Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλως τον. καλοριζικο το μηχανακι και παντα ορθιος.

που το βρηκες φιλε το φαναρι? οταν λες σασμαν εννοεις με συμπλεκτη? δωσε πληροφοριες που τα πουλανε αυτα και ποσο αν ξερεις.

 

file eimai apo rethymno kai to poylane katopin paraggelias to sasman den moy eipan to poso kanei.. to fanari einai gurw sta 55 euro..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

file eimai apo rethymno kai to poylane katopin paraggelias to sasman den moy eipan to poso kanei.. to fanari einai gurw sta 55 euro..

 

File gia pio fanari apo ta dio milas?

Mporeis na matheis timh gia ton simplekti kai an mpenei me kapioa patenta ?!

:!::!::!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια δεν μπρω να σας βοηθησω απο σιγκαπουρι γιατι το πειρα απο 1 ατομο το οποιο το μιλισα μεσα αο φορουμ και ρισκαρα αν θα μου το στηλει η θα ηταν απατει γιατι δεν ηταν απο μαγαζι κτλ κτλ. Κι ομως ειρθε.

 

Το εβαλα πανω στο παππι και ειναι γαματο, απλα τα σπαει!!! εκοψα μονο τα 2 καλοδια των φλας γιατι δεν ηταν μεσα στην κλεμα με του φαναριου και τα ενωσα, Προσεχεται τι θα παρεται παιδια, γιατι το φαναρι αυτο ειναι απο την special εκδοση του crypton στην συγκαπουρη (x1r) και βγαινει 1 το επισιμο αυθεντικο της yamaha και ενα ιδιο που ειναι aftermarket απο αλλη ταυλανδεζικη εταιρια το οποιο απο οτι διαβασα εχει προβλημα και κεγονται οι λαμπες ευκολα. Σιγουρευτητε οτι ειναι το επισιμο της yamaha. αμα δειτε απο την φοτο που εβαλα και εγω εμενα ειρθε μεσα στο κουτι σφραγισμενο της yamaha με επισιμο αυθεντικο αυτοκολητο της yamaha serial number εξω στο κουτι κτλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια δεν μπρω να σας βοηθησω απο σιγκαπουρι γιατι το πειρα απο 1 ατομο το οποιο το μιλισα μεσα αο φορουμ και ρισκαρα αν θα μου το στηλει η θα ηταν απατει γιατι δεν ηταν απο μαγαζι κτλ κτλ. Κι ομως ειρθε.

 

Το εβαλα πανω στο παππι και ειναι γαματο, απλα τα σπαει!!! εκοψα μονο τα 2 καλοδια των φλας γιατι δεν ηταν μεσα στην κλεμα με του φαναριου και τα ενωσα, Προσεχεται τι θα παρεται παιδια, γιατι το φαναρι αυτο ειναι απο την special εκδοση του crypton στην συγκαπουρη (x1r) και βγαινει 1 το επισιμο αυθεντικο της yamaha και ενα ιδιο που ειναι aftermarket απο αλλη ταυλανδεζικη εταιρια το οποιο απο οτι διαβασα εχει προβλημα και κεγονται οι λαμπες ευκολα. Σιγουρευτητε οτι ειναι το επισιμο της yamaha. αμα δειτε απο την φοτο που εβαλα και εγω εμενα ειρθε μεσα στο κουτι σφραγισμενο της yamaha με επισιμο αυθεντικο αυτοκολητο της yamaha serial number εξω στο κουτι κτλ κτλ.

 

δεν γίνεται να μάθεις από που το πήρε αυτός που σου το έστειλε? ξέρεις αν το βρήκε εδώ Ελλάδα ή το παρήγγειλε από έξω?

 

επειδή δεν φάινεται στις φωτός, έχει και τον λασπωτήρα το κουτί, ή μόνο το φανάρι? και κάτι τελευταίο... χρειάστηκε κάποια μοντίφα η κλειδαριά της σέλλας ή την άφησες όπως είναι?

 

βγάλε και καμιά φωτό ντε να το δούμε... και νυχτερινή :D

Link to comment
Share on other sites

δεν γίνεται να μάθεις από που το πήρε αυτός που σου το έστειλε? ξέρεις αν το βρήκε εδώ Ελλάδα ή το παρήγγειλε από έξω?

