Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κάτσε μισό λεπτό ρε φίλε k_giannis τι εννοείς ότι το περιστρεφόμενο μέρος γύρο από την κάμερα είναι διαφορετικό ?? (τώρα είδα αυτό το μήνυμα ) :O

μήπως εσύ πείρες το lg KE990 ??? δεν γίνετε αλλιώς να είναι διαφορετικό ...

 

telika exei to lg ku990 an deis sto profile t.apla sto video 8a evlepe to ke990...li8ike kai auth i aporia..

apo edo kai sto eksis...neos xristis omnia!!!! !!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πολλοί ρώτησαν αλλά δεν πήραν απάντηση ... επίσης κάποιος σε προηγούμενες σελίδες μου είπε πως είναι customization(κάτι έτσι,μάλλον αυτός κάτι ξέρει) όμως όταν τον ρώτησα τι εννοεί δεν μου απάντησε ...

Οκ, (εγω προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα ειτε ρωτησεις ειτε οχι, ουτε και με το κινητο κανα προβλημα),

αλλα πρωτον: δεν εχεις να χασεις τιποτα και, δευτερον: δεν προκειται να κανεις ποτε δουλεια ετσι περιμενοντας να δεις κατι που θα το ξερεις για να το κανεις η που θα ειναι τοσο απλο για να το καταλαβεις απο μονος σου.. ;)

Αν πας σε κανα "εξυπνο" κινητο με λειτουργικο πανω ή κανα windows, δεν θα ξερεις να χρησιμοποιησεις ουτε μια απ'τις εφαρμογες του αν δεν ρωτησεις.!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συγγνώμη αλλά αυτό τώρα που κολλάει ???

Φιλικά πάντα

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να κολλαει σε αυτο που λετε... Τωρα μπηκα και ειδα ολα τα υπολοιπα σχολια απο την τελευταια φορα και απλα σχολιασα αυτο το θεμα.

 

Επισης θα ανεβασω και photos με το κουτι του ΚU990 οπως γραφει επανω και το πισω μερος του KU990 που εχω, για να σας λυθουν οι αποριες, γιατι ειναι για γελια τα παραπανω σχολια που συμπερανατε ποιο μοντελο εχω-ειδικα με την απουσια μου κιολας!

:lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βασικά να ανεβάσεις photos του πισινού μέρους του viewty σου !!!
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παντως δεν εχω κανενα προβλημα ουτε με το κινητο ουτε με τιποτα, οποιο απ'τα δυο μοντελα κι αν ειναι.. (KU990 ή KE990)

 

Κι επισης δεν ειναι ουτε το κινεζικο μοντελο (γιατι υπαρχουν και τετοια) μιας και το εχω ελεγξει κι αυτο..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

to ku990 είναι αλλά δεν ξέρω γιατί εμένα το περιστρεφόμενο μέρος γύρο από την κάμερα είναι διαφορετικό ... εσένα είναι σαν του dark silver...

επίσης εσένα το sw version είναι διαφορετικό από το δικό μου από οτι μου είπες

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

to ku990 είναι αλλά δεν ξέρω γιατί εμένα το περιστρεφόμενο μέρος γύρο από την κάμερα είναι διαφορετικό ... εσένα είναι σαν του dark silver...

επίσης εσένα το sw version είναι διαφορετικό από το δικό μου από οτι μου είπες

 

antrea esi exeis to ke990 p apo piso exei enan diakoptaki kapos etsi...o giannis kai egw exoume to ku990

apo edo kai sto eksis...neos xristis omnia!!!! !!!!
Link to comment
Share on other sites

και εγώ το ku990 έχω ... όμως είναι διαφορετικό το περιστρεφόμενο μέρος γύρο από την κάμερα ... το ke990 έχει αυτά που λές και δεν είναι 3G ούτε κάμερα για βιντεοκλήσεις έχει ... εμένα τα έχει αυτά όμως το περιστρεφόμενο μέρος γύρω από την κάμερα είναι διαφορετικό ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

to ku990 είναι αλλά δεν ξέρω γιατί εμένα το περιστρεφόμενο μέρος γύρο από την κάμερα είναι διαφορετικό ... εσένα είναι σαν του dark silver...

επίσης εσένα το sw version είναι διαφορετικό από το δικό μου από οτι μου είπες

 

etsi pisteuo dld e...min pareksigi8oume...giati i monh diafora sta dio kinita einai auth...:D:D:D:D:D

apo edo kai sto eksis...neos xristis omnia!!!! !!!!
Link to comment
Share on other sites

to ku990 είναι αλλά δεν ξέρω γιατί εμένα το περιστρεφόμενο μέρος γύρο από την κάμερα είναι διαφορετικό ... εσένα είναι σαν του dark silver...

