Jump to content

Sony Ericsson S500i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ το πήρα για τη γυναίκα μου. Κανένα πρόβλημα και να σκεφτείς ότι έκανα όλες τις διορθώσεις στον κατάλογο χειροκίνητα. Τα πλήκτρα είναι μια χαρά! Άσε που όσοι το βλέπουν χαζεύουν! Αν είχε φλας για τις φωτο και ραδιόφωνο θα ήταν το καλύτερο.

οντως αν ειχε flash το κινητο θα ηταν πολυ καλυτερο.τωρα για το ραδιο συμβιβαζεσαι με το w580i :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 707
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έλεος ποτέ πια sony ericsson στο w200 χάλασε το πολυπλήκτρο και σε αυτό σπάνε τα πλήκτρα, στο πλαίσιο που πήγα να το δοκιμάσω είχε σπασμένα πλήκτρα,θα πάω κατά samsung και lg μεριά
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το s500i πριν λίγες μέρες και σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος. Έχω όμως το εξής πρόβλημα: Όταν γράφω μήνυμα στα ελληνικά, εμφανίζεται συνέχεια το μήνυμα "Ορισμένοι χαρακτήρες δεν επιτρέπονται σε αυτό τον τύπο μηνύματος" και μου τα γυρνάει αμέσως σε κεφαλαία. Και πάλι όμως, ακόμα και αν τα γράφω κεφαλαία, συνεχίζει να πετάει το συγκεκριμένο μήνυμα...

 

Υπάρχει κάποια λύση ή πρέπει να γράφω μόνο με λατινικούς χαρακτήρες για να σταματήσει να μου σπάει τα.... νεύρα?

Link to comment
Share on other sites

nomizw ginetai alla den kserw pws...kai kati allo...efarmoges kai paixnidia gia to s500?

 

:worry: εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το s500i πριν λίγες μέρες και σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος. Έχω όμως το εξής πρόβλημα: Όταν γράφω μήνυμα στα ελληνικά, εμφανίζεται συνέχεια το μήνυμα "Ορισμένοι χαρακτήρες δεν επιτρέπονται σε αυτό τον τύπο μηνύματος" και μου τα γυρνάει αμέσως σε κεφαλαία. Και πάλι όμως, ακόμα και αν τα γράφω κεφαλαία, συνεχίζει να πετάει το συγκεκριμένο μήνυμα...

 

Υπάρχει κάποια λύση ή πρέπει να γράφω μόνο με λατινικούς χαρακτήρες για να σταματήσει να μου σπάει τα.... νεύρα?

Φίλε μου καλως ήρθες στο my phone καλύτερα να ρωτήσεις εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=171328 πάντα φιλικά ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Αγορασα το s500i πριν λίγες μέρες και σε γενικές γραμμές είμαι πολύ ευχαριστημένος. Έχω όμως το εξής πρόβλημα: Όταν γράφω μήνυμα στα ελληνικά, εμφανίζεται συνέχεια το μήνυμα "Ορισμένοι χαρακτήρες δεν επιτρέπονται σε αυτό τον τύπο μηνύματος" και μου τα γυρνάει αμέσως σε κεφαλαία. Και πάλι όμως, ακόμα και αν τα γράφω κεφαλαία, συνεχίζει να πετάει το συγκεκριμένο μήνυμα...

 

Υπάρχει κάποια λύση ή πρέπει να γράφω μόνο με λατινικούς χαρακτήρες για να σταματήσει να μου σπάει τα.... νεύρα?

Link to comment
Share on other sites

:mad:πατατα το s500i πολλα προβληματα με την υπηρεσια αναβαθμισης δε λειτουργη τιποτα σωστα μετα

Δεν φταιει το κινητο :worry: κατι πηγε στραβα με το update,

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν φταιει το κινητο :worry: κατι πηγε στραβα με το update,

 

πράγματι δοκίμασε να το ξανακάνεις και εκεί που θα σου πει έχετε ήδη το τελευταίο πάτα συνέχεια οποσδήποτε!!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς πως μπορώ να απενεργοποιήσω το internet key

ή να το μετατρέψω σε άλλη συντόμευση;

Link to comment
Share on other sites

Γεια . το πηρα πριν 20 ημερες περιπου και έχω παθει με το θεμα Evercharging. Εκτος απο αυτο υπαρχει καποιο αλλο που να ειναι τοσο "ζωντανο"
vageliskr
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια!!

