Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6500 Slide


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Pedia thelw kai egw na kanw mia aporia....

Se ena katastima pou to piga mou eipan oti otan kaneis to kinito update apo

tin Nokia den einai to idio me to na sou to kanei enas texnikos flash.

Gnwrizei kapios kati giayto an isxiei?

 

Σε παρακαλω ,χρησιμοποιησε Ελληνικους χαρακτηρες !:O

 

Φυσικα δεν ειναι ο ιδιος τροπος ,αλλα το αποτελεσμα

ειναι το ιδιο : ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν μπορείς να κάνεις μόνος σου flash σε Series 40 κινητό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πιθανοτητα να μου δημιουργισει οπιοδηποτε προβλημα μεσο τις Νοκια που εκανα την αναβαθμηση?

Επισης υπαρχει κανενας πιο εφκολος τροπος να καμω καμια 50ρια contacts rename εκτος απο το pcsuite?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μια ερώτηση

πήγα εχθές να το αγοράσω απο ενα κατάστημα Vodafone

και η κοπέλα εκεί μου είπε να μην το πάρω γιατί σε όσους

το έχει δώσει τους έχει παρουσιάσει πρόβλημα

και τα πηγαίνουν συνέχεια στη Nokia για αναβάθμιση.

Να το πάρω ή όχι, γιατι ξέρω οτι αν ενα κινητό ΝΟΚΙΑ

έχει πρόβλημα, οτι και να κάνεις δεν φτιάχνεται, όσες

αναβαθμίσεις και να κάνεις.

If you wanna win a war, you must serve NO MASTER but your AMBITION...
Link to comment
Share on other sites

To οτι είναι S40....ναι σίγουρα δεν φτιάχνεται....

 

Μια ερώτηση παιδιά... Συνέχεια όταν κάνω αναπαραγωγή βίντεο και το βάζω σε πλήρη οθόνη...μου crashαρει.... δέν το έχει διορθώσει ακόμα αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Guest kvargiam

Παιδια,

 

Το έχει ένας κολητος και το τηλεφωνο ειναι καταπληκτικο !

 

heavy duty χρηση (2 ώρες την ημέρα... ίσως και παραπάνω) !!! ΝΑΙ καλά ακούσατε.

 

Ενας μήνας παει απο την αγορά του κινητου, και κανένα προβλημα !

 

Αμεσως μετα την αγορα, του έριξα επανω την latest έκδοση , και μιλάμε τα σπάει !!!

 

Πολύ ανώτερος ο slide μηχανισμός του, απο άλλα μοντέλα (όπςς το 6270 π.χ.)

 

..

Link to comment
Share on other sites

To οτι είναι S40....ναι σίγουρα δεν φτιάχνεται....

 

Μια ερώτηση παιδιά... Συνέχεια όταν κάνω αναπαραγωγή βίντεο και το βάζω σε πλήρη οθόνη...μου crashαρει.... δέν το έχει διορθώσει ακόμα αναβάθμιση?

 

prepei na kaneis format tin memory card autos ine o logos pou sou kanei spasimata,perase ola ta arxia sou ston ypologisti kai kane ena format kai ksanaperaseta kai ise etoimos!

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις οταν το κινητο ειναι με ανοιχτο το πληκτρολογιο και παταω τα πλήκτρα απάντησης (πράσινο - κόκκινο) , καθώς και τα υπόλοιπα πλήκτρα που βρίκονται στο πάνω τμήμα, μου τρίζει το μαύρο πλαστικό που βρίσκεται κάτω από τα πλήκτρα απάντησης. Εσάς τρίζει? Υπάρχει περίπτωση να πάω να τους τα χώσω που τρίζει και να μου το αλλάξουν? (το πήρα από οτε)
Link to comment
Share on other sites

ρε σεις οταν το κινητο ειναι με ανοιχτο το πληκτρολογιο και παταω τα πλήκτρα απάντησης (πράσινο - κόκκινο) , καθώς και τα υπόλοιπα πλήκτρα που βρίκονται στο πάνω τμήμα, μου τρίζει το μαύρο πλαστικό που βρίσκεται κάτω από τα πλήκτρα απάντησης. Εσάς τρίζει? Υπάρχει περίπτωση να πάω να τους τα χώσω που τρίζει και να μου το αλλάξουν? (το πήρα από οτε)

έτριζε και μένα που το πήρα από το Πλαίσιο. Το πήγα στο Nokia Club στην Πατησίων και θέλαν περίπου 20 εργάσιμες για να το στείλουν στα κεντρικά λέει για να το κοιτάξουν! (για τα μπάζα οι τύποι έτσι???)

 

Φυσικά ξενέρωσα τρελά και δεν τους το άφησα. μερικές φορές τρίζει και άλλες όχι. το κινητό αποτελεί παρελθόν. το πάσαρα στην μάνα μου και πήρα πάλι το παλιό μου w810i. bye bye nokia.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το φλας του κινητου πως ειναι;δηλαδη τραβαει καλυτερες φωτος το βραδυ απο n73 που εχει μονο ενα led;τα 2 led του 6500 ειναι δυνατα;καμμια φωτο;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα!!Να ρωτησω κατι?? ξερετε αν εχει wifi τηλ κ αν ανοιγει εγγραφα word k excell??

 

Καλημερα .

Μπορεις να απαντησεις μονος σου αφου πρωτα διαβασεις τα

χαρατκτηριστικα του .

