Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια υπάρχει καποιο μαγαζι στιν αθήνα που να εχει διαφορα αξεσουαρ του crypton (π.χ. κωλοφαναρο, ταπες , καλυμα ψυγειου κτλ) στο μαγαζι μεσα? Χωρις παραγγελειες καθυστερήσεις και ιστοριες. Απλα να μπεις να διαλεξεις να αγοράσεις και να φύγεις...
Link to comment
Share on other sites

Εχτες εφτιαξα κατι ωραιο.εβαλα μικρα φλας μεσα στο κολοφαναρο το μαμα

εγινε τελειο, εβαλα led ψιρες ασπρες μεταξυ φλας διασταυροσεων και ποριας

στο σημειο που εχει κατι μικρες τρυπουλες 15 τεμαχια σε καθε μερια.

μιλαμε για το κατι αλλο,εσκαψα την σελα μπροστα και χρησιμοποιεισα το ιδιο

πλαστικο καλυμα εγινε super και τελος πηρα το μεγαλο δισκο μπροστα θα τον

βαλω απο δευτερα.θελω να βαψω τις ζαντες μαυρες και να αλλαξω τα λαστιχα πιο

χοντρα μηπως ξερει κανεις το μεγαλυτερο σε παχος λαστιχο που μπαινει εμπρος πισω πιο ειναι??εαν θελει καποιος πληροφοριες ευχαριστως.επισης πως μπορω

να ανεβασω photo εδω....????

Link to comment
Share on other sites

Εχτες εφτιαξα κατι ωραιο.εβαλα μικρα φλας μεσα στο κολοφαναρο το μαμα

εγινε τελειο, εβαλα led ψιρες ασπρες μεταξυ φλας διασταυροσεων και ποριας

στο σημειο που εχει κατι μικρες τρυπουλες 15 τεμαχια σε καθε μερια.

μιλαμε για το κατι αλλο,εσκαψα την σελα μπροστα και χρησιμοποιεισα το ιδιο

πλαστικο καλυμα εγινε super και τελος πηρα το μεγαλο δισκο μπροστα θα τον

βαλω απο δευτερα.θελω να βαψω τις ζαντες μαυρες και να αλλαξω τα λαστιχα πιο

χοντρα μηπως ξερει κανεις το μεγαλυτερο σε παχος λαστιχο που μπαινει εμπρος πισω πιο ειναι??εαν θελει καποιος πληροφοριες ευχαριστως.επισης πως μπορω

να ανεβασω photo εδω....????

και αναβουν τα led κανονικα;;παραξενο μου φενετε.δεν αναβοσβηνουν τα Leds με το μαμα το βαρελακι.μενουν σταθερα αναμενα,τουλαχιστον στο δικο μου!!ναι ανεβασε καμια φοτο να δουμε.εγω στο δικο μου το φαναρι εχει κανει ετσι.ειχα βαλει διαχοριστικο αριστερα και δεξια και αναμεσα κενο.και οταν πατουσα φρενο το φαναρι φενοταν τριγωνικο,το ιδιο και οταν αναβα τα φλας!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχτες εφτιαξα κατι ωραιο.εβαλα μικρα φλας μεσα στο κολοφαναρο το μαμα

εγινε τελειο, εβαλα led ψιρες ασπρες μεταξυ φλας διασταυροσεων και ποριας

στο σημειο που εχει κατι μικρες τρυπουλες 15 τεμαχια σε καθε μερια.

μιλαμε για το κατι αλλο,εσκαψα την σελα μπροστα και χρησιμοποιεισα το ιδιο

πλαστικο καλυμα εγινε super και τελος πηρα το μεγαλο δισκο μπροστα θα τον

βαλω απο δευτερα.θελω να βαψω τις ζαντες μαυρες και να αλλαξω τα λαστιχα πιο

χοντρα μηπως ξερει κανεις το μεγαλυτερο σε παχος λαστιχο που μπαινει εμπρος πισω πιο ειναι??εαν θελει καποιος πληροφοριες ευχαριστως.επισης πως μπορω

να ανεβασω photo εδω....????

 

τι νουμερο ειναι τωρα τα λαστιχα??? (ειναι 2.5 με 2.75)???

Link to comment
Share on other sites

και αναβουν τα led κανονικα;;παραξενο μου φενετε.δεν αναβοσβηνουν τα Leds με το μαμα το βαρελακι.μενουν σταθερα αναμενα,τουλαχιστον στο δικο μου!!ναι ανεβασε καμια φοτο να δουμε.εγω στο δικο μου το φαναρι εχει κανει ετσι.ειχα βαλει διαχοριστικο αριστερα και δεξια και αναμεσα κενο.και οταν πατουσα φρενο το φαναρι φενοταν τριγωνικο,το ιδιο και οταν αναβα τα φλας!!!

