Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εδω για αυτους που βιαστηκαν και εβαλαν Vista! οπως λεει κ ο Lulukos

 

το προγραμμα το εβαλα να κατεβαινει στο σπιτι αλλα δεν ειμαι εκει να το τσεκαρω .. μολις παω αυριο θα δοκιμασω κ θα πω!

 

By the way με εχει στεναχωρησει απιστευτα το addressbook του τηλεφωνου!.. καλο, χρυσο, πανεμορφο το κινητο! .. αλλα πολυ λιγα διαθεσιμα πεδια! να μην μπορω να σημειωσω τα γενεθλεια μιας επαφης .. πρεπει να παω να κανω μεμονομενη ετησια υπενθυμιση στο ημερολογιο! η να μην εχει "τηλεφωνο σπιτιου".

κριμα .. ειναι τοσο "υπερφορτωμενο" κ δεν εχει μερικα βασικα πραγματα πανω!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εδω

By the way με εχει στεναχωρησει απιστευτα το addressbook του τηλεφωνου!.. καλο, χρυσο, πανεμορφο το κινητο! .. αλλα πολυ λιγα διαθεσιμα πεδια! να μην μπορω να σημειωσω τα γενεθλεια μιας επαφης .. πρεπει να παω να κανω μεμονομενη ετησια υπενθυμιση στο ημερολογιο! η να μην εχει "τηλεφωνο σπιτιου".

κριμα .. ειναι τοσο "υπερφορτωμενο" κ δεν εχει μερικα βασικα πραγματα πανω!

 

An ena kinito THLEFWNO den exei kalh diaxeirish thlefwnon pou einai isos apo ta basikotera tote ti na to kanw, to thelw kai gia douleia oxi gia mostra....

Krima pola ta psegadia telika aurio tha akurosw tin paragelia kai tha paw gia kati poio asiopisto kai euxristo.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia

Sygnwmi gia afto pou tha pw ( an exei idi apantithei) ...isws egw na eimai poly dead apo tin douleia simera...

 

pira to kinito kai to 1o pragma pou diapistwsa einai oti den mporw na grapsw ellinika an den exw t9 activated ! kai oxi mono afto alla den mporw na kanw evresi sta ellinika ( epafes) ...

 

help plz :S

I would love to stay and chat but you are a total bitch ...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

an katebaseis ta jar me ta antistoixa jad tous k ta peraseis sto u600 se mia oudeterh meria px sta 'alla arxeia' tote kanontas epilogh sto jad sou bgazei 'install?' patas nai k mpainei. epishs epeidh exei idia analush me to w880 ths Sony Ericsson pairnoun ta idia paixnidia k ta paizoun full screen :)

 

Samsung U600 - Κατεβασα το Εορτολογιο σε φορμα zip . Ξεζιπαροντας το δημιουργησε δυο αρχεια eortologio.jad και eortologio.jar

Τα μετεφερα και τα δυο στο φακελλο "αλλα αρχεια" και επιλεγοντας και το ενα και το αλλο μου βγαζει "μη υποστηριζομενο αρχειο" .

Τι κανω λαθος ?

Link to comment
Share on other sites

Γεια και παλι

μετα απο τηλ επικοινωνια με την samsung με ενημερωσαν οτι η συσκευη που παρελαβα ΧΘΕΣ το βραδυ απο την WIND δεν ειναι επισημως εισηγμενη απο την ΕΥΡΩΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΕ και πρεπει να μου την αντικαταστησουν . Με αλλα λογια οπως σε ολα τα προιντα ετσι και εδω υπαρχει παραλληλο εμποριο ( το κακο ειναι οτι το λογισμικο του ειναι πατατα).

 

Αν για τον οποιο λογο θελετε και εσεις να βεβαιωθειτε απλα καλεστε τον ευωηλεκτρονικη ( επισημος εισαγωγεας)

 

ΕΥΡΩΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΕ

801-11-64000

I would love to stay and chat but you are a total bitch ...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

An ena kinito THLEFWNO den exei kalh diaxeirish thlefwnon pou einai isos apo ta basikotera tote ti na to kanw, to thelw kai gia douleia oxi gia mostra....

Krima pola ta psegadia telika aurio tha akurosw tin paragelia kai tha paw gia kati poio asiopisto kai euxristo.

