Jump to content

Sony Ericsson W910i


millis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟ PC SUITE ΜΟΥ ΜΕΤΑΤΡΕΠΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ s με το c. PLEASE HELP ME :(

 

Άνοιξε το pc suite και πήγαινε στην 'βοήθεια' - 'αναζήτηση για ενυμερώσεις'. Θα βρει την έκδοση 3,1 και θα την κατεβάσει. Θα αντιστηχήσεις πάλι το κινητό και θα κάνεις συγχρονισμό και όλα καλά. Το ς θα πάει στη θέση του. Έγω πιό πρίν έσβησα όλες τις καταχωρήσεις από το τηλέφωνο γιατί φοβόμουν για διπλή καταχώρηση και μου τις πέρασε ξανά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άνοιξε το pc suite και πήγαινε στην 'βοήθεια' - 'αναζήτηση για ενυμερώσεις'. Θα βρει την έκδοση 3,1 και θα την κατεβάσει. Θα αντιστηχήσεις πάλι το κινητό και θα κάνεις συγχρονισμό και όλα καλά. Το ς θα πάει στη θέση του. Έγω πιό πρίν έσβησα όλες τις καταχωρήσεις από το τηλέφωνο γιατί φοβόμουν για διπλή καταχώρηση και μου τις πέρασε ξανά.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΚ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΟ PC SUITE ΜΟΥ ΜΕΤΑΤΡΕΠΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟ ΤΕΛΙΚΟ s με το c. PLEASE HELP ME :(

 

Πώς σου φαίνεται η ποιότητα κατασκευής του; Είσαι ευχαριστημένος από την οθόνη και τον ήχο του;

Link to comment
Share on other sites

@ioterl

Πως είναι το ηχείο της συσκευής;

Κάποια σύγκριση με το W900?

Ευχαριστώ

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

@ioterl

Πως είναι το ηχείο της συσκευής;

Κάποια σύγκριση με το W900?

Ευχαριστώ

φιλε μου μην συγκρινεις τα ασυγκρητα,w900=κανενα κι εννοω στο θεμα ηχου.

το k850 για μενα παιζει καλυτερα.

σαν κατασκευη ειναι πολυ καλο αλλα με τιποτα δεν μπορω να το πω κινητο των 410 ευρω.τουλαχιστον δεν τα δειχνει τα λεφτα του.

η οθονη ειναι πολυ καλη παντως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μην συγκρινεις τα ασυγκρητα,w900=κανενα κι εννοω στο θεμα ηχου.

το k850 για μενα παιζει καλυτερα.

σαν κατασκευη ειναι πολυ καλο αλλα με τιποτα δεν μπορω να το πω κινητο των 410 ευρω.τουλαχιστον δεν τα δειχνει τα λεφτα του.

η οθονη ειναι πολυ καλη παντως.

 

Ευχαριστώ Γιάννη να σε καλά,

οπότε μένουμε με το 7390 και περιμένουμε

το Ν81 με τα διπλά ηχεία.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου μην συγκρινεις τα ασυγκρητα,w900=κανενα κι εννοω στο θεμα ηχου.

το k850 για μενα παιζει καλυτερα.

σαν κατασκευη ειναι πολυ καλο αλλα με τιποτα δεν μπορω να το πω κινητο των 410 ευρω.τουλαχιστον δεν τα δειχνει τα λεφτα του.

η οθονη ειναι πολυ καλη παντως.

 

sorry επειδή δε το έποιασα το w900 παίζει καλύτερα από το κ850 ή το αντίθετο???:O

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

to w910 einai gia gelia sto ixeio...me tipota dn sygrinete me w900 oute to k850 ftanei w900...(sorry gia ta greekenglish alla kollaei to pc kamia fora k menei mono agglika:/)
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Τόσο κακή είναι η ποιότητα του ήχου του; Αναπαράγει σε χαμηλότερη ένταση και ποιότητα, από το εξωτερικό ηχείο, σε σύγκριση με το Κ800 και το Κ750;
Link to comment
Share on other sites

Τόσο κακή είναι η ποιότητα του ήχου του; Αναπαράγει σε χαμηλότερη ένταση και ποιότητα, από το εξωτερικό ηχείο, σε σύγκριση με το Κ800 και το Κ750;

αναπαραγει πιο καθαρα κατα την γνωμη μου,δηλαδη αυτο που ακους..το καταλαβαινεις..και δεν ακους μια "τσιριδα".

παντως το κινητο ειναι πολυ ομορφο...και εως τωρα κανενα σπασιμο πληκτρου.

