Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειμαι τελικα και εγω κατοχος το ελληνικου "Cruise" απο το Σάββατο , το αγορασα απο το πλαισιο.

Αν και ειναι το πρωτο μου smartphone θα ελεγα οτι εχεις σε μια συσκευη σχεδον οτι χρειαζεσαι αλλα ποσο καλη ειναι σ'ολα αυτα ?

Λοιπον πολυ συνοπτικα θα ελεγα

 

Menu

πλοηγηση γρηγορη

 

GPS

πολυ καλος ο δεκτης κλειδωνει στους δορυφορους σε 10 το πολυ sec. !!!! και με το destinator 7 που μου δουλευει αψογα ακομα γρηγοροτερα , πραγματικα εκπληξη. το προβλημα εχει αποκληιση γυρω στα 30 μετρα απο αυτα που λεει ! το ιδιο και με το Ιgo

 

Wifi

πολυ γρηγορο συνδεεται με το linksys adls router μου σε ελαχιστα sec

 

Φωτογραφικη

μετρια εως χαλια ελαχιστες ρυθμισεις , οχι φλας

αδυνατο να τραβηξεις φωτο με κινηση και να μην ειναι θολη !!!!

μαλλον υπαρχει για να υπαρχει

 

Ραδιοφωνο

Απογοητευση με την ληψη του , εδω σε ραδιοφωνακι του 1 ευρω απο το περιπτερο εχεις καλυτερη !!!!

καποιος φιλος ειπε οτι αλλαξε τα ακουστικα με καποια αλλα και το προβλημα λυνεται

(αν μπορει να μας πει πια ακριβως χρησ/ει και που θα μπορουσαμε να τα βρουμε ΤΗΧ )

 

Ηχος

Στο ηχειακι μετριο σε σχεση με αλλες συσκευες πολυ φθηνοτερες της αγορας

Στα ακουστικα πολυ καλος ηχος αν και θα ηθελα να ηταν λιγο πιο δυνατος σε ενταση

 

Μπαταρια

Προβλημα αν χρησιμοποιησεις wifi η GPS

 

Τηλεφωνο

Καλος ηχος επικοινωνιας - πολυ καλη ληψη - θα ελεγα οτι σας τηλεφωνο δεν εχει καποιο ελλατωμα

 

Οθονη

Πολυ καλυ εντονα ζωντανα χρωματα - προβλημα την μερα με ηλιοφανια πρεπει να το σκιασεις με το αλλο χερι για να δεις καθαρα τα νουμερα να παρεις τηλεφωνο ! για μενα εχεις δυσκολια να δεις καθαρα τα νουμερα...οχι οτι δεν φαινονται.

touch flo τρομερη ανταποκριση ακομα και με το δακτυλο

 

 

ΑcΕ και Ελληνικα

Χρεωνει η ACE ελλληνικη υποστηριξει αλλα χωρις ΕΛΛΗΝΙΚΟ Handwriting αναγνωρηση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ενα απο το καλυτερο στοιχειο για μενα στα winmobile για εισαγωγη κειμενου και οχι το τ9 - που σιγουρα το ξεχωριζει απο ενα απλο κινητο.

Και αυτοι δεν το υποστηριζουν Τι μπορει να γινει με αυτο ξερει καποιος δεν θα επρεπε να απαιτηθει απο την ace τετοιο

εστειλα mail και διαμαρτυρηθηκα στην αce, κατι που πρεπει να κανουμε ολοι !.

 

video

αν παιξεις video 320χ240 ειναι οκ

για μεγαλυτερες αναλυσεις ξεχαστετο - κατι διαβασα οτι εχει hardware γραφικων αλλα δεν υπαρχουν ακομα drivers !!!!

 

Ποιοτητα καστασκευης

Πολυ καλη

 

 

αυτα θυμαμαι προς το παρον

προσπαθησα να ειμαι οσο πιο αντικειμενικος γινεται χωρις να προσπαθησω να δικαιολογησω την αγορα μου η το αντιστροφο

δεν το μετανιωσα αλλα δεν θα ελεγα οτι αν ηταν να αγορασω smartphone θα το αγοραζα ξανα ισως θα περιμενα για κατι καλυτερο.