 

Κοιταξε φιλε μ ... το κινητο αν δεν ηταν εφετζιδικο δεν θα εκανε κ 360 .. αλλα καλο θα ηταν να μην εμενε μονο στα εφε!

 

αυτο με το addressbook ειναι οντως κριμα!

περαν του ονοματεπωνυμου εχει:

 

-κινητο τηλ.

-τηλ. γραφειου

-φαξ

-email

-σελιδα

+ εικονα & ηχο κλησης

κ αλλη μια καταχωρηση .. σαν σημειωση!

 

αλλα οκ μεχρι καποιο σημειο το δεχομαι γιατι μπορεις να βαλεις τα 1-2 σταθερα τηλεφωνα στα τηλ.γραφειου και φαξ# αλλα να μην εχει πεδιο για γενεθλεια/εορτη! (το CX65 που ειχα πριν .. ειχε και 2 καταχωρησεις για ICQ,διευθυνση κ ενα σωρο αλλα.. ελεος δλδ)

 

Επισης ενα αλλο κακο ειναι οτι η μαμα Samsung πραγματικα κο****ραει! Δεν εχει βγαλει VIsta version του PC studio! ολες οι unofficial εκδοσεις ειναι gtp εντελως! Δηλαδη αλλες κατασκυαστριες εταιριες π.χ. SonyEr. που εχουν βγαλει ειναι χαζες?

Link to comment
Share on other sites

Επισης ενα αλλο κακο ειναι οτι η μαμα Samsung πραγματικα κο****ραει! Δεν εχει βγαλει VIsta version του PC studio! ολες οι unofficial εκδοσεις ειναι gtp εντελως! Δηλαδη αλλες κατασκυαστριες εταιριες π.χ. SonyEr. που εχουν βγαλει ειναι χαζες?

 

sory διορθωνω!.. το unofficial εγινε official και το ανεβασανε στο κανονικο site του U600!

Link to comment
Share on other sites

Samsung U600 - Κατεβασα το Εορτολογιο σε φορμα zip . Ξεζιπαροντας το δημιουργησε δυο αρχεια eortologio.jad και eortologio.jar

Τα μετεφερα και τα δυο στο φακελλο "αλλα αρχεια" και επιλεγοντας και το ενα και το αλλο μου βγαζει "μη υποστηριζομενο αρχειο" .

Τι κανω λαθος ?

 

Sorry , το βρηκα , αλλα που διαβολο γινεται η εγκατασταση του προγραμματος και που θα το βρω για να το τρεξω ?

Και γιατι θα πρεπει η εγκατασταση να γινεται στη μνημη και οχι στην καρτα ?

Link to comment
Share on other sites

Sorry , το βρηκα , αλλα που διαβολο γινεται η εγκατασταση του προγραμματος και που θα το βρω για να το τρεξω ?

Και γιατι θα πρεπει η εγκατασταση να γινεται στη μνημη και οχι στην καρτα ?

 

Η εφαρμογή αποθηκεύεται στο μενού Εφαρμογές-> Java world και τις τρέχεις από εκεί.Για το άλλο που ρωτάς δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Sorry , το βρηκα , αλλα που διαβολο γινεται η εγκατασταση του προγραμματος και που θα το βρω για να το τρεξω ?

Και γιατι θα πρεπει η εγκατασταση να γινεται στη μνημη και οχι στην καρτα ?

 

prepi na kseklidosete to java den mporo na bro tora ton kodiko alla exei dothei stis selides apo 23 mexri 35 kai meta pernas kai ta dio jar kai to allo sto kinito kai pigeneis ta briskis kai kaneis egkatastasi

einai poli aplo

 

tora to u 600 ego enas apo toys logous poy to pira htan oti katalaba tis poiotita tis samsung sxetika arga ta pliktra afis tin polimegali proodo poy exei kanei kai genika einai ena diaforetiko til opos kai na to kaneis lepto me ploysies dinatotites

Link to comment
Share on other sites

prepi na kseklidosete to java den mporo na bro tora ton kodiko alla exei dothei stis selides apo 23 mexri 35 kai meta pernas kai ta dio jar kai to allo sto kinito kai pigeneis ta briskis kai kaneis egkatastasi

einai poli aplo

 

tora to u 600 ego enas apo toys logous poy to pira htan oti katalaba tis poiotita tis samsung sxetika arga ta pliktra afis tin polimegali proodo poy exei kanei kai genika einai ena diaforetiko til opos kai na to kaneis lepto me ploysies dinatotites

