Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6500 Slide


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η ληψεις ειναι πολυ καλες φιλε μου !

Εγω εχω vga σε υψηλη ποιοτητα και ειναι μια χαρα !

 

Δες λίγο και ένα post ποιο πριν κάτι ακόμα σε ρώτησα,Τελικά το 6500 έχεις η αυτό που έχεις στο avatar?

 

 

Aσχετο αλλα Γραφεις σε κάνα οπαδικό forum?

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Παίρνει 4G το 6500 slide?Και με τα 4 εσένα δεν σου κολλάει καθόλου το κινητό?Ειδικά όταν βλέπεις στους φακέλους της κάρτας?

 

Συγγνώμη που σε έχω ζαλίσει.. :X

Δεν εχεις ζαλισει κανεναν , γι'αυτο ειμαστε εδω ...

 

Το 5610 και το 6500slide εχουν το ιδιο hardware

οποτε αυτα που ξερω για το 5610 ισχυουν και για το 6500s ...

 

Εχω 1 gb στην μνημη μεχρι τωρα και δεν εχω κανενα κολημα ,

οταν το γεμισω (ακομα βαζω albums) θα σου πω νεωτερα :) !

 

Τελος, ναι , το 6500s παιρνει 4gb (και 8gb κλπ κλπ, οταν βγουν) !

 

Aσχετο αλλα Γραφεις σε κάνα οπαδικό forum?

 

What :O ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις ζαλισει κανεναν , γι'αυτο ειμαστε εδω ...

 

Το 5610 και το 6500slide εχουν το ιδιο hardware

οποτε αυτα που ξερω για το 5610 ισχυουν και για το 6500s ...

 

Εχω 1 gb στην μνημη μεχρι τωρα και δεν εχω κανενα κολημα ,

οταν το γεμισω (ακομα βαζω albums) θα σου πω νεωτερα :) !

 

Τελος, ναι , το 6500s παιρνει 4gb (και 8gb κλπ κλπ, οταν βγουν) !

 

 

 

What :O ?

 

Thanks φίλος :)

Aσε αφού δεν το έπιασες δεν είσαι εσύ μάλλον άλλος είναι :p

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Thanks φίλος :)

Aσε αφού δεν το έπιασες δεν είσαι εσύ μάλλον άλλος είναι :p

 

Παρακαλω :) !

 

 

 

 

 

Μπορει να κρυβομαι απο καποιους :O !

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω :) !

 

 

 

 

 

Μπορει να κρυβομαι απο καποιους :O !

 

Όχι ρε φιλε γιατί να κρύβεσαι δεν υπάρχει λόγος :p

 

Σε μαύρο έχει κυκλοφορήσει Eλλάδα παιδιά το έχει δει κανένας?Και αν ναι που?

 

Βαρσάμη από τα 2 kin που έχεις τώρα από ποιο είσαι ποιο ευχαριστημένος?

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω την εξής απορία. Ξέρω ότι το 6500 όπως και όλα το νέα S40 έχουν την 5τη έκδοση FP1 του S40. Στο site της Nokia αναφέρετε ότι το κινητό τρέχει την 3τη έκδοση του S40! Στο επίσημο Forum της Nokia αναφέρει την 5τη έκδοση. Στο site μάλλον έχει γίνει το λάθος?
Πίστευε και Μη, Ερέυνα
Link to comment
Share on other sites

για την κεραία ήξερα πως βρίσκεται εκεί. μάλιστα έβαζα και το χέρι μου από πάνω για να δω αν θα πέσει το σήμα αλλά πάλι στο ίδιο σημείο παρέμενε. ναι είναι τρελό αλλά τι να κάνουμε. θα συμβιβαστούμε όπως έχει.

σε μένα δεν έχει το λογότυπο της vodafone και χαίρομαι για αυτό. προς το παρόν ένα κόλλημα έχω εντοπίσει στο κινητό. στο ράδιο, κολλάει αρκετές φορές όταν πάω να αλλάξω σταθμό με αποτέλεσμα όταν πατάω το κουμπί για τερματισμό της κλίσης, να μου κάνει restart χωρίς να ζητάει κωδικό.

επίσης η μπαταρία φαίνεται full φορτισμένη αλλά όταν το ανοιγοκλείσω, πέφτει και δείχνει την κανονική της κατάσταση (αυτό ισχύει και όταν είναι στη μέση. άμα το αφήσω 2 μέρες ανοιχτό, δε δείχνει να πέφτει καθόλου - άντε πολύ λίγο).

η προσμονή του θανάτου είναι χειρότερη από τον Θάνατο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

Βαρσάμη από τα 2 kin που έχεις τώρα από ποιο είσαι ποιο ευχαριστημένος?

 

Εγω εχω τα 6233 και 5610 και η διαφορα ειναι η μερα με την νυχτα

(εκτος των ηχειων) ...

