Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού στον κανει δώρο βάλτον.

Μακαρι να μου τον εκανε δωρο ρε φιλε αλλα που τετοια τυχη :p:lol: 180ευρουδακια μου ειπε και στην αρχη μου ζητησε 200 μην ανυσηχεις η τιμη αυτη θα ειναι παρελθον θα του κανω τρελα παζαρια:p!!!!!

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μακαρι να μου τον εκανε δωρο ρε φιλε αλλα που τετοια τυχη :p:lol: 180ευρουδακια μου ειπε και στην αρχη μου ζητησε 200 μην ανυσηχεις η τιμη αυτη θα ειναι παρελθον θα του κανω τρελα παζαρια:p!!!!!

Ε τοτε να βαλεις αλλη μαρκα.και πεστου να σου πληρωσει τις πινακιδες αυτος.στην αγορα μηχανης κανεις παζαρια..αν σου το παιζει δυσκολος..φευγεις και πας αλλου..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε να βαλεις αλλη μαρκα.και πεστου να σου πληρωσει τις πινακιδες αυτος.στην αγορα μηχανης κανεις παζαρια..αν σου το παιζει δυσκολος..φευγεις και πας αλλου..:)

 

Φιλε επειδη σε ακουσα που μου το ειπες μια φορα αυτο για τις πινακιδες γινεται να στις πληρωσει αυτος?Κανονικα οι πινακιδες ειναι δουλεια αυτου που θα το παρει μου φαινετε λιγο περιεργο:confused: δεν ξερω τι να πω!!!!Και για το συναγερμο οταν μου ειπε 200 μου το ειπε ετσι χωρις να κοιταξει τιμοκαταλογο οποτε κι'αυτος δεν ηξερε!Αλλα εγω θα τον ρωτησω και για αλλους συναγερμους dont worry!!!Μην νομιζεις εχω παει και αλλου (π.χ ΤΕΡΖΗΣ),ο πιο φτηνος ειναι η ιδια η αντιπροσωπια μου φαινετε 2.270 κανει το μηχανακι μονο του αλλου μου ελεγαν ενα 100αρικο πιο πανω!Εκτος και αν λες για τα δωρα μηπως οι αλλοι κανουν πιο καλυτερες τιμες αλλα πιστευω οτι δεν υπαρχει μεγαλη διαφορα μαγαζι με μαγαζι!!!

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα. Είμαι καινούργιος στην παρέα και κάτοχος φυσικά ενός από τα πρώτα Χ-135 της Αθήνας. Από κει που το πήρα εγώ ο συναγερμός ήταν δώρο μαζί με κράνος και αλυσίδα και σχάρα και βαλιτσάκι και φυσικά οι πινακίδες ήταν δικές μου! Α! και ο συναγερμός ήταν δώρο (μιας και το συζητάτε). Βέβαια πρέπει να πω ότι εκεί που είναι συναγερμός τώρα κάτω από το κάθισμα δε χωράει ούτε ένα πακέτο τσιγάρα, όπως διάβασα σε προηγούμενα post.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα. Είμαι καινούργιος στην παρέα και κάτοχος φυσικά ενός από τα πρώτα Χ-135 της Αθήνας. Από κει που το πήρα εγώ ο συναγερμός ήταν δώρο μαζί με κράνος και αλυσίδα και σχάρα και βαλιτσάκι και φυσικά οι πινακίδες ήταν δικές μου! Α! και ο συναγερμός ήταν δώρο (μιας και το συζητάτε). Βέβαια πρέπει να πω ότι εκεί που είναι συναγερμός τώρα κάτω από το κάθισμα δε χωράει ούτε ένα πακέτο τσιγάρα, όπως διάβασα σε προηγούμενα post.

 

Ρε φιλε σιγουρα το πηρες απο τον Βηνιο στην Θησεως.....καλα πραγματα δινει ο Βηνιος.....τωρα για τις πινακιδες γιατι ειναι τοσο ακριβες μιπως εννοειτε μαζι και την αδεια κικλοφοριας?γιατι μονο να αγορασεις την πινακιδα κανει γυρο στα 15-20 ευρο..

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Η αδεια κυκλοφοριας σε νεο μηχανακι η σε αλλαγη ειναι 75 ευρο!!

Τωρα οταν αγοραζεις νεα μοτοσυκλετα και οταν τα λεφτα τα δινεις μετρητης,εχεις την απαιτηση να παρεις και περισσοτερα "δωρα".τσαμπουκα θελει..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η αδεια κυκλοφοριας σε νεο μηχανακι η σε αλλαγη ειναι 75 ευρο!!

