Jump to content

[Εφαρμογή] Εορτολόγιο Greek Today Screen


WindowsNT
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βασικά θέλω απλά να μη χρειάζεται να κλείνω το mobile shell για να πρέπει να βλέπω το εορτολόγιο.Θέλω να έχω στην πρώτη οθόνη του mobile shell το εορτολόγιο. Χώρο έχω γιατί έχω βγάλει το ημερολόγιο

Εννοείς να έχεις το εορτολόγιο στην οθόνη now;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 942
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν έτσι λέγεται η βασική οθόνη του mobile shell.Η οθόνη με το ψηφακό ρολόι (αν έχεις επιλέξει professional) τον καιρό πάνω αριστερά και το ημερολόγιο κάτω
Link to comment
Share on other sites

Όχι, αυτό δε γίνεται. Εκτός και αν κάποιος κάνει τροποποίηση στο mobile shell (ουσιαστικά προσθήκη κάποιου skin) ώστε να σου το δείχνει το ημερολόγιο. Εκτός αν γνωρίζεις από προγραμματισμό και το κάνεις μόνος σου, αλλά σε αυτήν τη περίπτωση δε θα ρωτούσες. :)
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα να το εγκαταστήσω στο HTC Touch HD αλλά δυστυχώς όταν πάει να τρέξει κρεμάει όλο το ppc και χρειάζεται hard reset. Μπορεί να γίνει κάτι να τρέξει σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Βασικά θέλω απλά να μη χρειάζεται να κλείνω το mobile shell για να πρέπει να βλέπω το εορτολόγιο.Θέλω να έχω στην πρώτη οθόνη του mobile shell το εορτολόγιο. Χώρο έχω γιατί έχω βγάλει το ημερολόγιο

χρησιμοποιησε το ultimate launch και θα σωθεις. πολυ ελαφρυ προγραμμα σαν το mobile shell και μπορεις να βαλεις το εορτολογιο στην today και να τρεχει και το ultimate launch με οσα tabs θελεις και οσα today plugins και shortcuts Μεσα θελεις.

εγω το ειχα στο cruise και πηγαινε σφαιρα και τελεια. καμια σχεση με το βαρυ mobile shell.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Τελικα παιζει το εορτολογιο σε diamond Παιδια ?

γιατι εχω ακουσει πολλους με hard reset.

θελω να το βαλω γιατι ειναι super Και το ειχα σε ολα μου τα προηγουμενα ppc.

πως θα παιζει ομως και που θα εμφανιζεται αφου την οθονη στο diamond την καλυπτει το touchflo 3d ????

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα μια ρομ στο 3600 μου με μενου απο το diamond αλλα δεν τρεχει ..μολις το κανεις εγκατασταση δεν τρεχει ..
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο Touch Pro παίζει μια χαρά.

Απλά θέλει τo Second Today (ή απενεργοποιείς το TF3D)

Εχω παρατηρήσει ένα bug όμως.

Όταν κάνει εγκατάσταση, στο τέλος της εγκατάστασης το πρόγραμμα φαίνεται ότι κολλάει. Πηγαίνω στο Home screen από το κουμπί, στην συνέχεια από τον Task manager κλείνω το πρόγραμμα της εγκατάστασης, κάνω και ένα restart καλού-κακού και δουλεύει τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

χρησιμοποιησε το ultimate launch και θα σωθεις. πολυ ελαφρυ προγραμμα σαν το mobile shell και μπορεις να βαλεις το εορτολογιο στην today και να τρεχει και το ultimate launch με οσα tabs θελεις και οσα today plugins και shortcuts Μεσα θελεις.

εγω το ειχα στο cruise και πηγαινε σφαιρα και τελεια. καμια σχεση με το βαρυ mobile shell.

 

Ουόου, αν και θα πρέπει να ομολογήσω εκ των προτέρων ότι το mobile shell με εχει κατακτήσει, πάω στο μαγαζί για το ultimate launch.

