Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sto iphone-foruw?Ekei tha to vrw?

μαλλον εκει εννοει ο φιλος airb αφου αυτη ειναι η κυρια πηγη μας ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

telika den katafera tipota.vrika sto iphone thn efarmogi me zip .tin katavasa thn perasa sto n 70 alla telika den anoigei.an xarei kapoios kati perissotero as mou pei.pos tha kano egkatastasi ,pou tha vro xartes ktl.eyxaristo
Link to comment
Share on other sites

An mporei k ta exei kapoios as mou ta steilei sto email.

φιλε μου στο εστειλα φουλ αλλα το hotmail δε δεχεται μεγαλα αρχεια, ετσι λεει, βγηκαν 10ΜΒ...:O

 

This message is larger than the current

system limit or the recipient's mailbox is full. Create a shorter

message body or remove attachments and try sending it again.

Link to comment
Share on other sites

Δικιο εχεις γιατι το hοtmαil εχει μνημη 2mb.Σε ποια διευθυνση το βρηκες κ το κατεβασες?

 

Kost_bal@yahoo.Gr..Αν μπορεις στειλτο εδω.Εχει μνημη 1gb κ το καθε μηνυμα μπορει να ειναι μεχρι 10mb.Ελπιζω δε θα εχουμε προβλημα.Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

An mporei k ta exei kapoios as mou ta steilei sto email.

Λοιπόν ξαναλέω ότι το πρόγραμμα σε πηγαίνει στο i-phone (όπου πρώτα πρέπει να έχεις κάνει εγγραφή):

 

hxxp://iphone-forum.org/showthread.php?t=89475&page=3

 

η εδώ

hxxp://iphone-forum.org/showthread.php?t=94189&page=3

 

 

και ο χάρτης :

 

hχχp://rapidshare.de/files/9101865/Athens.prm.html

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτα πηγα εκανα εγγραφη αλλα δε καταφερα τιποτα.Γι αυτο ζηταω αν τα εχει καποιος να μου τα στειλει στο email.

φιλε μου τα λινκ που σου δινει ο airb ειναι σωστα. αφου κανεις εγγραφη και μετα log in, θα πας στα λινκ ενω εισαι συνδεδεμενος με το iphone και θα το κατεβασεις, οπως και τον χαρτη απο το rapidshare που σου εδωσε.

αν και παλι δεν τα καταφερεις θα στα στειλω :)

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις στειλτα μου.Το εχω κανει πολλες φορες αλλα δε καταφερα τιποτα.Ευχαριστω κ συγνωμη αν σας κουραζω.

στα'στειλα, δες τις οδηγιες στο πρωτο ποστ για να το βαλεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

file sygnomi .alla tipota de mporo na ta katafero.to exoparei prosopika.de xero ti na kano .na steilo thl mipos k me voithiseis?exo trellathei

φιλε μου το πρωτο mail που σου'στειλα, το μεγαλο, θα το βαλεις οπως ειναι στην καρτα μνημης με card reader στο Ε:\system\apps\route66\. νομιζω ειχα ενσωματωσει και το κρακ.

οτι θες στειλε μου pm

Link to comment
Share on other sites

Με το προγραμμα της νοκια δε γινετε?

απλως θα σε παιδεψει γιατι ειναι μεγαλα αρχεια και μπολικα, ειδικα ο χαρτης που ειναι καποια ΜΒ. τα περνας σαν αρχεια οπως ενα οποιοδηποτε αρχειο και κανεις δουλεια με καποιο file manager(Fexplorer) απο το κινητο :)

Link to comment
Share on other sites

Oποτε παω να ανοιξω το mobile 7 μου γραφει:resource files are missing.Please reinstall the application.Δε ξερω τι να κανω.Απο το ιphone εχω καταβασει το:mobιle 7.0.989 μεγεθος 1.095 κb,το route66.Αpp μεγεθος 1.45mb κ το athens.Prm 8.88mb.Επισης μου εχουν στειλει το route66_mobile7 που ειναι αρχειο rar 6.66mb.Τι πρεπει να κανω με ολα αυτα?Δεν εχω card reader.Χρησιμοποιω το nokia pc suite,fexplorer.
Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια και εγώ δέν ξέρω τι να πω έχω γεμίσει εκδόσεις που μου έχουν στείλει κάποια παιδιά αλλά τζίφος όσο για τις οδηγείες στην πρώτη σελίδα της έχω διαβάσει αλλά τίποτα.:wacko:

 

 

και μιά ερώτηση η κάρτα που έχει στην συσκευασία αρκεί;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για οποιον ενδιαφερεται ανεβασα την τελευταια εκδοση του προγραμματος και το χαρτη. Δεν χρειαζεται κανενα install απλα αντιγραφετε τον φακελο ROUTE66 μεσα στο E/system/apps του κινητου.

h**p://rapidshare.de/files/17733154/Route66.Mobile7.0.989.Athens.rar.html

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω πως το λειτουργησατε χωρις GPS Receiver???

Αφου οταν πας να υπολογισεις μια διαδρομη, σου ψαχνει το σημα GPS?? Η υπαρχει κανενας αλλος τροπος και δεν τον βρηκα??:wacko: :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

δεν λειτουργει χωρις gps.απλα μπορεις να βλεπεις το χαρτη με τους δρομους τις διευθυνσεις και τα poi.για να δουλεψει το navigation θα χρειαστεις οπωσδηποτε bluetooth gps..
Link to comment
Share on other sites

Τελικα βρηκα κολπακι πως να λειτουργιση σαν navigation.

Το βαζεις στο advanced planning, δινεις τα σημεια και οταν σου υπολογισει την διαδρομη την βελπεις σχεδιο σχεδιο στο browse as images. Το μονο που πρεπει να κανεις, ειναι να πατας δεξιο βελακι, οταν φθανεις σε καθε σημειο που σου λεει.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...