Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανει κορυφαιο ηχο αρκετα μπασο(κ αυτο το παιδι εχει βγαλει κ τον σιγαστηρα)και κανει τον θορυβο λεμε

η μπουκα ειναι τεραστια.παρΑτηρησα μια καλυτερη επιταχυνση...ετσι νομιζω

κ ειναι κ ομορφουτσικη

 

Και ποσο στιχιζει αθτη η εξατμιση?Μοιαζει πολυ με αυτη που εχει βγαλει η yoshimura αλλα εχει αλλο σημα δηπλα ειναι η ιδια ομως ξερει κανεις?

 

η sp?οχι αλλη ειναι....νομιζω 160-170 ευρω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και ποσο στιχιζει αθτη η εξατμιση?Μοιαζει πολυ με αυτη που εχει βγαλει η yoshimura αλλα εχει αλλο σημα δηπλα ειναι η ιδια ομως ξερει κανεις?

 

η sp?οχι αλλη ειναι....νομιζω 160-170 ευρω

 

φωτογραφια της sp μπορουμε να δουμε αν εχει κανεις ας ανεβασει

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι thespsesie την προτεκτ την εχεις ακουσει?τι λεει εχει διαφορα το μχν?

 

Η Protech ειναι πανέμορφη και με πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης (δεν σκουριαζει) και απο θορυβο πολυ ωραιο. Απο επιδωσεις δεν ξερω τι γινεται.

 

 

]φιλαρακι τι λεει η protech αν εχεις αφησει τον σιγαστηρα επανω κανει θορηβο?

 

Κανει μπασο και οχι τοσο σπαστικο οπως μουφα-Yoshimura.

 

 

οταν τη βαλω θα σου απαντήσω,αν και δεν θα αφήσω σιγηστηρα ....οχι γιατι μου αρεσει ο θόρυβος αλλα εχω ακουσει για προβλιμα στη βαλβιδα εξαγωγης μ τν σιγαστηρα επανω ...

 

Δεν υπαρχει περιπτωση να παθει προβλημα με τον σιγαστηρα, αυτα που λενε ειναι βλακειες.

 

 

με το σιγαστηρακι επανω σε γραφουν οι μπατσοι?

 

Δεν σε γραφουν.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει κανεις απο εσας νεα χαρτογραφιση στον εργοστασιακο εγκεφαλο?......αν καποιος εχει κανει ας μ πει εντυπωσεις γιατι προκειται να κανω μεσα στις 2 επομενες εβδομαδες...και θελω επειγοντως να μαθω.....
Link to comment
Share on other sites

ερώτηση!μπορεί να μου πει κάποιος τους τρόπους που μπορεί μπροστά το ψυγείο του παπιού μας όπως το βλέπουμε να στραβώσει εννοώντας τα μεταλλικά φυλλαράκια που είναι σαν κύματα!κάποιος μου είπε ότι μπορεί να έγινε από την πίεση στο πλύσιμο στο πλυντήριο.αν ισύει να ξέρω αν πρέπει να βρίσω αυτόν που μου το έπλυνε.
Link to comment
Share on other sites

ερώτηση!μπορεί να μου πει κάποιος τους τρόπους που μπορεί μπροστά το ψυγείο του παπιού μας όπως το βλέπουμε να στραβώσει εννοώντας τα μεταλλικά φυλλαράκια που είναι σαν κύματα!κάποιος μου είπε ότι μπορεί να έγινε από την πίεση στο πλύσιμο στο πλυντήριο.αν ισύει να ξέρω αν πρέπει να βρίσω αυτόν που μου το έπλυνε.
Μπορεί να γίνει αυτό από το πλύσιμο με υψηλή πίεση και από πολύ κοντινή απόσταση. Εγώ σε ένα kaze-r που είχα παλιά και το έπλενα μόνος μου με υψηλή πίεση σε βενζινάδικο, έριξα το παπί κάτω με την πίεση που έριχνε.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να γίνει αυτό από το πλύσιμο με υψηλή πίεση και από πολύ κοντινή απόσταση. Εγώ σε ένα kaze-r που είχα παλιά και το έπλενα μόνος μου με υψηλή πίεση σε βενζινάδικο, έριξα το παπί κάτω με την πίεση που έριχνε.

