Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια εχω αυπνιες αν ειναι κανεισ αλλος μεσα στο forum ας απαντησει εχω μεγαλη ορεξη να κανω το μιχανακι να πεταει αλλα δεν εχω πολλες αποψεις και ιδεες αν μπορει κανεις να μου πει σοβαρα ομως πια θα ηταν η καλυτερη επιλογη σε σχεση εμφανισης και εξαρτιματων.......ευχαριστω:blink::blink::blink:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε φιλε ολα ωραι τι φορας ακριβως δεν μας ειπες γιατι εμενα ο Δημητρης μου προτινει yoshi εσυ τι εβαλες ακριβως και τι ακριβως εχεισ αλλαξει..παντα με την συμβουλη του Δημητρη
Link to comment
Share on other sites

παιδια οι ζαντες που φοραει το σπεσιαλ ειναι ασαμπρελες?

 

Oχι με σαμπρελα ειναι!!!1

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia ? mporei na mou pei kanenas poso paei telikh to mhxanaki giati kati den mou kolaei?

 

Γυρω στα 125 με 130 χιλιομετρα την ωρα!!1

 

 

φιλε πολυ ωραιο το φαναρι!!1

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

παιδια εκτος απο μανιουαλ και βιβλιο εγκηησης τι αλο εχει το μηχανακι κατω απο την σελα?κατι ακουσα για κατι οδηγιες στα ελληνικα,τι ειναι αυτο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εκτος απο μανιουαλ και βιβλιο εγκηησης τι αλο εχει το μηχανακι κατω απο την σελα?κατι ακουσα για κατι οδηγιες στα ελληνικα,τι ειναι αυτο?

 

Εγω στο μηχανακι κατω απο το καθισμα εχω μονο την αδεια κυκλοφοριας την ασφαλεια και την καρτα τησ εγγθησης... το manual και κατι αλλα χαρτια μοθ τα ειχε στειλει η yamaha αργοτερα. Οδηγιες εννοει το manual μεταφρασμενο στα ελληνικα!

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

Εγω στο μηχανακι κατω απο το καθισμα εχω μονο την αδεια κυκλοφοριας την ασφαλεια και την καρτα τησ εγγθησης... το manual και κατι αλλα χαρτια μοθ τα ειχε στειλει η yamaha αργοτερα. Οδηγιες εννοει το manual μεταφρασμενο στα ελληνικα!
στο μανιουαλ μεσα σου δινει οδηγιες στρωσιματως στα εληνικα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν την παλευω αλλο σημερα εμαθα οτι στο χωριο μου μολις πηρε και αλλο παιδι ιδιο μιχανακι με το δικο μου το σπεσιαλ και εχω τρελαθει γιατι το εχω ακομα μαμα και δεν ξεχωριζει καθολου θελω να με βοηθεισετε ρε σεις εχω αγανακτησει.....πεστε μου καμια ιδεα τι να κανω....και εμφανισιακα αλλα και μηχανικα:cry::cry::mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν την παλευω αλλο σημερα εμαθα οτι στο χωριο μου μολις πηρε και αλλο παιδι ιδιο μιχανακι με το δικο μου το σπεσιαλ και εχω τρελαθει γιατι το εχω ακομα μαμα και δεν ξεχωριζει καθολου θελω να με βοηθεισετε ρε σεις εχω αγανακτησει.....πεστε μου καμια ιδεα τι να κανω....και εμφανισιακα αλλα και μηχανικα:cry::cry::mad::mad:

 

γιατι δεν του βαζεις κανενα φτερο μπροστα απο ανθρακονημα και κανενα καλυμα για το ψηγειο? η βγαλτου το πισω φτερο και στειλε κανενα πλαστικο για βαψιμο σε χρυσο χρωμα. ψαξου και θα βρεις fotos απο αλλους για να παρεις ιδεες

