Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποτε θα βγεί η R1CA039 oeo oeo ?

Άσε έχω προσπαθήσει πολλές φορές σήμερα να κάνω update και ακόμα τίποτα :mad: Αν το πάω σε service point της SE για πόσο χρονικό διάστημα θα μου το κρατήσουν για ένα FW Update?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και γώ προσπαθώ να κάνω το update απο το pc αλλά μου λέει οτι δεν υπάρχει διαθέσιμη αναβάθμιση. Ε κάποια στιγμη θα το περάσουν μην αγχώνεσαι :)
Link to comment
Share on other sites

Άσε έχω προσπαθήσει πολλές φορές σήμερα να κάνω update και ακόμα τίποτα :mad: Αν το πάω σε service point της SE για πόσο χρονικό διάστημα θα μου το κρατήσουν για ένα FW Update?

Το πολυ μια ημερα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πολυ μια ημερα.:)

χμμμμ...πολύ είναι :blink: θα περιμένω να το κάνω μόνος μου. Η 029 που έχω μπορώ να πώ δεν μου δημιουργεί προβλήματα. Αλλά θέλω να είμαι Up to Date :cool:

Link to comment
Share on other sites

χμμμμ...πολύ είναι :blink: θα περιμένω να το κάνω μόνος μου. Η 029 που έχω μπορώ να πώ δεν μου δημιουργεί προβλήματα. Αλλά θέλω να είμαι Up to Date :cool:

δεν ειναι και πολυ..το πηγαινεις το πρωι..και το παιρνεις το απογευμα.υπαρχουν service που στο αργουν περισσοτερο.τωρα αμα εχεις την δυνατοτητα να κανεις update απο το σπιτι σου...καν'το.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΠΗΤΕ ΜΟΥ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ, ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΜΟΥ

ΚΑΝΑ ΤΗΕΜΑ?????? THANKS!!!!!!!!

 

Μεγεια σου :D Θεματα οσα θελεις εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΗΡΑ Κ ΓΩ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΣΒΗΝΕΙ Κ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ; Κ ΜΕ ΠΟΙΑ ΑΦΟΥ ΜΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΗΡΑ Κ ΓΩ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ ΣΒΗΝΕΙ Κ ΑΝΟΙΓΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ; Κ ΜΕ ΠΟΙΑ ΑΦΟΥ ΜΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.

Πηγαινε για αλλαγη,το δικαιουσε.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalispera ...

8elw tin voi8ia sas..

avrio prwi prwi 8a paw gia kenurio kinito ..

ime meta3i w910 , n76 & n81

an kai ixa katali3i sto w910 . me mia defteri skepsi ( pinondas kafe & tsigaro ) , anaroti8ika an a3izi ta 420 euro pou kani ..

an kai mu aresi para poli se emfanisi , exi poles elipsis gia toso ipsili timi pou exi .

apo tin ali to n76 an kai pio plires apo to w910 ( logo symbia , apopsi mu ) , exi provlima me ta asimenia meri ( 3efloudizi ) .

to n81 ine kata 100 euro akrivotero apo ta ala :( opote perni podi..

 

malon 8a parw ena 810i na isixasw me 200 euro exi pano kato oti exi kai to w910 kai kani 200 euro ligotera :P

 

tlp .. an exi kanis na mu protini kapio alo kinito mexri 400 euro ala na a3izi ta euro .. akouw .. ty

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την πέρασα... το πρώτο που είδα είναι η απόκριση στα Media...το menu είναι πιο ομαλό χωρίς να τρώει κοληματάκια...κατά τ'αλλα δεν το έψαξα και πολύ το θέμα...με τη χρήση ίσως ανακαλύψω και τίποτε άλλο. Πάντως και με την 029 που είχα πριν εμένα δεν μου παρουσίαζε προβλήματα το κινητό. Edit: επίσης τρέχουν σωστά οι εφαρμογές Java.. :)
Link to comment
Share on other sites

Hi gyes!

Το κινητό μου το έφεραν δώρο στα γενέθλια μου πριν απο περιπου 40 μερες.Καλα απο εμφάνιση σκίζει,είναι πολύ trendy και ουσιαστικά πρακτικότατο!

