Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω στην θεση σου θα εβαζα αγγελια στο car.gr και 2αυτοκολλητα "ΠΩΛΕΙΤΑ" αριστερα και δεξια και αν ειναι σε καλη κατασταση θα το παρουν αλλα δεν χανεις και τιποτα να ρωτησεις και κανεναν μαντρα αλλα και στο μαγαζι που θα παρεις το yamaha ποσο το κοστολογουν δηλαδη...
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα το εδινα το glx θα το κρατουσα και θα επερνα οτι ηθελα γιατι μηχανακια σαν το glx δεν θα ξαναβρεις, εδω το παλιο το crypton 105 εδωσα ποθ ηταν σκυλι και το μετανιωσα μετα ποθ ξεκινησα να περνω injection.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γειας σας φιλοι μου λοιπον αμα μπορουσατε να μου πειτε τη τιμες παιζουν για τα ακολουθα θα σας ημουν ευγνομων:

1.τιμη για αλλαγη λαδιων και τσιμουχες για της μπουκαλες μπροστα?(εχο κουραστει να ακουω μπαπ και μπουπ ολοι την ωρα :wacko::wacko:)

2.τιμη για το τιμονη γιατι μου εχει στραβοσει απο πτωσει:D:p

3.οι ζαντες μου ειναι θεοστραβες (ακτινα) γινεται τιποτα???

αυτα προς το παρον! ευχαριστω προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

γειας σας φιλοι μου λοιπον αμα μπορουσατε να μου πειτε τη τιμες παιζουν για τα ακολουθα θα σας ημουν ευγνομων:

1.τιμη για αλλαγη λαδιων και τσιμουχες για της μπουκαλες μπροστα?(εχο κουραστει να ακουω μπαπ και μπουπ ολοι την ωρα :wacko::wacko:)

2.τιμη για το τιμονη γιατι μου εχει στραβοσει απο πτωσει:D:p

3.οι ζαντες μου ειναι θεοστραβες (ακτινα) γινεται τιποτα???

αυτα προς το παρον! ευχαριστω προκαταβολικα!

 

1.ενα καλο λαδι κανει απο 9-12€, μπορει να χρειαστει και φιλτρο λαδιου 5€, οι μπουκαλες μροστα αν δεν χανουν λαδι δεν θελουν αλλες τσιμουχες αλλα καθαρισμα και να βαλεις αλλο λαδι (μπορει να θελει και λιγο πιο χοντρο απο το μαμα για να μην ειναι τοσο μαλακο)

2.αν εισαι τυχερος οπως εγω (τσαμπα μου το εκαναν) απλα το πας σε συνεργειο και σου το ισιωνει... αν εχει στραβωσει το πιρουνι ή το τιμονι τοτε δεν ξερω ποσο θα παει...

3.πιστευω οτι μπορεις χαλαρα να βαλεις τις ζαντες απο το x το απλο που ειναι ακτινατο απο μαμα;)

Link to comment
Share on other sites

2.αν εισαι τυχερος οπως εγω (τσαμπα μου το εκαναν) απλα το πας σε συνεργειο και σου το ισιωνει... αν εχει στραβωσει το πιρουνι ή το τιμονι τοτε δεν ξερω ποσο θα παει...

 

 

Το τιμονι αν το στριψεις απο την αντιθετη απο αυτη που ' στραβωσε ' και το πιεσεις το φερνεις στα ισια του απο μονος σου, αν δεν εχει προβλημα στο σασι του απο την πτωση .. !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Γεια σε όλους παιδια. Έχω πάρα πολύ καιρό να γράψω και γενικότερα έχω χάσει επαφή με τα θέματα που αφορούν την πάπια μας. Μετά απο τρία χρονια λοιπόν που είμαι κάτοχος του x135 special είπα να βάλω εξάτμιση. Μπορείτε σας παρακαλώ να με βοηθήσετε ως προς τι να βάλω? H yoshimura τελικά είναι γνήσια για το παπί και ποια είναι η τιμή της τελος πάντων, ρωτάω γιατι νομίζω οτι αυτή ταιριάζει καλύτερα εμφανησιακά. H grp είναι κάλη? Υπάρχει κάποια άλλη που να αξίζει? Οπως καταλάβατε δε το κατέχω και πολυ το θέμα εξάτμισης οπότε καθε πληροφορία θα είναι πολυτιμη. Σας ευχαρίστω εκ των προτέρων......
Link to comment
Share on other sites

Φιλε TsernoBill0 υπαρχει και γνησια και μαιμου yoshimura για το παπακι μας η γνησια κανει 350€ και βγαινει σε 2 εκδςσεις η με τσουτσουνι πισω οπου μπωρεις να βαλεις και σιγαστηρα η με carbon στο τελειωμα αλα δεν περνει σιγαστηρα, η μαιμου κανει 55€ ειναι με τσουτσουνι και βγαινει σε νικελ η carbon το τελικο ολοκληρο, δυστυχος δν εχω φοτο να ανεβασω για να σε διαφωτισω καλητερα μεταξυ γνησιας και μαιμους....τεσπα οτι και να βαλεις να θυμασαι οτι αν δεν ριξεις λεφτα σε προγραμμα κ.τ.λ αποδοση δεν θα δεις και 1000€ εξατμηση να βαλεις η να αλαξεις τα παντα επανω, αυτα απο εμενα, η επιλογη ειναι δικη σου ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...