Jump to content

Need for Speed Pro Street


The_King
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to kanoniko peripou se 2 vdomades...

apo apaitiseis:

OS: Windows XP/Vista

CPU: 2.8 GHz or higher (Windows Vista requires 3.0 GHz)

RAM: 512 MB RAM or higher (Windows Vista requires 1 GB RAM)

HDD: 8.1 GB free disk space or more

Graphics: 128 MB or higher (Pixel Shader 2.0, AGP and PCIe only) *

DirectX: Version 9.0c

DVD-Drive: 8x

Multiplayer: Internet Connection 512 Kbps, 2-8 Players

Input: Keyboard, Mouse

Optional: USB Steering Wheel / Dual Analogue Gamepad

 

* Supported chipsets: NVIDIA GeForce FX 5950 greater (GeForce MX series not supported); ATI Radeon 9500 or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

 

ase se emena den paizei epeidi exw GF FX 5200 256MB g@mwto...alla pou tha paei, tha parw kainouria!

 

 

καλά έχει βγει επεξεργαστής για windows vista με 3.0 gh?Ή εννοεί με core duo και οι δύο μαζί 3.0?Κάρτα γραφικών έχω GeForce Go 7300 κάνει?βασικά το έχει παίξει κανείς απο δω?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 85
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχει βγει και Core 2 Duo στα 3.0 ghz, αλλά προφανώς αναφέρεται σε Pentium.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

παιδια είναι πολύ καλό!!!και έχει πολύ ωραία και καινουργια αμαξάκια!!!εγώ έψω 8600 gt κάρτα και μνημη 2 gb και επεξεργαστη 2.60 2πυρινο και παιζει μια χαρα κανένα κολιμα!!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα αναπολουμε τα παλια NFS... πολυ μ@#%%#α αυτο που εβγαλαν... και απορω γιατι θελει τοσα γιγα? Απο πλοκη μηδεν απο ενδιαφερον -μηδεν...!!! χαλια μαυρα, τετοιο πισωγυρισμα!
Link to comment
Share on other sites

Poli wraio paixnidaki mou arese paaara polu:)

Ante na doume otan vgoune kai ta tr@1N3R$ na kanoume ligo plaka!!!:lol:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

τι μ*****α ειναι αυτη η οδηγηση ειναι απαισια.το μονο που μου αρεσε εινα οτι διαλυονται ωραια τα αυτοκινητα.Κριμα το περιμενα πολυ καλυτερο:(:(:(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα τον 1ο αγώνα μόνο και το απεγκατέστησα. ΜΑΠΑ!

