Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά δεν συμφέρει μονό τα έξοδα πήγαινε έλα θα είναι ένα κάρο, εκτός και αν έχετε κάποιον γνωστό και τα στείλει
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν συμφέρει μονό τα έξοδα πήγαινε έλα θα είναι ένα κάρο, εκτός και αν έχετε κάποιον γνωστό και τα στείλει

 

Otan les ena karo?Me mia metaforikh 8a to steileis kai 8a kaneis aposvesh logo twn dwrwn pou 8a sou dwsei o antiprosopos!!!

Aksizei me ta osa!

Kai an 8es kai thl metaforikhs mporw na sou vrw...

σημείωση: αφαίρεση αγγελίας - αγγελίες μόνο στο B&S
Link to comment
Share on other sites

ειχα διαβασει σε καποια περιοδικα για μηχανες οτι εκτος απο καποια δωρα που κανουν προσφερουν δωρεαν ασφαλεια για ενα χρονο και πινακιδες. ισχυει κατι τετοιο;
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορει να στα δωσει ολα αυτα.

Δηλ και κρανος και συναγιαρμο και ασφαλεια και πινακιδες..

Εμενα μου ειχε δωσει κρανος 200 ευρο εκανε και συναγιαρμο meta..

Link to comment
Share on other sites

ειχα διαβασει σε καποια περιοδικα για μηχανες οτι εκτος απο καποια δωρα που κανουν προσφερουν δωρεαν ασφαλεια για ενα χρονο και πινακιδες. ισχυει κατι τετοιο;

Αυτο γινεται αν το παρεις της μετροιτης!

τις πινακιδες οι περισσοτεροι τις δινουν δωρεαν μαζι με τα τελη κυκλοφοριας.τωρα η ασφαλεια θα ειναι της "βουρτσας" και δεν λεει να την δεχτεις...εκτος και αν θελεις ασφαλεια μονο για να την δειχνεις στην τροχαια :lol: :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα τον συναγερμό της ΜΕΤΑ(μου είπαν ότι κάνει 230 ευρώ αλλά δεν το πολυπιστεύω)και ένα ψιλοτραγικό κράνος ΝOVA (των 70 ευρώ).Πάντως για τον συναγερμό άκουσα και από αλλού καλά λόγια και αφού δεν τον πλήρωσα δεν με χαλάει κιόλας.

Σήμερα αγόρασα και το πλαινό σταντ(πανάκριβο όμως,για την ακρίβεια 4.5 ευρώ :))σε νίκελ παρακαλώ και αύριο θα πάω για τοποθέτηση.Μόλις μπορέσω θα βάλω φοτό.Επίσης για νικέλωμα έχουν πάρει το δρόμο και τα 2 καλύματα της εξάτμισης.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!εγω το εκλεισα πριν απο μια βδομαδα(δεν το εχω παρει ακομα δυστυχως) και μου εδινε τα κλασσικα δωρα(κρανος,κουλουρα,συναγερμο κτλ) αλλα επειδη τα βασικα τα ειχα,εκτος απο συναγερμο,δεν πηρα τιποτα και αντι για τα δωρα μου κατεβασε 200 ευρω την τιμη.αλλα κ να μην ειχα κρανος κτλ παλι θα προτιμουσα να μου τα αφαιρεσει απο την τιμη γιατι τα δωρα που κανουν ειναι μουφα,ειδικα το κρανος.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα τον συναγερμό της ΜΕΤΑ(μου είπαν ότι κάνει 230 ευρώ αλλά δεν το πολυπιστεύω)και ένα ψιλοτραγικό κράνος ΝOVA (των 70 ευρώ).Πάντως για τον συναγερμό άκουσα και από αλλού καλά λόγια και αφού δεν τον πλήρωσα δεν με χαλάει κιόλας.

Σήμερα αγόρασα και το πλαινό σταντ(πανάκριβο όμως,για την ακρίβεια 4.5 ευρώ :))σε νίκελ παρακαλώ και αύριο θα πάω για τοποθέτηση.Μόλις μπορέσω θα βάλω φοτό.Επίσης για νικέλωμα έχουν πάρει το δρόμο και τα 2 καλύματα της εξάτμισης.

 

 

 

O META ειναι ετσι κι ετσι σαν συναγερμος ..... Τον εχω βαλει στο Nexus500 SP

Η τιμη του ειναι αυτη !

Που εδωσες για νικελομα τα καλυματα ?

