Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές πλοήγησης


jojo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalimera sas, eimai katoxos Nokia N70 poio BT GPS tha mou protinate pou gnwrizete apo prwto xeri oti doulevei TELEIA me auti tin siskevi? Episis tha ithela i mpataria tou na allazei eukola, dld na min to petaksw otan xalasei i mpataria. Episis ean einai eukolo na mou peite apo pou mporw na to promitheutw.

 

Euxaristw;)

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

 

Κωνσταντίνος Π. Καβάφης

http://www.eclipse.co.uk/mbs/Diver_logo-web_page_GIF_1a.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηγα σημερα στο Media Markt και εχει το Nokia GPS στην τιμη των 169 ευρω. Τοσο κανει η το εχει προσφορα. Θυμαμαι οτι εκανε 300. Κριμα που πηρα αυτο απο το Πλαισιο

 

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=42280246&Nav_Section_Id=0&Catalog_Id=1&Product_Id=295951&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Bluetooth SIRF3 + Φορτιστής Αυτοκινήτου

 

Στην ιδια τιμη. Πολυ καλο στην λειτουργεια πιανει μονιμα 8-9 δορυφορους αλλα φορτιζει μονο στο αυτοκινητο. Δεν εχει φορτιστη για το σπιτι.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου στειλει καποιος απο τον φακελο του Route το folder με τα lang γιατι εσβησα κατα λάθος τα ελληνικα? Kyriakos82@hotmail.com
Link to comment
Share on other sites

τις φωνές βρήκα που να τις τοποθετήσω. το χάρτη σε ποιο φόλντερ τον βάζω...δηλαδή ποια αρχεία και πού?

μήπως κάνω κάτι λάθος και δεν παίζει.....

cypherth
Link to comment
Share on other sites

τις φωνές βρήκα που να τις τοποθετήσω. το χάρτη σε ποιο φόλντερ τον βάζω...δηλαδή ποια αρχεία και πού?

μήπως κάνω κάτι λάθος και δεν παίζει.....

 

Ειπαμε ολους τους φακελους τους τοποθετουμε στο root directory της καρτας μνημης και αν μας ειδοποιησει οτι βρεθηκε ιδιος φακελος ( θα συμβει με τον φακελο system) παταμε overwrite.:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

asymvivastos,πότε το είπαμε και γιατί εγώ δεν μπορώ να το βρώ σε όλες τις σελίδες?

επίσης το πρόγραμμα από το λινκ του ραπιντσεαρ εχει ενα ραρ αρχειο eastern europe. δεν έχει πουθενά φάκελο system για να γίνει Overwrite

 

Τελικά δεν θέλει μόνο το sis αρχείο των 2 μβ αλλά όλο το αρχείο των 7 πέρασμα. activate δεν μπορώ να το κάνω! και τελικά στο 7610 μου δούλεψε μόνο όταν πέρασα τα αρχεία του ραρ eastern europe μέσα στο φάκελο E:\tomtom χύμα.

cypherth
Link to comment
Share on other sites

asymvivastos,πότε το είπαμε και γιατί εγώ δεν μπορώ να το βρώ σε όλες τις σελίδες?

επίσης το πρόγραμμα από το λινκ του ραπιντσεαρ εχει ενα ραρ αρχειο eastern europe. δεν έχει πουθενά φάκελο system για να γίνει Overwrite

 

Τελικά δεν θέλει μόνο το sis αρχείο των 2 μβ αλλά όλο το αρχείο των 7 πέρασμα. activate δεν μπορώ να το κάνω! και τελικά στο 7610 μου δούλεψε μόνο όταν πέρασα τα αρχεία του ραρ eastern europe μέσα στο φάκελο E:\tomtom χύμα.

 

Εγω το εχω αναφερει αλλα πιθανον να εχει γινει αυτο στο θεμα που συζητιεται στα series 80.Αν ειναι ετσι τοτε λαθος μου.:)

 

Οσον αφορα το link απο το rapidshare που λες αυτοι ειναι οι χαρτες μονο.;)

 

Εγω δεν εχω βαλει μονο το *.sis αλλα ενα αλλο πακετο που εχω κατεβασει μεγεθους ~37Mb και περιλαμβανει διαφορους φακελους (π.χ. voices,licences,system,κτλ).

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατέβασα και πέρασα μόνο το sis αρχείο και δείχνει να δουλεύει χωρίς πρόβλημα. Το πακέτο των 37Μβ που έχεις εσύ τι παραπάνω έχει. Μήπως τυχαίνει να έχει και φωνητικές οδηγίες στα Ελληνικά; Θα ήταν πολύ χρήσιμο.
Link to comment
Share on other sites

Απο λειτουργιες τιποτε και τα voices ναι εχουν διαφορες γλωσσες συμπεριλαμβανομενων και των Ελληνικων.;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

σε εμένα πάντως δεν δουλεύει από μόνο του το μικρό αρχείο. πρέπει να κατεβάσω αυτό των 7,5 που έχει μέσα και licences και άλλα πολλά.

το μικρό δουλεύει σαν πρόγραμμα, απλά δεν μου διαβάζει το χάρτη.