Τωρα οταν αγοραζεις νεα μοτοσυκλετα και οταν τα λεφτα τα δινεις μετρητης,εχεις την απαιτηση να παρεις και περισσοτερα "δωρα".τσαμπουκα θελει..:)

 

σε καινουργιο μπορει αλλα οταν κανεις μεταβηβαση κανει γυρο στα 45 ευρο.....πηγα να αγορασω ενα glx90 και τοσα μου ζητησανε στο Υπουργρειο Μεταφωρων και Επικοινωνιων..

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

σε καινουργιο μπορει αλλα οταν κανεις μεταβηβαση κανει γυρο στα 45 ευρο.....πηγα να αγορασω ενα glx90 και τοσα μου ζητησανε στο Υπουργρειο Μεταφωρων και Επικοινωνιων..

η μεταβιβαση ειναι αλλο θεμα.οταν βγαζεις νεα πινακιδα πληρωνεις 75 ευρο.

εγω να φανταστεις οτι η πινακιδα μου κοπηκε και πηγα παλι..για αντικατασταση (δεν γινετε) και πληρωσα 75 για νεα πινακιδα,επισης μονο το εντυπο μπορεις να αλλαξεις.η πινακιδα πας για καινουργια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η μεταβιβαση ειναι αλλο θεμα.οταν βγαζεις νεα πινακιδα πληρωνεις 75 ευρο.

εγω να φανταστεις οτι η πινακιδα μου κοπηκε και πηγα παλι..για αντικατασταση (δεν γινετε) και πληρωσα 75 για νεα πινακιδα,επισης μονο το εντυπο μπορεις να αλλαξεις.η πινακιδα πας για καινουργια.:)

 

καλα γιατι δεν γινετε να την ξανα βγαλεις? και πρεπει να το δηλωσεις οτι σου κοπηκε?ποιο εντυπο?

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε σιγουρα το πηρες απο τον Βηνιο στην Θησεως.....καλα πραγματα δινει ο Βηνιος.....τωρα για τις πινακιδες γιατι ειναι τοσο ακριβες μιπως εννοειτε μαζι και την αδεια κικλοφοριας?γιατι μονο να αγορασεις την πινακιδα κανει γυρο στα 15-20 ευρο..

 

Συναγερμός-σκάρα-βαλίτσα-γάντια-αδιάβροχο-κράνος

Μια από τα ίδια και εγώ αλλα έδωσα 150 για τις χαρτούρες και τις τράπεζες...

και 90 euro επιπλέον γιατί ήθελα άλλο κράνος και πλήρωσα την διαφορα.

 

Εξουσιοδοτημένο μου δίνει την GPR με 250...Είναι καλά?????

Link to comment
Share on other sites

Εξουσιοδοτημένο μου δίνει την GPR με 250...Είναι καλά?????

 

Δεν το καταλαβα για εξηγησε το...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν το καταλαβα για εξηγησε το...

 

εξουσιοδοτημένο μαγαζί της yamaha έχει την εξάτμιση την GPR με 250 euro.

Είναι καλή η τιμή και αν έχει βάλει κάποιος με ποιο λίγα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

εξουσιοδοτημένο μαγαζί της yamaha έχει την εξάτμιση την GPR με 250 euro.

Είναι καλή η τιμή και αν έχει βάλει κάποιος με ποιο λίγα λεφτά.

 

Πιστευω οτι ειναι παρα πολλα....ακου αν εισαι απο Αθηνα πηγαινε στο stelpet στο Μοναστηρακι εκει νομιζω αν δεν κανω λαθος την εχει 180 ευρο...αλλα ρωτα για να εισαι σιγουρος...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

εξουσιοδοτημένο μαγαζί της yamaha έχει την εξάτμιση την GPR με 250 euro.

Είναι καλή η τιμή και αν έχει βάλει κάποιος με ποιο λίγα λεφτά.

 

Φιλε εσυ που μενεις απο περιεργεια ρωταω!!

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Εξουσιοδοτημένο μου δίνει την GPR με 250...Είναι καλά?????

