Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:( Agaphtoi filoi geia sas. Eimai kainourgia sto xoro afto kai tha hthela tin vohtheia sas. Diavazo pou lete diafora gia to Sony Ericson W910i kai eida oti kai alloi antimetopisan paromoia provlimata. Kai ego sthn arxh to agorasa me megali xara. Meta apo treis mines kolise kai den anoige. To esteila sto service opou mou eipan oti ekanan anavathmisi to software. To pira loipon kai meta apo mia evdomada ekane ta idia. Mia mikri donisi, esvine kai meta ekane anazitisi gia ora. Mpika sto site ths Sony kai ekana anvathmisi apo ekei XANA. Kai tora exo to exis provlima, den mou kataxorei tous diaforetikous hous pou epilego me tin kathe epafi kai episis otan me kaloun den mou emfanizei thn antistoixi fotografia pou exo epilexei. Den xero ti na kano. an mporei kapoios na me voithise. Exo apogoiteftei para poly. Tha xaro poly na paro nea sas. Elpizo vevai na katafero na ta vro kai na ta diavaso giati den exo katalavei pos doulevei akribos olo afto to forum. Elpizo na kataferete kai eseis na diavasete to apelpismeno afto minima mou.

 

Geia sas na pernate kala kai na dexeste mono efxarista thlefonimata sto sony errcson sas.

 

Filika

 

Hayioto

Δεν νομίζω ότι έχουν όλα τα Ericsson W910i πρόβλημα, γιατί κι εγώ το είχα πάρει αυτό το μοντέλο τα Χριστούγεννα και μέχρι τώρα δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα.

Είσαι σίγουρη ότι δεν το χτύπησες κάπου, ή ότι δεν έχει κάποιο πρόβλημα η συγκεκριμένη συσκευή;

Αυτό για το χτύπημα είναι πολύ σημαντικό, γιατί όσο πιο εξελιγμένο είναι ένα μοντέλο κινητού, τόσο πιο ευάλωτο είναι! Το παραμικρό χτύπημα μπορεί να του κάνει μεγάλη ζημιά! Το ξέρω γιατί μου έτυχε με κάποιο άλλο και περίμενα 3 μήνες για να μου το φτιάξουν!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχω δει πολλα w910 να κολλανε και να κανουν συχνες επανεκινησεις και μερικα καινε pixel..οπως το δικο μου..Τωρα μπορει στις περιπτωσεις που εχω δει να πεσαμε σε παρτιδα προβληματικη γιατι σε αλλους ουτε κιχ δεν εχει κανει..Σου προτεινω να το ξαναπας πισω στο service..Καλη τυχη και καλοσυρθες στο φορουμ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρατηρούσα ότι όταν το κινητο το αφήνεις κάτω ο φακός της κάμερας ακουμπάει στο επίπεδο που το αφήνεις... Μήπως γρατζουνίζετε έτσι ο φακός;;;; Εσέίς που το έχετε κάποιο χρονικό διάστημα έχετε διαπιστώσει γρατζουνιές στο φακό;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρατηρούσα ότι όταν το κινητο το αφήνεις κάτω ο φακός της κάμερας ακουμπάει στο επίπεδο που το αφήνεις... Μήπως γρατζουνίζετε έτσι ο φακός;;;; Εσέίς που το έχετε κάποιο χρονικό διάστημα έχετε διαπιστώσει γρατζουνιές στο φακό;;;;;

 

πραγματικα αυτο το παρατηρησα κ εγω. δεν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα...

 

 

Εμενα οταν ανοιγω το media manager δεν μου κανει συνδεση το κινητο. το συνδεω αλλα δεν φαινεται συνδεμενο(στο κατω παραθυρο),τι μπορει να φταιει? αντιθετα στο pc suite συνδεεται μια χαρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα αυτο το παρατηρησα κ εγω. δεν νομιζω να υπαρχει καποιο προβλημα...

