Jump to content

Sony Ericsson W960i


papathvas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

gia na stalei sms prepei na dialxeis auton pou tha to steileis kai meta patas apostolh!m fenetai pws kapws eisai duskolos-duskolh sta kinhta!!min eisai toso periergos-periergh:P:D:lol::shifty:

Οκ έκανα edit στο profile μου...

Είμαι υπέρ της ευχρηστίας.Θέλω με όσο δυνατόν λιγότερα πατήματα να κάνω τη δουλειά μου...

Το w960 έχει άλλη φιλοσοφία σε σχέση με αυτήν που επιθυμώ...

Είναι λάθος αγορά κι αυτό φαίνεται λίγες μέρες μετά την αγορά...:wacko:

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες έχει κανείς καταφέρει να κάνει να δουλέψει σωστά το fring στο κινητό?

Ενω το περνάω μια χαρά κάνει δοκιμαστική σύνδεση και δε καταφέρνει να συνδεθεί!

Εχω τσεκάρει και υποτίθεται οτι δουλεύουν μια χαρά τα MMS και οι συνδέσεις της WIND!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδιά το πουλάω...

Με δυσκολεύει το Symbian,θα αγοράσω μάλλον to k850 κι ας μην εχει WLAN...

 

k850? βαρυ και αχαρο...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδιά το πουλάω...

Με δυσκολεύει το Symbian,θα αγοράσω μάλλον to k850 κι ας μην εχει WLAN...

Κρατησε'το..σε λιγο καιρο θα το συνιθησεις και δεν θα το αλλαζεις.καλυτερο κινητο αυτης της εταιριας δεν προκειτε να βρεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν όλα τα προγράμματα που είναι συμβατά με το P1i παίζουν και σε αυτό το κινητό; Γνωρίζω ότι είναι ίδια η πλατφόρμα, αλλά κάπου διάβασα ότι για παράδειγμα το ΤΟΜΤΟΜ έχει πρόβλημα και δεν παίζει γιατί χρειάζεται να είναι εγκατεστημένο σε κάρτα μνήμης.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό έχει αναμφισβήτητα προσόντα!Μόνο και μόνο τα 8GB και το WLAN είναι αρκετά.Ωστόσο έχω πρόβλημα στα sms για παράδειγμα.Βάζω ας πουμε πρωτεύουσα γλώσσα τα ελληνικά και δευτερεύουσα τα αγγλικά:Προσπαθώντας να γράψω λέξεις και απο τις δύο γλώσσες,μπερδεύεται και βγάζει άσχετα κάποιες φορές,ενω η ορθογραφία δεν έχει άμεση πρόσβαση κατα τη διάρκεια σύνταξης του sms,όπως στο k810 π.χ.Τέλος λείπουν αρκετές λέξεις απο το λεξικό καθώς επίσης δεν υπάρχει η δυνατότητα να συνθεσει κανείς τη λέξη συλλαβιστά άσχετα αν υπάρχει ή όχι στο λεξικό (δεν εμφανίζονται συλλαβές).

Την έλλειψη profile τη θεωρώ μείζον ζήτημα,ώστε να διαλέγω τάχιστα αν θέλω κλιμακωτό ήχο,δόνηση,δυνατό ήχο και συνδυασμούς των.

Το πλήκτρο C δεν έχει ούτε το 50% των λειτουργιών του σε σχέση με τα άλλα SE...

Τέλος κατά τη διάρκεια κλήσης δεν υπάρχει εύκολη πρόσβαση στο κεντρικό μενού ή στα shortcuts ώστε π.χ. να κάνεις transfer της ομιλίας σε ακουστικό bluetooth ή σε bluetooth car kit ας πούμε όταν μιλάς ενω μπαίνεις στο αυτοκίνητο...

Αυτά είναι που με ενοχλούν και μου κάνουν να νιώθω άβολα με το W960i...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

em sta sms pou eipes boreis na grapseis me to eikoniko pliktrologio pou einai san enos pc pou exei!!ekei einai paneukolo!exei katw 3 epiloges:ellhnika,agglika,kai noumera!:shifty:!pantws emena paidia m einai paraa poli voliko!!eixa proigoumenws to w800i dld oti kai to w810i sxedon!parolauta me exei volepsei arketa!!ektos oti dn mporw na vrw efarmoges eukola gia to kinhto auto:(:confused::shifty:
Link to comment
Share on other sites

