Jump to content

documents to go kai ellinika


somade
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

exo ena palm me os4 me ellinka apo tin piloc kai thelo na metafero kati arxeia word me to documents to go. ela omos pou ta ellinika ta vgazei kinezika!! :(

ta ellinika sto palmaki doulevoune ok( exo perasei dieythinsis apo to palm desktop, rantevou klp)

kamia idea????

sotiris
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σπύρο, με Τ|Τ και γω και PiLoc 3. Κανένα πρόβλημα γενικά με ελληνικά σε εφαρμογές ΕΚΤΟΣ από το Palm Web Pro browser, όπου εμφανιζονται κινέζικα όλες οι ελληνικές σελίδες. Το έχεις συναντήσει και σύ αυτό;

 

(Ίσως είναι offtopic, ίσως όμως και όχι, αν η λύση του προβλήματος να είναι κοινή).

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον airmark

 

Σπύρο, με Τ|Τ και γω και PiLoc 3. Κανένα πρόβλημα γενικά με ελληνικά σε εφαρμογές ΕΚΤΟΣ από το Palm Web Pro browser, όπου εμφανιζονται κινέζικα όλες οι ελληνικές σελίδες. Το έχεις συναντήσει και σύ αυτό;

 

Έλα Αλέκο, τι, θες ελληνικό στο Palm Web Pro Browser???

Xλωμό πολύ σε κόβω...

 

Αν δεν κάνω λάθος, αυτός χρησιμοποιεί δικά του fonts, οπότε, ψιλοαδύνατο...

 

(Ίσως είναι offtopic, ίσως όμως και όχι, αν η λύση του προβλήματος να είναι κοινή).

 

Τα BT ήρθανε; :p :D :rolleyes: :p :D :rolleyes: :p :D :rolleyes:

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

1. Ρε συ Αντώνη, έχω σκυλιάσει να ΞΑΝΑδω ελληνικά στο Palm Web Pro γιατί στην αρχή έβλεπα ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ όλα τα ελληνικά sites. Και εντελώς ξαφνικά και για απροσδιόριστο (ως συνήθως) λόγο μια (καθόλου ωραία) πρωία άρχισε τα κινέζικα. Τον έσβησα τώρα και όταν έχω ξανά όρεξη θα τον ξαναπεράσω από το cd μπας και...

 

2. ΔΕΝ ήρθαν τα ΒΜ. Πήγα ταχυδρομείο σήμερα και δεν υπήρξε τίποτα όλο τον Αυγουστο. Θα ξαναστείλω mail στο Νιλς.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον airmark

 

1. Ρε συ Αντώνη, έχω σκυλιάσει να ΞΑΝΑδω ελληνικά στο Palm Web Pro γιατί στην αρχή έβλεπα ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ όλα τα ελληνικά sites. Και εντελώς ξαφνικά και για απροσδιόριστο (ως συνήθως) λόγο μια (καθόλου ωραία) πρωία άρχισε τα κινέζικα. Τον έσβησα τώρα και όταν έχω ξανά όρεξη θα τον ξαναπεράσω από το cd μπας και...

 

Χμ.. Με τα ίδια Ελληνικά ή άλλαξες πρόγραμμα;

 

2. ΔΕΝ ήρθαν τα ΒΜ. Πήγα ταχυδρομείο σήμερα και δεν υπήρξε τίποτα όλο τον Αυγουστο. Θα ξαναστείλω mail στο Νιλς.

 

Στείλε, στείλε.. Και κάναν ιό μαζί, από τους καινούργιους στείλτου... #)@#()@(!!@#$...

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

το πιθανότερο είναι να είναι τα ίδια ελληνικά αλλά δε μπορώ να είμαι σίγουρος... άλλαξα όλες τις εκδόσεις που υπάρχουν στην αγορά νόμιμες και παρανομες...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον somade

 

exo ena palm me os4 me ellinka apo tin piloc kai thelo na metafero kati arxeia word me to documents to go. ela omos pou ta ellinika ta vgazei kinezika!! :(

ta ellinika sto palmaki doulevoune ok( exo perasei dieythinsis apo to palm desktop, rantevou klp)

kamia idea????

 

 

Και εγω εχω το ιδιο προβλημα...

Καποια λυση βρε παιδια;;

Palm Vx

OS 3.5.3

Ελληνικα Piloc v 1.33

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον geokaza

 

Και εγω εχω το ιδιο προβλημα...

Καποια λυση βρε παιδια;;

Palm Vx

OS 3.5.3

Ελληνικα Piloc v 1.33

 

 

Palm IIIx

OS 4.1

Ελληνικά Interpilot

 

...

 

χωρίς κανένα πρόβλημα...

Τo Piloc είναι πρόσφατο; Δοκίμασε το καινούργιο (αγόρασε ο Piloc τον Interpilot), οπότε ίσως κάτι παίζει...

Αντώνης

 

:: www.moschatoweather.eu ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον somade

 

exo ena palm me os4 me ellinka apo tin piloc kai thelo na metafero kati arxeia word me to documents to go. ela omos pou ta ellinika ta vgazei kinezika!! :(

ta ellinika sto palmaki doulevoune ok( exo perasei dieythinsis apo to palm desktop, rantevou klp)

kamia idea????

 

 

πιο PALM εχεις ? εκδοση 4.1 ?

:)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχικό Μήνυμα από τον somade

 

nai ekdosi 4.1 se ena sony clie

to provlima to elisa me wordperfect!!

 

να ρωτησω κατι .... εχω το m515 της palm .

Πως γινεται να εγκαταστησω μια νεα εφαρμογη στην καρτα επεκτασης μνημης και οχι στην κεντρικη μνημη ?

Υπαρχει καποιο προγραμμα που βοηθαει σε αυτο ?

Πως μπορω να μετακινησω ενα π.χ παιχνιδι απο την κεντρικη μνημη στην καρτα επεκτασης ?

:)
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Με κάποιο file manager (McFile, SuperUitil, FileZ <-Δωρεάν) μπορείς να κάνεις την μετακίνηση (move).

Αν έχεις κάποιο desktop enhancment (ZLauncher) επιλέγεις από το μενού του εικονιδίου μετακίνηση.

 

Από το πρόγραμμα εγκατάστασης-συγχρονισμού του Παλμ, διαλέγεις να πάει στην καρτούλα και όχι στην μνήμη του Παλμ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...