 

Σε γενικές γραμμές δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα πλην ενός:

 

Εχω σύνδεση Vodafone εδω και χρόνια και επομένως Vodafone Live unlimited.Το κινητό όμως δεν το αγόρασαν σεταρισμένο,αλλά ελεύθερο.Το θεματακι εχει ακριβως ως εξής:

 

Μπαίνοντας στην κεντρικη σελίδα του vodafone live, δεν μου εμφανίζει ούτε εικόνες ουτε links για παιχνίδια,ούτε τίποτα.

 

Μου δείχνει απλώς τα πιο απλα links,οπως ηχους-εικόνες κλπ.σκέτα.Μπορώ να αγοράσω και να πλοηγηθω,αλλά μόνο σ αυτα που δεν χρειάζεται αναγνωριση του μοντελου.

 

To helpdesk του vodafone live μου ειπε οτι αυτο συμβαινει στα τηλέφωνα που δεν υποστηρίζουν την υπηρεσία!!!Αφου μου πήραν όλα τα στοιχεια του τηλεφωνου,

το ψάχνουν διεξοδικά εδω και ενα μηνα και απαντηση δεν μου εχουν δώσει.

 

Εντωμεταξύ,πριν απευθυνθω στην vodafone,μπορούσα να πλοηγηθω στο Play now.Απο τοτε που ψάχνουν το θέμα,δεν μπορώ να μπω ουτε εκει.

 

Σκεφτόμουν μήπως μια αναβάθμιση με σώσει,αλλά να είναι της Σόνυ,γιατι αυτη της Vodafone,θα μου κατσικωθεί και με το αντιπαθητικό μενού της κι εγω το προτιμώ το τηλέφωνο ελεύθερο.

 

Σόρυ αν σας κούρασα!

 

Any help please????:cry:

Link to comment
Share on other sites

Σε unbranded κινητο δεν μπορεις να βαλεις το λογισμικο της vodafone.αρα μην σε απασχολει αυτο το θεμα.τωρα αν θες να κανεις αναβαθμιση...καντην.ισως να διορθωσεις και το προβλημα σου.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε unbranded κινητο δεν μπορεις να βαλεις το λογισμικο της vodafone.αρα μην σε απασχολει αυτο το θεμα.τωρα αν θες να κανεις αναβαθμιση...καντην.ισως να διορθωσεις και το προβλημα σου.:)

 

Στα κεντρικά της Vodafone που πήγα,μου είπαν οτι μπορώ να κάνω μια αναβάθμιση vodafone live...:worry:....αλλά θα μου πείς...πρώτη φορά είναι που πωλητής δεν ξέρει τι του γίνεται;;;;;:shifty:

 

Κι εγω στην αναβάθμιση εχω καταλήξει...μάλλον θα το πάω στα κεντρικά της Sony...

 

Σ ευχαριστω πολύ!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Στα κεντρικά της Vodafone που πήγα,μου είπαν οτι μπορώ να κάνω μια αναβάθμιση vodafone live...:worry:....αλλά θα μου πείς...πρώτη φορά είναι που πωλητής δεν ξέρει τι του γίνεται;;;;;:shifty:

 

Κι εγω στην αναβάθμιση εχω καταλήξει...μάλλον θα το πάω στα κεντρικά της Sony...

 

Σ ευχαριστω πολύ!:happy:

Μηπως εννοουσε οτι μπορει να κανεις αναβαθμιση σε vodafone live κινητο!

παντως αν σου ειπε τετοιο πραγμα..ειναι λαθος! δεν ισχυει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στα κεντρικά της Vodafone που πήγα,μου είπαν οτι μπορώ να κάνω μια αναβάθμιση vodafone live...:worry:....αλλά θα μου πείς...πρώτη φορά είναι που πωλητής δεν ξέρει τι του γίνεται;;;;;:shifty:

 

Κι εγω στην αναβάθμιση εχω καταλήξει...μάλλον θα το πάω στα κεντρικά της Sony...

 

Σ ευχαριστω πολύ!:happy:

 

Που να ξέρουν οι άνθρωποι; Δεν τους ζητάνε και συχνά κάτι τέτοιο! :p:lol:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...