Εχει ελλειψη profile; Δλδ για να πας απο το κανονικο στο αθορυβο και το αντιστροφο πως το κανεις; Δεν υπαρχει καποιο κουμπι, που οταν το εχεις πατημενο να κανει αυτη τη δουλεια αυτοματα; ( Οπως στα Nokia. )
Link to comment
Share on other sites

file ola ta programata pou paizoun sto p1i paizoun kai sto w960i!oso gia to tomtom dn xerw akrivws alla an thimamai kala to tomtom einai navigator program!to w960i dn exei gps receiver:P:(:lol::shifty:

 

Ούτε το Μ600 που έχω τώρα έχει gps receiver αλλά έχω ένα εξωτερικό με το οποίο το συνδέω, για αυτό ρωτάω. Υπάρχει κάποιος που να έχει βάλει το ΤΟΜΤΟΜ στο w960?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το W960 παιζει πιο δυνατα και καλυτερο απο το W910; Και στο ηχειο και με τα ακουστικα;

 

Τελικα ξερει κανεις αν μεταφερονται τα μηνυματα απο τα Nokia στα SE ή οχι;

 

Το κινητο ποσο εχει; Στον γερμανο που ρωτησα με ειπανε 579 ευρω. Καλα ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το W960 παιζει πιο δυνατα και καλυτερο απο το W910; Και στο ηχειο και με τα ακουστικα;

 

Τελικα ξερει κανεις αν μεταφερονται τα μηνυματα απο τα Nokia στα SE ή οχι;

 

Το κινητο ποσο εχει; Στον γερμανο που ρωτησα με ειπανε 579 ευρω. Καλα ειναι;

555 euro στο e-shop.gr με δωρεαν μεταφορικα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λολ λουξ ακου...παιζει ηχειο πολυ πιο δυνατα...απο ακουστικα δν ξερω...ουτε για τα μηνυματα!παντως ειναι πανεμορφο παρτο
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Για να ξερω να το αγορασω.. Δεν αγοραζω κινητα μονο επειδη ειναι ωραια στην εμφανιση.. Και δεν τρελενομαι κιολας για το W960, απο την στιγμη που το N93 που εχω ειναι πολυ καλυτερο..
Link to comment
Share on other sites

pws ginetai oloi eseis mee ta nokia na eiste to ido?sinexeia vlepw sta threads pou anoigoun gia SE olo tha einai kapoios kai tha leei aaaa egw phra to se m600i kai anatinaxtike,aaa egw phra to p990i kai kollhse gia 4 meres to menu!!vlepeis kanenan apo ti SE na kanei auto se autous me ta nokia!ante apo dw gt sinexeia ginetai auto!me eixes rwthsei pio palia kai s grapsa ena aktevato me apantiseis!kai twra m les pws to n93 sou einai kai kalutero?olo na asxoleiste me ti SE!aman poia!e ante sth nokia na les oti thes ekei!:mad::confused:
Link to comment
Share on other sites

Για να ξερω να το αγορασω.. Δεν αγοραζω κινητα μονο επειδη ειναι ωραια στην εμφανιση.. Και δεν τρελενομαι κιολας για το W960, απο την στιγμη που το N93 που εχω ειναι πολυ καλυτερο..

 

Aπίστευτος ο τύπος! Σορρυ παιδιά που επεμβαίνω αλλα ο Λουξ μου θυμιζει ενα ανεκδοτο...

Καθοταν λοιπόν ενας τυπος (καλή ώρα) μεσα σ'ενα τρενο, εβγαζε απο μια σακουλα μια μπανανα, έριχνε αλάτι πάνω...μετα άνοιγε το παράθυρο και την πεταγε εξω.

Μια-δυο-τρεις-ενας αλλος τον ρωτάει: Συγγνωμη γιατι ξεφλουδίζεις τις μπανάνες και μετά τις πετάς?

Και του απαντάει:

Α....δεν μου αρέσουν με αλάτι!:lol::lol::lol::p:D:w00t::heat::yahoo::tease:

Link to comment
Share on other sites

Aπίστευτος ο τύπος! Σορρυ παιδιά που επεμβαίνω αλλα ο Λουξ μου θυμιζει ενα ανεκδοτο...

Καθοταν λοιπόν ενας τυπος (καλή ώρα) μεσα σ'ενα τρενο, εβγαζε απο μια σακουλα μια μπανανα, έριχνε αλάτι πάνω...μετα άνοιγε το παράθυρο και την πεταγε εξω.

Μια-δυο-τρεις-ενας αλλος τον ρωτάει: Συγγνωμη γιατι ξεφλουδίζεις τις μπανάνες και μετά τις πετάς?

Και του απαντάει:

Α....δεν μου αρέσουν με αλάτι!:::heat::yahoo::tease:

 

hahaah wraios!!!na kai enas logikos!:)::;):wacko::D:p:shifty:!ante re paidia einai vlakeia gia ena kinhto na ginetai auto!!min krazete!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W960i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...