 

επειδή δεν φάινεται στις φωτός, έχει και τον λασπωτήρα το κουτί, ή μόνο το φανάρι? και κάτι τελευταίο... χρειάστηκε κάποια μοντίφα η κλειδαριά της σέλλας ή την άφησες όπως είναι?

 

βγάλε και καμιά φωτό ντε να το δούμε... και νυχτερινή :D

 

 

αυτος ηταν απο το βιετναμ, σινγαπουρι η ταυλανδη δεν ξερω ακριβως. Δεν εχω επαφη μαζι του αλλο, απο τοτε που το πειρα, τον ροτισα κατι αλλο και δεν με απαντησε. Αυτος δεν το εκανε για να βγαλει κερδος απο οτι ειπε απλα το αγορασε και το εστειλε για εμενα για να μου κανει την δουλεια.

 

Χωρις λασποτιρα, δεν χρειαζεται πατεντα για να μπει ουτε στον λασποτιρα ουτε στην κλειδαρια τεριαζει κουτι, απλα θελει λιγο λιμαρισμα για να χωρεσει μεσα και να κοπει το πλαστικο που εχει το φωτεινο σηματοδοτι στο φαναρι πανω

Link to comment
Share on other sites

αυτος ηταν απο το βιετναμ, σινγαπουρι η ταυλανδη δεν ξερω ακριβως. Δεν εχω επαφη μαζι του αλλο, απο τοτε που το πειρα, τον ροτισα κατι αλλο και δεν με απαντησε. Αυτος δεν το εκανε για να βγαλει κερδος απο οτι ειπε απλα το αγορασε και το εστειλε για εμενα για να μου κανει την δουλεια.

 

Χωρις λασποτιρα, δεν χρειαζεται πατεντα για να μπει ουτε στον λασποτιρα ουτε στην κλειδαρια τεριαζει κουτι, απλα θελει λιγο λιμαρισμα για να χωρεσει μεσα και να κοπει το πλαστικο που εχει το φωτεινο σηματοδοτι στο φαναρι πανω

 

to paidi apo dw nomizw oti mas doyleuei ligo katarxein to fanari den legete X1R ayto einai ena new montelo tis yamaha pou den kukloforei edw.. to opoio pernei to sugkekrimeno fanari kai ginete na to foreseis kai sto x gt exoun tis idies prodiagrafes panw katw.. file egw pisteuw oti to pires apo dw kai den peis tis piges soy an einai dwse mas to mail toy vietnam boy.. egw rwtisa edw katw enan o opoios exei diko toy tuning garage me kapio tropo paranomo o opoios fernei exeretika tuning parts apexw se kales times kai aristi piotiotita.. den mporei oso na einai na moy pei apo pou ta pernei giati ws gnwsto ton sunagonizontai kai alloi mastores.. kai exei kali fimi se kontres.. mou eipe oti den exei polu asxolithei me to x gt einai new kai twra arxizei na psaxnei kai to fanari kai kati alla tuning parts mporei na ta vrei sto emporio.. Ψ.R.T. forever...

Link to comment
Share on other sites

to paidi apo dw nomizw oti mas doyleuei ligo katarxein to fanari den legete X1R ayto einai ena new montelo tis yamaha pou den kukloforei edw.. to opoio pernei to sugkekrimeno fanari kai ginete na to foreseis kai sto x gt exoun tis idies prodiagrafes panw katw.. file egw pisteuw oti to pires apo dw kai den peis tis piges soy an einai dwse mas to mail toy vietnam boy.. egw rwtisa edw katw enan o opoios exei diko toy tuning garage me kapio tropo paranomo o opoios fernei exeretika tuning parts apexw se kales times kai aristi piotiotita.. den mporei oso na einai na moy pei apo pou ta pernei giati ws gnwsto ton sunagonizontai kai alloi mastores.. kai exei kali fimi se kontres.. mou eipe oti den exei polu asxolithei me to x gt einai new kai twra arxizei na psaxnei kai to fanari kai kati alla tuning parts mporei na ta vrei sto emporio.. Ψ.R.T. forever...

tha simfoniso me trelo emis edw kriti exoume para polla emfanisiaka accesuar kolofanara psalidia carbon bodykit manetes kapakia sxarakia gia to psigio (sxedon ola ta vasika exoume) kai perimenoume na erthoun kai kit simplekti ola afta o antiprosopos mou ta kateuazi apo voria ellada kai oxi apo eksoteriko