το μονο που δεν δικαιολογω ειναι η υψηλη τιμη :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

lipon entiposeis to kinito eine polu mourato exei polyteli aera ,polu kali kataskevi,othoni foveri ligo pio megali apo to k850,sto ixeio ta xalaei paizei kato apo ta misa tou k850-k800.gia na katalaveis exo to k850 kai kratao to w910 logo oti mou aresei pio poly ,alla den ftouraei se kamera ,se ola ta upolipa eine akrivos to idio me to k850 ,menou,video ,othoni kaluteri,pio elafri,pio wreo se emfanisi,auta.
Link to comment
Share on other sites

σκέφτεται η κοπελα μου να το αγοράσει αλλά δεν μπορεί να το βρει στο κόκκινο χρώμα.Καμιά βοήθεια παιδιά που μπορώ να το βρω???
Link to comment
Share on other sites

yianniskyr κι εγω το ψάχνω σε κόκκινο,αλλά προς το παρόν στην αγορά,διατίθεται μόνο σε μαύρο...

 

To βρήκα στο expansys - http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=150254 - me 434.95 euros,και διαθέσιμο σε 2 μέρες

 

αλλα αναμενεται απο μέρα σε μέρα και στο play247 - http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=8216 με 422.45

 

Το πλαίσιο το έχει μόνο σε μαύρο με 410,

ο Γερμανός μόνο σε μαύρο επίσης,

η επίσημη αντιπροσωπεία δεν το έχει ακόμη (στην πόλη που μένω εγώ),

η vodafone μόνο σε μαύρο προς το παρον

και τα multirama δεν το έχουν φέρει ακόμη...

 

Αυτά πρός το παρόν....

 

Αν μάθω νεότερα θα ενημερώσω.....:)

 

Επίσης ενα πολύ καλό site που βρίσκει όλες τις χαμηλότερες τιμές της αγοράς είναι το http://www.skroutz.gr (το βρηκα σε μαυρο με 388 ευρώ-αλλα δεν το θελω μαυρο ****τοοο).

 

Βάλε στην αναζητηση το μοντελο που σε ενδιαφερει και θα σου βγαλει τα λινκς με τις χαμηλοτερες τιμες.

 

Ελπίζω να βοήθησα!

Link to comment
Share on other sites

παντως το κινητο ειναι πολυ ομορφο...και εως τωρα κανενα σπασιμο πληκτρου.

το μονο που δεν δικαιολογω ειναι η υψηλη τιμη :down:

Συμφωνώ. Τουλάχιστόν ας είχε 400€ αλλά να είχε autofocus και flash στην φωτογραφική.

Δεν μπορεί τα μόνα Walkman που έχουν απομείνει με αυτά τα χαρακτηριστικά να είναι τα W610/810... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Τουλάχιστόν ας είχε 400€ αλλά να είχε autofocus και flash στην φωτογραφική.

Δεν μπορεί τα μόνα Walkman που έχουν απομείνει με αυτά τα χαρακτηριστικά να είναι τα W610/810... :worry:

 

Δεν με πειραζει αυτο μονο, εχει μαλλον πολυ χαμηλο ηχο απο το ηχειο αμα ειναι χειροτερο απο το κ800 τοτε απο το w850 μου θα ειναι μερα με την νυκτα.

 

Αλλα πανεμορφο ui αμα συνδιασεις με ενα flash theme ειναι χαρμα οφθαλμων ειδικα το media, η οθονη σκιζει και ο αισθητηρας ειναι πολυ ακριβης.

 

εχει μια αισθηση πλαστηκουρας, και δεν εχει το ιδιο καλο καλυμα οθονης με το W850/K800 και σε σχεση με το 850 τα πλαστηκα του χανουν πολυ

 

αλλα παρολαυτα με αρεσει οταν βγουν 4/8 γιγα Μ2 σε καλη τιμη και πεσει στα 330/350 θα το σκεφτω να το συνδιασω με το 850 μου, αν και καλοβλεπω το 960 με οτι μειωνεκτηματα και αν εχει.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

sorry επειδή δε το έποιασα το w900 παίζει καλύτερα από το κ850 ή το αντίθετο???:O

φιλε μου το w900 παιζει πολυ καλυτερα και απο το 850 και απο το 910.απλα το 850 παιζει πιο δυνατα και πιο ποιοτικα απο το 910.

Τόσο κακή είναι η ποιότητα του ήχου του; Αναπαράγει σε χαμηλότερη ένταση και ποιότητα, από το εξωτερικό ηχείο, σε σύγκριση με το Κ800 και το Κ750;
σαν το k800 παιζει λιγο πιο τσιριχτα μου φαινεται ομως.