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα και έπαιξα μερικούς αγώνες. Δεν μου άρεσε. Άσε που δεν μπορείς να κάνεις ελεύθερη περιήγηση, πράγμα που μου αρέσει περισσότερο από οτιδήποτε άλλο σε τέτοιου είδους παιχνίδια. Επίσης και η συμπεριφορά των αυτοκινήτων δεν μου άρεσε. Και ο συμπλέκτης που έβαλαν είναι άχρηστος. Στην εκκίνηση ξεκινάς χωρίς τον συμπλέκτη και χρειάζεται μόνο για να αλλάξεις ταχύτητα. Τι να τον κάνεις αν δεν είναι απαραίτητο να ξεκινάς με συμπλέκτη;;; Στο Test Drive Unlimited που έχει και αυτό συμπλέκτη, αν τον αφήσεις απότομα ή δεν τον πατήσεις λίγο πριν σταματήσει εντελώς το αυτοκίνητο, σβήνει!! Άσε που είναι πολύ βαρύ το παιχνίδι. Μου δημιούργησε πρόβλημα και στο Need For Speed Underground 2. Από την στιγμή που εγκατέστησα το Pro Street δεν παίζει με τίποτα το Underground 2. Δοκίμασα απεγκατάσταση του Pro Street, τίποτα. Θα κάνω format, δεν μπορώ να κάθομαι να κάνω πειράματα (ούτως ή άλλως το pc για format είναι... ) . Το καλύτερο από τα τελευταία Need For Speed είναι το Underground 2, το οποίο έχει και τις περισσότερες δυνατότητες τροποποίησης του οχήματος (μην ακούω βλακείες ότι το Carbon έχει τις περισσότερες, απλά μπορείς να πειράξεις μικρολεπτομέρειες στις ζάντες και σε άλλα σημεία που δεν τα θυμάμαι) . Αν υπήρχε δυνατότητα στο Underground 2 να μπει συμπλέκτης (στο στυλ του Test Drive Unlimited), ξεχωριστά πλήκτρα για κάθε ταχύτητα (ώστε να δουλεύει πλήρως η τιμονιέρα Logitech G25) και να μπορείς να αλλάζεις ταχύτητες χειροκίνητα ακόμα και όταν είναι αυτόματο, θα ήταν για εμένα το τέλειο παιχνίδι. Έχει κυκλοφορήσει τόσα χρόνια και παρόλο που το έχω τερματίσει κάθομαι και παίζω ακόμα. Ειδικά το Drift το έχω ξεσκίσει, είναι ότι καλύτερο και διασκεδαστικό :devil:
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο από τα τελευταία Need For Speed είναι το Underground 2...... :devil:

 

οντως το Underground 2 ηταν απο τα καλυτερα NFS.Κατα τη γνωμη μου το τελευταιο καλυτερο,μετα τα χαλασαν.Να βγαζαν ρε γα**το ενα Underground 3 με τα χαρακτηριστικα του 2 δηλαδη free roam,εγκατασταση ηχειων κλπ και με καποια πραγματα απο τα τελευταια οπως autosculp

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έπαιξα τον 1ο αγώνα μόνο και το απεγκατέστησα. ΜΑΠΑ!

 

Όπος το είπες μαπα.. Χθες το νοίκιασα και σήμερα το απεγκατέστησα και εγώ :wacko:..

Mεγάλη απογοήτευση, το περίμενα πολύ καλύτερο.. κρίμα :(.

Link to comment
Share on other sites

ελεεινο το παιχνιδι...γ μενα το nfs σταματησε στο most wanted......

Ακριβως,... ειναι οτι χειροτερο μπορουσαν να κανουν.

Link to comment
Share on other sites

και το nfs carbon ηταν καλο.ιδικα στο drift στου βουνο!απλα θε'ι'ικο!!!

το καλυτερο ειναι το underground 2.μετα απο ποσο καιρο που το παιζω δεν το εχω βαρεθει ακομη.

Link to comment
Share on other sites

καλα το underground 2 (και το 1) ειναι ολα τα λεφτα,και γω μεχρι πριν κανα μηνα το επαιζα ακομη.Οσο για το carbon δεν με εντυποσιασε το επαιξα απλα για να το τερματισω(γιατι εχω τα εχω τερματισει ολα τα προηγουμενα),και μετα ντουλαπι,και με το pro street πηγα να κανω το ιδιο αλλα ειναι ελεεινα βαρετο

 

Υ.Γ Εχει κανενας το ΝFS 1,μπορει να που πει καποιος απο που να το κατεβασω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι έγινε ρε παιδιά, εφτιαξαν τα physics στο παιχνιδι και δεν αρεσει σε κανενα?

Ενταξει δεν εχει τα arcade κολπακια των most wanted και carbon αλλα τουλάχιστον πρεπει να ξερεις πως να βάλεις το αυτοκίνητο σε μια στροφή για να μην φας τσιμεντο.

Νταξ δεν ειναι και Colin...

Οσο συνεχιζεις το παιχνιδι γινεται πιο δυσκολος ο ανταγωνισμος και αυξανεται η ταχυτητα μαζι με το ενδιαφερον.