 

 

Εμενα οταν ανοιγω το media manager δεν μου κανει συνδεση το κινητο. το συνδεω αλλα δεν φαινεται συνδεμενο(στο κατω παραθυρο),τι μπορει να φταιει? αντιθετα στο pc suite συνδεεται μια χαρα.

Δε έχω παρατηρήσει κάτι! Το προσέχω βέβαια αρκετά, αλλά όταν το ακουμπήσω κάπου δεν έχω δει γρατζουνιές στο φακό μετά...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρατηρούσα ότι όταν το κινητο το αφήνεις κάτω ο φακός της κάμερας ακουμπάει στο επίπεδο που το αφήνεις... Μήπως γρατζουνίζετε έτσι ο φακός;;;; Εσέίς που το έχετε κάποιο χρονικό διάστημα έχετε διαπιστώσει γρατζουνιές στο φακό;;;;;

 

Αν το κοιταξετε πιο προσεκτικα :blink:.......(το τμημα του φακου και το σημειο που εφαπτεται στην επιφανεια που το ακουμπατε), θα διαπιστωσετε πως δεν ακουμπα ουτε ο φακος (αυτος ειναι πισω απο το τζαμακι), ουτε καν το τζαμακι του.!

Αυτο που ακουμπα ειναι το μεταλλικο δακτυλιδι μαζι με το πλαστικο περιβλημα της περιφερειας του.!! :clap:

Πολυ ακαδημαϊκή μου βγηκε η παρατηρηση ε; :p Οπως και να χει, εμενα δεν εχει καμια γρατζουνια.! Προσεχω ομως που και πως το αφηνω :respect:

Link to comment
Share on other sites

σημερα εδωσα το ταλαιπωρημενο μου μαυρο 910 και πηρα παλι το ιδιο σε λευκο περλε χρωμα,απλα πανεμορφο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε Ελλαδα?Απο που και ποσο?Ψηνομαι γιατι ολο μαυρο κοκκινο βλεπω και το βαρεθηκα και το δικο μου..
Link to comment
Share on other sites

σημερα εδωσα το ταλαιπωρημενο μου μαυρο 910 και πηρα παλι το ιδιο σε λευκο περλε χρωμα,απλα πανεμορφο.

 

 

 

Με γεια σου!!!!Καμια φωτογραφια εχεις?:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα ανεβασω αργοτερα,παντως ειναι πολυ ομορφο.

 

νατο

 

http://www.imageshack.gr/files/3vm2nsp0gttjirug9zhb_thumb.jpg

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παρα πολυ ομορφο το ασπρο!!! το βρισκουμε ευκολα? παιζει μια επιδοτηση απο κοσμοτε, αν πω οτι το θελω σε ασπρο θα το εχουν?

 

μαλλον δεν θα ξερεις αλλα ρωταω μπας και ξερει κανεις :O

Link to comment
Share on other sites

γτ τα γράμματα είναι ανάποδα παντού στην εικόνα??
Link to comment
Share on other sites

εγω θελω να ρωτησω αν στο πλαϊ ειναι χρυσαφι ή ειναι η ιδεα μου. μακαρι να μην ειναι χρυσαφι
Link to comment
Share on other sites

γτ τα γράμματα είναι ανάποδα παντού στην εικόνα??

 

μήπως το τράβηξε φωτό από καθρέφτη;;

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω να ρωτησω αν στο πλαϊ ειναι χρυσαφι ή ειναι η ιδεα μου. μακαρι να μην ειναι χρυσαφι

 

Λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω,αλλά είναι χρυσαφί..Ειναι σαν την καφέ έκδοση που φερνει κατ’αποκλειστικότητα η Βόνταφον,η οποία στα πλάγια είναι χρυσαφί...

 

Γενικά,η μαύρη και η κόκκινη έκδοση έχουν γκριζο-ασημί πλαινό,ενώ η καφέ και η άσπρη χρυσαφί πλαινά.