 

yianniskyr κι εγω το ψάχνω σε κόκκινο,αλλά προς το παρόν στην αγορά,διατίθεται μόνο σε μαύρο...

 

To βρήκα στο expansys - http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=150254 - me 434.95 euros,και διαθέσιμο σε 2 μέρες

 

αλλα αναμενεται απο μέρα σε μέρα και στο play247 - http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=8216 με 422.45

 

Το πλαίσιο το έχει μόνο σε μαύρο με 410,

ο Γερμανός μόνο σε μαύρο επίσης,

η επίσημη αντιπροσωπεία δεν το έχει ακόμη (στην πόλη που μένω εγώ),

η vodafone μόνο σε μαύρο προς το παρον

και τα multirama δεν το έχουν φέρει ακόμη...

 

Αυτά πρός το παρόν....

 

Αν μάθω νεότερα θα ενημερώσω.....:)

 

Επίσης ενα πολύ καλό site που βρίσκει όλες τις χαμηλότερες τιμές της αγοράς είναι το http://www.skroutz.gr (το βρηκα σε μαυρο με 388 ευρώ-αλλα δεν το θελω μαυρο ****τοοο).

 

Βάλε στην αναζητηση το μοντελο που σε ενδιαφερει και θα σου βγαλει τα λινκς με τις χαμηλοτερες τιμες.

 

Ελπίζω να βοήθησα!

χι χι αυτο θελεις???

http://www.imageshack.gr/thumbs/z2jnnmyfwkxtnjzdgmij.jpg

χτες το πηρα σε κοκκινο απο εδω http://www.mobimobi.gr/ δεν ξερω αν εχει αλλο διαθεσιμο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

χι χι αυτο θελεις???

http://www.imageshack.gr/thumbs/z2jnnmyfwkxtnjzdgmij.jpg

χτες το πηρα σε κοκκινο απο εδω http://www.mobimobi.gr/ δεν ξερω αν εχει αλλο διαθεσιμο.

 

:cry: ναι ναι αυτοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :cry:

Link to comment
Share on other sites

paidia kai gw skeftomai na to parw to kinito ... poly moyrato to exw pe3ei kai apo konta!! alla ontos h timi tou poly baria.. 416.. Akoma den eimai sigoyros gia thn agora to skeftomai,me exei 3enerosei omos poy den exei flash ligo eleos!!! esys ti lete na kanw??!?! eimai mperdemenos!!! :( einai to monadiko poy moy aresei apo ta sirtarota kinita.Hthela na rotiso exw 2 kartes 512 ms pro duo apo to prohgoymeno kinito to w810i,yparxei tropos na sindethoyne oi kartes me to kinito me kanenan adaptora h mpa ??? h tha pane xamenes?? :( episeis h ms micro poy exei sto kouti poso xoritikotas einai??? 1gb?? eyxaristw.
Gadgets Is My Life...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia kai gw skeftomai na to parw to kinito ... poly moyrato to exw pe3ei kai apo konta!! alla ontos h timi tou poly baria.. 416.. Akoma den eimai sigoyros gia thn agora to skeftomai,me exei 3enerosei omos poy den exei flash ligo eleos!!! esys ti lete na kanw??!?! eimai mperdemenos!!! :( einai to monadiko poy moy aresei apo ta sirtarota kinita.Hthela na rotiso exw 2 kartes 512 ms pro duo apo to prohgoymeno kinito to w810i,yparxei tropos na sindethoyne oi kartes me to kinito me kanenan adaptora h mpa ??? h tha pane xamenes?? :( episeis h ms micro poy exei sto kouti poso xoritikotas einai??? 1gb?? eyxaristw.

Εγω σου λεω οτι δεν αξιζει να δωσεις τοσα πολλα λεφτα.με τα ιδια χρηματα αγοραζεις καλυτερο τηλεφωνο.

επισης οι καρτες σου..θα μεινουν καβαντζα.δεν χρησιμευουν στο w910i

Ναι,το κινητο εχει 1gb καρτα μνημης στην βασικη του συσκευασια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω σου λεω οτι δεν αξιζει να δωσεις τοσα πολλα λεφτα.με τα ιδια χρηματα αγοραζεις καλυτερο τηλεφωνο.

επισης οι καρτες σου..θα μεινουν καβαντζα.δεν χρησιμευουν στο w910i

Ναι,το κινητο εχει 1gb καρτα μνημης στην βασικη του συσκευασια.:)

 

Ποιο τηλέφωνο Raver?

Link to comment
Share on other sites

Ποιο τηλέφωνο Raver?

Τι εννοεις!! :blink: το w910i εννοω :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W910i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...