Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα,πηρα χθες το τηλεφωνο και φαινεται super.Μια ερωτηση,οταν εχεις μια επαφη με πολλα νουμερα,υπαρχει τροπος να κανεις προεπιλογη σε αριθμο?Η πρεπει να μπαινεις μεσα και να διαλεγεις τον αριθμο που θα καλεσεις?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

βγαζει λιγο θολες φωτογραφιες σαν να εχει μεμβρανη μπροστα η οθονη ετσι ειναι και σε σας?
Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

βγαζει λιγο θολες φωτογραφιες σαν να εχει μεμβρανη μπροστα η οθονη ετσι ειναι και σε σας?

την μεμβρανη την εβγαλες πισω απο την καμερα?????

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα

 

Το έχω από την Μ. Τρίτη το κινητό

 

και έχω κάποιες απορίες

 

1. Πως μηδενίζει ο χρόνος των κλήσεων (εξερχόμενες-συνολικός χρόνος;

2. Ο ήχος του κλείστρου δεν βγαίνει (ούτε με την σίγαση);

3. Το κόκκινο φως όταν έχει σκοτάδι η φωτογραφία, πως απενεργοποιείται;

4. Εχω περάσει από το προηγούμενο κινητό τον τηλ. κατάλογο, αλλά θέλω μια ώρα να βρω μια καταχώρηση. άλλες τις βγάζει με το μικρό όνομα κι άλλες όχι.

Υπάρχει κάποιος εύκολότερος τρόπος;

 

Αυτά για την ώρα

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα

 

Το έχω από την Μ. Τρίτη το κινητό

 

και έχω κάποιες απορίες

 

1. Πως μηδενίζει ο χρόνος των κλήσεων (εξερχόμενες-συνολικός χρόνος;

2. Ο ήχος του κλείστρου δεν βγαίνει (ούτε με την σίγαση);

3. Το κόκκινο φως όταν έχει σκοτάδι η φωτογραφία, πως απενεργοποιείται;

4. Εχω περάσει από το προηγούμενο κινητό τον τηλ. κατάλογο, αλλά θέλω μια ώρα να βρω μια καταχώρηση. άλλες τις βγάζει με το μικρό όνομα κι άλλες όχι.

Υπάρχει κάποιος εύκολότερος τρόπος;

 

Αυτά για την ώρα

 

Ευχαριστώ

 

1. Μενου-Αρχεια καταγραφης κλήσεων - Χρεωσεις κλήσεων - Διάρκεια - Το κουμπακι κατω αριστερα - Διαγραφη ή Διαγραφη Όλων

 

2. Απο μόνη της η συσκευη δεν εχει τετοια δυνατοτητα. Μπορεις να το κανεις μονος σου όμως

 

Δες εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=193293

 

3.Δεν απενεργοποιείται ποτε αυτο (αυτο ειναι που μετραει αποσταση , εστιαση κτλ)

 

4. Μετεφερε ολες τις επαφες μεσω bluetooth. Εγω ετσι της μετεφερα απο το Κ800 και δουλευουν ολα μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

paidia xronia polla kai xristos anesti!!!!!an kai kathisterimena alla simera ekana log in sto site!!!!!!eimai katoxos enos ku990 edw kai mia imera kai tha ithela mia pliroforia!!!!thelw na midenisw tin diarkeia twn klisewn mou alla zitaei kapoion kwdiko ton opoio den gnwrizw!!!an ton xserei kapoios as ton grapsei!!!!!euxaristw paidia!!!!a kai kalo mina se olous!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Σ' Ευχαριστώ :)

 

 

1. Μενου-Αρχεια καταγραφης κλήσεων - Χρεωσεις κλήσεων - Διάρκεια - Το κουμπακι κατω αριστερα - Διαγραφη ή Διαγραφη Όλων

 

2. Απο μόνη της η συσκευη δεν εχει τετοια δυνατοτητα. Μπορεις να το κανεις μονος σου όμως

 

Δες εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=193293

 

3.Δεν απενεργοποιείται ποτε αυτο (αυτο ειναι που μετραει αποσταση , εστιαση κτλ)

 

4. Μετεφερε ολες τις επαφες μεσω bluetooth. Εγω ετσι της μετεφερα απο το Κ800 και δουλευουν ολα μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

paidia xronia polla kai xristos anesti!!!!!an kai kathisterimena alla simera ekana log in sto site!!!!!!eimai katoxos enos ku990 edw kai mia imera kai tha ithela mia pliroforia!!!!thelw na midenisw tin diarkeia twn klisewn mou alla zitaei kapoion kwdiko ton opoio den gnwrizw!!!an ton xserei kapoios as ton grapsei!!!!!euxaristw paidia!!!!a kai kalo mina se olous!!!!!!!

εαν δεν τον εχεις αλλαξει εσυ, ειναι 0000

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση να βρω την silicon θηκη(αυτη σαν του iPhone) σε κανενα μαγαζι εντος Ελλαδος??? Ή να παραμεινω κλασικος και να το αφησω χωρις θηκη?? :)
Link to comment
Share on other sites

den pisteuw oti stin Ellada tha vreis kapoia axsiologi thiki etsi gia thikes..........ebay kai xsero psomi..........!!!!!!

den eixa thiki se kanena kinito mou.....alla auto xwris thiki den paleuetai!!!!!

meiwnektima megalo o fakos pou einai akaliptos kai kata lathos akoma kai o idioktitis tou kinitou mporei na ton akoumpaei asxoloumenos me to tilefwno kai na gemizei daxtilies....!!!!!!!

etsi epivaletai thiki...!!!!

