Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ξερει κανεις πως γινεται να βαλουμε υπενθυμιση με ειδοποιηση και μια καποια σημειωση? και να χτυπησει συγκεκριμενη ωρα, εμφανιζοντας την σημειωση στην οθονη?

 

Βασικα, το lg renoir εχω αλλα φανταζομαι οτι θα γινεται με παρομοιο τροπο στο viewty.(εχω ρωτησει και στο θεμα του renoir αλλα απαντηση γιοκ..)

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μηπως ξερετε απο που μπορω να αγοραζω το πενακι που εχει μεσα το μαυρο για το viewty και τα handsfree γιατι η συσκευασια δεν τα ειχε μεσα....

 

 

 

αν δεν κανω λαθος δενν επρεπε να τα ειχε μεσα η συσκευασια???μεσα μονο ειχε ενα manual το κηνιτο , μπαταρια , και φορτηστη. Ουρε cd ουτε usb καλωδιο ουττε handfree ουτε πενακι ουτε το πλαστικο εκεινο για την οθονη.. (απο την wind το πηρα με επιδοτηση)

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερετε απο που μπορω να αγοραζω το πενακι που εχει μεσα το μαυρο για το viewty και τα handsfree γιατι η συσκευασια δεν τα ειχε μεσα....

 

 

 

αν δεν κανω λαθος δενν επρεπε να τα ειχε μεσα η συσκευασια???μεσα μονο ειχε ενα manual το κηνιτο , μπαταρια , και φορτηστη. Ουρε cd ουτε usb καλωδιο ουττε handfree ουτε πενακι ουτε το πλαστικο εκεινο για την οθονη.. (απο την wind το πηρα με επιδοτηση)

 

κανονικα επρεπε να τα ειχε...στο κουτι τι αναφερει στα περιεχομενα συσκευασιας...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ειναι καποια Lite εκδοση(παντος το κουτι ειναι πολυ διαφορετικο σε χεση με αυτα που εχω δει σε μερικα μαγαζια) η συσκευασια λεει 3g bundle απ εξω. Μηπως ξερει κανεις απο που μπορω να τα αγορασω??(απο ebay μηπως??)

και μια τελευτεα ερωτιση τι διαφορα εχει το ku990 απο to ku990i ????????/

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν υπαρχουν εκδοσεις lite η full!Ποσα λεφτα εδωσες;Ειναι σαν να παραγκελνεις εναν desktop PC και να σου φερνουν μονο τον πυργο και το τροφοδιτικο!

 

δεν ξερω αν ειναι καποια Lite εκδοση(παντος το κουτι ειναι πολυ διαφορετικο σε χεση με αυτα που εχω δει σε μερικα μαγαζια) η συσκευασια λεει 3g bundle απ εξω. Μηπως ξερει κανεις απο που μπορω να τα αγορασω??(απο ebay μηπως??)

και μια τελευτεα ερωτιση τι διαφορα εχει το ku990 απο to ku990i ????????/

Στο ebay μπορεις να τα βρεις 100%.

Το ΚU990i εχει αυτοματη περιστροφη,καλυμα στο φακο(!),και λειτουργια πτησης.

Στην αρχη κυκλοφορησε μονο σε ασπρο.

 

εξω απο το κουτι λεει μονο την μπαταρια τη συσκευη και το φορτιστη... τι να κανω τωρα...?

Ποσα λεφτα εδωσες;

Link to comment
Share on other sites

Στο ebay μπορεις να τα βρεις 100%.

Το ΚU990i εχει αυτοματη περιστροφη,καλυμα στο φακο(!),και λειτουργια πτησης.

Στην αρχη κυκλοφορησε μονο σε ασπρο.

εμενα ειναι το ku990i(απ οσο λεει η συσκεβασια και το κινητο:p:p:wacko:) αλλα1) καλυμα στον φακο δεν εχω δει(πο ειναι μηπως εγω δεν το εχω προσεξει?? 2)αυτοματι περιστροφη που την εχει ?σε ποιες λειτουργειες(μπορει καποιος να μου πει ποθ ειναι αυτο??3) ναι λειτουργεια πτησεις εχει την εχω δει :D:D:D

 

Ποσα λεφτα εδωσες;

δεν εδωσα τιποτα απο επιδοτηση του πατερα μου ηταν:rolleyes: αλλα απ οτι μου ειπε εκανε μεριπου 200-220ε δεν θυμαμαι ακριβος:O

Link to comment
Share on other sites

εμενα ειναι το ku990i(απ οσο λεει η συσκεβασια και το κινητο:p:p:wacko:) αλλα1) καλυμα στον φακο δεν εχω δει(πο ειναι μηπως εγω δεν το εχω προσεξει?? 2)αυτοματι περιστροφη που την εχει ?σε ποιες λειτουργειες(μπορει καποιος να μου πει ποθ ειναι αυτο??3) ναι λειτουργεια πτησεις εχει την εχω δει :D:D

 

δεν εδωσα τιποτα απο επιδοτηση του πατερα μου ηταν:rolleyes: αλλα απ οτι μου ειπε εκανε μεριπου 200-220ε δεν θυμαμαι ακριβος:O

Το λευκο KU990i σε καποοιες εικονες που εχω δει εχει καλυμα φακου,τελος παντων.Αυτοματη περιστροφη εχει στις εικονες.Οταν βλεπεις μια εικονα και το γυρισεις στα πλαγια θα γυρισει και αυτη(πιστευω πως ξερεις)

220 κανει.

