Jump to content

Samsung SGH-E840


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πηγα και το πηρα!!!!!!!! ειναι πανεμορφο και τελειο!:D:D:D

 

το ανοιξα απο την συσκευασία και ηταν full η μπαταρία τι να κανω να το κλεισω και να το φωρτησω της ωρες που θέλει η να το αφησω ανοιχτω μεχρι να το καταναλώσω την ενεργεια της μπαταρίας?:worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 255
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια επειδη κι εγω ενδιαφερομαι να το παρω να ρωτησω αν τελικα οντως ισχυει οτι για να ακουσεις mp3 απο την καρτα μνημης πρεπει να πατας ενα ενα το τραγουδι και δε μπορεις να κανεις playlist.Το ειδα στα πρωτα posts αλλα μετα κανεις δε ξαναναφερθηκε σε αυτο
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη κι εγω ενδιαφερομαι να το παρω να ρωτησω αν τελικα οντως ισχυει οτι για να ακουσεις mp3 απο την καρτα μνημης πρεπει να πατας ενα ενα το τραγουδι και δε μπορεις να κανεις playlist.Το ειδα στα πρωτα posts αλλα μετα κανεις δε ξαναναφερθηκε σε αυτο

 

mia xara mporeis na kaneis playlist apla prepei na pas sto mp3 player ths syskeyhs kai oxi sthn diaxeirish arxeiwn

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Λοιπών μετα απο 1 μερα αφου το φωρτησα δεν κουνιθηκε ρουπι η μπαταρια full μου δειχνει οτι ειναι!και εχω μια απορία! Αν το εχετε κλειστο το πορτακι και το γυρισετε αναποδα το κινιτο προς τα κουμπια δηλαδη να βρησκοντε στον "αερα" δηλάδη να κοιτανε το πατωμα η προσοψη.. αν πατησετε να με το δακτυλο σας την περιοχη που βρησκετε το πληκτρολογιο αφης εχει κανανενα "μποσικο" μεσα εξω..πολυ μικρο αλλα αισθητο?εμενα εχει να το παω πισω?:blink: δεν θα το καταλαβαινα καν απλα τωρα που πηρα καινουριο κινητο ειμαι στην τσιτα και το ψάχνω απο παντου!:)

 

70MB εχει το κινητο και μπορεις να την επεκτηνεις με μνημη MICROSD οσο υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να απενεργοποιησεις το κεντρικο κουμπι απο το να εκτελει την λειτουργια ιντερνετ?Ειναι πολυ σπαστικο!

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως απενεργοποιητε η επιλογη που κλειδωνει το πληκτρολογιο αφης και το πληκτρο "i" ?? ειναι πολυ σπαστηκό ιδικα οτραν θες να παρεις τηλεφωνο και εισαι αναγκασμενος να ανοιξεις το πορτακι :mad::blink:
Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται να απενεργοποιησεις το κεντρικο κουμπι απο το να εκτελει την λειτουργια ιντερνετ?Ειναι πολυ σπαστικο!

 

Δεβν νομιζω φιλε μου να απενεργοποιητε!:worry:

Link to comment
Share on other sites

Το βύσμα για το USB τι μέγεθος έχει? είναι miniUSB, microUSB,

η κάποιο άλλου είδους?

Λειτουργεί το πανέμορφο αυτό τηλέφωνο σαν mass storage device δηλαδή αν το συνδέσουμε στον υπολογιστή χωρίς να έχουμε εγκαταστήσει το πρόγραμμά του, θα μπορούμε να κάνουμε μεταφορά αρχείων? κάτι σαν φλασάκι USB δηλαδή, όπως πολύ βολικά κάποια άλλα κινητά λειτουργούν

Αντώνης :)
Link to comment
Share on other sites

SOS ρε παιδια αν μπορειτε απαντηστε μου...εσας το κινητο οταν το εχετε με κλειστο το πληκτρολογιο αν το πατησετε μεσα εξω εχει λιγο τζογο?εμενα εχει να το παω πισω?οσο για το αριστερο πληκτρο κι εμενα δεν μου λειτουργουσε δεν ειναι τοσο εντονο το προβλημα!αλλα με ανυσηχει το θέμα με τον τζογο της οθονης με το πισω σωμα του κινητου!!το εχς 2 μερες να το παω πισω?:mad::blink::worry:
Link to comment
Share on other sites

Κάτι που είχε ερωτηθεί ξανά πιο παλιά αλλά δεν έτυχε απάντησης..

