Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κινητό αυτο το έχω, εχει βγει πολυ καλο μετα απο αρκετες τουμπες :lol: και δουλευει ακομα μια χαρα...3 χρονακια τωρα το εχω νομίζω..

 

έχει πανω τωρα την καρτουλα 4GB και ειναι μια χαρα :cool:

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα

 

το κινητό το έχω 6 χρόνια...πολύ καλό...τόσα χρόνια και 1 πρόβλημα δεν μου παρουσίασε....μέχρι πριν μια εβδομάδα...που σταμάτησαν να λειτουργούν τα πάνω-βασικά πλήκτρα...."c" " το κεντρικό και τα πλαινά...

ρώτησα στην SE μου είπαν επισκευή 80 E...ε...είναι πάρα πολλά για 6 χρονών κινητό...έχω μέσα όλες τις επαφές μου ...

υπάρχει κάποιος τρόπος να τις πάρω...?? δεν μπορώ να το συνδέσω με pc γιατί δεν μπορώ να πατήσω στο κινητό "μαζική αποθήκευση¨...καμμιά βοήθεια !!?!??! όποιος μπορεί να μου προτείνει κάτι...πραγματικά ..θα με σώσει !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Γεια χαρά. Το συγκεκριμένο είναι το προηγούμενο κινητό μου, το χρησιμοποιώ ακόμα ως δεύτερη συσκευή..

 

Επειδή στο συγκεκριμένο έχω cosmokarta και έχω ενεργοποιήσει αυτό με το 1,5GB για το καλοκαίρι, ψάχνω τρόπο να κάνω στην ουσία tethering, θα μου χρειαστεί για ένα διάστημα μιας περίπου εβδομάδας που θα λείπω σε μέρος όπου δεν θα παίζει wi-fi. Ήθελα βασικά να το μοιράσω σε ένα netbook που θα έχω μαζί μου, για χαλαρό σερφάρισμα. Έψαξα στο ίντερνετ, βρήκα κάτι βιντεάκια κλπ, αλλά όταν περνάω το PC Suite στο netbook, παρόλο που περνάει όλους τους drivers κανονικά, δεν το εμφανίζει στις συνδεδεμένες συσκευές. Το συνδέω με USB.

 

Μήπως ξέρει κανείς τι παίζει; Μήπως πρέπει να χρησιμοποίησω παλαιότερη έκδοση του PC Suite; Ή μήπως τραβάει κόλλημα με τα 7άρια;

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δουλεύει γιατί το χρησιμοποιούσα συχνά παλιά. Ίσως όντως να φταίει το ότι το δοκιμάζεις σε 7άρια.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα σε όλους. θα ήθελα την βοήθεια σας αν κάποιος μπορεί ή γνωρίζει ...

Έχω ένα sony ericsson w910i. Στο μενού του (στις ρυθμίσεις/συνδεσιμότητα) έχει την δυνατότητα να κάνει κοινή χρήση δικτύου μέσω bluetooth με άλλη συσκευή.

Μέσω της διαδικασίας αυτής δίνω κανονικά ίντερνετ από το κινητό μου σε άλλη συσκευή, συγκεκριμένη σε Ipad Mini, με την εταιρεία VODAFONE.

 

Με την WIND όμως δεν μπορώ να το κάνω... βάζω κανονικά τις ρυθμίσεις Internet της wind αλλά ΤΙΠΟΤΑ.... Να σας σημειώσω ότι το Internet γενικότερα δουλεύει με την wind αλλα κοινή χρήση δεν κάνει...

 

Έχω καλέσει στην εξυπηρέτηση πελατών και τα "σαϊνια" μου ειπαν ότι από την στιγμή που δουλεύει κανονικά το ιντερνετ τότε το πρόβλημα είναι στην συσκευή...τους εξηγώ ότι με άλλη εταιρεία δουλεύει κανονικά η κοινη χρήση δικτύου και μόνο με την wind δεν δουλεύει..και μου απαντάνε το ίδιο: η συσκευή σας εχει πρόβλημα...τους ρωτάω ξανά: μα πως έχει πρόβλημα μόνο με εσάς και με΄αλλον πάροχο δουλεύει κανονικά...και επαναλαμβάνουν μόνο ότι η συσκευή μου έχει πρόβλημα. Εεεε τους είπα και εγώ: οοοοκ! το κινητό μου συμπαθεί την VODAFONE και όχι την WIND ... καμία ιδέα να βοηθηθώ και εγώ;;;;

Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Edited by eleanafl
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...