Jump to content

Sony Ericsson S500i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως παίξει καμιά αναβάθμιση μετά από λίγο καιρό και στρώσει :wacko: . Γενικά τα Ericcsson έχουν πολύ καλή μπαταρία. Εκτός και αν μίλησες 5 ώρες συνεχόμενα :p :p Κάποιος άλλος που το έχει αγοράσει ας μας πει εντυπώσεις, θα βοηθούσε πολύ, γιατί σκέφτομαι να το πάρω :D :D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 707
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα το απόγευμα που είχα πάει στων Γερμανό το είχε σε dummy.

Θα μπορούσα να πω ότι ήταν πανέμορφο, με πολύ καλή ποιότητα

κατασκευής και πολύ καλός ο μηχανισμός slide.

Το μπροστινό μέρος είναι μαύρο πλαστικό τύπου htc p3600. και το πίσω

Μέρος του όπως το k800i/810i.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο το ειδα σημερα κι εγω,το πηρε ενας φιλος και μπορω να πω οτι μου αρεσε αρκετα,πλαστικο οχι ομως οτι δειχνει και για κανενα φτηνιαρικο,ειναι πολυ ομορφο,ο ηχος του στα mp3 ειναι πολυ,καλος,το μενου του γρηγορο,η οθονη του πολυ καλη,επισης πολυ ομορφος μου φανηκε κι ο φωτισμο του στα πλαγια της συσκευης.

μαλλον πως θα το παρω μολις το βαρεθει,συντομα δηλ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το κινητο το ειδα σημερα κι εγω,το πηρε ενας φιλος και μπορω να πω οτι μου αρεσε αρκετα,πλαστικο οχι ομως οτι δειχνει και για κανενα φτηνιαρικο,ειναι πολυ ομορφο,ο ηχος του στα mp3 ειναι πολυ,καλος,το μενου του γρηγορο,η οθονη του πολυ καλη,επισης πολυ ομορφος μου φανηκε κι ο φωτισμο του στα πλαγια της συσκευης.

μαλλον πως θα το παρω μολις το βαρεθει,συντομα δηλ.

 

 

Ρωτα τον λιγο και απο μπαταρια πως παει...Για να ξερουμε...

Αν και αυριο μαλλον θα το αγορασω,και ας εχει χαλια μπαταρια...:mad:

Δεν ξερω,μου αρεσει γμτ...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αυτος μου λεει οτι τον εβγαζε και 1,5 μερα,δεν ξερω αν λεει σιγουρα αληθεια ομως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αυτος μου λεει οτι τον εβγαζε και 1,5 μερα,δεν ξερω αν λεει σιγουρα αληθεια ομως.

Ειναι καινουργιο ακομη...κατσε να στρωσει η μπαταρια..και ο φιλος σου σιγουρα θα :blink: καλυτερες αυτονομιες.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το πηρα:P

Καλοριζικο!!! απο που το αγορασες?? περιμενουμε εντυπωσεις!! :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πες φιλε τι λεει,καλο ?Ο γερμανος στην γειτονια μου λεει μπορει να το εχει το απογευμα και στο Πλαισιο που πηγα ειπαν θα το εχουν αυριο.

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/open/browse?product=41048&category=93

 

Εδω λεει οτι εχει μπαταρια 900mAh δηλαδη πολυ καλη μπαταρια σε σχεση με αλλες που εχουν αλλα κινητα.

Link to comment
Share on other sites

καλο σχετικα στιβαρο και ολα αλλα ειδα ενα samsung και κολλησα και λεω να το πουλισω 220 ευρω ειναι σημερινω πριν 3 ωρες ολα κλειστα εκτος του κινητου...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

καλο σχετικα στιβαρο και ολα αλλα ειδα ενα samsung και κολλησα και λεω να το πουλισω 220 ευρω ειναι σημερινω πριν 3 ωρες ολα κλειστα εκτος του κινητου...

 

:rolleyes: :wacko: Ακομη δεν το πηρες...το βαρεθηκες! και καλα πριν το αγορασεις δεν :worry: αλλα κινητα :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κοιταω αλλα συνηθως παιζει γκαβωμαρα και δεν τα βλεπω δεν ξερω σιγουρα αλλα ειναι πανεμορφο
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

αρκετά υψηλό δεν είναι..? :worry:

Δεν το λες χαμηλό… αλλά ούτε και υψηλό.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το πηρα....

καλουτσικο ειναι...

αλλα ειμαι σε αγωνια...να δω τι θα γινει με την μπαταρια.Απο την πληρη φορτηση εχουν περασει 4 ωρες και εχει πεσει στο 81% αλλα με φωτηνοτητα στα 80% .Οταν μπαινεις στο μενου ,καθε φορα που αλλαζεις εικονιδιο, το κινητο κανει μια μικρη δονηση. Επιπλεονφωτιζει και απο τα πλαινα...

Μαλλον εκει θα βρισκεται η αρχη του κακου....

Να ρωτησω,στα ονοματα στις επαφες πως βαζω το " ς " ?

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το πηρα....

καλουτσικο ειναι...

αλλα ειμαι σε αγωνια...να δω τι θα γινει με την μπαταρια.Απο την πληρη φορτηση εχουν περασει 4 ωρες και εχει πεσει στο 81% αλλα με φωτηνοτητα στα 80% .Οταν μπαινεις στο μενου ,καθε φορα που αλλαζεις εικονιδιο, το κινητο κανει μια μικρη δονηση. Επιπλεονφωτιζει και απο τα πλαινα...

Μαλλον εκει θα βρισκεται η αρχη του κακου....

Να ρωτησω,στα ονοματα στις επαφες πως βαζω το " ς " ?

Ακομη ειναι καινουργιο! σε 4-5 φορτισεις η μπαταρια θα δειξει το καλο της προσωπο.επισης η δονηση στο μενου..ειναι αποκλειστικη με το θεμα.αλλαξε θεμα και θα φυγει και η δονηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο ο,τι θυμαμαι παντα στην αρχη η μπαταρια ειχε την μεγαλυτερη διαρκεια της ....

Αυτο λεω κι'εγω...αλλα μην περιμενεις να :worry: αποτελεσματα απο την πρωτη φορτιση :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχουν περασει 19 ωρες απο την πληρη φορτιση και η μπαταρια ειναι στο 50% και εχω μιλησει συνολικα 7:40 λεπτα. Εγω θυμαμαι στο 6230i που εχω πως απο την πρωτη κιολας φορτιση, η μπαταρια ηταν πολυ δυνατη... θα δειξει...
Link to comment
Share on other sites

Κατά τα άλλα το κινητό τι λέει. Έχει γρήγορο μενου? Ποιότητητα κατασκευής και εδικότερα του slide πως είναι?

 

Και το βασικότερο. Ράδιο έχει???

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης και το slide καλο...ραδιο δεν εχει...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Ραδιο δεν εχει.Το slide καλο ειναι...Σπαστικο ειναι οταν το εχεις ανοιχτο το slide και δουλευεις με το πολυπληκτρο,το κεντρικο, παιζει λιγο το slide και κανει και απο μονο του μια δονηση καθε φορα που αλλαζεις εικονιδιο και μου τι δινει στα νευρα...

 

Ε,,εχω δει και πιο γρηγορα μενου...

 

ποιοτητα κατασκευης ειναι πολυ καλη...

Link to comment
Share on other sites

τερματίζονται οι κλήσεις με το slide? το flight mode πως μπαίνεις?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S500i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...