Δεν ξερω αν καταλαβες οτι εχω και το 6500s :O ...

 

Καλημέρα. Έχω την εξής απορία. Ξέρω ότι το 6500 όπως και όλα το νέα S40 έχουν την 5τη έκδοση FP1 του S40. Στο site της Nokia αναφέρετε ότι το κινητό τρέχει την 3τη έκδοση του S40! Στο επίσημο Forum της Nokia αναφέρει την 5τη έκδοση. Στο site μάλλον έχει γίνει το λάθος?

 

Ειναι λαθος αυτο ...

Eχει την 5th edition της s40 ...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το κινητό από το Πλαίσιο και μετά από μια εβδομάδα ταλαιπωρίας, αφού είχα παραγγείλει το μαύρο, το οποίο τελικά έγινε ασημί, αφού μαύρο ποτέ δεν ήρθε στο συγκεκριμένο κατάστημα.

Πρώτες εντυπώσεις:

Μου φάνηκε χοντρό, καθώς είχα συνηθίσει το 6300.

Βαρύ είναι κατά γενική ομολογία.

Αυτό το ανεπαίσθητο "τσικ" όταν είναι ανοιχτό το μισό, το κάνει.

Τα θετικά είναι γνωστά.

 

Πολύ καλό κινητό εν γένει.

Link to comment
Share on other sites

File koulisan kai mena to idio pragma kanei me to radio kai me thn bataria pisteuw n diorthothei otan vgaloun tin anavathmisi. Episis ta akoustika mou fainontai poly mapa trizoun me to paramikro baso...
Link to comment
Share on other sites

File koulisan kai mena to idio pragma kanei me to radio kai me thn bataria pisteuw n diorthothei otan vgaloun tin anavathmisi. Episis ta akoustika mou fainontai poly mapa trizoun me to paramikro baso...

 

εγώ πάλι νομίζω πως θα πέσουν από τα αυτιά μου. δεν εφαρμόζουν καλά.

χθες το βράδυ έφαγε και άλλο κόλλημα. τι ήταν? μου ήρθε sms και όταν το άνοιξα (slide), δεν έκανε αυτόματο ξεκλείδωμα. πατούσα το κεντρικό κουμπί και μου έλεγε να πατήσω το αστεράκι. και πάλι τίποτα. το κλείνω (slide), και σκέφτηκα να πατήσω πάλι το κεντρικό κουμπί και μετά το ok για ξεκλείδωμα. και πάλι τίποτα. όπως καταλαβαίνετε αναγκάστηκα να βγάλω την μπαταρία...:mad::mad::mad:

 

είπα και γω μετά από 3 χρόνια να γυρίσω και πάλι σε nokia και δε μου βγήκε σε καλό. αν συνεχίσει να κάνει τέτοια κολλήματα όλο και πιο συχνά, θα το πάω πίσω και δε ξέρω τι θα γίνει. θα δώσουν άλλο, θα το παν για update, δε γνωρίζω...

η προσμονή του θανάτου είναι χειρότερη από τον Θάνατο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αυτές είναι οι "παιδικές ασθένειες" όλων σχεδόν των μοντέλων. Οι πρώτες παρτίδες που κυκλοφορούν είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα τις έχουν... :O

Για αυτό καλό θα είναι να περιμένουμε λίγο να κυκλοφορήσει ένα μοντέλο και μετά να το πάρουμε.;)

Φυσικά, αυτά που λέω δεν δικαιολογούν σε καμία περίπτωση τις εταιρίες, αλλά είναι η πραγματικότητα...:what:

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω τα 6233 και 5610 και η διαφορα ειναι η μερα με την νυχτα

(εκτος των ηχειων) ...

Δεν ξερω αν καταλαβες οτι εχω και το 6500s :O ...

 

 

 

Ειναι λαθος αυτο ...

Eχει την 5th edition της s40 ...

 

Βασικά ναι αυτό κατάλαβα ότι έχεις το 6500 slide :wacko:

Αλλα εντάξει δεν τρέχει και τίποτα λάθη γίνονται :)

 

Αλλα τώρα είμαι σε δίλημμα..Να πάρω τώρα το ασημένιο η να περιμένω το μαυράκι?K θα φτάσει ποτε σε εμάς το μαυράκι η είναι μονο για τα κινεζάκια? :fool:

 

Και κάτι ακόμα..έχω βρει κάρτες 4GB από Kingston και SanDisk μέχρι στιγμής..Ξέρετε καμια καλλίτερη μάρκα και αν όχι ποια από αυτές τις 2 είναι καλύτερη? :blink:

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Αλλα τώρα είμαι σε δίλημμα..Να πάρω τώρα το ασημένιο η να περιμένω το μαυράκι?K θα φτάσει ποτε σε εμάς το μαυράκι η είναι μονο για τα κινεζάκια? :fool:

Δεν ξερω :O !