Και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν λετε την αληθεια καποιοι μεσα σε αυτο το forum .

Aλλωστε ετσι βοηθατε αυτους που δεν το εχουν ακομα αγορασει να κανουν την σωστοτερη επιλογη

 

 

ps

καπου ειχα διαβασει οτι το ΗΤC CRUISE ερχοταν με καποιο προγραμμα ΟCR για να περνας στοιχεια απο τις επαγγελματικες καρτες

ξερεται κατι ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
πολυ καλα αυτα που εγραψες,επιτελους καποιος δεν κανει ΘΕΟ την συσκευη του,επειδη εδωσε καποιο σεβαστο ποσο,και λεει τα πραγματα με το ονομα τους
Link to comment
Share on other sites

Το handwriting δεν διορθώνεται. Δυστυχώς. Δεν υποστηρίζεται μετάφραση... Το ίδιο πρόβλημα έχουν συσκευές από παλια και win mobile και symbian (πχ P900) .

 

Σχετικά με την οθόνη και τον ήλιο : Σε σχέση με άλλες συσκεύες με τόσο μεγάλη οθόνη είναι πολύ χειρότερο? Εννοείς πως δυσκολεύεσαι πολύ να δεις κάτι?

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Το handwriting δεν διορθώνεται. Δυστυχώς. Δεν υποστηρίζεται μετάφραση... Το ίδιο πρόβλημα έχουν συσκευές από παλια και win mobile και symbian (πχ P900) .

 

Σχετικά με την οθόνη και τον ήλιο : Σε σχέση με άλλες συσκεύες με τόσο μεγάλη οθόνη είναι πολύ χειρότερο? Εννοείς πως δυσκολεύεσαι πολύ να δεις κάτι?

 

 

σε σχέση με το artemis/kaizer όπου τα είχα ολα μαζί είναι πολύ πιο φωτεινή ,ειδικά απο το αρτεμις.

για μένα η οθόνη του ειναι η καλύτερη που εχω δει μέχρι τωρα σε qvga

απο αρκετά htc/qtek

 

EDIT:επίσης διαφωνώ με το φιλο πιο πάνω σχετικά με το ραδιόφωνο,εγω το θεωρώ παρα πολυ καλό με καταπληκτικό rds,ίσως φταίει οτι δεν χρησιμοποιώ τα δικα του ακουστικά που τα εχω ακόμα στο κουτί αλλά το Rce100.

kai einai http://www.engineering.gr/EngShop/scripts/prodView.asp?idproduct=1035

να πω σε αυτο το σημείο οτι αν έχετε το y-cable και αυτα τα ακουστικά δεν μπορούν να παίξουν ταυτόχρονα,μάλλον λογω έλλειψης drivers,το εχω επισημάνει στην ace και εχουν αρχίζει κάποια διαδικασία για να βγουν.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σχετικά με την οθόνη και τον ήλιο : Σε σχέση με άλλες συσκεύες με τόσο μεγάλη οθόνη είναι πολύ χειρότερο? Εννοείς πως δυσκολεύεσαι πολύ να δεις κάτι?

 

Den exei kamia idiaiteri diafora apo tis ypoloipes antistoixes syskeves.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

σε σχέση με το artemis/kaizer όπου τα είχα ολα μαζί είναι πολύ πιο φωτεινή ,ειδικά απο το αρτεμις.

για μένα η οθόνη του ειναι η καλύτερη που εχω δει μέχρι τωρα σε qvga

απο αρκετά htc/qtek

 

EDIT:επίσης διαφωνώ με το φιλο πιο πάνω σχετικά με το ραδιόφωνο,εγω το θεωρώ παρα πολυ καλό με καταπληκτικό rds,ίσως φταίει οτι δεν χρησιμοποιώ τα δικα του ακουστικά που τα εχω ακόμα στο κουτί αλλά το Rce100.

kai einai http://www.engineering.gr/EngShop/scripts/prodView.asp?idproduct=1035

να πω σε αυτο το σημείο οτι αν έχετε το y-cable και αυτα τα ακουστικά δεν μπορούν να παίξουν ταυτόχρονα,μάλλον λογω έλλειψης drivers,το εχω επισημάνει στην ace και εχουν αρχίζει κάποια διαδικασία για να βγουν.

