Jump to content

Samsung SGH-G600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε d600 u600 η ποιοτητα ειναι πολυ καλη εως αριστη..αλλα αυτο που σου πα ειναι χαμηλη ενταση.Να σε καλα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι προβλημα εχει στις εικόνες?η ένταση ειναι χαμηλή?γίνε λιγο πιο συγκεκριμένος για να καταλάβουμε...;)πήγα το ειδα στο γερμανό φανταστικό!!πολλή ωραίο χρωμα,μου άρεσε + το slide ειτε κλειστο ειτε ανοιχτο πολλή σταθερό.+ πολύ λεπτο..μου άρεσε πολυ...
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με το σήμα; Σε καναδυό forum το ψιλοκατηγορούνε !

Εγώ πάντως μέχρι τώρα δεν είχα πρόβλημα. Δεν μπορώ βέβαια να πώ οτι είναι κορυφαίο σε σήμα (το κ810i ήταν καλύτερο αλλα είχε και το 5πλάσιο sar!) αλλα δεν είχα και πρόβημα ποτέ.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ, ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΛ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΕΧΕΙ ΣΗΜΑ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΚΙΑ 6300 ΠΟΥ ΕΙΧΑ. ΔΕ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΕΙΠΑ ΠΩΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ. Π.Χ. ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟ PANASONIC VS3 ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕ ΚΟΣΜΟΚΑΡΤΑ. ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ VODAFONE ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑ. ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ...
Link to comment
Share on other sites

Καλωδιο απο καταστηματα ηλεκτρικων συσκευων ισως αλλα σιγουρα τα κινητης που εχουν τη συσκευη λογικα με παραγγελια θα φερνουν. Ρωτηστε εκει απ' οπου πηρατε τη συσκευη.
Link to comment
Share on other sites

acuna_matata : ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ...συμφωνώ απολύτως...η μπαταρία στο g600 σου πόσο είναι 800 ή 880?
Link to comment
Share on other sites

Αcuna καλο το βιντεακι.Μια χαρα φαινεται ποιοτικα εκτος απο την φανερη ελλειψη των 30fps.Αχ ρε samsung...!

Θα σου ημουν υποχρεος αν εβαζες και καμια φωτο και βιντεο σε εσωτερικο ή εξωτερικο χωρο αλλα βραδακι.

Χρηστο270 η μπαταρια, οπως ειχε πει, ηταν 800αρα.Περιεργο παντως που σου κραταει τοσο πολυ για 800αρα.Λες να βελτιωθηκε τοσο πολυ σ'αυτον τον τομεα η samsung?

Link to comment
Share on other sites

acuna_matata,επειδή η αυτονομία παιζει πολλή μεγάλο ρόλο για μένα ,αλλά κ για αλλους πες ποσες μέρες σου κρατάει με χαλαρή χρήση ???το βράδυ το κλείνεις?;)
Link to comment
Share on other sites

το βραδυ δεν το κλεινω ολη μερα ανοιχτο το εχω ακουω κανενα τραγουδακι αλλα πιο πολυ την καμερα χρησιμοποιω, μιλαω και στελνω μηνυματα 4 μερες το λιγοτερο κραταει

 

για βραδυνες περιμεντε να βραδιασει να τραβηξω κατι γιατι δεν εχω κατι που να μην ειναι με αλλα ατομα και εν μπορω να τα ανεβασω αυτα εγω παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενη απτη συσκευη σε ολα της

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΔΗ ΕΔΩ ΠΗΡΕ ΝΑ ΣΚΟΤΕΙΝΙΑΖΕΙ, ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΡΑΒΗΞΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΛ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΦΩΣ. ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΦΛΑΣ ΟΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΣΒΗΣΤΕΣ ΟΙ ΛΑΜΠΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΦΩΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΛΑΜΠΑ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ.
Link to comment
Share on other sites

βάλτε κ καμμία φωτο με φως νυχτερινή +ημέρας(εσωτερικού + εξωτερικού χώρου ).η μπαταρία σας πάει καμμία 4-5 μέρες τουλάχιστον με μετρια χρήση???(αν ειναι 800αρα,περιεργο να πηγαινει τοσο πολλή!!!)εσεις που το έχετε τι λέτε περι αυτού???;)
Link to comment
Share on other sites

Πού γράφει τα mah της μπαταρίας; Δεν τα βλέπω κάπου!

Πάντως δεν ξέρω αν είναι 800 ή 880 αλλα με μέτρια χρήση εμένα μου κρατάει 4 ημέρες ΣΙΓΟΥΡΑ (βράδυ κλειστό)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

προφανώς κάπου εκει πίσω στην μπαταρία πρέπει να γράφει πόσα mah ειναι.....(απλα επειδή έχει κάποιος το ε900+έχει 800 μπαταρία κ αυτό ) κ δεν του κρατάει κ πολύ......το πολλή κανα 2-3 μέρες ,γι'αυτό το λέω..;)
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου μπαταρία πάντως δεν γράφει τίποτα...

Μόνο κάτι οδηγίες για ασφάλεια κτλ. (πρέπει να στραβωθείς για να τα διαβάσεις βέβαια!)

made in japan/finished in china

και τίποτε άλλο...

 

Υ.Γ : Πάνω στο κινητό βέβαια γράφει 3,7V, 900mah.

Αλλα αυτή πρέπει να είναι η τάση φόρτισης και απλά να επιδεικνύει τον κατάλληλο φορτιστή.:!:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΥΣΚΕΥΗ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ, ΤΟ G600 ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΞΕΦΩΡΤΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ. ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΦΩΤΙΖΕΙ ΜΟΝΟ ΟΣΟ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΟΘΟΝΗΣ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ "ΕΝΕΡΓΟ" ΓΙΑ ΟΣΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ SCREENSAVER ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΟΥΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ. ΕΠΕΙΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ 800 Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ/ΚΑΤΩ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΤΗ ΔΙΑΤΗΡΕΙΣ ΣΩΣΤΑ, ΠΩΣ ΤΗ ΦΟΡΤΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ Η ΚΑΛΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ... :rolleyes: :D
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, πώς είναι καλύτερα να γίνεται η πρώτη φόρτιση? να το χρησιμοποιήσω μέχρι να κλείσει και μετά να το φορτίσω, ή να το φορτίσω κλειστό κατευθείαν? και για πόσες ώρες?
Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ, ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΗΡΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ, ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ, ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΡΤΙΖΕΤΑΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΕΦΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΕΙΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΕΙΧΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ, ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΕΦΟΡΤΙΣΩ ΠΡΩΤΑ. ΤΗ ΦΟΡΤΙΣΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΩ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΗΣ. ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΡΤΙΖΩ ΠΑΝΤΑ ΚΛΕΙΣΤΟ. ΑΥΤΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΣΕ ΟΣΑ ΚΙΝΗΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΕΙΧΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΔΡΑΣΗ ΣΤΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ. ΑΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕ ΑΛΛΗ ΜΕΘΟΔΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ... ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!:D
Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΟΡΙΣΤΕ! ΔΙΚΙΟ ΕΙΧΑ! ΟΠΟΤΕ ΕΥΛΟΓΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΤΟ G600 ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΥΝΟΕΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΚΛΠ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...