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη στα λινκ που έδωσες δεν μπορώ να δω καμμία τιμή.Τα καλύματα τα έδωσα σε νικελωτήριο στον Αγ.Δημήτριο.Σε 3-4 μέρες θα είναι έτοιμα.Τιμή γύρω στο 20άρι
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη στα λινκ που έδωσες δεν μπορώ να δω καμμία τιμή.Τα καλύματα τα έδωσα σε νικελωτήριο στον Αγ.Δημήτριο.Σε 3-4 μέρες θα είναι έτοιμα.Τιμή γύρω στο 20άρι

 

Στον Καρυστινό τα έδωσες σωστα?

Πολυ καλη δουλεια κανει ο τυπος!

Ολο το μηχανακι μου σε αυτον το εκανα!

Link to comment
Share on other sites

Kοιτα δουλεια που ειχε κανει στις ζάντες μου..

Εχει περασει ενας χρονος και ειναι ακομα ετσι.

Και δεν φαίνονται και τοσο καλα στην φωτογραφία.

 

http://img83.imageshack.us/img83/9038/dsc02634rc9.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδια παλι βγηκαμε off-topic.:(.καλητερα να το σταματησουμε τι λετε;;;)
Link to comment
Share on other sites

O META ειναι ετσι κι ετσι σαν συναγερμος ..... Τον εχω βαλει στο Nexus500 SP

Η τιμη του ειναι αυτη !

Που εδωσες για νικελομα τα καλυματα ?

 

o meta einai mapa sunagermos 8a sou klepsoun to mixanaki kai META 8a xtipaei :P

 

mias pou vgikame pali off - topic.. :(

Το παπάκι πάει στην ποταμιά..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μπήκε και το πλαινό σταντ.Η δουλειά που έγινε πολύ καλή.Το πήγα σε συνεργείο τελικά και έμεινα πολύ ευχαριστημένος.Αν προλάβω το βράδυ θα βάλω φωτογραφίες.Συνολικό κόστος σταντ και έργασια 30 ευρωπουλάκια
Link to comment
Share on other sites

Απο διπλο σταντ δηλαδη το εκανε μονο..

Αν και το διπλό σταντ εχει και τα θετικα του!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το διπλό σταντ υπάρχει κανονικότατα γιατί έχει και αυτό τον λόγο ύπαρξής του.Όσον αφορά αυτό που με ρώτησες Γιάννη τα 2 στάντ δεν έχουν κανένα κοινό σημείο.Όταν είναι και τα 2 μαζεμένα και το μηχανάκι κινείται απέχουν μεταξύ τους τουλάχιστον 10 πόντους.Το πλαινό μπροστά και το κεντρικό πίσω στην ίδια ευθεία.Το μοναδικό μειονέκτημα εξακολουθεί να είναι η πιθανότητα να ξεκινήσεις με το σταντ κάτω.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το διπλό σταντ υπάρχει κανονικότατα γιατί έχει και αυτό τον λόγο ύπαρξής του.Όσον αφορά αυτό που με ρώτησες Γιάννη τα 2 στάντ δεν έχουν κανένα κοινό σημείο.Όταν είναι και τα 2 μαζεμένα και το μηχανάκι κινείται απέχουν μεταξύ τους τουλάχιστον 10 πόντους.Το πλαινό μπροστά και το κεντρικό πίσω στην ίδια ευθεία.Το μοναδικό μειονέκτημα εξακολουθεί να είναι η πιθανότητα να ξεκινήσεις με το σταντ κάτω.

Και ξεκιναει με σταντ ανοιχτο!! μεγαλη μαμακια αν γινεται αυτο.:blink: :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο ένας ρωτάει αν καταργήθηκε το διπλό σταντ ενώ στις φοτό φαίνετε πεντακάθαρα πως υπάρχει :X

Ο άλλος λέει ότι θα είναι μαμακία αν το μηχανάκι ξεκινάει με το σταντ κατω αν και ακριβώς απο πάνω γράφω :

 

"Το μοναδικό μειονέκτημα εξακολουθεί να είναι η πιθανότητα να ξεκινήσεις με το σταντ κάτω."

 

Eίστε απίθανοι ρε μάγκες γιαυτό σας πάω :)

Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος λέει ότι θα είναι μαμακία αν το μηχανάκι ξεκινάει με το σταντ κατω αν και ακριβώς απο πάνω γράφω :

 

"Το μοναδικό μειονέκτημα εξακολουθεί να είναι η πιθανότητα να ξεκινήσεις με το σταντ κάτω."

 

Eίστε απίθανοι ρε μάγκες γιαυτό σας πάω :)

 

Και το περιεργο που το βλεπεις :blink: :wacko: απλα επισημανση εκανα :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...