Jump to content

Samsung SGH-E840


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalispera paidia.eimai ena vhma apo to na parageilw to e840 alla me ayta pou diavazw....... distazw.... eimai paidi ths nokia, pote den exw parei allo kinhto alla to e840 mou arese otan to eida. ase pou twra teleytaia akouw oti ta nseries ths nokia exw psiloprovlimatakia...peite mou thn gnwmi sas giati eilikrina den thelw na trexw na allazw kinhta....den yparxei xronos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 255
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μαλλον θα περιμενω ακομα λιγο αν και δεν το θεωρω μεταξυ μας και τοσο προβλημα.θα δεν φτιαξει ισως το γυρισω.βασικα δεν ξερω καθολου πως να περασω παιχνιδια.μολις βαλεις τον κωδικο απο που και πως βαζεις παιχνιδια?
Link to comment
Share on other sites

ευαγγελια εγω το εχω 2 μερες και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!

αυτο που λεμε μη φανταστεις οτι ειναι κανα τραγικο προβλημα,

καποιος ισως ουτε να το προσεχε.

ειναι πολυ ομορφο κινητο και εχει πολλες δυνατοτητες!

εγω παντως δεν το μετανοιωσα καθολου που το πηρα!

Link to comment
Share on other sites

και τι θα τους πεις?εγω φοβαμαι μη θεωρησουν οτι ειμαι υπερβολικη η' ξερω γω μην μπλεξω.δεν ξερω και πολυ απο αυτα..

 

άμα σου πουν οτι είσαι υπερβολική μπορείς να αρχίσεις να φωνάζεις και να κλαις για να δουν πως είναι άμα είσαι υπερβολική

 

εγώ όσο το κρατάω τόσο πιο πολύ βεβαιώνομαι οτι θέλει επιστροφή. το θέμα είναι αν είναι το δικό μου προβληματικό ή είναι γενικό το πρόβλημα. εάν είναι γενικό το να το παω και να το αφήσω να ξεκουραστεί στα συρτάρια τους κανα 2μερο ή να πάρω άλλο με το ίδιο πρόβλημα δεν μου λύνει το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα περιμενω ακομα λιγο αν και δεν το θεωρω μεταξυ μας και τοσο προβλημα.θα δεν φτιαξει ισως το γυρισω.βασικα δεν ξερω καθολου πως να περασω παιχνιδια.μολις βαλεις τον κωδικο απο που και πως βαζεις παιχνιδια?

 

bazeis ta paixnidia sthn karta mnhmhs bazeis ton kwdiko ta pernas sthn sysk kai meta ta kaneis egkatastash

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

kai egw etsi nomizw sto katw katw ena kinhto einai elenitsa. ase pou me thn epidotisi to pairnw kai tsampa!!!kai an den me ikanopoihsei telika tote tha moy exei meinei o kathrefths na koitazomai!!!!kati einai kai ayto!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

άμα σου πουν οτι είσαι υπερβολική μπορείς να αρχίσεις να φωνάζεις και να κλαις για να δουν πως είναι άμα είσαι υπερβολική

 

εγώ όσο το κρατάω τόσο πιο πολύ βεβαιώνομαι οτι θέλει επιστροφή. το θέμα είναι αν είναι το δικό μου προβληματικό ή είναι γενικό το πρόβλημα. εάν είναι γενικό το να το παω και να το αφήσω να ξεκουραστεί στα συρτάρια τους κανα 2μερο ή να πάρω άλλο με το ίδιο πρόβλημα δεν μου λύνει το πρόβλημα

 

 

Σημερα παρατηρησα οτι μου το εκανε και μενα κανα 2 φορες.Αν δω οτι γινει πιο συχνο .....εφυγε κατευθειαν για "πισω".

Κατα τα αλλα εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το τηλεφωνο.

 

@ασχετο@

Εχω προβλημα με τα mail.....

Ενω συνδεετε κανονικα στο internet over GPRS και μου ανοιγει σελιδες..στο mail...στελνω κανονικα ....αλλα δεν μπορω να κανω ληψη!!!

Μου βγαζει μηνυμα "Η θυρα του διακομιστη ειναι κλειδωμενη"

Παιρνω λοιπον πρωτα τηλ την οτενετ και τους λεω το προβλημα.Αυτοι μου λενε οτι αφου παιρνεις τα mail στο pc κανονικα δεν εχεις προβλημα απο εδω.Ψαξτο στο τηλεφωνο σου.

Ωραια.....

Παιρνω μετα την voda της εξηγω το προβλημα....κοιταζουμε ολες τις ρυθμισεις....ειναι σωστες....και ο υπαληλος "τεχνικης υποστηριξης" ,μου λεει οτι αφου συνδεεσαι στο νετ και στελνεις mail το προβλημα ειναι στην οτενετ.

Απο τον Αννα στον Καιαφα δηλαδη.

Εχει κανεις καποια ιδεα ρε παιδια?