 

μηπως μπορεις να δοκιμασεις και τα δικα του και να μας τα συγκρινεις ?

Σιγουρα με αυτα που εχει η συσκευασια δεν υπαρχει ληψη χωρις παρασητα ! thx

Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορεις να δοκιμασεις και τα δικα του και να μας τα συγκρινεις ?

Σιγουρα με αυτα που εχει η συσκευασια δεν υπαρχει ληψη χωρις παρασητα ! thx

 

έχεις δίκιο,χάλια είναι, τεράστια διαφορά έχουν.με τα rce100 δεν υπάρχουν παράσιτα.

Εγω για αυτό έλεγα οτι είναι πολυ καλύτερος ο δέκτης απο το 3300,χρησιμοποιώντας αυτα ακουστικά rce100 και στα 2 το cruise εχει καλύτερο δέκτη.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο,χάλια είναι, τεράστια διαφορά έχουν.με τα rce100 δεν υπάρχουν παράσιτα.

Εγω για αυτό έλεγα οτι είναι πολυ καλύτερος ο δέκτης απο το 3300,χρησιμοποιώντας αυτα ακουστικά rce100 και στα 2 το cruise εχει καλύτερο δέκτη.

 

αρα θα προτεινες να τα αγορασουμε και λεινεται το προβλημα ?

Link to comment
Share on other sites

η επισημη απαντηση της ΑCE για το handwriter recognizer

 

 

"Τα transcriber, block recognizer, letter recognizer είναι εφαρμογές της Microsoft και δεν υπάρχουν στα Ελληνικά.

Οι ίδιες εφαρμογές δεν υπάρχουν ούτε π.χ. στα Ρώσικα.

Η λύση της Microsoft είναι να τα αφαιρεί τελείως σε αυτές τις ROM.

Επιλέξαμε να τα αφήσουμε για όσους γράφουν Αγγλικά από το να τις

σβήσουμε.

 

Δυστυχώς, δεν έχουμε κάποια ενημέρωση για το αν θα αλλάξει κάτι στο μέλλον πάνω σε αυτό το θέμα.

 

Με εκτίμηση,

HTC/iGO My Way Support Team"

 

Tουλαχιστον ηταν αμμεση η απαντηση τους

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια! νεοσ στο φορουμ και σκεφτομαι να πάρω το touch cruise.

 

θα ήθελα να ρωτησω εαν το κιν έχει φλας video recording και auto focus. σε μερικα site ειδα οτι έχει φλασ σε αλλα οχι κ.ο.κ

ευχαριστω εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.. δείτε λίγο ένα screenshot από το final version του Destinator 7. Αν δείτε, κάτω από εκεί που μου λέει την οδό (πχ. Μεραρχίας) κανονικά στην προηγούμενη έκδοση είχε ένα κουτάκι που έλεγε πόση ώρα μου απομένει, πόση απόσταση, σε τι υψόμετρο είμαι, πόσο τρέχω κτλ κτλ..

Τώρα γιατί δεν υπάρχει αυτό?

Καμιά βοήθεια??? Καμιά ιδέα???

 

 

Τελικά με ελληνικό keyboard??!?! Κανεις κατι?? ..

 

 

Αααα.. το Disable xt9.cab μου δημιούργησε πρόβλημα. Απενεργοποίησε το T9 από την μια, αλλά από την άλλη όταν παω να γραψω με Touch Keyboard ενω λεει "abc" κ δειχνει τα γραμματα οτι κ αν πατησω μου βγαζει νουμερα. Το ίδιο σε ολα τα keyboard που εχει η συσκυεη από μόνη της, εκτός από το default, ενα απλο ασπρο πληκτρολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

αρα θα προτεινες να τα αγορασουμε και λεινεται το προβλημα ?

 

εκτος του θέματος με το ycable να το πάρεις ειναι μια χαρά και υπάρχει σημαντική διαφορά στη λήψη

το συγκεκριμένο παίρνει και οτι ακουστικά θέλεις εσυ μετά.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

να επιβεβαιωσω και γω την τεραστια διαφορα στην ληψη του ραδιο με τα ακουστικα που μου προτεινε και μενα ο mastelos.

