Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τι εταιρια εχεις cosmote?

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Ηδη ειναι σε καλη τιμη πιστευω. Εγω θα το δωσω γιατι δεν μ'εξυπηρετει παντα το touch screen, προτιμω να εχει και αλφαριθμητικα κουμπακια.

Η μπαταρια του ειναι καλη, αν ρυθμισεις καποιες παραμετρους για εξοικονομηση ενεργειας κλπ. Τελειωνει γρηγορα αν χρησιμοποιεις την καμερα και ειδικα με φλας. Γενικα δεν εχω παραπονο, μου βγαζει κανα 3ημερο με 10 λεπτα ομιλια τη μερα και μερικα sms.

Τωρα οσο αφορα το μενου ειναι σχετικη η ταχυτητα, το scrolling δεν καθυστερει αλλα αν πχ εχεις αποθηκευσει καμια 200ρια φωτογραφιες και πας να τις δεις θα καθυστερει λιγακι. Η αποκριση δεν πιανει παντα με την πρωτη και θελει μια εξοικειωση. Ολα ειναι θεμα συνηθειας για μενα.. αν το βολευτεις δεν θα κολλας σε λεπτομερειες!

Οι φωτο του ειναι παρα πολυ καλες στο φως της ημερας και τα βιντεο κορυφαια και σε widescreen με κωδικοποιηση avi. Δεν εχω δει σε κανενα κινητο τοσο καλο βιντεο!

Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

αν πριν λιγο εβαλες καρτα τοτε πρεπει να περιμενεις να αρθει η φραγη μηνυματων απο το συστημα αλλα γενικα η cosmote εχει μια υπερφορτωση δικτυου τον τελευταιο χρονο οπου δεν μπορεις καποιες φορες να στειλεις μηνυμα η και να παρεις τηλεφωνο σε ωρες αιχμης. παρατηρησε το και αν σε ωρες μη αιχμης απο τη μια τα ξημερωματα και μετα στελνεις κανονικοτα μηνυματα αυτο ειναι . ειδαλλως καλεσε και το 1313 μην τυχον εχει προβλημα η γραμμη σου.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

λογικα οχι δοκιμασε και με καμια αλλη sim. αν παρατηρεις προβληματα με το 3G αλλαξε τις ρυθμισεις του κινητου σου ωστε να πιανει μονο 2G.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Σεφτομαι να του περασω το θεμα του iphone αξιζει? Μετα θα εχω ελληνικα στο μενου?
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε εννοει το θεμα του i-phone που υπαρχει στο theme manager! Καλο ειναι αλλα στα αγγλικα απ'οτι θυμαμαι...
Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε εννοει το θεμα του i-phone που υπαρχει στο theme manager! Καλο ειναι αλλα στα αγγλικα απ'οτι θυμαμαι...

Oυπς:OΤα ειχα διαβασει γρηγορα γιατι επρεπε να κλεισω τον υπολογιστη και δεν καταλαβα.

Αν δεν εχει ελληνικα μην το περασεις.Θα σου καλλαει κιολας...

Link to comment
Share on other sites

Σεφτομαι να του περασω το θεμα του iphone αξιζει? Μετα θα εχω ελληνικα στο μενου?

 

Δεν ξέρω για την γλώσσα,για την ταχύτητα όμως μπορώ να σου πώ.Θα αργεί πολύ το κινητό σου,τώρα αν δεν σε πειράζει το θέμα ταχύτητας dunno :p

 

Eχεις iPhone;

 

Αυτό που κολλάει? :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για την γλώσσα,για την ταχύτητα όμως μπορώ να σου πώ.Θα αργεί πολύ το κινητό σου,τώρα αν δεν σε πειράζει το θέμα ταχύτητας dunno :p

 

 

 

Αυτό που κολλάει? :p

Αναφερα τι εγινε πανω απο το μυνημα σου.:O

Link to comment
Share on other sites

Αναφερα τι εγινε πανω απο το μυνημα σου.:O

 