Θενξ

Link to comment
Share on other sites

Ουόου, αν και θα πρέπει να ομολογήσω εκ των προτέρων ότι το mobile shell με εχει κατακτήσει, πάω στο μαγαζί για το ultimate launch.

Θενξ

βαλε το ultimate launcher και περιμενω σχολια σου :)

enjoy :)

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Τι καλά που θα ήταν η εφαρμογή να μπορεί να ενημερώνεται και για τα φθηνότερα βενζινάδικα από το ΥΠ.ΑΝ. για τις περιοχές που μας ενδιαφέρουν...

http://www.ypan.gr/flash_fuel/

Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια, θέλω να βρίσκει και με το GPS αν είσαι και κοντά στο βενζινάδικο. Οπότε μάλλον θα φτιάξω μια απλή εφαρμογή στο εορτολόγιο που να δείχνει τα βενζινάδικα, και μια ξεχωριστή που να βρίσκει και που είναι και να σου βγάζει σε google map που να πάς.
Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια, θέλω να βρίσκει και με το GPS αν είσαι και κοντά στο βενζινάδικο. Οπότε μάλλον θα φτιάξω μια απλή εφαρμογή στο εορτολόγιο που να δείχνει τα βενζινάδικα, και μια ξεχωριστή που να βρίσκει και που είναι και να σου βγάζει σε google map που να πάς.

Θα καταφέρουμε να το κάνουμε να τρέξει και στα WM 6.1;

Link to comment
Share on other sites

Τρέχει στα WM 6.1 χωρίς πρόβλημα απόσο ξέρω.

Στο HTC Touch HD μόλις το έκανα επανεκκίνηση μετά την εγκατάσταση κόλλησε όλο το μηχάνημα. Ήθελε hard reset για να επανέλθει.

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ μπορείς να κάνεις το eortologio να παίρνει internet μέσω proxy θα έκανες πολλούς από εμάς ευτυχισμένους :D Α και εφημερεύοντα φαρμακεία και νοσοκομεία για Θεσ/νίκη ;) Ευχαριστώ :rolleyes:
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια. Να ρωτήσω, μπορώ από κάπου να βάλω το εορτολόγιο να αποθηκεύει τα data που κατεβάζει στην κάρτα μνήμης;
Link to comment
Share on other sites

δυο ερωτησεις παιδια...

1--το προγραμμα "βλεπει" τα μικρα ονοματα των επαφων και μας λεει οτι γιορταζει καποιος φιλος μας?γιατι εγω στην θεση του μικρου ονοματος εχω βαλει και τομικρο και το επωνυμο

2--ποιο ειναι το πιο προσφατο cab αρχειο ?wm5

 

σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

δυο ερωτησεις παιδια...

1--το προγραμμα "βλεπει" τα μικρα ονοματα των επαφων και μας λεει οτι γιορταζει καποιος φιλος μας?γιατι εγω στην θεση του μικρου ονοματος εχω βαλει και τομικρο και το επωνυμο

2--ποιο ειναι το πιο προσφατο cab αρχειο ?wm5

 

σας ευχαριστω

 

Πήγαινε στην πρώτη σελίδα και από το link που υπάρχει εκεί κατέβασε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τρεχω το cab αλλα ενω η μπαρα εγκαταστασης γεμιζει (installing eortstup.cab) η εγκατασταση δεν τελειωνει ποτε....το δοκιμασα να το αποθηκευσω και στην μηνμη του κινητου και στην καρτα μνημης,το ιδιο προβλημα.HTC P3600

EDIT τελως παντων εκανα ρεσετ και παζει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΗΝ today screen μου βγαζει [ημ.τηλεορασης] και απο κατω τις επαφες μου που γιορταζουν σημερα.δεν γινεται να μην φαινονται αυτα ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ τα ονοματα που γιορταζουν σημερα?

EDIT ενταξει το βρηκα!κατι αλλο...κλικαρω για να δω τι παιζει τωρα η τηλεοραση η τα φαρμακεια αλλα δεν συνδεεται με καποιο ιντερνετ και φυσικα δεν δειχνει τιποτα!τι προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...