μερα με τη νυχτα.

με τα ακουστικα που συνοδευαν την συσκευασια νομιζα οτι ηταν χαλασμενα.πηγα λοιπον στην ace και πηρα τα συγκεκριμενα και πλεον ακουω και ραδιοφωνο.

φαινεται οτι δεν ηταν τα δικα μου χαλασμενα αλλα ειναι γενικο το κακο με τα standard.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
να επιβεβαιωσω και γω την τεραστια διαφορα στην ληψη του ραδιο με τα ακουστικα που μου προτεινε και μενα ο mastelos.

μερα με τη νυχτα.

με τα ακουστικα που συνοδευαν την συσκευασια νομιζα οτι ηταν χαλασμενα.πηγα λοιπον στην ace και πηρα τα συγκεκριμενα και πλεον ακουω και ραδιοφωνο.

φαινεται οτι δεν ηταν τα δικα μου χαλασμενα αλλα ειναι γενικο το κακο με τα standard.

 

Krima... den xreiazetai na pw kati allo! :mad:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

να επιβεβαιωσω και γω την τεραστια διαφορα στην ληψη του ραδιο με τα ακουστικα που μου προτεινε και μενα ο mastelos.

μερα με τη νυχτα.

με τα ακουστικα που συνοδευαν την συσκευασια νομιζα οτι ηταν χαλασμενα.πηγα λοιπον στην ace και πηρα τα συγκεκριμενα και πλεον ακουω και ραδιοφωνο.

φαινεται οτι δεν ηταν τα δικα μου χαλασμενα αλλα ειναι γενικο το κακο με τα standard.

Ντροπή! Έτσι εννοεί η ACE τη λήψη ραδιοφώνου??? Αν θες να ακούς σαν άνθρωπος πρέπει να τα σκάσεις επιπλέον....???

Αν είναι γενικό το κακό (που από ότι φαίνεται είναι) εμείς που περιμένουμε να το παραλάβουμε, να κράξουμε την ACE μπας και βγει τίποτα.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή! Έτσι εννοεί η ACE τη λήψη ραδιοφώνου??? Αν θες να ακούς σαν άνθρωπος πρέπει να τα σκάσεις επιπλέον....???

Αν είναι γενικό το κακό (που από ότι φαίνεται είναι) εμείς που περιμένουμε να το παραλάβουμε, να κράξουμε την ACE μπας και βγει τίποτα.:mad:

 

Mhn ta isopedwnoume ola!

Ti douleia exei h ACE me ena axesouar pou dinete by default apo thn HTC sthn syskevasia tou Cruise PANTOU kai oxi mono sthn Ellada!!

 

Ektos kai an osoi to piran apo Expansys forane allo kai ekei paw paso.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή! Έτσι εννοεί η ACE τη λήψη ραδιοφώνου??? Αν θες να ακούς σαν άνθρωπος πρέπει να τα σκάσεις επιπλέον....???

Αν είναι γενικό το κακό (που από ότι φαίνεται είναι) εμείς που περιμένουμε να το παραλάβουμε, να κράξουμε την ACE μπας και βγει τίποτα.:mad:

 

 

δεν το κατασκευάζει η ace το ppc ούτε τα ακουστικά ,τα εισάγει,το ραδιόφωνο ειναι πολυ καλο,τα ακουστικά θελουν βελτίωση, αν θες να εχεις καλύτερη ποιότητα/λήψη παρε αλλη κεραία/ακουστικά.

οπως αν θες να εχεις καλύτερα κρατήματα στο αυτοκίνητο σου μπορείς να βάλεις αλλα λάστιχα ή αμορτισέρ

 

EDIT:για οσους ενδιαφέρονται με τα ακουστικά του 3300 παίζει πολυ καλύτερα.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

καλα τα λεει ο μπαμπης...μην τρελαινεστε...

40 ευρα εχει το handsfree με την καλη ληψη και παρεχει επιπλεον λειτουργιες στον χειρισμο του cruise.