Link to comment
Share on other sites

tha simfoniso me trelo emis edw kriti exoume para polla emfanisiaka accesuar kolofanara psalidia carbon bodykit manetes kapakia sxarakia gia to psigio (sxedon ola ta vasika exoume) kai perimenoume na erthoun kai kit simplekti ola afta o antiprosopos mou ta kateuazi apo voria ellada kai oxi apo eksoteriko

 

Παιδιά μπορούμε να έχουμε πληροφορίες απο για τον αντιπρόσωπο ??

(Τηλέφωνο, ονομα, Περιοχή,...κτλ):!::!::!::!:

Link to comment
Share on other sites

to paidi apo dw nomizw oti mas doyleuei ligo katarxein to fanari den legete X1R ayto einai ena new montelo tis yamaha pou den kukloforei edw.. to opoio pernei to sugkekrimeno fanari kai ginete na to foreseis kai sto x gt exoun tis idies prodiagrafes panw katw.. file egw pisteuw oti to pires apo dw kai den peis tis piges soy an einai dwse mas to mail toy vietnam boy.. egw rwtisa edw katw enan o opoios exei diko toy tuning garage me kapio tropo paranomo o opoios fernei exeretika tuning parts apexw se kales times kai aristi piotiotita.. den mporei oso na einai na moy pei apo pou ta pernei giati ws gnwsto ton sunagonizontai kai alloi mastores.. kai exei kali fimi se kontres.. mou eipe oti den exei polu asxolithei me to x gt einai new kai twra arxizei na psaxnei kai to fanari kai kati alla tuning parts mporei na ta vrei sto emporio.. Ψ.R.T. forever...

 

καλα πες οτι θες, τι θες να βαλω την αποδηξει απο την EMS για να πιστεις ? Σου ειπα, ζυτησα το φαναρι σε ενα forum που μπορω να το βρω και με εστειλε αυτος μυνημα οτι μπορει να μου το στηλει αυτος, για να κανω την δουλεια μου, στην αρχη ζητουσε τα λευτα με Western Money και εγω ειπα θα ειναι απατη ενω εγω ηθελα με paypal, αργησε να στηλει το φαναρι μισο μηνα γιατι το εκανε παραγγελεια απο την τοπικη τους yamaha ως που το ελαβα στης 18 το μηνα (5 μερες μετα που το εστειλε).

 

Να και το μυνημα του απο το φορουμ. Δεν ξερει και καλα αγγλικα, οποτε οτι καταλαβετε. Τον ειπα οτι επηδει αργησε να μου το στηλει θα στειλω mail στην paypal για να παρω τα λευτα πισω αν δεν το εχει στηλει μεχρη τιν αρασκευη και μου εστειλε αυτο το μυνημα. Μπες τσεκαρε και το tracking code να δεις απο που εφυγε. Γιατι να σου πω ψεμματα δεν το καταλαβα ? Το φαναρι το ξερω οτι δεν δεν λεγεται x1r, ετσι λγετε το μηχανακη που ειναι πανω για αυτο το ειπα ετσι, τι να ελεγα αλλιως ? Δεν μπορω να δινω το μαιλ του γιατι ο ανθρωπως δεν ξερω αμα θελει να μπλεξει με τετοια και μου ειπε οτι το εκανε για μενα που το ζυτησα για να με βοηθησει. Σκεψου τωρα να αρχιζει ο καθενας απο εδω να του ζηταει κτλ κτλ , δεν ξερω αμα θελει οπως σου ειπα.

 

Επισεης αναφερα για να ξερεται οτι το φαναρι αυτο βγαινει το ιδιο και απο μια αλλη εταιρια που ειναι φθηνοτερο και δεν ειναι το αυθεντικο της yamaha το οποιο απο οτι διαβασα χαλαει ευκολα). εκεινο κανει καπου στα (20 ευρω) 30$ ενω το αυθεντικο της yamaha (35)50$, δεν ειανι λιγη η διαφορα. Εγω το πειρα 50$ +25$ μεταφορια δηλαδη 50 ευρω.

 

First of all that i am not on line in here much so sometime i cant to catch your email, but the good news for you that it been sent on monday as i told you.