 

Εxω το εξης προβλημα..

Αγορασα προσφατα το S500i και δεν μπορω να μεταφερω αρχεια απο το pc στο κινητο..Με το αντιθετο(απτο κινητο στο pc)ειναι ok.

Eγκατεστησα το pc suite,το pc αναγνωριζει μια χαρα το κινητο οταν το συνδεω μεσω usb αλλα δεν μου εμφανιζει την μνημη τηλεφωνου ως εξωτερικο δισκο.. Εμφανιζεται ενας εξωτερικος δισκος αλλα οταν κανω πανω του διπλο κλικ μου λεει 'βαλτε την δισκετα'.(Φανταζομαι οτι αυτος(ο εξωτερικος δισκος)ειναι του memory stick και μου το λεει αυτο μιας και δεν εχω στο κινητο memory stick).

 

Τι γινεται??Ξερει κανεις που εχει το ιδιο κινητο??:worry:

 

Παιρνω τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων αλλα δεν απαντα κανεις..:mad:

 

Τι να κανω??

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια!!

 

Εxω το εξης προβλημα..

Αγορασα προσφατα το S500i και δεν μπορω να μεταφερω αρχεια απο το pc στο κινητο..Με το αντιθετο(απτο κινητο στο pc)ειναι ok.

Eγκατεστησα το pc suite,το pc αναγνωριζει μια χαρα το κινητο οταν το συνδεω μεσω usb αλλα δεν μου εμφανιζει την μνημη τηλεφωνου ως εξωτερικο δισκο.. Εμφανιζεται ενας εξωτερικος δισκος αλλα οταν κανω πανω του διπλο κλικ μου λεει 'βαλτε την δισκετα'.(Φανταζομαι οτι αυτος(ο εξωτερικος δισκος)ειναι του memory stick και μου το λεει αυτο μιας και δεν εχω στο κινητο memory stick).

 

Τι γινεται??Ξερει κανεις που εχει το ιδιο κινητο??:worry:

 

Παιρνω τηλεφωνο στην εξυπηρετηση πελατων αλλα δεν απαντα κανεις..:mad:

 

Τι να κανω??

Yπομονή στην στην εξυπηρετηση πελατων ή εδώ μέχρι να βρεθεί κάποιος που να ξέρει εμένα πάντως δε μου έχει συμβεί κάτι τέτοιο!!!:worry::blink:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Στην εξυπηρετηση πελατων παιρνω τηλ εδω και 2-3 βδομ. αλλα δεν εχω πετυχει κανέναν!Ουτε πρωι,ουτε μεσημερι,ουτε βραδυ..

Το εκλεισαν το μαγαζι??Ελεος.. που πηγαν??

Και mail εστειλα αλλα τιποτα..

Link to comment
Share on other sites

Εχει σχεση αυτο??

Δεν εμφανιζει οπως ειπα την μνημη του τηλεφωνου σαν εξωτερικο δισκο..

Αλλοι που ρωτησα μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται καν το προγραμμα αυτο

Πως ειναι οταν συνδεεις ενα usb stick,ετσι θα επρεπε να'ναι..

Δεν εχει κανεις το ιδιο κινητο να μου πει??:(

Link to comment
Share on other sites

Εχει σχεση αυτο??

Δεν εμφανιζει οπως ειπα την μνημη του τηλεφωνου σαν εξωτερικο δισκο..

Αλλοι που ρωτησα μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται καν το προγραμμα αυτο

Πως ειναι οταν συνδεεις ενα usb stick,ετσι θα επρεπε να'ναι..

Δεν εχει κανεις το ιδιο κινητο να μου πει??:(

 

βασικά γιατί δε ρωτάς εδώ όλο και κάποιοι παραπάνω ιδιοκτήτες του μοντέλου θα το δουν και θα απαντήσουν την απορία σου!!!http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=171328

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να αγορασω το s500i και θελω να μαθω αν ειναι καλο και αν παιζει σαν ηχο κληση video clip.οποιος ξερει ας απαντησει.
Link to comment
Share on other sites

to s500i einai mia poli kali epilogi stin katigoria tou. den tha se disarestisi einai poli kalo se oles tis katigories. tora gia to deutero skelos tis erotisis den exo idea na sou apadiso:O
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S500i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...