ναι αυτό με την πίεση το έχω προσέξει και εγώ ότι είναι πολύ δυνατή οπότε μάλλον θα πρέπει να τον χέσω που το έκανε έτσι!όχι τίποτε άλλο μιας και πρόβλημα δεν πρέπει να δημιουργεί απλά γιατί να γίνει έτσι λες και το έχω χτυπήσει

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας πω το 1ο μ προβλημα.Χαλασε η ανλτια βενζινης!!!! και το καλο ειναι οτι κανει 280 e(!?)......ευτυχως θα τα καλυψει (?) η εγγυηση.......πριν απο μια βδομαδα εκανα το δρομολογιο Εδεσσα-Σαλονικη......φανταστιτε να το παθαινα στο δρομο...! ο μηχανικος μου περασε αντλια απο αλλο Χ (καινουριο που ειχε στ μαγαζι) ....παρατηρησα οτι ο θορυβος ειναι εντελως διαφορετικος απο πριν .......οταν εχω ευκαιρια θα δω αν εχει καμια διαφορα στις επιδοσεις
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας πω το 1ο μ προβλημα.Χαλασε η ανλτια βενζινης!!!! και το καλο ειναι οτι κανει 280 e(!?)......ευτυχως θα τα καλυψει (?) η εγγυηση.......πριν απο μια βδομαδα εκανα το δρομολογιο Εδεσσα-Σαλονικη......φανταστιτε να το παθαινα στο δρομο...! ο μηχανικος μου περασε αντλια απο αλλο Χ (καινουριο που ειχε στ μαγαζι) ....παρατηρησα οτι ο θορυβος ειναι εντελως διαφορετικος απο πριν .......οταν εχω ευκαιρια θα δω αν εχει καμια διαφορα στις επιδοσεις
280 ευρώ δεν κάνει στα αυτοκίνητα η τρόμπα βενζίνης, και κάνει σε παπί?
Link to comment
Share on other sites

280 ευρώ δεν κάνει στα αυτοκίνητα η τρόμπα βενζίνης, και κάνει σε παπί?

 

κι ομως......τοσο κανει.....8α παρω τα λεφτα μου πισω .....αρα δν με νοιαζει και πολυ...το θεμα ειναι να μη γινει τιποτα τετοιο μετα την εγγυηση...

Link to comment
Share on other sites

Για εψαξα και βρηκα φοτο τις SP http://img504.imageshack.us/img504/7690/93989359.png

 

Αλλα θελω να μαθω αν ειναι αρκετα καλη δηλαδη θα ειναι καλητερη απο την tsuyoshi που ειχα πριν?Θα χανει στα χαμιλα?Με λιγα λογια αξιζει να τιν παρω η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Για εψαξα και βρηκα φοτο τις SP http://img504.imageshack.us/img504/7690/93989359.png

 

Αλλα θελω να μαθω αν ειναι αρκετα καλη δηλαδη θα ειναι καλητερη απο την tsuyoshi που ειχα πριν?Θα χανει στα χαμιλα?Με λιγα λογια αξιζει να τιν παρω η οχι?

 

Με λιγα λογια--->Αξιζει

Link to comment
Share on other sites

Θα τιν παρω μαλλον μεταχιρισμενη λετε να υπαρχει κανενα προβλημα?

 

κοιταξε την καλα πριν την παρεις....γιατι μπορει να εχει καμια τρυπα η τπτ τετοιο

Link to comment
Share on other sites

κοιταξε την καλα πριν την παρεις....γιατι μπορει να εχει καμια τρυπα η τπτ τετοιο

 

Ναι περιμενω να μου στιλει και φοτο αυτος να τιη δω

Link to comment
Share on other sites

Ναι περιμενω να μου στιλει και φοτο αυτος να τιη δω

 

ποσο σου την πουλαει?ναι αλλα με φωτο δεν ειναι ευκολο να δεις γιατι αν ειναι τρυπια τοτε τσαμπα τα λεφτα σ...

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερεται ποσο εχει η αεροτομη για το μηχανακι μας?????????
[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερεται ποσο εχει η αεροτομη για το μηχανακι μας?????????

 

αεροτομη ?υπαρχει κατι τετοιο ?εχεις φωτο να δω?

Link to comment
Share on other sites

αεροτομη ?υπαρχει κατι τετοιο ?εχεις φωτο να δω?

 

την χειρολαβη λεει που εχει πισω στο τελοσ της σελασ το μηχανακι

Link to comment
Share on other sites

την χειρολαβη λεει που εχει πισω στο τελοσ της σελασ το μηχανακι

Υπαρχει και carbon. Την εχω δει σε φωτο και ειναι παρα πολυ ωραια. Που μπορουμε να τη βρουμε ξερει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και carbon. Την εχω δει σε φωτο και ειναι παρα πολυ ωραια. Που μπορουμε να τη βρουμε ξερει κανεις;

 

μπορει κ να εχει η yamaha....

Link to comment
Share on other sites

μπορει κ να εχει η yamaha....

Αυτο σκεφτομουν γιατι σχεδον ολα τα ανταλακτικα και αξεσουαρ που βλεπουμε στα Χ ειναι γνησια, αρα λογικα θα τα εχει η Yamaha.

Link to comment
Share on other sites

Geia sas palikaria . polu kairo eixame na ta poume. eseis pou asxoleiste akoma me to 8ema eksatmisi exete dei tin xeiropoiiti pou exei o hippis?ta spaei

k ksekoliste ligo apo yoshimura k tsu ktl. giati einai xamena lefta

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...