Link to comment
Share on other sites

σε μερικες φωτογραφιες στο νετ το εχει σε ασπρο με ασημο-γκρι πλαϊνα. τωρα εχω μπερδευτει, ποιο χρωμα να παρω? το μαυρο ειναι ωραιο αλλα ενταξει, τοσα χρονια μαυρα κινητα. το κοκκινο μου αρεσε αλλα μηπως ειναι εχμ...λιιιγο γυναικειο? το ασπρο πανεμορφο και πρωτοτυπο αλλα χρυσαφι στο πλαϊ? τεσπα, ειδωμεν (και καμμια γνωμη δεκτη μιας και κοκκινο ή ασπρο δεν εχω δει απο κοντα)
Link to comment
Share on other sites

το τραβηξα φωτο απο camera imac και μαλλον στην ρυθμιση κατι ηταν λαθος.

το κινητο ναι μεν εχει χρυσαφι στα πλαγια και σιγουρα δεν το γουσταρω καθολου αυτο το χρωμα ομως στο 910 ειναι απλα μοναδικα ομορφο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θέλω πολύ να πάρω αυτό το τηλέφωνο αλλά και το Κ850, έχω κάποιες ερωτησούλες:

 

 

1) Έχετε μείνει ευχαριστημένοι (Ατέλειες, προβλήματα, αρνητκά, θετικά κ.τ.λ.).

 

2) Έχει καλή κάμερα;

 

3) Στο ράδιο δουλεύει το RDS;

 

4) Κρατάει πολύ η μπαταρία του;

 

5) Σε ένα μήνυμα σας βολεύουν τα κουμπιά αρίθμισης;

 

6) Έχει δυνατό και καθαρό ήχο;

 

7) Ποιό χρώμα σας αρέσει περισσότερο;

 

8) Ο φωτισμός είναι ενοχλητικό δυνατό Led;

 

9) Σας έχει χαλάσει ποτέ; Εαν ναι, από τι;

 

11) Τι σας άρεσε περισσότερο πάνω του;

 

12) Είναι εύθραστο;

 

13) Γρατσουνίτε εύκολα;

 

14) Ελπίζω να μην σας κούρασα... Σας κούρασα; :):lol::p:happy:

Notebook User: Lenovo 3000 N200
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θέλω πολύ να πάρω αυτό το τηλέφωνο αλλά και το Κ850, έχω κάποιες ερωτησούλες:

 

 

1) Έχετε μείνει ευχαριστημένοι (Ατέλειες, προβλήματα, αρνητκά, θετικά κ.τ.λ.).

 

2) Έχει καλή κάμερα;

 

3) Στο ράδιο δουλεύει το RDS;

 

4) Κρατάει πολύ η μπαταρία του;

 

5) Σε ένα μήνυμα σας βολεύουν τα κουμπιά αρίθμισης;

 

6) Έχει δυνατό και καθαρό ήχο;

 

7) Ποιό χρώμα σας αρέσει περισσότερο;

 

8) Ο φωτισμός είναι ενοχλητικό δυνατό Led;

 

9) Σας έχει χαλάσει ποτέ; Εαν ναι, από τι;

 

11) Τι σας άρεσε περισσότερο πάνω του;

 

12) Είναι εύθραστο;

 

13) Γρατσουνίτε εύκολα;

 

14) Ελπίζω να μην σας κούρασα... Σας κούρασα; :):lol::p:happy:

 

 

 

1)Πολυ ευχαριστημενος!Λιγο ο "τζογος" με πειραξε.Αλλα ειναι πολυ λιγος.Με πειραξε πολυ ομως κ το ηχειο που δεν εχει καθολου μπασο κ "τσιριζει".

 

2)Για τα 2mp ναι ειναι καλη. Κ αρκετα καλο βιντεο.

 

3)Δουλευει

 

4)οχι πολυ.3-4 ημερες

 

5)Στην αρχη δυσκολευτικα.Βασικα ομως ειναι θεμα συνηθειας.Φυσικα δεν ειναι τοσο ευκολο οσο σε ενα candy-bar κινητο.

 

6)Στο ακουστικο στην συνομιλια εννοεις??Αν ναι,οχι!Ειναι καθαρος αλλα οχι τοσο δυνατος.