Μακαρι να ερθει και σε μαυρο αλλα ποιος ξερει ...

Αν βιαζεσαι κομματι παρε το ασημι , ειναι αρκετα ομορφο :) !

 

Και κάτι ακόμα..έχω βρει κάρτες 4GB από Kingston και SanDisk μέχρι στιγμής..Ξέρετε καμια καλλίτερη μάρκα και αν όχι ποια από αυτές τις 2 είναι καλύτερη? :blink:

 

Η δικια μου ειναι Kingston , οποτε αν παρεις αυτη και χαλασει

θα κλαιμε μαζι :p !

Κανενα προβλημα μεχρι τωρα :) !

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω :O !

Μακαρι να ερθει και σε μαυρο αλλα ποιος ξερει ...

Αν βιαζεσαι κομματι παρε το ασημι , ειναι αρκετα ομορφο :) !

 

 

 

Η δικια μου ειναι Kingston , οποτε αν παρεις αυτη και χαλασει

θα κλαιμε μαζι :p !

Κανενα προβλημα μεχρι τωρα :) !

 

Τι τιμή έχει Ελλάδα το 6500 slide? εγώ το βρήκα εδώ Σοφια στα 350 euro..Την κάρτα ποσο την πείρες varsami?

 

Δεν βιάζομαι και τρελα..κάνα μηνα πάνω κάτω μπορώ να περιμένω..αλλα όχι και μέχρι το Πάσχα..:confused:

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Τι τιμή έχει Ελλάδα το 6500 slide? εγώ το βρήκα εδώ Σοφια στα 350 euro..Την κάρτα ποσο την πείρες varsami?

 

Δεν βιάζομαι και τρελα..κάνα μηνα πάνω κάτω μπορώ να περιμένω..αλλα όχι και μέχρι το Πάσχα..:confused:

 

Aυτη ειναι :

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554744

 

Το 6500 slide ειναι περιπου στα 390 ευρω ...

 

Περιμενε τοτε ενα μηνα και αν ερθει μεχρι τοτε θα το ξερουμε :) !

Link to comment
Share on other sites

Το πλαισιο το εχει 397 ευρω!εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο σε περιπτωση που παρουμε το ασημι και αργοτερα κυκλοφορησει το μαυρο θα μπορεσουμε να παρουμε τα καπακια και να τα βαλουμε η δεν αλλαζουν καθολου τουλαχιστον για το μπροστα μερος γτ το πισω βγαινει ευκολα!
Link to comment
Share on other sites

Το πλαισιο το εχει 397 ευρω!εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο σε περιπτωση που παρουμε το ασημι και αργοτερα κυκλοφορησει το μαυρο θα μπορεσουμε να παρουμε τα καπακια και να τα βαλουμε η δεν αλλαζουν καθολου τουλαχιστον για το μπροστα μερος γτ το πισω βγαινει ευκολα!

 

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος νομίζω πως για τα slide κινητά δεν βγαίνουν προσόψεις..Όπως το 6280 που έχω τώρα.. :confused:

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση απλα ειχα δει σε καποια φωτο να βγαζουν τις προσοψεις απο slide κινητο σαν κλιπς και ελεγα αν μπορουσαμε να τα παρουμε απο την νοκια σαν ανταλακτικα!παντως ειναι αρκετα ομορφο και ασημι!
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος νομίζω πως για τα slide κινητά δεν βγαίνουν προσόψεις..Όπως το 6280 που έχω τώρα.. :confused:

 

Φυσικά και βγαίνουν, αλλά μην περιμένεις και μεγάλη ποικιλία....

Όπως για παράδειγμα για το 6500 έχουν εδώ

Για το 6280 πάντως γίνεται χαμός, μπες εδώ και κάνε search για 6280

Link to comment
Share on other sites

4 καταστήματα Vodafone στη Χαλκίδα κ κανένα δεν το έχει να το πάρω γμτ!! 15 μέρες τώρα είμαι στην αναμονή κ δεν ξέρουν πότε θα το φέρουν!!:mad:
Link to comment
Share on other sites

Τοτε κατεβα μια βολτα στην Αθηνα να δεις και το Συνταγμα που το εχουν στολισει!

Θα φας 2 ωριτστες αλλα θα το εχεις στα χερια σου την ιδια μερα!!

Απο οποιο καταστημα Vodafone και αν το παρεις μπορεις να εχεις κανονικα την επιδοτηση την επομενη χρονια..

 

Αλλιως παρτο απο αλλου, πχ Πλαισιο, e-shop που κανουν και δωρεαν αποστολη στο χωρο σου για αγορες ανω των 45ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το πάρω με επιδότηση, γι'αυτό θέλω απο κατάστημα vodafone..

Θα περιμένω μέχρι κ την επόμενη εβδομάδα αλλιώς θα κατέβω Αθήνα..δεν γίνεται διαφορετικά ...Γμτ!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...