Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εντυπώσεων συνέχεια...

Μπαταρία ικανοποιητική σε Cosmote με 2 μέρες αναμονή και αρκετή ομιλία+bluetooth.

Στο ιντερνέτ μου κόλλησε δυό φορές κι ενω έκανα post reply σε ένα άλλο φόρουμ...

Profiles δεν υπάρχουν.

Το ακουστικό δεν είναι δυνατό.

Eξαιρετική touch screen.

Το πλήκτρο C δεν διαγράφει μηνύματα,ούτε κάποια απο τις κλήσεις.

Στο File manager βλέπεις μεν τα αρχεία φωτογραφίας αλλά δεν μπορείς να κάνεις π.χ. μεγέθυνση της φωτογραφίας...Για να το κάνει κανείς αυτό πρέπει να ανοίξει τη φωτογραφική μηχανή και με την επιλογή "περισσότερα" να βρεί τη μεγέθυνση.Τέλος δεν βρήκα τρόπο να ανοίξω μέσω της φωτογραφικής μηχανής αρχεία φωτογραφίας που προέρχονται απο άλλες πηγές και αποθηκεύτηκαν στη μνήμη.

Με λίγα λόγια το κινητό με δυσκολεύει λίγο στην καθημερινή μου χρήση σε σχέση με το κορυφαίο k810i...το οποίο βρίσκω εξαιρετικά user friendly.Ελπίζω να το αντέξω ωστε να το κρατήσω,ειδάλλως πάει για πούλημα σε εξαιρετική τιμή.

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία από μενα:

Έχω όλες τις επαφές μου στο Outlook. Γίνεται να κάνω συγχρονισμό με το κινητό μόλις το πάρω και να τις περάσει απ' ευθείας ε; Ποια επιλογή πρέπει να έχω για να μην υπερισχύει το κινητό έναντι του Outlook και μου τις σβήσει όλες;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

:)to akoustiko einai exairetika poiohtiko kai dynato!!dn xerw ti ginetai kai to les xamhlo:P!!tsp kai ta munhmata dn svinoun me to plhktro c epeidh apoti exw akousei einai smartphone!e dn einai kai kati tromero:P!!oso gia to internet eimai iaknopoihmenos!:worry::shifty::happy::p:lol:
Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο Mediamarkt για να το δω και δεν το ειχαν φερει ακομη.. Ελεος!! Που αλλου υπαρχει στη θεσσαλονικη;
Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο Mediamarkt για να το δω και δεν το ειχαν φερει ακομη.. Ελεος!! Που αλλου υπαρχει στη θεσσαλονικη;

 

apo oso ksero sto plaisio kai se kana germano... vodafone, cosmote kai wind koimountai!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το κινητο παίζει δυνατά απο το ηχείο ή είναι σαν το W950??ακούγετε σαν τα άλλα walkman ή ποιο δύνατα??:)

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το κινητο παίζει δυνατά απο το ηχείο ή είναι σαν το W950??ακούγετε σαν τα άλλα walkman ή ποιο δύνατα??:)

Εγω νομιζω πιο χαμηλα.βεβαια το δοκιμασα με τα υπαρχον mp3 αρχεια που υπηρχαν μεσα στο κινητο.παντως ακουγονται πιο καθαρα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση κρισεως αν το εχει παρατηρησει καποιος βεβαια!!!Βγαζεις μια φωτο σε ενα μπαρακι με λιγο φωτισμο αλλα με φλας,ολα καλα,στην οθονη φαινεται τελεια(στο pc βεβαια φαινονται τα χιονακια)αλλα οταν πας να θεσεις την φωτο για φοντο σου εμφανιζεται και εκει με χιονια(οπως δηλαδη ειναι στην πραγματικοτητα επειδη ειναι βραδυνη η φωτο)!!Γιατι συμβαινει αυτο???
Link to comment
Share on other sites

eipame paizei poli dynata!:shifty:

 

...kαι μη ξεχνάμε ότι δεν ακούν όλοι οι άνθρωποι το ίδιο (ούτε σε ένταση, αλλά ούτε και σε φάσμα συχνοτήτων). Με λίγα λόγια, όσοι βρίσκετε χαμηλή την ένταση του W960, τρέξτε για ακουόγραμμα!!!

:lol::lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια, και εγώ να μη πολυγελάω γιατί το περιμένω την άλλη εβδομάδα και ελπίζω να φανεί δυνατός ο ήχος του!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

filaraki einai kai analoga to mp3!!borei ena na einai dynato kai ena xamhlo alla akoma kai ta xamhla einai dynata sto w960i!!tsp ena kanoniko mp3 sto auti s konta dn mporeis na to valeis!apo makria:P:happy::lol::shifty::shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ας απαντησει καποιος ρε παιδια!Και κατι αλλο.Οταν μου στελνουν καποια εικονα με bt που την αποθηκευει?Αρχικα τα αποθηκευε στα εισερχομενα μνμ.Τωρα ξαφνικα δεν μπορω να βρω που τα αποθηκευει!
Link to comment
Share on other sites

Εγω μετέφερα όλα τα MP3 απο το Κ810 στο w960 και δεν υπάρχει ουσιαστική διαφορά.Η διαφορά έχει να κάνει με την ένταση του ακουστικού κατά την ομιλία όπου πάσχει το w960.

Tέλος η μεταφορά ομιλίας στο ακουστικό με BT ενω κάποιος ήδη συνομιλεί,γίνεται εφ'όσον το επιτρέψει ο Θεούλης ενω το μενού ενεργοποίησης του BT θέλει ψάξιμο και εξοικίωση,αν το αναζητά κανείς την ώρα που ήδη μιλάει!!!

Επίσης ορισμένες φορές πατώντας το μεσαίο virtual πλήκτρο της οθόνης κατά τη σύνταξη sms ενεργοποιήται η αποστολή sms και έτσι το μήνυμα φεύγει μισό κι ανέσωστο...

 

Η αλήθεια είναι οτι αρχίζω "να τα παίρνω" σιγά σιγά...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Ελα ομως που δεν ειναι στα μηνυματα!!!

Μπορει να δωσει καποιος ενα link να δουμε ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου που κυκλοφορει για το κινητο μας?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να κανεις αναβαθμιση απο το σπιτι; Επισης τελικα γινεται η μεταφορα των μηνυματων απο το Nokia N93 στο W960;
Link to comment
Share on other sites

Εχει καμια ιδεα κανεις τελικα γιατι στα εισερχομενα μνμ και γενικοτερα στα μνμ δεν ερχεται τιποτα απο το bt,οταν στελνω απο αλλο κινητο!
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδιά το πουλάω...

Με δυσκολεύει το Symbian,θα αγοράσω μάλλον to k850 κι ας μην εχει WLAN...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Οσο για την αναβάθμιση στο σπίτι,επιχείρησα 2 φορές και απέτυχε...

Ισως έφταιγε το DCU 65...τι να πώ;

Στο site μιλάει για το DCU 60...Εχουν διαφορές αυτά τα δυό καλώδια;

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...