 

Οχι

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera ! sta mesa tou minos tha exw kai egw to 6500 slide .xronia twra epilegw mono nokia to parwn kinito mou einai to 6280 , prin ligo kairo eida to 6500 to mono pragma pou mou ekane asximi entipwsei profanws sinithismenos apo to 6280 einai i ipervolika megali grammatoseira sto menou toy p.x otan pas stis rithmiseis kai sou vgazei tis epiloges ..tha ithela na rwtisw an yparxei tropos na mikrinoume tin grammatoseira ton menou ? kathos kai tis genikoteres entipwseis sas apo to kinito .. tha to parw apo to plaisio lete na exw kanena provlima me tin anavathmisi giati diavasa se alla post kati pragmata peri paraeisagogis ? epeisis den apofasisa akomi se ti xrwma na to parw apo ta 2 i apopsis sas ? eyxaristw ek ton proterwn .......
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά,με ένα bluetooth adaptor ποιές εφαρμογές εκτός από powerpoint μπορώ να ελέγξω στα windows?τι προγράμματα πρέπει να χρησιμοποιήσω εκτός από της nokia για το Pc που κάνει τα wireless presentations?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2341132752233.jpg

 

Rocky Balboa-The Italian Stallion

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω την παρέα! Ήρθε η ώρα της ανανέωσης συμβολαίου και με την επιδότηση που έχω μπορώ να πάρω το 6500 slide δωρεαν. Μόνο που ο πωλητής μου πρότεινε να το αποφύγω γιατί έχει βγάλει προβλήματα.... Εγώ το παρήγγειλα και θα δείξει στην πορεία. Το θέμα είναι οτι όσοι γνωστοί μου το έχουν δεν έχουν κάποιο παράπονο. Για την παραεισαγωγή που έχει αναφερθεί, πως θα το καταλαβω?
Link to comment
Share on other sites

Για την παραεισαγωγή που έχει αναφερθεί, πως θα το καταλαβω?

 

Καλησπερα :)

Ενας αμεσος τροπος ειναι οταν δεν εχει ΚΑΙ Ελληνικους χαρακτηρες

στο πληκτρολογιο

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα,

είμαι κάτοχος ενος 6500 εδώ και 2μήνες περίπου...έως χθές. το κινητό μου έπεσε στο πάτωμα και έχει κάτι γρατζουνίες.Είδα στο ebay για κάτι προσόψεις...ξέρει κάποιος κάτι γι αυτό..?αλλάζουν εύκολα...? αν το πάω στη νοκια πόσο θα κοστίσει να το φτιάξουν...?

 

και δεύτερον,όταν του βάζω μια φότο σαν ταπετσαρία,μετά απο λίγο την χάνει...γιατι....??????

μήπως θέλει καμία αναβάθμιση..? είναι όμως παραεισαγωγή...:mad::mad:..Άρα,θα πρέπει να πληρώσω και 16Ε για να μου βάλουν ελληνικά??

 

 

ευχαριστώ για τη βοήθεια εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

είναι όμως παραεισαγωγή...:mad::mad:..Άρα,θα πρέπει να πληρώσω και 16Ε για να μου βάλουν ελληνικά??

Μπορείς να περάσεις τα ελληνικά και εσύ, δεν είναι δύσκολη η διαδικασία αλλά ούτε και επικίνδυνη.

Δες εδώ:

Για να περάσεις τα Ελληνικά θα πρέπει να ακολουθήσεις πιστά αυτό τον οδηγό, βάζοντας όμως αυτό το product code: 0549726.

  • Το Nemesis Service Suite το κατεβάζεις από εδώ.
  • Το Nokia Software Updater το κατεβάζεις από εδώ.

Σημείωση 1: Ο οδηγός που αναγράφω, αναφέρεται στο N73, αλλά η διαδικασία είναι ακριβώς ίδια.

Σημείωση 2: Κατά τη διαδικασία της αναβάθμισης δεν πειράζεις το κινητό για κανένα λόγο.

Σημείωση 3: Για να δουλέψει το NSS θα πρέπει να έχεις εγκαταστήσει στον υπολογιστή σου το Nokia PC Suite και να έχεις συνδεθεί τουλάχιστον μια φορά με αυτό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα,

και δεύτερον,όταν του βάζω μια φότο σαν ταπετσαρία,μετά απο λίγο την χάνει...γιατι....??????

ευχαριστώ για τη βοήθεια εκ των προτέρων...

 

Όταν ανοίγεις το πίσω καπάκι της μπαταρίας χάνει αυτές τις ρυθμίσεις. Όταν βάζεις ενα ήχο κλήσης ή μια εικονα για ταπετσαρια πρέπει να τα έχεις αποθηκευσει στην μνήμη του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγεις το πίσω καπάκι της μπαταρίας χάνει αυτές τις ρυθμίσεις. Όταν βάζεις ενα ήχο κλήσης ή μια εικονα για ταπετσαρια πρέπει να τα έχεις αποθηκευσει στην μνήμη του κινητού.

 

Εχουμε κανει απειρα θεματα γι αυτο το θεμα. Οφειλεται στο οτι το καπακι δεν κλεινει καλα και καθε φορα που φευγει απο τη θεση του δεν κανει επαφη με 1 σιδερακι, δεν αναγνωριζει την καρτα μνημης κ χανονται ολα... Η λυση ειναι nokia shop αλλα δεν θα εχεις κινητο για πολλες μερες... Το αλλο ειναι να ανοιξεις το καπακι και να βρεις το σιδερακι στη συσκευη αριστερα πανω. Ολοι λενε να το φερεις πιο πανω με 1 αντικειμενο. Εγω παλι δεν ειδα αποτελεσμα κ το πιεσα κατω ετσι λυθηκε το προβλημα !

Link to comment
Share on other sites

Ωραία,

σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

μήπως ξέρει κάποιος κάτι για τα καλύματα που ρώτησα πιο πάνω...?

γιατί αν το πάω έτσι στη νοκια μάλλον θα μουθ πού ότι έχει πέσει κάτω και είναι δικό μου το φταίξιμο,ε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...