 

Στη σελίδα 10 είναι:lol:

Link to comment
Share on other sites

Στη σελίδα 10 είναι:lol:

 

Ευχαριστω το ειχα βρει . Εχω κοιταξει 25 απο τις σελιδες και προχωρω . Εμαθα αρκετα αλλα φαινεται πως τα ερωτηματικα μου δεν εχουν τεθει .

 

1. Αν θελω να μεταφερω ενα αρχειο , ας πουμε απο το Εφαρμογες Java World στο Διαχειριση Αρχειων / Καρτα Μνημης / Other files ...μπορω και πως ?

 

2. Πως διαολο στη Λιστα επαφων παμε απο το ABC παμε στο Τ3 ?

 

3. Μια και πηρα προχθες το U600 και ξελιγωθηκε μολις το ειδε ενας φιλος και πηρε κα εκεινος χθες , ποιος ειναι ο καλλιτερος τροπος μεταφορας

των επαφων . Εγω τις εχω στο Samsung D500 στο τηλεφωνο και οχι στο SIM και ο φιλος επισης σ ενα Motorola επισης στο τηλεφωνο και οχι στο SIM

 

Ευχαριστω εκ των προτερων τους γνωριζοντες

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω το ειχα βρει . Εχω κοιταξει 25 απο τις σελιδες και προχωρω . Εμαθα αρκετα αλλα φαινεται πως τα ερωτηματικα μου δεν εχουν τεθει .

 

1. Αν θελω να μεταφερω ενα αρχειο , ας πουμε απο το Εφαρμογες Java World στο Διαχειριση Αρχειων / Καρτα Μνημης / Other files ...μπορω και πως ?

 

2. Πως διαολο στη Λιστα επαφων παμε απο το ABC παμε στο Τ3 ?

 

3. Μια και πηρα προχθες το U600 και ξελιγωθηκε μολις το ειδε ενας φιλος και πηρε κα εκεινος χθες , ποιος ειναι ο καλλιτερος τροπος μεταφορας

των επαφων . Εγω τις εχω στο Samsung D500 στο τηλεφωνο και οχι στο SIM και ο φιλος επισης σ ενα Motorola επισης στο τηλεφωνο και οχι στο SIM

 

Ευχαριστω εκ των προτερων τους γνωριζοντες

 

Κράτα πατημένο το *

Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο, μάλλον(δεν έβαλα κάρτα μνήμης ακόμα:O )πατάς επιλογες και μετά μετακίνηση.Δοκίμασε να μου πεις γιατί αυριο-μεθαύριο θα πάρω κάρτα και θέλω να ξέρω:happy:.
Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο, μάλλον(δεν έβαλα κάρτα μνήμης ακόμα:O )πατάς επιλογες και μετά μετακίνηση.Δοκίμασε να μου πεις γιατί αυριο-μεθαύριο θα πάρω κάρτα και θέλω να ξέρω:happy:.

 

Η επιλογη Μετακινησης δεν ειναι εφικτη .

Link to comment
Share on other sites

Η επιλογη Μετακινησης δεν ειναι εφικτη .

 

Αν δεν μπορείς και με τη σουίτα μάλλον δεν γίνεται να τα μεταφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Sorry , το βρηκα , αλλα που διαβολο γινεται η εγκατασταση του προγραμματος και που θα το βρω για να το τρεξω ?

Και γιατι θα πρεπει η εγκατασταση να γινεται στη μνημη και οχι στην καρτα ?

 

 

ΜΑ πώς το βρήκες αφου πατάω οκ και μου λεει μη υποστηριζομενο αρχειο.....:blink::blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΜΑ πώς το βρήκες αφου πατάω οκ και μου λεει μη υποστηριζομενο αρχειο.....:blink::blink:

 

Πρώτα βάλε τον κωδικό που είναι στη σελίδα 10.Μετά πάτα το αριστερό κουμπί δηλαδή Επιλογες και τότε θα σε ρωτήσει αν θες να εγκατασταθεί η εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω θελω να δηλωσω τον προβληματισμο μου οσον αφορα 2-3 πραγματα ΕΝΑΝΤΙ του D900.