 

the web the tracking goods is http://track.thailandpost.co.th/trackinternet/Default.aspx?lang=en

and track number is EE082192477TH

 

i said to you i am sorry it is small thing and it want available so i cant to send you on time. This is i am trying to help you i got non profit only for petrol cost you can check. So please come down as you send the money already.

 

Hope you can get the goods soon.

 

Αν θυμυθω θα βαλω φοτος πως φενεται, το βραδακυ. (γαμαει)

 

Edit: το x1r δεν ειναι νεο μοντελο, ειναι πιο παλιο απο το τ135LC και εχει καπιες διαφορα, στα πλαστικα κτλ κτλ, (ειναι κατι σαν special edition του αντιστιχου τ135, μηχανικα ειναι ολοιδιο)

Link to comment
Share on other sites

 

Edit: το x1r δεν ειναι νεο μοντελο, ειναι πιο παλιο απο το τ135LC και εχει καπιες διαφορα, στα πλαστικα κτλ κτλ, (ειναι κατι σαν special edition του αντιστιχου τ135, μηχανικα ειναι ολοιδιο)

 

 

to x1r einai neo montelo tis yamaha kai vgike perisi

episis einai kai to proto pou kikloforise me injection se aftes tis xwres

 

kai emfanisiaka dn exei kamia sxesi me to t135 mono to moter einai idio kai o skeletos

Link to comment
Share on other sites

tha simfoniso me trelo emis edw kriti exoume para polla emfanisiaka accesuar kolofanara psalidia carbon bodykit manetes kapakia sxarakia gia to psigio (sxedon ola ta vasika exoume) kai perimenoume na erthoun kai kit simplekti ola afta o antiprosopos mou ta kateuazi apo voria ellada kai oxi apo eksoteriko

 

ηρεμιστε λιγο ρε μαγκες. τι λογο εχει να σας πει ψεματα? αν ψαχτητε λιγο θα δειτε forums απο μαλαισια και ταυλανδη που εχουν ολα αυτα που αναφερονται εδω και με οδηγιες εγκαταστασης. κοιταξτε καμια φορα και εκτος ελλαδας να δειτε τι παιζει και μην κατηγορειτε τον ανθρωπο αδικα.

 

Παιδιά μπορούμε να έχουμε πληροφορίες απο για τον αντιπρόσωπο ??

(Τηλέφωνο, ονομα, Περιοχή,...κτλ):!::!::!::!:

 

 

ο αντιπροσωπος στην βορεια ελλαδα γνωριζω ποιος ειναι και επισης γνωριζω και τους προμηθευτες του οι οποιοι ειναι καποιοι τυποι απο μαλαισια και ολες οι παραγγελιες γινονται μεσα απο καποιο πολυ γνωστο forum. το ειχα ψαξει να παραγγειλω απο το forum απευθειας αλλα κολησα στον τροπο πληρωμης. το ιδιοι εκανε και ο φιλος με το φαναρι και τελικα το πηρε. δεν λεει ψεματα ο ανθρωπος....

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν μάγκες σήμερα το πήγα στο συνεργείο για τα 1000χλμ

 

- 1 λίτρο λάδι 20-50 ημισυνθετικό, 10 ευρώ (το αγόρασα εγώ)

- Xenon HID @ 5000K slim ballast, 70 ευρώ (το αγόρασα και μου το πέρασε

ο ηλεκτρολόγος τους)... για την τοποθέτηση μου πήρε 30...

- 2 LED άπρα για τα βοηθητικά φώτα μπροστά, 5 ευρώ

- πλαϊνό σταντ από Crypton R, 10 ευρώ (το αγόρασα εγώ)

- εργασία για το service, 10 ευρώ

 

αλλά τρελάθηκα όχι με αυτά που έβαλε, αλλά με αυτό που έβγαλε από το

μηχανάκι... άνοιξε το φίτρο αέρα και έβγαλε ένα πλαστικό από την εισαγωγή

που έχει 3 διόδους... βγαίνει και μπαίνει με το χέρι κουμπωτό... μάγκες άλλο

μηχανάκι... τώρα πια ακούγεται οτι ΡΟΥΦΑΕΙ αέρα και η εκκίνηση ΚΑΜΙΑ

σχέση με πριν... μου είπε οτι το βάλανε για να περάσει την ευρωπαϊκή

νομοθεσία και αυτοί το λένε "πνίχτη"... όσοι δεν το έχετε κάνει ήδη, κάντε το

και θα με θυμηθείτε... αν δεν είμαι ικανοποιημένος μου είπανε να πάω να

μου βάλουνε μπροστά γρανάζι 1 δόντι μικρότερο... αν και τώρα πραγματικά

η πρώτη τραβάει πολύ καλά, μάλλον θα βάλω και το μπροστά γρανάζι :D

 