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

δεν θυμασαι που σου το ειχα πει λιγο ποιο πισω και μου ειχες πει οτι δεν θα εβγαζε αλλα αν ειχε δρομο και αλλο??? απλα μου εκανε εντυπωση ποσα θα εβγαζε αν ειχα και αλλο δρομο γιατι δεν ειχε μπει κοφτης

oxi apla egw me 14 mprosta (1 ligoter dld)

vgazo 125 max kai varaei koftes :S

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένας φίλος στην δουλειά μου που έχει το χ παράγγειλε από κάποιο site εξωτερικού ηλεκτρονική και πολλαπλασιαστή και μου είπε ότι το μηχανάκι σκοτώνει! Δεν μπορεί να το κρατήσει λέει. Του στοίχησαν 140 δολλάρια με τα μεταφορικά.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένας φίλος στην δουλειά μου που έχει το χ παράγγειλε από κάποιο site εξωτερικού ηλεκτρονική και πολλαπλασιαστή και μου είπε ότι το μηχανάκι σκοτώνει! Δεν μπορεί να το κρατήσει λέει. Του στοίχησαν 140 δολλάρια με τα μεταφορικά.

 

 

για δωσε παραπανω πληροφοριες ρε man.απο που ακριβως το παραγγειλε και τι ακριβως παραγγειλε? καιει περισοτερο?αναβει το λαμπακι της μηχανης? απο τελικη τι λεει?

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

σε ελαφρια κατηφορα εχω δει τα 135 στο κοντερ με 2000 χλμ και ενα δοντι μικροτερο στο μπροστα γραναζι. κοφτης δεν μπηκε παντως.

Απο αυτα πραγματικα να ηταν καμια 120 χλμ.επισης την τελικη σε ενα μηχανακι της μετρας σε ευθεια και με σωστη θεση σωματος.

αρα και αυτα τα χλμ να πας.."εικονικα" ειναι και τιποτα παραπανω..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο αυτα πραγματικα να ηταν καμια 120 χλμ.επισης την τελικη σε ενα μηχανακι της μετρας σε ευθεια και με σωστη θεση σωματος.

αρα και αυτα τα χλμ να πας.."εικονικα" ειναι και τιποτα παραπανω..:)

ρε παιδια ακουω οτι δεν σας φτανουν τα χλμ και η τελικη του μηχανακιου γιατι?λιγα ειναι 120 πραγματικα χλμ?

Link to comment
Share on other sites

για δωσε παραπανω πληροφοριες ρε man.απο που ακριβως το παραγγειλε και τι ακριβως παραγγειλε? καιει περισοτερο?αναβει το λαμπακι της μηχανης? απο τελικη τι λεει?
Θα μάθω και θα σας πώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ένας φίλος στην δουλειά μου που έχει το χ παράγγειλε από κάποιο site εξωτερικού ηλεκτρονική και πολλαπλασιαστή και μου είπε ότι το μηχανάκι σκοτώνει! Δεν μπορεί να το κρατήσει λέει. Του στοίχησαν 140 δολλάρια με τα μεταφορικά.

 

Έχω ενα 9αρι πειραγμένο. Πες του να έρθει να τα δοκιμάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησωκι εγω κατι σαν υποψηφιος αγοραστης,αλλα μην ριξετε σφαλιαρα!!βαλιτσακι πισω παιρνει (γιατι το θελω για την δουλεια) η το σκοτωνω??:lol:
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησωκι εγω κατι σαν υποψηφιος αγοραστης,αλλα μην ριξετε σφαλιαρα!!βαλιτσακι πισω παιρνει (γιατι το θελω για την δουλεια) η το σκοτωνω??:lol:
τι χρωμα θα το παρεις το μηχανακι?
Link to comment
Share on other sites

τι χρωμα θα το παρεις το μηχανακι?

 

λεω για το ασημι...μου αρεσε περισσοτερο καθως ειμαι και καποιας ηλικιας..ξερεις δεν το θελω για κοντρες,απλως για να κανω την δουλεια μου...;)

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησωκι εγω κατι σαν υποψηφιος αγοραστης,αλλα μην ριξετε σφαλιαρα!!βαλιτσακι πισω παιρνει (γιατι το θελω για την δουλεια) η το σκοτωνω??:lol:
Παίρνει πίσω μπαγκαζιέρα αλλά χρειάζεται να μπεί άλλη σχάρα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...