Σηκώνει 2mb κάρτα μνήμης? αν ναι, ανταποκρίνεται αργά ή όχι???

please help...

Αντώνης :)
Link to comment
Share on other sites

2mb kartes mnimes den iparxoun,iparxoun kati floppy pou prosegizoun ton arithmo ayto kai einai sto 1.44mb.

 

Ela plaka kano,ego imoun aytos pou eixa rotisei gia 2gb alla den pira apantisi,kai akoma den exo agorasei,gia na sou po.Akoma eimai me tin mnimi tou kinitou.Alla den nomizo na exei provlima.Pantos eilikrina an kapoios exei 2gb sto e840 as mas pei entiposeis.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

2mb kartes mnimes den iparxoun,iparxoun kati floppy pou prosegizoun ton arithmo ayto kai einai sto 1.44mb.

 

Ela plaka kano,ego imoun aytos pou eixa rotisei gia 2gb alla den pira apantisi,kai akoma den exo agorasei,gia na sou po.Akoma eimai me tin mnimi tou kinitou.Alla den nomizo na exei provlima.Pantos eilikrina an kapoios exei 2gb sto e840 as mas pei entiposeis.

otαν εχεις το πληκτολογιο κλειστο το καπακι ποθ ειναι τα πληκτρα αφης σου εχει κανεναν τζογο?σου κουνιεται?:worry:

Link to comment
Share on other sites

Το εχω διαβασει το ερωτημα σου και δεν καταλαβαινω τι εννοεις.Γιατι δεν πας στο καταστημα να δουν αν οντως υπαρχει προβλημα?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

θα παω στο καταστημα αλλα θέλω να ξέρω αν ειναι γενικο το προβλημα και αν ειναι προβλημα ωστε να μην μου λενε ιστοριες...

 

παρατηρο τζογο ανμεσα στο πληκτρολογιο αφης και το κατω πληκτρολογιο...το πλκτρολογιο αφης κουνιετε μεσα εξω!τεσπα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

2mb kartes mnimes den iparxoun,iparxoun kati floppy pou prosegizoun ton arithmo ayto kai einai sto 1.44mb.

 

Ela plaka kano,ego imoun aytos pou eixa rotisei gia 2gb alla den pira apantisi,kai akoma den exo agorasei,gia na sou po.Akoma eimai me tin mnimi tou kinitou.Alla den nomizo na exei provlima.Pantos eilikrina an kapoios exei 2gb sto e840 as mas pei entiposeis.

 

:):):) Σωστός!!! Πάντα καλοδεχούμενο το χιούμορ.:):):)

 

Ούτε εγώ νομίζω να έχει πρόβλημα, διάβασα και σχετικά χθες βράδυ στο gsmarena ότι λειτουργεί, απλά επιμένω να ρωτώ περισσότερο για την ταχύτητα με την οποία ανταποκρίνεται, παρά για την συμβατότητα.

 

Επίσης, για να απαντήσω μόνος μου στην προηγούμενή μου ερώτηση, σύμφωνα με post στο gsmarena αλλά και σε σελίδες "περιγραφή χαρακτηριστικών" από άλλα ξενόγλωσσα site, το τηλέφωνο λειτουργεί ως mass storage device. Για εμένα, ππολλύυ βολικό..

Αντώνης :)
Link to comment
Share on other sites

Βεβαια καλο θα ηταν να εχει καμμια τεχνολογια ultra-II ή extreme-III.Εχεις βρει πουθενα καμμια Sandisk σε microSD.Στο eshop που παιρνω συνηθως δεν εχει καν micro εχει mini,και στο plaisio εχει transcend και kingston.

 

EDIT:Ωπ,και μολις βρηκα αυτο.