Link to comment
Share on other sites

θηκη επιβαλλεται..

 

αλλα εγω θελω καποια σαν θηκη γυαλιων, κατι τετοιο... (όπως ειναι η αυθεντικη)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά.... Το αγόρασα που λέτε το viewty.... κ έχω πρόβλημα.. μόλις πάω να ασχοληθώ με τα πολυμέσα φωτογραφίες βιντεάκια και μουσική σβήνει κ ξανα ανάβει μόνο του.... τί να κάνω...??????
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά.... Το αγόρασα που λέτε το viewty.... κ έχω πρόβλημα.. μόλις πάω να ασχοληθώ με τα πολυμέσα φωτογραφίες βιντεάκια και μουσική σβήνει κ ξανα ανάβει μόνο του.... τί να κάνω...??????

service bam-bam

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά.... ... τί να κάνω...??????

 

Να το πετάξεις στα σκουπίδια και να πάρεις ένα πραγματικό κινητό:lol:

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/702461_s.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδες θελω να κανω τωρα μια ερωτηση σε κρισιμο θεμα! Επειδη σε 8μερες την κανω στρατιωτης θα αφησω το αγαπημενο μου Viewty στην ακρη για αρκετο καιρο. Υπαρχει περιπτωση να τα παιξει η μπαταρια; Καλα οτι θα τα παιξει θα τα παιξει, αλλα πως μπορω να αντιμετωπισω την μικροτερη δυνατη φθορα της; Δεν υπαρχει περιπτωση να το αφησω σε καποιον γιατι κανεις δεν παιρνει την ευθυνη να κρατησει το κινητο μου :P

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

3. Το κόκκινο φως όταν έχει σκοτάδι η φωτογραφία, πως απενεργοποιείται;

3.Δεν απενεργοποιείται ποτε αυτο (αυτο ειναι που μετραει αποσταση , εστιαση κτλ)

 

Απενεργοποιητε μονο στην περιπτωση που κανεις χειροκινητη εστιαση! Αλλα δεν ειναι τοσο χρησιμη κατα την ταπεινη μου αποψη :)

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καλησπερα .διαβαζα απο προχθες αυτα που γραφεις για το lg ku990 και επιδη το πηρα και εγω ηθελα να σε ρωτησω κατι.αν το εχεις παρατηρησει.στη φωτογραφια που βγαζεις ειδικα το βραδυ εχεις προσεξει αν τα χρωματα ειναι ζωντανα?γιατι εγω δεν τα βλεπω και τοσο σε σχεση με το ericsson και οχι αυτο με τα 5pixel σου λεω για το προηγουμενο απλα παρατηρω μια ελαφρως θαμπαδα αλλα οπως σου ειπα δεν ειναι τοσο εντονο το χρωμα αν μπορεις να μου πεις αν και σε εσενα ειναι το ιδιο η εχω εγω καποιο προβλη,α στη φωτογραφικη. ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

Nikos P800 gt den asxolise me kati allo. to katalavame de gustareis viewty alla olo edo mpaineis. apo ta post s de fenese kai kanas mod na ta vlepeis anagastika opote gt den afineis emas p mas aresei to viewty na sizitisume?

panagiotisd ego pistevo oti h kalyteri lysh einai apla na vgaleis ti mpataria kai na ta fylakseis kai ta 2 kai ti mpataria k to kinito kapou p na min exei perierges thermokrasies ute psiles ute xamiles ute igrasia px se ena syrtari.

george_hab vasika den nomizo na exei provlima h camera s apla etsi vgenun oi photo. ti rythmiseis exeis kanei? deikse mas mia photo na katalavume

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και εγω κατι:

Η γκαλερι ειναι και σε εσας λιγο αργη?Αφου περασα κατι παλιες φωτο στην καρτα και πηγα να τις δω εκανε καμποση ωρα απο σελιδα σε σελιδα.Επειδη ηταν ομως γυρω στα 20-25MB τις περασα στην μνημη της συσκευης και τωρα το κινητο πεταει.Εχω παρει μια SanDisk 2GB Premier...Λετε να φταιει αυτη?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καλησπερα .διαβαζα απο προχθες αυτα που γραφεις για το lg ku990 και επιδη το πηρα και εγω ηθελα να σε ρωτησω κατι.αν το εχεις παρατηρησει.στη φωτογραφια που βγαζεις ειδικα το βραδυ εχεις προσεξει αν τα χρωματα ειναι ζωντανα?γιατι εγω δεν τα βλεπω και τοσο σε σχεση με το ericsson και οχι αυτο με τα 5pixel σου λεω για το προηγουμενο απλα παρατηρω μια ελαφρως θαμπαδα αλλα οπως σου ειπα δεν ειναι τοσο εντονο το χρωμα αν μπορεις να μου πεις αν και σε εσενα ειναι το ιδιο η εχω εγω καποιο προβλη,α στη φωτογραφικη. ευχαριστω..

 

Φιλε Γιωργο κοιταξε να δεις τι παιζει. Ολα τα φωτογραφικα κινητα των 5MP καπου κερδιζουν και καπου χανουν. Το δικο μας φωτογραφικο Viewty δεν εχει καλες νυχτερινες ληψεις. Παντως για το φως της μερας εχει ψηφηστει ως το καλυτερο κινητο. Απλα μπορεις να φτιαξεις και λιγο τις ρυθμισεις τις καμερας. Ωστοσο εχει και το Image Stabilizer κουμπακι που να εχεις πιει 10 καφεδες να σε βοηθησει σε μια καλη ληψη της φωτογραφιας! :)

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...