Εβαλα φλασακια μικρα τριγωνικα αυτα που χρησιμοποιουνται για πλαινα φλας στις μηχανες και στα αυτοκινητα με λαμπακι οχι led μεσα στο κολοφαναρο στο πλαι χωραει ισα ισα.Αλλα επειδη

το λαμπακι ηταν μικρο σε watt δεν δουλευε καλα το φλασερ και του εβαλα και δευτερο σε καθε μερια στο σημειο που ηταν τα παλια,και τωρα ειναι τελειο.Τα led ψειρα τα εβαλα μπροστα στα φωτα πορειας λιγο πιο πανω υπαρχει ενα πλαστικο με σχεδιασμενες τρυπες εκει εβαλα τρυπανι 3mm και τοποθετησα 15 led οσες ηταν και οι τρυπες.τελειο.εαν ξερει κανεις πως μπορω να ανεβασω photo εδω ας μου πει, να το δειτε.

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα φλασακια μικρα τριγωνικα αυτα που χρησιμοποιουνται για πλαινα φλας στις μηχανες και στα αυτοκινητα με λαμπακι οχι led μεσα στο κολοφαναρο στο πλαι χωραει ισα ισα.Αλλα επειδη

το λαμπακι ηταν μικρο σε watt δεν δουλευε καλα το φλασερ και του εβαλα και δευτερο σε καθε μερια στο σημειο που ηταν τα παλια,και τωρα ειναι τελειο.Τα led ψειρα τα εβαλα μπροστα στα φωτα πορειας λιγο πιο πανω υπαρχει ενα πλαστικο με σχεδιασμενες τρυπες εκει εβαλα τρυπανι 3mm και τοποθετησα 15 led οσες ηταν και οι τρυπες.τελειο.εαν ξερει κανεις πως μπορω να ανεβασω photo εδω ας μου πει, να το δειτε.

 

PATA http://WWW.IMAGESHACK.GR KANE UPLOAD FOTO KAI VALE EDO TO LINK POU SOU DINEI KATO.

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αυτο με την μπουζοπιπα το εχει δοκιμασει κανεισ????γινεται τιποτα???

Πιο πραγμα δεν καταλαβαμε?????

Link to comment
Share on other sites

 

Ta led poy evales mprosta anavoun mazi me ta flas???

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

Paides kalimera.. den mporw na vlepw to mixanaki mou allo me auto ton kolo kai thelw kolofanaro na ton vgalw mporei kapiws na mou steilei to email toy na milisoume na toy steilw ta xrimata mesw trapezeis kai na mou steilei to fanari. Euxaristw ek ton proteron.. tsagia
Link to comment
Share on other sites

mages exo to crypton r kai thelo na paro to crypton x...alla akoma den exo to exo odigisei kai den ksero pos paei....peite mou tin gnomi sas...ti na kano...?aksizei....?ti telikei exei...?:confused:

 

File to mixanaki einai skuli den katalavenei tpt emena mou vgazei telikes 120 alla tou foraw granazia kai eksatmisei alla to mixanaki den exei anoiksei akoma 3000 klm.. na upologizeis na vgazeis gurw sta 135 panw katw mama katastasei milame panta..

Link to comment
Share on other sites

File to mixanaki einai skuli den katalavenei tpt emena mou vgazei telikes 120 alla tou foraw granazia kai eksatmisei alla to mixanaki den exei anoiksei akoma 3000 klm.. na upologizeis na vgazeis gurw sta 135 panw katw mama katastasei milame panta..
μεχρι ποσα χλμ το εστρωσες?
Link to comment
Share on other sites

παιδες τι γραναζι φοραει μπροστα απο τη μανα τ?

τωρα που θα το παω για πρωτη αλλαγη λαδιων σατ 1000 αξιζει να το κοντυνω ενα δοντι??

&απλα θα αλλαξω το γραναζι,η θελει πατεντες για να μπει??

αυτο το μπουκωμα στις χαμηλες μ εχει σπασει τα νευρα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδες ποσο κοστιζει το σερβις των 1000χλμ?[/quote Ένας φίλος που το έκανε μου είπε ότι κοστίζει 20 ευρώ. Την άλλη εβδομάδα θα κλείσω και εγώ ραντεβού για το service των 1000km και θα σας πώ.
Link to comment
Share on other sites

Ta led poy evales mprosta anavoun mazi me ta flas???

 

οχι αναβουν με τα πορειας απο κατω ειναι τελειο.

τωρα θα του βαλω διαφανη μεμβρανη σε ολο το φλας απο ανθρακονημα

και θα γινει το κατι αλλο.

 

Paides kalimera.. den mporw na vlepw to mixanaki mou allo me auto ton kolo kai thelw kolofanaro na ton vgalw mporei kapiws na mou steilei to email toy na milisoume na toy steilw ta xrimata mesw trapezeis kai na mou steilei to fanari. Euxaristw ek ton proteron.. tsagia

 

εαν θελεις μπορεις να βαλεις φλας μεσα στο μαμα κολοφαναρο γινεται πολυ ωραιο

εχω φωτο πιο πανω εαν οχι εδω στο ηρακλειο η αντιπροσωπεια θα εχει την τριτη

το ξερω γιατι ηθελα να το παρω αλλα αφου εφτιαξα το ιδιο δεν χρειαζεται.τωρα μπορω να σου το στειλω η να μου δωσεις σε email τα στοιχεια σου και να σου το στειλουν οι ιδιοι τιμη περιπου 45 ευρω.δωσ μου ο.κ και εφυγε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...