 

Μαλλον επειδη το πηρες με επιδοτηση σε εκλειψαν εκτος αν το KU990i δεν εχει το ιδιο κουτι με το KU990.Δεν θα εχει επισης και αυτο που σου λειπουν.:wacko:

Αν παρεις τηλεφωνο την μανα πιστευω οτι θα σε διαφωτισει...

Link to comment
Share on other sites

καλυμα στον φακο δεν εχει, αυτοματη περιστροφη δεν κανει(μηπως θελει να την ενεργοποιησω απο καπου)

μονο λειτουργεια πτησης εχει...γινετε να ειναι ku990i αλλα με τισ μισεσ λειτουργειεσ??

Link to comment
Share on other sites

καλυμα στον φακο δεν εχει, αυτοματη περιστροφη δεν κανει(μηπως θελει να την ενεργοποιησω απο καπου)

μονο λειτουργεια πτησης εχει...γινετε να ειναι ku990i αλλα με τισ μισεσ λειτουργειεσ??

:lol:Οχι!Βασικα το ηξερα πως δεν εχει αυτοματη περιστροφη αλλα στο ειπα επειδη το ειπαν καποιοι αλλοι.Το καλυμα θα το εχει μονο το ασπρο!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον επειδη το πηρες με επιδοτηση σε εκλειψαν εκτος αν το KU990i δεν εχει το ιδιο κουτι με το KU990.Δεν θα εχει επισης και αυτο που σου λειπουν.:wacko:

Αν παρεις τηλεφωνο την μανα πιστευω οτι θα σε διαφωτισει...

τι να πω.. δεν ξερω το κουτι λεει οτι ειναι το ku990i και στις πληροφορειες του τηλεφωνου λεει οτι το λογισμικο του ειναι για το ku990i (ku990i_v10b αν δεν κανω λαθος)

 

 

τελικα εχει αυτοματη περιστροφη ή οχι?? με μπερδεψες...

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει μονο στο broswer αυτοματη περιστροφη. εγω παντως το πηρα απο τον γερμανο πριν ενα μηνα με ενα μικρο κουτι ασπρο και ειχε μεσα ολα cd usb manual γραφιδα ολα:)
Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει μονο στο broswer αυτοματη περιστροφη. εγω παντως το πηρα απο τον γερμανο πριν ενα μηνα με ενα μικρο κουτι ασπρο και ειχε μεσα ολα cd usb manual γραφιδα ολα:)

Ε τοτε τον εχουν κλεψει.Ειχα ανεβασει μια φωτογραφια του κουτιου,σε προηγουμενες σελιδες ειναι τωρα.Του μοιαζει καθολου;Αν οχι το ιδιο κουτι θα εχετε και θα εχεουν κοροιδεψει.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gearlover.com/images/lg-viewty-box1.jpg αυτο ειναι το κουτι που εχω εγω

Aυτο ειναι!Εσυ ομως εχεις το KU990 οχι το KU990i.Το κουτι τι γραφει.

Link to comment
Share on other sites

ναι δν εχω το ku990i {γι αυτο και δν μπορουμε να κανουμε αναβαθμιση στο κινητο γτ η γ............... η lg δν αφηνει λογισμικο και για το ku990:mad::mad::mad::mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα και εχω δεν μπωρω να λαβω ρυθμησει των ΜΜΣ και WAP τι κοσμοτε εχω what s up μηπως μπωρω να τοις περασω χηροκινητα???
Link to comment
Share on other sites

στειλε την λεξη VIEW στο 1333. αν δεν σου ερθουν μεσα σε κανα δυο ωρες καλεσε το 1313 για να τις στειλουν μεσω fax/e-mail.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

τον τελευταίο καιρό έχει ένα θεματάκι το τηλ. και πρέπει να κάνω πολές προσπάθειες για να κάνω κλήση..κάτι παθαίνει και κλείνει. Έχει κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα? :mad:

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

οταν λες κλεινει απενεργοποιείται η πεφτει η γραμμη;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

εγς το παθαινα αυτο με το sony ericsson w810i που ειχα οταν εκανα κληση στα 5 λεπτα επεφτε το σημα και μετα εκλεινε η γραμμη
Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται τι θελεις. Αν θελεις τηλεφωνο για ομιλια η sms κυριως και δεν εχεις συνηθισει την οθονη αφης θελει υπομονη και ορεξη ν'ασχοληθεις. Αν θελεις τα παραπανω αλλα πιο πολυ καλη καμερα και γενικα ενα κινητο gadget που κανει πολλα πραγματα τοτε σιγουρα θ'ασχοληθεις και θα γουσταρεις! Σε οποιαδηποτε περιπτωση παντως ειναι μια καλη αγορα και σε προσιτη τιμη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...