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

άμα σου πουν οτι είσαι υπερβολική μπορείς να αρχίσεις να φωνάζεις και να κλαις για να δουν πως είναι άμα είσαι υπερβολική

 

εγώ όσο το κρατάω τόσο πιο πολύ βεβαιώνομαι οτι θέλει επιστροφή. το θέμα είναι αν είναι το δικό μου προβληματικό ή είναι γενικό το πρόβλημα. εάν είναι γενικό το να το παω και να το αφήσω να ξεκουραστεί στα συρτάρια τους κανα 2μερο ή να πάρω άλλο με το ίδιο πρόβλημα δεν μου λύνει το πρόβλημα

έχεις δικιο!αυτο φοβαμαι μην ειναι "ελλατωματικη" η παρτιδα γιατι ειμαστε τουλαχιστον 3 που εχουμε αναφερει το ιδιο προβλημα!παντως αυτο το κανει πιο συχνα οταν το ξεκλειδωνω ενω ηταν σε αδρανεια,αλλα εαν το πιεσω πιο δυνατα λειτουργει κανονικα.θα δουμε τι θα κανουμε..

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia.eimai ena vhma apo to na parageilw to e840 alla me ayta pou diavazw....... distazw.... eimai paidi ths nokia, pote den exw parei allo kinhto alla to e840 mou arese otan to eida. ase pou twra teleytaia akouw oti ta nseries ths nokia exw psiloprovlimatakia...peite mou thn gnwmi sas giati eilikrina den thelw na trexw na allazw kinhta....den yparxei xronos

 

eisai paidi tis nokia??? isa isa poy eisai gynaka os gnosto me poli goysto den eprepe na pernis nokia ogkodes kai asxima kinita...

tha deis megales diafores gia mena apo piotita kataskevis mexri omorfias an to paris pes moy tin gnomi s

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδία, έχω την συσκευή αυτή εδώ και ένα μήνα (την πήρα με την επιδότηση που είχα στο συμβόλαιο μου με την Vodafone) και μου παρουσιάζει το εξής πρόβλημα. Αν δεν έχει τέρμα τις γραμμές του σήματος δεν μπορεί να καλέσει καμία εξερχόμενη κλήση και αργεί πάρα πολύ μέχρι να ξαναβρεί σήμα, τουλάχιστον 1-2 λεπτά, ή μετά δεν αναγνωρίζει εκείνη τη στιγμή ότι υπάρχει δίκτυο. Ορισμένες φορές μάλιστα καθώς έχω πραγματοποιήσει κλήση και δεν έχει αρκετό σήμα ή κόβεται ξαφνικά η κλήση ή δεν ακούγεται τίποτα. Το έκανε μερικές φορές από τις πρώτες μέρες που είχα την συσκευή, αλλά τον τελευταίο καιρό το φαινόμενο είναι πολύ συχνό! Γενικά τις περισσότερες φορές δεν έχει αρκετό σήμα, και δεν γίνεται αυτόματα ενίσχυση σήματος.(Δεν φταιει η περιοχή που μένω γιατί με την προηγούμενη συσκευή μου δεν είχα πρόβλημα) Επικοινώνησα με το τμήμα εξυπηρέτησης της Vodafone και μου είπαν ότι μπορεί να φταιει η κάρτα sim (την έχω τουλάχιστον 3 χρόνια και μπορεί να μην είναι συμβατή με τα νέας γενιάς κινητά!) Έχει συμβεί σε κανέναν κάτι παρόμοιο;
Link to comment
Share on other sites

eisai paidi tis nokia??? isa isa poy eisai gynaka os gnosto me poli goysto den eprepe na pernis nokia ogkodes kai asxima kinita...

tha deis megales diafores gia mena apo piotita kataskevis mexri omorfias an to paris pes moy tin gnomi s

 

to pareigeila telika to e840 kai exeis dikio mono epeidi htan omorfo mou ekane click giati epsaxna toso kairo sthn nokia kai ola mou fainontousan terastia... to perimenw apo astigmh se stigmh mou eipan oti den einai pros to paron diathesimo isws apo thn allh evdomada tha to exw... eidwmen

Link to comment
Share on other sites

σωστα!οχι ειλικρινα ειναι πολυ καλη επιλογη!Δεν θα το μετανοιωσεις!

 

to thema einai oti an yparxei provlima epeidi einai etairiko to thlefono mipws den dexthei h vodafone thn allagh;)

Link to comment
Share on other sites

Geia sas!!!!!!!!

Loipon, edw kai kairo koitaw gia kinhto mias k to prohgoumeno m to klepsane mesa apo to xeria m..!! Skeftomai na parw to E840 gt m'aresei paaaaaaaaaara polu emfanisiaka. so arxika exw 3 erwthseis:mnhmh gia mnmta einai kalh? H samsung exei eukolo menu(nai k egw paidi ths Nokia eimai k fovamai thn allagh:P:P) k epipelon k pio shmantiko: Ta hxeia akougontai dunata?

 

A gia osous to exoun parei:to paketo perilamvanei akoustika??