επίσης σε λίγο καιρό βγαίνει κιτ της Daytona που θα το εισάγει επίσημα η

Yamaha για το Crypton-X... θα είναι κιτ κινητήρα και ολόσωμη με τελικό...

 

για τα Xenon θα σας πω το βράδυ... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν μάγκες σήμερα το πήγα στο συνεργείο για τα 1000χλμ

 

- 1 λίτρο λάδι 20-50 ημισυνθετικό, 10 ευρώ (το αγόρασα εγώ)

- Xenon HID @ 5000K slim ballast, 70 ευρώ (το αγόρασα και μου το πέρασε

ο ηλεκτρολόγος τους)... για την τοποθέτηση μου πήρε 30...

- 2 LED άπρα για τα βοηθητικά φώτα μπροστά, 5 ευρώ

- πλαϊνό σταντ από Crypton R, 10 ευρώ

- εργασία για το service, 10 ευρώ

 

αλλά τρελάθηκα όχι με αυτά που έβαλε, αλλά με αυτό που έβγαλε από το

μηχανάκι... άνοιξε το φίτρο αέρα και έβγαλε ένα πλαστικό από την εισαγωγή

που έχει 3 διόδους... βγαίνει και μπαίνει με το χέρι κουμπωτό... μάγκες άλλο

μηχανάκι... τώρα πια ακούγεται οτι ΡΟΥΦΑΕΙ αέρα και η εκκίνηση ΚΑΜΙΑ

σχέση με πριν... μου είπε οτι το βάλανε για να περάσει την ευρωπαϊκή

νομοθεσία και αυτοί το λένε "πνίχτη"... όσοι δεν το έχετε κάνει ήδη, κάντε το

και θα με θυμηθείτε... αν δεν είμαι ικανοποιημένος μου είπανε να πάω να

μου βάλουνε μπροστά γρανάζι 1 δόντι μικρότερο... αν και τώρα πραγματικά

η πρώτη τραβάει πολύ καλά, μάλλον θα βάλω και το μπροστά γρανάζι :D

 

επίσης σε λίγο καιρό βγαίνει κιτ της Daytona που θα το εισάγει επίσημα η

Yamaha για το Crypton-X... θα είναι κιτ κινητήρα και ολόσωμη με τελικό...

 

για τα Xenon θα σας πω το βράδυ... :ninja:

ton pnixti ton ixa vgali kai egw eksarxis episis aniksa perisotero kai to lastixenio solinaki sto filtro dipla

to mixanaki theli liga isa isa na ksefigi apo to euro 3 kai 8a pigeni para polu kala (file an dn valis eksatmisi pigene se enan eksatmisa kai pes tou na sou vgali ton enan kataliti apo tin ergostasiakia ;) )

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια επειδη εχω παρει πολλα pm για πληροφοριες του αντιπροσωπου στην θεσσαλονικη και επειδη ειχε αναφερθει παλιοτερα δειτε εδω: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2338745#post2338745

 

και εδω : http://www.meremetsakis.gr

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

ton pnixti ton ixa vgali kai egw eksarxis episis aniksa perisotero kai to lastixenio solinaki sto filtro dipla

to mixanaki theli liga isa isa na ksefigi apo to euro 3 kai 8a pigeni para polu kala (file an dn valis eksatmisi pigene se enan eksatmisa kai pes tou na sou vgali ton enan kataliti apo tin ergostasiakia ;) )

 

τι ειναι ο πνιχτης? εχει και το δικο μου?

