Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τοχεις τσεκαρει?

 

Αμα ισχυε αυτο που λες!! ολοι θα βγαζανε τον "παπα" και μετα καμια μετατροπη!

απλα αυτα το λες..γιατι δεν το εχεις δοκιμασει.απλα ανοιγει καλυτερα στις πρωτες ταχυτητες αλλα μετα "χανει".στην ουσια καμια διαφορα :whistle:

 

Για να το λεω σημαινει οτι το εχω δοκιμασει και εχω δει διαφορα!!!!!!!!!!:D

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αμα ισχυε αυτο που λες!! ολοι θα βγαζανε τον "παπα" και μετα καμια μετατροπη!

απλα αυτα το λες..γιατι δεν το εχεις δοκιμασει.απλα ανοιγει καλυτερα στις πρωτες ταχυτητες αλλα μετα "χανει".στην ουσια καμια διαφορα :whistle:

 

και`γω που πηγα στην αντιπροσωπεια μου ειπανε αυτοι απο μονοι τους να το βγαλω και οτι το μηχανακι θα πηγαινει λιγο καλυτερα στις πρωτες.μου ειπανε πως το δοκιμασαν επανω στα κεντρικα και τους δωσανε το οκ

Link to comment
Share on other sites

Το ξαναλεω για τελευταια φορα! οποιος θελει το πιστευει..

ο παπας αλλιως (φιλτροκουτι) σε μαμα μηχανακι δεν κανει να βγει,ασε που δεν δουλευει σωστα το μηχανακι.

οποιος το βγαλει καλο ειναι να βαλει ενα αλλο φιλτρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ξαναλεω για τελευταια φορα! οποιος θελει το πιστευει..

ο παπας αλλιως (φιλτροκουτι) σε μαμα μηχανακι δεν κανει να βγει,ασε που δεν δουλευει σωστα το μηχανακι.

οποιος το βγαλει καλο ειναι να βαλει ενα αλλο φιλτρο.

δλδ αν βγαλεις τον πνηχτη ειναι σαν να βγαζεις ολο το φιλτρο?
Link to comment
Share on other sites

Το ξαναλεω για τελευταια φορα! οποιος θελει το πιστευει..

ο παπας αλλιως (φιλτροκουτι) σε μαμα μηχανακι δεν κανει να βγει,ασε που δεν δουλευει σωστα το μηχανακι.

οποιος το βγαλει καλο ειναι να βαλει ενα αλλο φιλτρο.

Όταν βγάζεις τον πνίχτη δεν βγάζεις ούτε το φίλτρο ούτε τον παπά. Ο πνίχτης είναι κάτω από το φίλτρο μέσα στον παπά. Ένας φίλος μου τον έχει βγάλει και τραβάει καλύτερα. Κάνει και λίγο παραπάνω θόρυβο.:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Όταν βγάζεις τον πνίχτη δεν βγάζεις ούτε το φίλτρο ούτε τον παπά. Ο πνίχτης είναι κάτω από το φίλτρο μέσα στον παπά. Ένας φίλος μου τον έχει βγάλει και τραβάει καλύτερα. Κάνει και λίγο παραπάνω θόρυβο.:rolleyes:
αν εχεις βαλει αφτερ εξατμιση ισως καλο ναναι να τον βγαλεις
Link to comment
Share on other sites

ρ παιδια sorry π επεμβενω αλλα ο πνιχτης ειναι πανω στο καπακι του φιλτροκουτιου..το φαρδυ λαστιχο πανω στο καπακι απτο οποιο μπαινει ο αερας..το εχετε πει χιλιαδες φορες παλιοτερα ..αυτο βγαινει ευκολα κ δινει μια μικρη βελτιωση..ειδικα με εξατμιση..μν ξεχνατε βελτιωση ισον συνδιασμος
Link to comment
Share on other sites

Και εγω θα συμφονεισω με τους αλλους ..

Ναι.. αμα βγαλεις τον πνιχτη το μηχανακι πηγαινει λιγο καλυτερα..:)

δικη μου αποψη:)

Link to comment
Share on other sites

ρ παιδια sorry π επεμβενω αλλα ο πνιχτης ειναι πανω στο καπακι του φιλτροκουτιου..το φαρδυ λαστιχο πανω στο καπακι απτο οποιο μπαινει ο αερας..το εχετε πει χιλιαδες φορες παλιοτερα ..αυτο βγαινει ευκολα κ δινει μια μικρη βελτιωση..ειδικα με εξατμιση..μν ξεχνατε βελτιωση ισον συνδιασμος
Σωστός! Έτσι είναι.
Link to comment
Share on other sites

Nai ego edo kai 6 mhnes vgalmeno ton exo ton pnixti!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

Σωστός! Έτσι είναι.

 

θελω να τον βγαλω για να δοκισαω με την εξατμιση τη διαφορα. βγαινει ευκολα η πρεπει να κατεβασω ολα τα πλαστικα? για δωστε οδηγιες πως βγαινει οποιος ξερει...

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

θελω να τον βγαλω για να δοκισαω με την εξατμιση τη διαφορα. βγαινει ευκολα η πρεπει να κατεβασω ολα τα πλαστικα? για δωστε οδηγιες πως βγαινει οποιος ξερει...
Βγάζεις το πλαστικό στο κέντρο, με την ασημένια βίδα. Ανοίγεις τον παπά και αφαιρείς τον πνίχτη. Είναι ένα λάστιχο.
Link to comment
Share on other sites

re paidia egw rotisa tin antiprosopia kai mou eipe auta tha ta kanoume otan to megalosoume kapio kit olokliromeno gt an to kanw tora leei tha kremasei stis xamiles
Link to comment
Share on other sites

Βγάζεις το πλαστικό στο κέντρο, με την ασημένια βίδα. Ανοίγεις τον παπά και αφαιρείς τον πνίχτη. Είναι ένα λάστιχο.

 

thanks φιλος θα το δοκιμασω και θα σας πω;)

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

Βγάζεις το πλαστικό στο κέντρο, με την ασημένια βίδα. Ανοίγεις τον παπά και αφαιρείς τον πνίχτη. Είναι ένα λάστιχο.
νομιζω οτι ειναι αλλες 2 αλενοβιδες αριστερα δεξια ανοιγοντας την σελα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...