 

7)κοκκινο αλλα ειναι γυναικειο

 

8)οχι

 

9)οχι ποτε!

 

10):wacko:Το δεκα που πήγε???????!!!!!!!!!!:blink:

 

11)η εντυπωσιακη του οθονη κ ο πολυ ομορφος σχεδιασμος!

 

12)οχι

 

13)οχι

 

14)Ναι με κουρασες!!!!!!!!

(3η η Καλομοιρα:mad:αντε του χρονου με την πρωτια:cool:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θέλω πολύ να πάρω αυτό το τηλέφωνο αλλά και το Κ850, έχω κάποιες ερωτησούλες:

 

 

1) Έχετε μείνει ευχαριστημένοι (Ατέλειες, προβλήματα, αρνητκά, θετικά κ.τ.λ.).

 

2) Έχει καλή κάμερα;

 

3) Στο ράδιο δουλεύει το RDS;

 

4) Κρατάει πολύ η μπαταρία του;

 

5) Σε ένα μήνυμα σας βολεύουν τα κουμπιά αρίθμισης;

 

6) Έχει δυνατό και καθαρό ήχο;

 

7) Ποιό χρώμα σας αρέσει περισσότερο;

 

8) Ο φωτισμός είναι ενοχλητικό δυνατό Led;

 

9) Σας έχει χαλάσει ποτέ; Εαν ναι, από τι;

 

11) Τι σας άρεσε περισσότερο πάνω του;

 

12) Είναι εύθραστο;

 

13) Γρατσουνίτε εύκολα;

 

14) Ελπίζω να μην σας κούρασα... Σας κούρασα; :):lol::p:happy:

 

1)Αν το παρεις θα εντυπωσιαστείς και θα σου κολησει σαν κινητο..μονο μερικα προβληματα κα - θα ηταν απτα καλυτερα..

 

2)Καμερα για μενα δεν ειναι καλη ουτε φλας ουτε autofocus βιντεο αργο..ουε 15fps δεν το κοβω να νε..Σε αυτο τον τομεα ξερεις οτι το Κ850 ειναι πολυκατικιες ανωτερο..

 

3)Το Rds δουλευει οκ

 

4)ΑΝαλογα την χρηση του 2-3 μερες συνεχεια τηλ.κλησεις και ραδιο καλη ειναι..

 

5)Γουστα ειναι αυτα σε αλλους ναι σ'αλλους οχι..αλλα δεν ειναι και τελειως εύχρηστα..

 

6)Απο το μεγαφωνο χαλια το s500 ειναι καλυτερο ντρεπομαι που λεγεται κ walkman.

 

7)Θα δοσω το μαυρο για το ασπρο ειναι τελειο!ΑΣΠΡΟ ΔΑΓΚΩΤΟ

 

8)Μια χαρα δεν με ενοχλει πρωσοπικα...

 

9)Εχω δει/παθει: επανεκκινήσεις καλημα που απαιτεί να βγάλεις μπαταρια. καμμένα πιξελ..μπορει να τυχαν στην καντεμια μου ...αλλα ετυχαν αλλα μην σε νοιαζει κιολας εγγυηση να χεις κ ολα οκ..

 

10)-

 

11)Η οθοναρα του!

 

12)Μην σου πέσει καλύτερα...

 

13)Το μαυρο που εχω δεν εχει παθει τπτ..

 

14)Αναλογως..Καλυτερα να ανοιξεις ενα θεμα διαξιφισμους να πεις τι θελεις και να σου προτείνουν ποιο να παρεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να χρησιμοποιησω την μπροστα καμερα να βγαλω φωτογραφιες η ειναι μονο για video κλησεις?
http://www.danasoft.com/sig/MPlataris-cucbu.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μπορω να χρησιμοποιησω την μπροστα καμερα να βγαλω φωτογραφιες η ειναι μονο για video κλησεις?
και να μπορουσες ειναι χαλια η ποιοτητα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...