Βασικά άμα προσέξεις θα δεις οτι τα μηνύματα είναι σταλμένα την ίδια ώρα για αυτό δεν το είδα :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχασα το pen που έχει το κινητό οχι ότι το χρησιμοποιώ αφου δουλευω με το δάχτυλο αλλά μου άρεσε και αυτο να το έχω ξέρετε που θα βρω το άσπρο όχι το μαυρο!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση.Η οθονη του viewty μετα απο εναμισι χρονο τα εχει παιξει και δεν ανταποκρινεται.Εχω βαλει θεματα εντομεταξι στο κινητο μου.Η εγγυηση μου που ειναι για 2 χρονια ισχυει?Επειδη εχω πειραξει τα θεματα.Αν οχι υπαρχει καποιος τροπος να βαλω πισω τα παλια μου θεματα ωστε να μην φαινεται οτι το εχω πειραξει?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Και μια ακομα ερωτηση ποια είναι η τελευταια αναβαθμιση?

Έβαλα αυτη την έκδοση αλλα δεν ηερω αν ειναι η ταλευταια!!

 

Και μια ακομα ερωτηση ποια είναι η τελευταια αναβαθμιση?

Έβαλα αυτη την έκδοση αλλα δεν ηερω αν ειναι η ταλευταια!!

 

http://www.mygreatphone.com/forum/modifications-hacking/13370-firmware-bin-ku990-v10j-open.html

 

σόρρυ καταλαθος έγεινε αυτο!! αν μπορει καποιος ας διορθωσει το μηνυμα!!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σάς παιδιά!Εχτές αγόρασα το συγκεκριμένο κινητό και μπορώ να πώ οτι μέχρι στιγμής είμαι αρκετά ικανοποιημένος!Μόνο που στη συσκευασία του κινητού, το οποίο αγόρασα από τον Γερμανό,δεν υπήρχαν ουτε hands-free ούτε η γραφίδα!Το περίεργο είναι οτι στη συσκευασία γράφει οτι δεν περιλαμβάνονται σε αντίθεση με το site της Lg όπου λέει οτι περιλαμβάνονται!Τι μου προτείνεται να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Γειά σάς παιδιά!Εχτές αγόρασα το συγκεκριμένο κινητό και μπορώ να πώ οτι μέχρι στιγμής είμαι αρκετά ικανοποιημένος!Μόνο που στη συσκευασία του κινητού, το οποίο αγόρασα από τον Γερμανό,δεν υπήρχαν ουτε hands-free ούτε η γραφίδα!Το περίεργο είναι οτι στη συσκευασία γράφει οτι δεν περιλαμβάνονται σε αντίθεση με το site της Lg όπου λέει οτι περιλαμβάνονται!Τι μου προτείνεται να κάνω?

Πηγαινετο πισω και πες του τι εγινε.Κοροιδο τους εισαι;Αφου αυτα συμπεριλαμβανοντε!Ειναι για να πας και να τα αγορασεις ξεχωριστα για να παρουν περισσοτερα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση οτι η Cosmote το δινει ετσι. Τσεκαρε το..

Θα το τσεκαρο εγω.Ο φιλος μας ομως ειπε πως το αγορασε απο Γερμανο....

 

Eδω αναφερει και ακουστηκα...

http://www.cosmote.gr/cosmote/eshop.portal?_nfpb=true&_pageLabel=Handsets&portlet_66_1_actionOverride=%2Fportlets%2Feshop%2FeshopWizard%2FshowHandsetFullStory&_windowLabel=portlet_66_1&sku=E00-0131-9000-0101

Απο Cosmote ειναι

Link to comment
Share on other sites

Ναι και επισης ο γερμανος πουλαει κινητα με συνδεση Cosmote γι'αυτο το ειπα... το ειχε αναφερει και καποιο αλλο παιδι πισω οτι λειπουν αυτα!
Link to comment
Share on other sites

 

Στο μαυρο το οποιο εχω εγω δεν τα δινουν!thnx παιδια για την ανταποκριση!

Link to comment
Share on other sites

Στο μαυρο το οποιο εχω εγω δεν τα δινουν!thnx παιδια για την ανταποκριση!

Και τοτε αυτη η πενα τι ειναι;http://dailymobile.files.wordpress.com/2007/12/lg-ku990-viewty-unboxing-04.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...