Jump to content

Cosmote Eurobank Visa


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως και να'χει, η προσφορά χωρίς συνδρομή για πάντα ήταν μέχρι 31/7. Αν θέλει να την προωθήσει, καλό θα είναι να την προσφέρει κατά περιόδους χωρίς συνδρομή για πάντα όπως η Citibank τη Visa Vf...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αυτό το link έχει πληροφορίες για την παλιά Cosmote Visa που δε δίνει 2% κλπ. Δεν έχουν ακόμα ενημερώσει το site. Όταν το κάνουν θα δούμε και για καρτοκινητά.

 

Καλημέρα, εχω λάβει ήδη 2 λογαριασμούς της eurobank cosmote visa και εκπτωση μηδέν, απευθύνθηκα στην cosmote κ μου παν ότι δεν έχει γίνει η αίτηση για πληρωμή του λογαριασμού στην κάρτα κ ότι είναι ένα δικό τους εσωτερικό θέμα( πήγα στο Γερμανό κ έκανα εκ νέου εξουσιοδότηση). Θέλω να ρωτήσω εαν έχετε κ σεις το ίδιο θέμα ή απλά με δουλεύουν στην osmote...Επίσης το θέμΑ είναι ότι έπρπεπε να γίνονται αυτόματα αυτές οι απλές κ τυπικές διαδικασίες κ όχι να ταλαιπωρούν κ εξαπατούν τον πελάτη (στο Γερμανό μου είπανε μάλιστα ότι υπήρξε κ πελάτης που έμεινε ήσυχος ότι θα πληρώνονται με την κάρτα οι λογαριασμοί κ ήταν ακάλυπτος...!)

 

Μεγάλη κοροιδία μια κ εαν δεν το πάρεις είδηση θα σου κόψουν κ το τηλέφωνο, ασε που θα μπορούσα να κάνω χρήση άλλων προνομίων που παρέχουν αγορές με άλλες κάρτες, που πολλές φορές είναι πάνω από 2%...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Όπως και να'χει, η προσφορά χωρίς συνδρομή για πάντα ήταν μέχρι 31/7. Αν θέλει να την προωθήσει, καλό θα είναι να την προσφέρει κατά περιόδους χωρίς συνδρομή για πάντα όπως η Citibank τη Visa Vf...

 

Σήμερα πήρα ένα διαφημιστικό για την συγκεκριμένη κάρτα και το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να μεταφερθώ από Πειραιώς University se Cosmote Eurobank.

Αναφέρω ότι στο έντυπο έγραφε πως ενεργοποιήσεις μέχρι 31/12/2007 απαλλάσσονται για πάντα από τη συνδρομή.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εχω λάβει ήδη 2 λογαριασμούς της eurobank cosmote visa και εκπτωση μηδέν, απευθύνθηκα στην cosmote κ μου παν ότι δεν έχει γίνει η αίτηση για πληρωμή του λογαριασμού στην κάρτα κ ότι είναι ένα δικό τους εσωτερικό θέμα( πήγα στο Γερμανό κ έκανα εκ νέου εξουσιοδότηση). Θέλω να ρωτήσω εαν έχετε κ σεις το ίδιο θέμα ή απλά με δουλεύουν στην osmote...Επίσης το θέμΑ είναι ότι έπρπεπε να γίνονται αυτόματα αυτές οι απλές κ τυπικές διαδικασίες κ όχι να ταλαιπωρούν κ εξαπατούν τον πελάτη (στο Γερμανό μου είπανε μάλιστα ότι υπήρξε κ πελάτης που έμεινε ήσυχος ότι θα πληρώνονται με την κάρτα οι λογαριασμοί κ ήταν ακάλυπτος...!)

 

Μεγάλη κοροιδία μια κ εαν δεν το πάρεις είδηση θα σου κόψουν κ το τηλέφωνο, ασε που θα μπορούσα να κάνω χρήση άλλων προνομίων που παρέχουν αγορές με άλλες κάρτες, που πολλές φορές είναι πάνω από 2%...

 

Εγώ που την έχω 2 μήνες τώρα, έχω πάρει κανονικότατα έκπτωση στους λογαριασμούς. Επίσης, η προσφορά για δωρεάν συνδρομή ισχύει μέχρι 31/12.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που την έχω 2 μήνες τώρα, έχω πάρει κανονικότατα έκπτωση στους λογαριασμούς. Επίσης, η προσφορά για δωρεάν συνδρομή ισχύει μέχρι 31/12.
Η έκπτωση είναι και για τα πάγια και για την ομιλία και γενικά για οποιοδήποτε τμήμα του λογαριασμού μέχρι μηδενισμού?
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Στην επιστολή για την επιδότηση συσκευής που πήρα από τη Cosmote υπήρχε και η πρόταση για 50 ευρω επιπλέον επιδότηση αν έπαιρνα τη Cosmote Visa από τη Eurobank, με δωρεάν συνδρομή για πάντα όπως έγραφε με bold πράσινα γράμματα. Πράγματι πήγα στο Γερμανό και εκμεταλλεύτηκα και αυτή τη προσφορά. Μου δίνουν να υπογράψω τη σύμβαση με τη Τράπεζα η οποία ανέφερε ετήσια συνδρομή 17,61, δωρεάν μόνο για το πρώτο χρόνο. Ο προϊστάμενος του καταστήματος που είπε να μην ανησυχώ είναι προσφορά της Cosmote και είναι δωρεάν για πάντα. Δε μπόρεσε βέβαια να μου εξηγήσει γιατί εγώ υπογράφω ότι του χρόνου θα πληρώσω.

 

Όσοι πήρατε τη κάρτα, στο 10 μήνες επικοινωνήστε με τη Eurobank και ζητήστε γραπτή επιβεβαίωση ότι δεν υπάρχει συνδρομή ή διακόψτε τη κάρτα. Επίσης κρατήστε την επιστολή της Cosmote…. Θα έχει show του χρόνου….

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...