Μεγάλη εντυπωση μου εχει κανει η ανταποκριση στη συμπεριφορα του αυτοκινητου αναλογα με το tuning.

Άποψή μου.

 

Κρατηστε το τρέξιμο για τις πίστες ;)

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

Μα αν τα προηγούμενα είχανε κακό simulation και ήταν πιο arcade η κατάσταση, σε αυτό δεν καταλαβαίνω που το πάνε.Arcade δεν είναι γιατί δεν έχει πλάκα ούτε οδηγικές τρέλες, όσο για simulation...από τον καιρό του grand prix driver εχω να δώ τέτοιο χάλι.

Πήρα το golfaki για μια βόλτα και είναι σαν να το ρυμουλκεί τράκτορας ενώ είναι σβηστό...δεν έχω οδηγήσει golf στη ζωή μου, είμαι της γαλλικής σχολής, αλλά απόσο ξέρω είναι καλοστημένο αυτοκίνητο...

Μέχρι να βγει κάτι σε gran Tourismo, το Test Drive θα είναι το μοναδικό αξιόλογο driving simulation(εκτός πιστών, γιατί υπάρχει και το Gtr2)και μάλιστα με κάμερα μέσα στο αυτοκίνητο που είναι όλα τα λεφτά...:cool:

Link to comment
Share on other sites

to paixinidi einai poly kalo.

klaseis anwtero apo to carbon kai to most wanted.

 

mono oti einai pio simulation kai stamatisan ta koula

+ oti paizeis me tis rythmiseis tuning aksizei.

 

Ps1: proswpika to protimw apo to entelws arcade:

skaw me 300 ston toixo, fernw 10 kwlotoumpes ,pernaw apo panw tous antipalous kai synexizw.

 

Ps2: to free run marese kai emena,

an kai to paixnidi thelei na mpei stin nootropia tis pistas kai stin apofygi "agwnwn" se dimosious dromous.

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι είναι εντελώς χάλια.Η ΕΑ έβγαλε όλα αυτά τα οποία άξιζαν και έκαναν δημοφηλείς τα άλλα nfs (Αυτή δεν είναι μόνο δική μου άποψη αλλά και πολλών μεγάλων sites ).Ακόμα το παιχνίδι είναι πολυ βαρύ χωρίς να προσφέρει τίποτα παραπάνω (μόνο αυτή η τεχνολογία δημιουργίας καπνού αξίζει λίγο ).

Όταν άκουσα ότι αναπτύσουν περρισότερο τους φυσικούς νόμους χάρηκα αλλά όταν το έπαιξα το παιχνίδι δεν μου άρεσε καθόλου.Πατούσα να το στρίψω λίγο και και κουνιόταν σαν βάρκα και δεν έτρεχα και πολυ.Νομίζω ότι η εφαρμογή των φυσικών νόμων θέλει πολύ δουλειά ακόμα.Τζάμπα ταλαιπώρισαν την porche για να αναπτυξουν την physics engine τους.

DRAGONBALL RULEZ

BEST METAL BANDS: SLIPKNOT, CRADLE OF FILTH, CHILDREN OF BODOM

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά σε μένα στο need for speed απ' το most wanted και μετά μ' έχει χαλάσει πάρα μα πάρα πολύ έτσι όπως σ..α έχουν κάνει το στροφόμετρο. Είναι απίστευτα ελεϊνό. Εμένα βασικά μ' άρεσε και το ταχύμετρο όταν ήταν κανονικό κι όχι ψηφιακό μέχρι το hot pursuit. Και απορώ ρε παιδιά, γιατί στα πρώτα need for speed έδειχναν και το εσωτερικό του αμαξιού, ενώ μετά από ένα σημείο και μετά δεν το έδειχναν καθόλου. Τες πα, όπως και να χει δυστυχώς η σειρά αν είναι να βγαίνει έτσι, καλύτερα να μην βγαίνει καθόλου.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...