επίσης εσένα το sw version είναι διαφορετικό από το δικό μου από οτι μου είπες

 

Τι ειναι το sw version ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

όχι ρε παιδιά το software version είναι ας πούμε το ku990_v10a,b,c,d( ή ότιδίποτε άλλο) ... Εσάς το viewty σας είναι λίγο διαφορετικο το πισινό μέρος από το δικό μου και το s/w version από ότι μου είπε ο k_giannis είναι το ku990_v10c ενώ το δικό μου ku990_v10a ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Τα a, b, c, κλπ ειναι απλα εκδοσεις του λογισμικου..! Με μη εμφανεις διαφορες.. (στο μενου δλδ) μιας και μονο εκει μπορει να υπαρξει διαφορα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα a, b, c, κλπ ειναι απλα εκδοσεις του λογισμικου..! Με μη εμφανεις διαφορες.. (στο μενου δλδ) μιας και μονο εκει μπορει να υπαρξει διαφορα.

 

μόνο στο μενού γίνεται η διαφορά |??? είσαι σίγουρος ??? επισης αν ξέρει κάποιος να μου πει πως να το αλλάξω ΄για να δω διαφορές ...

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

όχι ρε παιδιά το software version είναι ας πούμε το ku990_v10a,b,c,d( ή ότιδίποτε άλλο) ... Εσάς το viewty σας είναι λίγο διαφορετικο το πισινό μέρος από το δικό μου και το s/w version από ότι μου είπε ο k_giannis είναι το ku990_v10c ενώ το δικό μου ku990_v10a ...

 

den nomizo omos na exei kai kamia terastia diafora opos eipe o giannis sto menu kai se auta...

apo edo kai sto eksis...neos xristis omnia!!!! !!!!
Link to comment
Share on other sites

ούτε εγώ περιμένω τεράστιες διαφορές ... απλά θέλω να δω διαφορές ... επίσης στην ιστοσελιδα που έδωσεσ φίλε mantoulidis την ξέρω από καιρό ... και τώρα που έχω θυμηθεί σε αυτήν την ιστοσελίδα όταν πάς inside viewty και μετά στο τελευταίο που λέει advanced feauture κάπου σου δείχνει ότι πληκτρολογά ένα αριθμο, όταν το πατίσει εμφανίζεται και το γαλάζιο κυκλάκι ενω σε εμένα όχι ... και μετά όταν είναι σε μια ιστοσελίδα μπορεί να γράψει την ιστοσελίδα που θέλει για να πάει και την γράφει με την γραφίδα, ενώ εγώ δεν μπορώ να το κάνω αυτό ... εμένα το viewty μου από πίσω είναι όπως το δείχνει στην ιστοσελίδα που έδωσες.. βασικά όταν πας about viewty και μετά viewty information εκεί δείχνει το viewty ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

να σου πω ρε γιάννη στο viewty σου πληκτρολογησε 3845#*990# (εννοώ εκεί που πάς για να πάρεις τηλέφωνο) μετά version info, μετά SW Version info και τέλος SW Version ... και πες μου αναλυτικά τι σου γράφει ... εμένα γράφει (KU990-MSM6280-V10a-OCT-30-2007-XX(R236015C)... για να φύγεις από εκεί πάτα το κόκκινο κουμπί του τερματισμού κλήσης ... επίσης μην κάνει κάτι από εκεί γιατί εγώ έκανα και μου έσπασε τα νεύρα ... Γιατί μου άλλαζε γλώσσα και μου έβαζε αριθμούς αντί για γράμματα δεν έπερνε τηλέφωνο και διάφορα άλλα... Για αυτό μην κάνει τίποτα ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

εσένα από ότι φαίνεται είναι πιο νέο και για αυτό έχουμε διαφορετικό firmware και το περιστρεφόμενο μέρος γύρω από την κάμερα είναι διαφορετικό ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, απ'οτι εχω καταλαβει μεχρι τωρα, μαλλον αυτο ειναι. Και καλα επειδη ειναι λιγο πιο καινουργιο ειναι και διαφορετικο το σχεδιο στον περιστρεφομενο κυκλο γυρω απ'την καμερα..

Οσο για τα firmwares παντου ετσι συμβαινει και εννοειται οτι οσο πιο καινουργια η συσκευη θα εχει και την πιο τελευταια εκδοση λογισμικου, χωρις ομως να εχει απαραιτητα και διαφορες ή και εμφανεις βελτιωσεις..

 

 

[επισης μην διπλοποσταρετε παιδια.. χρησιμοποιηστε την επιλογη "Τροποποιηση".

ουτε τα greeklish επιτρεπονται, επειδη θεωρειται πιο κουραστικο στην αναγνωση.

δεν εχω εγω καποιο προσωπικο προβλημα, απλα ειναι μεσα στους ορους και θα σας κανουν καμια παρατηρηση.. ;-) ]

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...