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=15&category=56583853&product=1024361

 

Αραγε αυτο θα υποστηριζετε!?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια καλο θα ηταν να εχει καμμια τεχνολογια ultra-II ή extreme-III.Εχεις βρει πουθενα καμμια Sandisk σε microSD.Στο eshop που παιρνω συνηθως δεν εχει καν micro εχει mini,και στο plaisio εχει transcend και kingston.

 

EDIT:Ωπ,και μολις βρηκα αυτο.

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=15&category=56583853&product=1024361

 

Αραγε αυτο θα υποστηριζετε!?

 

69 ΕΥΡΩ??? Ποιός θα τη δοκιμάσει να μας πει????!!!!!

 

Έχω ακούσει για τις sandisk (2GB) ότι είναι οι γρηγορότερες, αλλά δεν βρήκα παρά μόνο στο ebay, 24 ευρώ με τα μεταφορικά..

Το πλαίσιο λέει 23 για Transcent.

Άλλη μιά από τις ατελείωτες περιπτώσεις αισχροκέρδειας σε βάρος μας.....

Ήθελα να ήξερα, αν ελληνικό κατάστημα πωλούσε αυτό το αγαθό σε κάποιον Άγγλο αγοραστή, πόσο θα τον χρέωνε για τα μεταφορικά?

 

 

Στην Ελλάδα, απέχουμε πολύ από το money for value....

 

Ευελπιστώ στην άμεση εγκατάσταση του ebay.gr και αδημονώ για την άνευ όρων δεδομένη επικράτησή του...................:lol::lol:

 

Ειδικά για τα μεταχειρισμένα.....................................;):cool::D:D:D

Αντώνης :)
Link to comment
Share on other sites

Εχει και την kingston που σαν εταιρια ειναι πιο αξιοπιστη με 26,90 + τα ανταπτορακια.

 

Καλα για το ηλεκτρονικο εμποριο μην το ψαχνεις και γενικα τα μεταφορικα απο εξωτερικο,οτι και να πουμε ειναι περιττο...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ας κανω κ εγώ τις ερωτήσεις μου μια κ το απέκτησε η γυναίκα μου...

Είναι σύνηθες στην Samsung να αναβαθμίζει το λογισμικό των κινητών της κ αν ναι με ποια διαδικασία; (βλέπεται κάτοχος siemens)

Το Τ9 υπάρχει περίπτωση να ρυθμίζεται, έστω με κάποια αναβάθμηση μόνιμα τί συμβαίνει σε άλλα κινητά samsung;

Μπορείς να αλλάξεις θέματα κ που βρίσκεις έτοιμα ή πως δημιουργείς με ποιο προγραμμα;

Ο ήχος κλήσης γιατί σε άλλα mp3 ακούγεται σχετικά δυνατά αλλά στα περισσότερα όχι;

Πάντως σε γενικές γραμμές κ αν ξεπεραστούν κάποια προβλήματα είναι πολύ καλό κ πολύ όμορφο κινητό!!!!!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..........

http://farm3.static.flickr.com/2093/2478967542_a49d53bd5e_o.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πηγα πισω και λογικα θα μου δωσουν καινουριο...κολαγε το menu σε καποιες φασοις και καποια πληκτρα!αν και ο τεχνικος με αμφθσβητησε...τεσπα !:cool:
Link to comment
Share on other sites

2gb καρτα μνημης παιρνει και το delay που εχει ειναι ανεξαρτητο απο το μεγεθος της καρτας.

Σε μενα τζογο ειχε δεξια αριστερα αλλα ελαχιστο

Δεν το κρατησα πολυ καιρο για να δω τι παιζει με τις αναβαθμισεις της samsung αλλα νομιζω δεν ειναι τοσο ροδινα τα πραματα.

Θεμματα οχι-θεμματα οχι!!!Δεν παιρνει themes δεν υπαρχει προγραμμα να κανεις δεν υπαρχουν στο ιντερνετ.

Μp3 για να ακουγονται δυνατα τα παιρνουσα απο επεξεργασια-amplify και επαιζαν δυνατα

δοκιμαστε οσοι δεν το εχετε κανει να βαλετε το κινητο σε flight mode και δειτε το αντιστοιχο living world theme.πολυ καλυτερο απο τον παρθενωνα για μενα

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E840

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...