εχει και ενα εξυπνο συστημα για να κρεμιεται στον λαιμο.

γενικα συστηνεται και απο μενα.

τωρα οτι το standard θα επρεπε να μην εκανε τα παρασιτα που κανει θα συμφωνησω αλλα ας ειναι αυτο ολο το κακο που μπορει να εμφανιστει σε ενα πακετο.

τι να πουν και οι κατοχοι x800 δηλαδη?

να σημειωσω εδω οτι οσοι πηραν το πακετο με το igo και δεν ειχε μεσα τον ανταπτορα mini-sd μπορουν συμφωνα με ανακοινωση της ace να περασουν απο τα γραφεια τους να το προμηθευτουν.εγω το εκανα ηδη.

ψιλοαχρειαστο μπορει να αποδειχτει αλλα σημασια εχει η κινηση.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι με την ευκαιρια.

μετα την εγκατασταση της νεας εκδοσης ελληνικων μπορει να γινει επαναφορα μεσω sprite η spb backup?

δεν θα ηθελα στην παρουσα φαση να στησω απο την αρχη τα παντα μετα το hard reset παρα μονο με το γρηγορο και ασφαλη τροπο των προγραμματων που ανεφερα.

αν κανεις το χει δοκιμασει ας αναφερει pls

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι με την ευκαιρια.

μετα την εγκατασταση της νεας εκδοσης ελληνικων μπορει να γινει επαναφορα μεσω sprite η spb backup?

δεν θα ηθελα στην παρουσα φαση να στησω απο την αρχη τα παντα μετα το hard reset παρα μονο με το γρηγορο και ασφαλη τροπο των προγραμματων που ανεφερα.

αν κανεις το χει δοκιμασει ας αναφερει pls

 

Meta apo tetoia updates to stisimo apo thn arxh einai monodromos alla mia dokimh den kanei kako

 

Steise to update kane hard reset kai dokimase me to sprite an to rss einai exelinismeno h paizoun ta video sou apo to touch eisai OK

 

diaforetika ola apo thn arxh ;)

 

Perimenoume report :D

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη αλλα θα διαφωνήσω... Αν και το δικο μου θα έρθει μαλλον αύριο :yahoo::dance: είχα την τυχη να παίξω με ενα TC που πήρε απο expansys ενας φίλος μου απο τη δουλειά. Αυριο θα σας πω αναλυτικες εντυπώσεις απο πρωτο χερι.

 

Λοιπόν αυτος νομιζε οτι το radio ειναι χαλασμένο! Μου το εδωσε να ακουσω γιατι δεν το πιστευα και επαθα πλάκα... Σχεδον ΚΑΝΕΝΑΣ σταθμος απο καμια 10αρια που δοκιμασαμε δεν ακουγοταν χωρις παράσιτα... και μιλαμε για πολλα τοσο που απλα το εκλεινες μετα απο λιγα λεπτα. Πολυ ενοχλητικο. Και είμασταν στον 9 οροφο κτιρίου στο κεντρο της Αθηνας οπου το δικο μου -φτηνο- LG τα επιανε ολα απλα τελεια χωρις το παραμικρο παρασιτο. Οταν του ειπα οτι φταιει το handsfree μολις το διαβασα απο εσας ηρέμησε γιατι γλυτωσε το σερβις. Οταν του ειπα οτι πρεπει να δωσει αλλα 40€ αν θελει να χαρει το ραδιοφωνο βεβαια εκνευριστηκε και με το δικιο του.

 

Δε λεω, αν θελει καποιος να ακουσει καλυτερα να παιρνει κατι πιο ακριβο και extra ΑΛΛΑ στο συγκεκριμενο που ακουσα ηταν ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ και αυτο ειναι τεραστια διαφορα και απογοητευτικο για μια συσκευη που κοστολογειται τοσο ακριβα. Και φυσικα αν και το δικο μου ειναι ετσι θα διαμαρτυρυθω στην εταιρια.