 

thanks!!

Sevas trA....
Link to comment
Share on other sites

Geia sas!!!!!!!!

Loipon, edw kai kairo koitaw gia kinhto mias k to prohgoumeno m to klepsane mesa apo to xeria m..!! Skeftomai na parw to E840 gt m'aresei paaaaaaaaaara polu emfanisiaka. so arxika exw 3 erwthseis:mnhmh gia mnmta einai kalh? H samsung exei eukolo menu(nai k egw paidi ths Nokia eimai k fovamai thn allagh:P:P) k epipelon k pio shmantiko: Ta hxeia akougontai dunata?

 

A gia osous to exoun parei:to paketo perilamvanei akoustika??

 

thanks!!

 

Λοιπον.....

1. Αρκετη..

2. Για μενα πολυ ευκολο...(εχω γυρισει ολες τις εταιρειες..:lol::lol:)

3. Θα μπορουσαν και καλυτερα.....;)

 

Η συσκευασια περιλαμβανει ακουστικα...αρκετα καλης ποιοτητας.

 

Καλως ηρθες Μαριζακι......

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

Euxaristw polu!!! Krima sxetika me to hxeio,omologoumenws tha h8ela na akougetai arketa kala..anyway!!

 

aurio tha to exw sta xeria m epomenws se periptwsh p exw kapoia aporia,pali edw tha eimai:S

 

btw thanks gia to kalwsorisma!! Lwra edw!

Sevas trA....
Link to comment
Share on other sites

Euxaristw polu!!! Krima sxetika me to hxeio,omologoumenws tha h8ela na akougetai arketa kala..anyway!!

 

aurio tha to exw sta xeria m epomenws se periptwsh p exw kapoia aporia,pali edw tha eimai:S

 

btw thanks gia to kalwsorisma!! Lwra edw!

 

 

Οτι θες εδω ειμαστε.....:D:D

Makis edw....:lol::lol::lol:

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

Xarhka Makh!!

 

To phra to kinhto k einai apla teleio!!!!

 

so there is my first question. T mnmta m egw thelw na ta dhmiourgw me latinikous xarakthres?? alla pou8ena dn mporesa na to kanw , para mono otan ekana genika olo to kinhto sta agglika?? alliws dn ginetai?

 

estw oti dn ginetai, ta ellhnika ta thelw men t9 alla na plhktrologw me mikra grammata oxi kefalaia(ta kefalaia me ekneurizoun tamala)..

 

oute authn thn epilogh exw?? k to t9 prepei na to energopoiw ka8e fora??

Sevas trA....
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια θελω τα φωτα σας!

Θελω να περασω java games στο κινητο και εχω προβλημα!

θα σας πω ακριβως τι κανω για να μου πειτε τι κανω λαθος!

κατεβασα το παιχνιδι το οποιο ειναι σε μορφη zip και μετα μετονομασα το φακελο αυτο απο zip σε jar και μετα το jar το μετετρεψα με to jadmaker se jad!

Μετα το περασα στο κιν στο φακελο "αλλα αρχεια".

Μετα βγηκα απο το φακελο και πατησα τον κωδικο *#9998*4678255#

Τελος πηγα παλι πισω στο φακελο πατησα το αριστερο πληκτρο και μετα πατησα να εγκατασταθει και μου γραφει:

"σφαλμα java.εξαιρεση εισοδου/εξοδου".

Πειτε μου σας παρακαλω τι κανω λαθος???

Θελω τοσο πολυ να βαλω παιχνιδακια!Βοηθηστε με!!

Ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Xarhka Makh!!

 

To phra to kinhto k einai apla teleio!!!!

 

so there is my first question. T mnmta m egw thelw na ta dhmiourgw me latinikous xarakthres?? alla pou8ena dn mporesa na to kanw , para mono otan ekana genika olo to kinhto sta agglika?? alliws dn ginetai?

 

estw oti dn ginetai, ta ellhnika ta thelw men t9 alla na plhktrologw me mikra grammata oxi kefalaia(ta kefalaia me ekneurizoun tamala)..

 

oute authn thn epilogh exw?? k to t9 prepei na to energopoiw ka8e fora??

 

Λοιπον...Λώρα....

Για να γραψεις με αγγλικα κατευθειαν και Τ9 θα πρεπει να πας στο μενου μηνυματα > δημιουργια νεου> Μηνυμα>επιλογες >γλωσσα εισαγωγης>επιλεγεις αγγλικα...και μετα παλι επιλογες>μεθοδος εισαγωγης και πατας Τ9 ab ή οτι αλλο θελεις.

Δυστυχως θα πρεπει να το επαναλαμβανεις καθε φορα που στελνεις μηνυμα.....:(:(:(

Και εγω τωρα το ειδα ...δεν το ηξερα....γιατι δεν στελνω μηνυματα...αλλα σιγουρα ειναι μαλ......α:mad::mad:

Αν ξερει κανεις αλλος κανενα αλλο τροπο ας μας τον πει

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E840

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...