 

Τα πληκτρα αφης δεν βολευουν παιδια. Λυπαμαι. Ειδικα οταν πρεπει να σβησεις κατι με το C. Θα το συνηθησεις θα μου πειτε...

 

Η οθονη ειναι χειροτερη εναντι του d900 στα χρωματα. Οντως δεν φαινεται εκ πρωτης οψεως αλλα αν τα βαλετε διπλα διπλα με το ιδιο wallpaper θα το καταλαβετε. Δεν βαριεσαι θα πει δικαιως κανεις...

 

Δεν μπορεις να εχεις ηχο στο slide. Θα μου πεις και τι εγινε σιγα...ψαχνεις ψιλο στ'αχυρα...

 

Δεν μπορω να γραψω sms χωρις Τ9. Δεν εχω ιδεα πως τους ηρθε και κανανε αυτη την ΠΑΤΑΤΑ του να πρεπει να ρολαρουν πρωτα οι αγγλικοι χαρακτηρες και μετα τα ελληνικα. ΠΧ πρεπει να περασει πρωτα pqrs7 και μετα το Π Ρ. Στο d900 ηταν ΠΡΣ7. Θα μου πειτε γραψε με Τ9 ρε φιλε...(μη σχολιασω δε την ελλειψη το ς...)

 

Δεν μπορω να καταλαβω επισης γιατι εβγαλαν την δυνατοτητα να εχεις wallpaper στο κυλιομενο μενου. Θα μου πεις τωρα σιγα ρε φιλε τι παραξενιες ειναι αυτες... αυτο ειναι κινιταρα να πουμε τι θες τωρα...

 

Ε σε ολα αυτα εγω θα σας απαντησω οτι εγω κυριοι παλι το D900 πηρα στα χερια μου.

 

Κριμα διοτι το u600 ειναι ποιο καλο σε καποιους τομεις. Αλλα δυστυχως δεν βλεπω το λογω να αφησω το d900. ΚΡΙΜΑ. Ευτυχως δεν πληρωσα δεκαρα για να το παρω...

 

ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ : η καρτα μνημης 512 που εχω στο d900 δεν καθυστερει σχεδον καθολου...περιττο να σας πω τι γινεται στο u600 ετσι?

 

 

 

Όλα αυτά θα τα ξεχάσεις όταν δεις το u300.. και τα προβλήματα και το d900....:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα βάλε τον κωδικό που είναι στη σελίδα 10.Μετά πάτα το αριστερό κουμπί δηλαδή Επιλογες και τότε θα σε ρωτήσει αν θες να εγκατασταθεί η εφαρμογή.

 

thanks a lot:O

 

samsung u300 to apolito clamshell....:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στη σελίδα 10 είναι:lol:

 

file prota tha grafis edo kai meta tha pinis tsikoydia ok???

h allios pigene na peksis kriftouli ok??

 

lipon opios thelei na brei ton kodiko einai stin selida 29 tora an einai kai stin 10 ti na kanw? ego theimomoyn ayton poy einai stin 29:lol::lol::lol::lol: kopeli

Link to comment
Share on other sites

file prota tha grafis edo kai meta tha pinis tsikoydia ok???

h allios pigene na peksis kriftouli ok??

 

lipon opios thelei na brei ton kodiko einai stin selida 29 tora an einai kai stin 10 ti na kanw? ego theimomoyn ayton poy einai stin 29:lol::lol::lol::lol: kopeli

 

1ον:Φίλο να αποκαλείς τους φίλους σου(αν έχεις)

2ον:Αν εσύ ήσουν αλκοολικός και έπινες τσικουδιά από τα 15 δικό σου πρόβλημα, εγώ δεν είμαι

3ον:Κρυφτούλι παίξε εσυ που είναι και της ηλικίας σου φαντάζομαι αφού δεν μπορείς να καταλάβεις ότι μου ξέφυγε ο κωδικός στην σελίδα 29 και δεν μπορείς να διορθώσεις ευγενικά...κοπέλι.

 

EDIT:Γίνεται να φτιάξουμε φακέλους στην κάρτα μνήμης;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...