 

Διατηρω καποιες επιφυλαξεις μηπως το δικο του ειχε καποιο παραπανω προβλημα (θα σας πω αυριο) και ζητω συγγνωμη αν ειμαι αυστηρος αλλα αν δεν ανεβασουμε τις δικες μας απαιτησεις τοτε δε θα τις ανεβασουν οι εταιριες και θα σεβαστουν τα λεφτα μας.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα το ρισκαρω για την ωρα γιατι δεν εχω χρονο (και κουραγιο) για στησιμο απο την αρχη.

καποια στιγμη που θα ειμαι πιο χαλαρος θα το δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη αλλα θα διαφωνήσω... Αν και το δικο μου θα έρθει μαλλον αύριο :yahoo::dance: είχα την τυχη να παίξω με ενα TC που πήρε απο expansys ενας φίλος μου απο τη δουλειά. Αυριο θα σας πω αναλυτικες εντυπώσεις απο πρωτο χερι.

 

Λοιπόν αυτος νομιζε οτι το radio ειναι χαλασμένο! Μου το εδωσε να ακουσω γιατι δεν το πιστευα και επαθα πλάκα... Σχεδον ΚΑΝΕΝΑΣ σταθμος απο καμια 10αρια που δοκιμασαμε δεν ακουγοταν χωρις παράσιτα... και μιλαμε για πολλα τοσο που απλα το εκλεινες μετα απο λιγα λεπτα. Πολυ ενοχλητικο. Και είμασταν στον 9 οροφο κτιρίου στο κεντρο της Αθηνας οπου το δικο μου -φτηνο- LG τα επιανε ολα απλα τελεια χωρις το παραμικρο παρασιτο. Οταν του ειπα οτι φταιει το handsfree μολις το διαβασα απο εσας ηρέμησε γιατι γλυτωσε το σερβις. Οταν του ειπα οτι πρεπει να δωσει αλλα 40€ αν θελει να χαρει το ραδιοφωνο βεβαια εκνευριστηκε και με το δικιο του.

 

Δε λεω, αν θελει καποιος να ακουσει καλυτερα να παιρνει κατι πιο ακριβο και extra ΑΛΛΑ στο συγκεκριμενο που ακουσα ηταν ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ και αυτο ειναι τεραστια διαφορα και απογοητευτικο για μια συσκευη που κοστολογειται τοσο ακριβα. Και φυσικα αν και το δικο μου ειναι ετσι θα διαμαρτυρυθω στην εταιρια.

 

Διατηρω καποιες επιφυλαξεις μηπως το δικο του ειχε καποιο παραπανω προβλημα (θα σας πω αυριο) και ζητω συγγνωμη αν ειμαι αυστηρος αλλα αν δεν ανεβασουμε τις δικες μας απαιτησεις τοτε δε θα τις ανεβασουν οι εταιριες και θα σεβαστουν τα λεφτα μας.

 

κατι μου θυμιζουν ολα αυτα.

ετσι και γω ειχα παει να δω την αεκαρα στο οακα και βαζω να δω ποσο ειναι ο γαυρος και δεν πιστευα στα αυτια μου.επαθα σοκ.

δεν ακουγοταν τιποτα.

μεχρι να παω στην ace και να μου δωσει ενα παλικαρι να δοκιμασω με τα καλα ακουστικα την ληψη ημουν τρελαμενος.

ειναι προφανες οτι υπαρχει ενα θεμα με την παρτιδα τουλαχιστον των ακουστικων που εχει κυκλοφορησει μεχρι στιγμης.

Link to comment
Share on other sites

κατι μου θυμιζουν ολα αυτα.

ετσι και γω ειχα παει να δω την αεκαρα στο οακα και βαζω να δω ποσο ειναι ο γαυρος και δεν πιστευα στα αυτια μου.επαθα σοκ.

δεν ακουγοταν τιποτα.

μεχρι να παω στην ace και να μου δωσει ενα παλικαρι να δοκιμασω με τα καλα ακουστικα την ληψη ημουν τρελαμενος.

ειναι προφανες οτι υπαρχει ενα θεμα με την παρτιδα τουλαχιστον των ακουστικων που εχει κυκλοφορησει μεχρι στιγμης.

 

Μηπως την στιγμη που πήγες να ακούσεις το γαυρο χάλασαν???:lol::p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...