είναι λίγο δύστροπο μέχρι να το μάθεις πιστεύω. πάντως σε αθήνα (γουδί σε μένα τουλάχιστον) δείχνει πολλές οδούς λάθος, πχ μιχαλακοπούλου σε σχέση με μικράς ασίας και παπαδιαμαντοπούλου, ενώ λείπουν βασικές οδοί.

cypherth
Link to comment
Share on other sites

Απο λειτουργιες τιποτε και τα voices ναι εχουν διαφορες γλωσσες συμπεριλαμβανομενων και των Ελληνικων.;)

 

 

Κανένα Link γι`αυτή την έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

εχω το 6680 και το route66 εχω να κανω δυο ερωτησεις:

1η αξιζει να βαλω το mobile7;

2η καπου ακουσα οτι το 6680 δεν δουλευει με συσκευη gps καθολου. υπαρχει περιπτωση να ισχυει κατι τετοιο; εχει ακουσει κανεις τιποτα;

΅

Εχω το φακελάκι με το route66 πως θα το εγκαταστήσω στο κινητό ;

Το τοποθετώ κάπου συγκεκριμένα ;

Link to comment
Share on other sites

΅

Εχω το φακελάκι με το route66 πως θα το εγκαταστήσω στο κινητό ;

Το τοποθετώ κάπου συγκεκριμένα ;

 

 

E:\SYSTEM\APPS kai to kaneis paste ekei mesa

Link to comment
Share on other sites

΅

Εχω το φακελάκι με το route66 πως θα το εγκαταστήσω στο κινητό ;

Το τοποθετώ κάπου συγκεκριμένα ;

 

Συγνώμη παιδιά για την πασύγνωστη ερώτηση που έκανα ,μου είχε δημιουρηθεί κάποιο πρόβλημα.

;)

Link to comment
Share on other sites

Λίνκ για να κατεβάσεις το πρόγραμμα και τους χάρτες θα βρείς Εδώ.

 

Για οδηγίες διάβασε τις σελίδες που ακολουθούν απο το πόστ αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera Paidia...

Stin anazitisi mou gia ton harti tis Ispanias apo to megauploads pou einai oloi oi hartes simfona me osa eho diavasei tous teleutaious mines stis proigoumenes selides anakalipsa pos

 

This file has expired due to inactivity.

 

Apogoiteutika... :( :(

Gnorizei kaneis an boro na vro apo kapou allou auton ton harti.

Me ektimisi

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ξερει κανεις αν η αναβαθμιση 7.0.803 που την κατεβαζεις απο εδω

http://www.66.com/route66/support.php?cid=GR&sec=2&ssec=0

παιζει με οχι αυθεντικη εκδοση?

 

Κυκλοφόρησε και η νέα έκδοση σπασμένη στα γνωστά μέρη

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=94189

Η βλακεία είναι ότι το αρχείο είναι σε δύο rar 6ΜΒ το καθένα και πρέπει να το κατεβάσετε ολόκληρο. Περιέχει μέσα την έκδοση 7, ένα αρχείο sis της νέας έκδοσης 7.0.803 και το σπάσιμο της νέας έκδοσης. Όσοι έχετε ήδη εγκατεστημένη την έκδοση 7 εγκαθιστάτε απλά το αρχείο sis και στη συνέχεια περνάτε το .app στο system/app/route66. Δε πρόσεξα και ιδιαίτερες διαφορές στη λειτουργία μιας και δε το έψαξα και πολύ

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Για την καινούργια έκδοση του R***e τσεκάρω από το PcSuite το .sis και του λέω εγκατάσταση στη κάρτα .Συνεχίζω στο κινητό : Continue - Replace v 1.00 with 7.0083 ? του λεω yes .Close all applications ? του λέω yes και μετά unable to install.Installer error 1 .Τι δεν κάνω καλά ?:(

 

Υπόψιν ότι κατέβασα και τα δύο .rar αλλά περιέχουν τα ίδια και τα δύο .Τι διαλέγω από τα δύο ?

 

(Nokia N70 με κάρτα 512ΜΒ και χάρτες Αθήνας και DACH, Gps Leadtek 9553)

 

Eυχαριστώ εκ των προτέρων τυχόν απαντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

παιδες το rute για να ανοιξι και να να δεις τον χαρττι πρεπει να εχεις gps υποχρεοτικα????

 

τον χαρτισ επιο directory το βαζω???

 

 

thanks again

Link to comment
Share on other sites

παιδες το rute για να ανοιξι και να να δεις τον χαρττι πρεπει να εχεις gps υποχρεοτικα????

 

τον χαρτισ επιο directory το βαζω???

 

 

thanks again

 

Οχι δουλευει και χωρις GPS.Τον χαρτη τον βαζεις στον φακελο ROUTE66/Maps/.

 

Δεν διαβασες μαλλον καθολου το θεμα για να ρωτας αυτα τα πραγματα...:rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αντικαταστήστε τα αρχεία φωνής πχ romanian.ogg κλπ εκτός το greek.ogg με dammy αρχεία με το ίδιο filename και έτσι εξοικονομήστε γύρω στα 12 mb απο την κάρτα σας !!!!!!1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...