 

Οχι.Αμα μπορεις να μπορεις να μπορεσεις να μπορουσες να πας μονος εκει να την παρεις μονος σου ειναι πολυ φθηνα.Αλλα αμα αλλαξεις εξατμιση στο X νομιζω οτι πρεπει να αλλαξεις σενσορες για το μειγμα μπλα μπλα αλλα δεν ειμαι σιγουρος αμα ειναι σιγουρο οτι σιγουρα πρεπει να αλλαξεις καλωδια

http://www.tnmoto.gr/prod_focus.asp?id=25&main_id=3&sub_id=21

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

edo mesa sto forum osoi piran gpr thn piran 220 eyro!!!1
[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι ειναι παρα πολλα....ακου αν εισαι απο Αθηνα πηγαινε στο stelpet στο Μοναστηρακι εκει νομιζω αν δεν κανω λαθος την εχει 180 ευρο...αλλα ρωτα για να εισαι σιγουρος...

 

Ναι ειμαι απο Αθηνα.

Μεγαλη διαφορα τα 70 ευροπουλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειμαι απο Αθηνα.

Μεγαλη διαφορα τα 70 ευροπουλα.

 

Ναι ειναι μεγαλη διαφορα αλλα κοιτα και την σελιδα που σου εδωσε ο powerman95 πες...τι εχεις να πεις....

Powerman95 δεν χρειαζετε να αλλαξει σενσορα ουτε καλωδια απλος θα βαλει τον σενσορα πανω στην καινουργια εξατμιση που εχει ετοιμη την βαση για τον σενσορα..

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι μεγαλη διαφορα αλλα κοιτα και την σελιδα που σου εδωσε ο powerman95 πες...τι εχεις να πεις....

Powerman95 δεν χρειαζετε να αλλαξει σενσορα ουτε καλωδια απλος θα βαλει τον σενσορα πανω στην καινουργια εξατμιση που εχει ετοιμη την βαση για τον σενσορα..

 

ναι την είδα την σελίδα αλλα είδα και αυτό.

http://www.tnmoto.gr/prod_focus.asp?id=24&main_id=1&sub_id=13

Και μπαίνω σε σκέψεις μπας και ακουμπήσω το 100αρίκο που περισσεύει κάπου αλλου αντί της GPR

Link to comment
Share on other sites

ναι την είδα την σελίδα αλλα είδα και αυτό.

http://www.tnmoto.gr/prod_focus.asp?id=24&main_id=1&sub_id=13

Και μπαίνω σε σκέψεις μπας και ακουμπήσω το 100αρίκο που περισσεύει κάπου αλλου αντί της GPR

 

Καλη επιλογη και εχει καλη πιοτητα...για μενα ομως πιστευω οτι καλη θα ηταν και GPR σε μουρη αλλα γουσταρεις την protec δικια σου επιλογη....

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιλογη και εχει καλη πιοτητα...για μενα ομως πιστευω οτι καλη θα ηταν και GPR σε μουρη αλλα γουσταρεις την protec δικια σου επιλογη....

 

Δεν ξέρω ρε παιδιά εμενα με ενδιαφέρει πιο πολύ να μπορέσω κάπως να διορθώσω τα μπαμ στο μηχανάκι.

Αυτή η πρώτη ταχυτητα που έχει και μπουκωνει, είναι πολύ ΓΙΑ ΤΟΝ Π~!@#$Ο.

ΑΠΑΡAΔΕΚΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε παιδιά εμενα με ενδιαφέρει πιο πολύ να μπορέσω κάπως να διορθώσω τα μπαμ στο μηχανάκι.

Αυτή η πρώτη που έχει είναι πολύ ΓΙΑ ΤΟΝ Π~!@#$Ο.

ΑΠΑΡAΔΕΚΤΟ.

 

Με εξατμιση δεν θα κερδισεις τιποτα απλος παιξε με με γραναζομα και θαδεις μεγαλη διαφορα αλλα θα χασεις σε τεληκη....

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Αλλα θα κανει τελειως διαφορετικο ηχο{η GPR τα σπαει}η protech ειναι για αυτους που θελουν τη μετριοτηταhttp://dinamik.20.forumer.com/images/smiles/dinamik/p87.gifγενικα η protech η κοντη δεν ειναι ουτε μουρικη ουτε εχει ωραιο ηχο:whip:.Η μακρια κατι λεει.

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αλλα θα κανει τελειως διαφορετικο ηχο{η GPR τα σπαει}η protech ειναι για αυτους που θελουν τη μετριοτηταhttp://dinamik.20.forumer.com/images/smiles/dinamik/p87.gifγενικα η protech η κοντη δεν ειναι ουτε μουρικη ουτε εχει ωραιο ηχο:whip:.Η μακρια κατι λεει.

 

Η GPR ειναι καλη στα crypton X και η protec ειναι καλη στο supra...παντα για εμφανηση μιλαω οχι πως και οι δυο δεν κανουν ωραιο ηχο.....αλλα ειναι γουστα αυτα...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...