίποτα.Γιατί;

το δοκιμασα τωρα σε htc p3600 με wm5 και το εγραψε κανονικα!το ονομα το γραφεις στο κουτακι το μικρο καπου στην μεση που ειναι,ετσι?μετα πατας "εισαγωγη" και στο βγαζει στο μεγαλο κουτακι πανω-πανω.εγω δεν ξερω τι ειναι το "SIP" που γραφει κατω απο το μεγαλο κουτακι?και επισης αν γινεται να ΣΒΗΣΟΥΜΕ καποια ονοματα απο τα ηδη εγκατεστημενα?γινεται?
Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα τωρα σε htc p3600 με wm5 και το εγραψε κανονικα!το ονομα το γραφεις στο κουτακι το μικρο καπου στην μεση που ειναι,ετσι?μετα πατας "εισαγωγη" και στο βγαζει στο μεγαλο κουτακι πανω-πανω.εγω δεν ξερω τι ειναι το "SIP" που γραφει κατω απο το μεγαλο κουτακι?και επισης αν γινεται να ΣΒΗΣΟΥΜΕ καποια ονοματα απο τα ηδη εγκατεστημενα?γινεται?

 

το sip όταν το checkareis ενεργοποιεί το πληκτρολόγιο για να γράψεις.

Link to comment
Share on other sites

Πατάω το sip, εμφανίζεται το πληκτρολόγιο, πατάω στο μικρό κουτάκι για να γράψω το όνομα, πατάω τα γράμματα και δεν γράφει τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

εγω γιατι οταν παταω στο μικρο κουτακι εμφανιζεται ο κερσορας και κατω κατω στην μεση ανοιγω το πληκτρολογιο της συσκευης ,οχι το sip και μου γραφει κανονικα τα γραμματα!
Link to comment
Share on other sites

Του έκανα ένα soft reset και συνήλθε.Χθες το βράδυ δεν έγραφε με τίποτα.Σήμερα το πέρασε κανονικά.Άρα solved. :)
Link to comment
Share on other sites

και πανω που ελεγα οτι βαζοντας την τελευταια εκδοση εφτιαξε!σημερα που τα ονοματα ειναι πολλα και πιανουν 2 σειρες το προγραμμα μπλοκαρει και θελει reset το κινητο για να ξεκολλησει αλλα και παλι μολις ξαναπαταω το εικονιδιο του προγραμματος ξαναμπλοκαρει!εχω htc p3600 με wm5.αυτο δεν φτιαχνεται ρε ****το?ακομα και με μια σειρα ονοματα κολλαει,θελει απεγκατασταση και ξανα εγκατασταση!αχρηστο δηλαδη.και στο diamond του ξαδελφου μου δεν φαινεται καν στην today!πουθενα δεν δουλευει ρε γκαμωτο?καμμια προταση πλιζ?
Link to comment
Share on other sites

ελεος ρε παιδια!διαβασα σε αλλα φορουμ οτι δεν λειτουργει σε diamond. και κανενας δεν μου το αναφερει αυτο και καθομαι σαν τον μ α λ α κ α να παλευω με το diamond του ξαδελφου μου να του το φτιαξω!ΕΛΕΟΣ!
Link to comment
Share on other sites

1) Ποιά είναι η τελευταία έκδοση ρε παιδιά, από που την κατεβάσατε;:confused:

Ακόμη μου δείχνει θερμοκρασίες 82, 77 και 99 βαθμούς, 0% υγρασία και 0 μποφόρ σε τρείς πόλεις.:wacko:

 

2) Δεν δόθηκε απάντηση στο τί είναι η επιλογή "χρήση της storage card":confused:

Link to comment
Share on other sites

ελεος ρε παιδια!διαβασα σε αλλα φορουμ οτι δεν λειτουργει σε diamond. και κανενας δεν μου το αναφερει αυτο και καθομαι σαν τον μ α λ α κ α να παλευω με το diamond του ξαδελφου μου να του το φτιαξω!ΕΛΕΟΣ!

 

Τι δε σου λειτουργεί σε Diamond;Εμένα δουλεύουν τα πάντα κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Τι δε σου λειτουργεί σε Diamond;Εμένα δουλεύουν τα πάντα κανονικά.

 

σε σενα λειτουργει ΧΩΡΙΣ να βαλεις το second today?εγω το εγκαθιστω φυσικα η μπαρα του installation κολλαει στο 100% οπως και στα αλλα 2 μου κινητα δεν πειραζει το κανω restart μου πεταει το pop up με τις εορτες φιλων που ερχονται αλλα το προγραμμα δεν φαινεται στην αρχικη οθονη!στο today που λεει τα προγραμματα το αναφερει το τσεκαρω παω να δω εαν εμφανιζεται,αλλα δεν υπαρχει!ξαναπαω στις ρυθμισεις του today και εχει ΞΕ-ΤΣΕΚΑΡΙΣΤΕΙ!δηλαδη δεν φαινεται παλι στην αρχικη οθονη!

Link to comment
Share on other sites

Με Second today φυσικά.Εσύ προσπαθείς να το περάσεις στο TF3D;

 

εμμμμ αφου ρωτουσα και ολοι μου λεγανε "μια χαρα το εβαλα στο diamond" αλλα κανενας δεν ελεγε οτι εχει βαλει το second today!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το θεωρούσα δεδομένο αφου είχα διαβάσει τις 600 σελίδες που αναφέρονται στο Diamond και εκει έχει αναφερθεί άπειρες φορές.
Link to comment
Share on other sites

ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ(ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ,ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ) ΝΑ ΑΦΑΙΡΟΥΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ????

 

γραφω με κεφαλαια μηπως και με ακουσει ο δημιουργος του προγραμματος....γιατι σε ημερες με πολλα ονοματα ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ και θελει restart αλλα και τοτε εαν τολμησω και πατησω το εικονιδιο του προγραμματος ΞΑΝΑΚΟΛΛΑΕΙ!ξεκολλαει την...επομενη μερα με τα λιγα ονοματα!

μιλαω για htc p3600 με την original rom wm5

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα κολλαει. (ανάλογα με την γιορτή)

Όταν πατήσω πάνω στα ονόματα ή στο εικονίδιο κολλαει

Έχω το ETEN X500 με το lite εορτολόγιο v1.85

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα κολλαει. (ανάλογα με την γιορτή)

Όταν πατήσω πάνω στα ονόματα ή στο εικονίδιο κολλαει

Έχω το ETEN X500 με το lite εορτολόγιο v1.85

 

πως κατεβαζουμε την lite η μη εφαρμογη?στο σαιτ του δημιουργου ενα λινκ νομιζω εχει:blink:

Link to comment
Share on other sites

Πώς κατεβάζουμε τα εφημερεύοντα νοσοκομεία-φαρμακεία Θεσ/νίκης; Δεν βλέπω πουθενά επιλογή αλλαγή πολής.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...