Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Ναι φιλε, γραψε λαθος... θελω σχολια για το ακολουθο...... http://www.bikepics.com/pictures/1318205/

τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΜΕ ΤΑ ΕΝΣΩΜΑΤΟΜΕΝΑ ΦΛΑΣ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΣ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ. ΕΠΑΡΧΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ(ΚΑΒΑΛΑ)

 

auto to phra apo edw prin 3 mhnes. kai egw apo kalumno eimai

Link to comment
Share on other sites

και για την εξατμιση αν μπορουσε να μας την διξει το παλικαρι

 

Για G.P.S εχατμιση την κοβω.. ωραιο φιλε το μοτορι σου και σε τετεια φασι το εχς εκτος εχατμισι.. ποσο σου πιραν για την πινακιδα?>

 

file twra to motori einai sunergeio gia vapsimo geniko.h eksatmish einai gpr. thn pinakida thn phra 10$

Link to comment
Share on other sites

8elw na agorasw ena mixanaki 50Cc kai 8elw apo kapoion ebiro pou na kseri na mou lisi kapoies apories...

 

 

8elw ena mixanaki to pollu gia 3 xronia.. mono 50cc auto einai to diploma mou 8elw to mixanaki Sxetika giro sta 1000 me 1500 euro 2xrono i 4xrono... oxi xontrokomeno... se still papi i Runner.. :P Episis auto to mixanaki Na Ftiaxnete se timh 400-800 euro mazi me mixanika e3oda kapou sta 70cc xwris na anagnorizete oti alakse kati pano...

 

Mexri stigmis vlepw Ena gonda Dayang pite mou an 8elete gia 70 cc posa lefta 8eli ... kai ti 8eli extra... euxaristw!

Link to comment
Share on other sites

αυτο το μοτορι το ειχε ανεβασει καποιος φιλος απο το φορουμ παλιοτερα.

 

Ειναι απλα γ@μ@το.....

 

http://www.imageshack.gr/files/iln1buxqhvn5i5gscfs9_thumb.jpg

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

τελικα τη πηρα τη GPR, βαζοντας την καταλαβαινεις ποσο "σκοτωμενο" ειναι το παπι με τη δικια του εξατμιση, μεγαλη διαφορα σε ολες τις ταχυτητες, πανεμορφη και απο ηχο σκοτωνει

 

εχοντας δει και ακουσει και τη yoshimura απο κοντα στην αντιπροσωπεια της yamaha μπορω να πω με σιγουρια οτι δεν ποιανει μια μπροστα στη GPR

 

για οποιον θελει ανεβασα κι ενα βιντεακι (αν και η ποιοτητα ειναι αθλια λογω κινητου)

Link to comment
Share on other sites

τελικα τη πηρα τη GPR, βαζοντας την καταλαβαινεις ποσο "σκοτωμενο" ειναι το παπι με τη δικια του εξατμιση, μεγαλη διαφορα σε ολες τις ταχυτητες, πανεμορφη και απο ηχο σκοτωνει

 

εχοντας δει και ακουσει και τη yoshimura απο κοντα στην αντιπροσωπεια της yamaha μπορω να πω με σιγουρια οτι δεν ποιανει μια μπροστα στη GPR

 

για οποιον θελει ανεβασα κι ενα βιντεακι (αν και η ποιοτητα ειναι αθλια λογω κινητου)

 

 

φιλε ειναι με σιγαστηρα το βιντεο που ανεβασες η χωρις?

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα με σιγαστηρα ειναι

 

Ο σηγαστηρασ φαινετε και στο βιντεο αν προσεξατε!!1

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

τελικα τη πηρα τη GPR, βαζοντας την καταλαβαινεις ποσο "σκοτωμενο" ειναι το παπι με τη δικια του εξατμιση, μεγαλη διαφορα σε ολες τις ταχυτητες, πανεμορφη και απο ηχο σκοτωνει

 

εχοντας δει και ακουσει και τη yoshimura απο κοντα στην αντιπροσωπεια της yamaha μπορω να πω με σιγουρια οτι δεν ποιανει μια μπροστα στη GPR

 

για οποιον θελει ανεβασα κι ενα βιντεακι (αν και η ποιοτητα ειναι αθλια λογω κινητου)

 

καλα μιλαμε τελιο το εξατμισονι,αν και μου ακουγεται λιγο θορηβοδες,,ισως κανω λαθος

Link to comment
Share on other sites

καλα μιλαμε τελιο το εξατμισονι,αν και μου ακουγεται λιγο θορηβοδες,,ισως κανω λαθος

 

αν ειναι οντως με σιγαστηρα ειναι πολυ θορυβωδες οχι απλα λιγο. εγω παντως αν θελετε να μιλησουμε για ηχο προτιμαω την yoshi μου.......:cool:

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

αν ειναι οντως με σιγαστηρα ειναι πολυ θορυβωδες οχι απλα λιγο. εγω παντως αν θελετε να μιλησουμε για ηχο προτιμαω την yoshi μου.......:cool:

 

Καλα ρε κοστα125 εσυ τη εξατμηση φορασ?????/ gpr δε φορασ???+

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε κοστα125 εσυ τη εξατμηση φορασ?????/ gpr δε φορασ???+

 

 

οχι . yoshi φοραω αν και εδω και 10 μερες την εχω βγαλει για να δω την διαφορα με την εργοστασιακη. οταν βρω χρονο θα την ξαναβαλω συντομα

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδια αποφασισα να βαλω την Gpr μπορει να μην ειναι τοσο ομορφη οσο η yoshi αλλα καταλαβα οτι δινει περισσοτερο....θελω να ακουσω γνωμες και σχολια....εχω μπερδευτει βοηθιστε με...:blink::blink:
Link to comment
Share on other sites

kanena filtro kalo oso kai na kanei ?

 

Μονο με πατεντα!!

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι με τον σιγαστηρα

 

απλα ηθελα να πω οτι το βιντεακι αυτο που ανεβασα αδικει την GPR και απο θεμα εμφανισης αλλα ακομα περισσοτερο απο θεμα ηχου λογω της πολυ χαμηλης ποιοτητας του κινητου

 

αν την ακουσετε live θα σας ξετρελανει, ειδικα οταν κινεισαι ειναι το κατι αλλο, δεν "τσιριζει" οπως οι αλλες αλλα κανει ενα απιστευτα μπασο ηχο, νομιζεις οτι περναει μηχανη μεγαλων κυβικων

 

ναι σιγουρα ειναι πιο δυνατα απ'τη yoshi αλλα δεν μπορεις να πεις οτι θα σε σταματησουν να σε γραψουν - ο ηχος ειναι μεν δυνατος αλλα ειναι πολυ ποιοτικος

Link to comment
Share on other sites

 

re c file wraio fanari poso sou epiase? pou mporo na to vrw kai egw?

Link to comment
Share on other sites

παιδεια οσο για τελικι που λετε εγω επιασα 140χλμ ορθιος σε εθνικη και βαρεσε κοφτη ι 4η...

 

το εχεις πειραξει καθολου? ηταν σε κατηφορα?

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

το εχεις πειραξει καθολου? ηταν σε κατηφορα?

οχι εργοστασιο οπως το πηρα ειναι...σε ευθεια αλλα λιγο ζορικα..μεχρι τα 120 πηγε μια χαρα μετα ζοριστικε να τα πιασει τα 140 αλλα τα επιασα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...