Link to comment
Share on other sites

ton pnixti ton ixa vgali kai egw eksarxis episis aniksa perisotero kai to lastixenio solinaki sto filtro dipla

to mixanaki theli liga isa isa na ksefigi apo to euro 3 kai 8a pigeni para polu kala (file an dn valis eksatmisi pigene se enan eksatmisa kai pes tou na sou vgali ton enan kataliti apo tin ergostasiakia ;) )

 

για να έχει καλύτερες εκκινήσεις μου είπανε πως χρειάζεται να κάνουμε τα εξής:

 

1) αφαίρεση πνίχτη από το φίλτρο αέρα

2) μικρότερο γρανάζι μπροστά

3) αφαίρεση καταλύτη

 

αααα τον ρώτησα για τον αισθητήρα λ και μου είπε πως δεν έχει... ο υπεύθυνος

του συνεργείου εκεί στο YAMAHA Center είναι από αυτούς που ασχοληθήκανε

με το euro 3 πριν έρθει το μηχανάκι Ευρώπη, για να πάρει την πιστοποίηση...

μου είπε να κάνω λίγο υπομονή και να περιμένω το κιτ της Daytona... το

γρανάζι και τον καταλύτη πάντως θα τα κάνω ως τότε...

Link to comment
Share on other sites

για να έχει καλύτερες εκκινήσεις μου είπανε πως χρειάζεται να κάνουμε τα εξής:

 

1) αφαίρεση πνίχτη από το φίλτρο αέρα

2) μικρότερο γρανάζι μπροστά

3) αφαίρεση καταλύτη

 

αααα τον ρώτησα για τον αισθητήρα λ και μου είπε πως δεν έχει... ο υπεύθυνος

του συνεργείου εκεί στο YAMAHA Center είναι από αυτούς που ασχοληθήκανε

με το euro 3 πριν έρθει το μηχανάκι Ευρώπη, για να πάρει την πιστοποίηση...

μου είπε να κάνω λίγο υπομονή και να περιμένω το κιτ της Daytona... το

γρανάζι και τον καταλύτη πάντως θα τα κάνω ως τότε...

 

POU akrivos (konta) einai aytoso pnixtis????? mesa sto filtrokouti i apo pano sto kapaki???

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

gigolo ta 2500xiliarika ta doulepsa kai ipa 8a ta doso gia to sigkekrimeno mixanaki giati to goustara an dn eperna afto 8a eperna ena cbr (akoma pio akrivo)

sry alla lefta dn ta dino mou dini afti gia na tis doso mono mou perni kai ta spatalaei ;)

 

 

Αυτόν μου θυμίζεις φιλαράκι. Χαλάρωσε... και ξαναπιάστο μία.. :rolleyes::)

 

Υ.Γ Και όλοι όσοι γράφεται με greeklish!!! Δε βγαίνει άκρη ρε παιδιά! Μη βαριέστε τόσο! Έλεος!

 

 

:!:

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτόν μου θυμίζεις φιλαράκι. Χαλάρωσε... και ξαναπιάστο μία.. :rolleyes::)

 

Υ.Γ Και όλοι όσοι γράφεται με greeklish!!! Δε βγαίνει άκρη ρε παιδιά! Μη βαριέστε τόσο! Έλεος!

 

 

:!:

xaxaxa

 

:P

to eftiaksa pigene piso kai ksanadiavase to (dn kserw kai egw pos graftike etc) :P :P

Link to comment
Share on other sites

kostas125 exo parei kai ego to mixanaki mou cryptonX apo ton meremetsaki kai tixainei na einai kai makrinos suggenis mou.....mporeis na mou steileis sto email mou kamia foto apo to mixanaki sou.....emfanisiakes beltioseis kai epidoseis pou sou ekane o dhmhtrhs.....apantise mou meso myphone an 8es....prodomenos3@yahoo.gr

 

εξατμιση και γραναζι εχω βαλει αλλα σιγα σιγα θα παω και σε συμπλεκτι και σιγουρα θα βαλω και κατι ωραια parts που εχει για εμφανιση. με τον μενελαο μιλουσα και μου τα εστελνε αθηνα. το δημητρη τον πηρα μονο για τεχνικες συμβουλες. κατσε να μαζεψουμε και κανενα φραγκο για διακοπες πρωτα και μετα παιρνει σειρα το Χ:lol:

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

χωρις τον πνιχτη καιει περισσοτερο? μηπως εχει φοβο να περασουν σκουυπιδια στην κεφαλη και γινει κοτλε κανενα εμβολο??
Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...