Jump to content

Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ant1)


jim19
 Κοινοποίηση

Σας αρεσει?  

89 members have voted

  1. 1. Σας αρεσει?

    • Ειμαι φαν της,τρελαινομαι
      14
    • Δεν με ενθουσιαζει ιδαιτερα,ωστοσο τη παρακολουθω
      22
    • Καθολου.Πλητω,εχω βαρεθει τα ιδια και τα ιδια.Αλλαζω καναλι
      53


Recommended Posts

δηλαδη ουτε την γνωμη μας δεν μπορουμε να πουμε :X

η μηπως θα πρεπει να δουμε 6-7 φορες την νεα σειρα του ρωμα για να βγαλουμε συμπερασμα οτι προκειται για μια νεα βερσιον των παλιων του σειρων :p

 

οκ σε αυτο εχεις δικιο που ξερεις ομως αυτη μπορει να εχει κατι διαφορετικο...:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, παιδιά, αλλά πάρτε μια απόφαση ποιό θα είναι το thread, να τελειώνουμε

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με τους ορους χρησης ο καθε χρηστης οφειλει να προχωρησει στην αναζητηση για να δει αν υπαρχει αντιστοιχο θεμα που πιθανον εχει δημιουργηθει.Αυτο που ανοιξα ειναι παλαιοτερο μηνων.Αυτο μολις σημερα.Ο καθενας μπορει να βγαλει τα δικα του συμπερασματα.Δεν εχω κατι αλλο να πω.
Link to comment
Share on other sites

Δε πειράζει, μπορούμε να θάβουμε σε όλα!! :grin:

 

The more the merrier :happy:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με τους ορους χρησης ο καθε χρηστης οφειλει να προχωρησει στην αναζητηση για να δει αν υπαρχει αντιστοιχο θεμα που πιθανον εχει δημιουργηθει.Αυτο που ανοιξα ειναι παλαιοτερο μηνων.Το αλλο μολις σημερα.Ο καθενας μπορει να βγαλει τα δικα του συμπερασματα.Δεν εχω κατι αλλο να πω.
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με τους ορους χρησης ο καθε χρηστης οφειλει να προχωρησει στην αναζητηση για να δει αν υπαρχει αντιστοιχο θεμα που πιθανον εχει δημιουργηθει.Αυτο που ανοιξα ειναι παλαιοτερο μηνων.Αυτο μολις σημερα.Ο καθενας μπορει να βγαλει τα δικα του συμπερασματα.Δεν εχω κατι αλλο να πω.

 

τι συμπερασμα ακριβως να βγαλουμε?:blink:εσυ το ανοιξες απο τον Μαρτιο που καλα καλα δεν ειχα ανακοινωθει σχδον τιποτα,εγω το ανοιξα τωρα που εχει ανακοινωθει το καστ και παιζονται τα τραιλερς:O:O

Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξω κι εγώ ένα όταν αρχίζει να παίζεται...

 

Ντάξει sucre, την έκανες αλλά δε πειράζει γιατί είσαι καινούριος, θα ενωθεί το δικό σου με του jim μόλις το δει κάποιος mod :)

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

τι συμπερασμα ακριβως να βγαλουμε?:blink:εσυ το ανοιξες απο τον Μαρτιο που καλα καλα δεν ειχα ανακοινωθει σχδον τιποτα,εγω το ανοιξα τωρα που εχει ανακοινωθει το καστ και παιζονται τα τραιλερς:O:O

 

Κατ΄αρχας ειχε ακουστει.Και δευτερον διαβασε ορους χρησης του φορουμ και θα καταλαβεις τι εννοω.Αλλα απαντησα και πιο πανω.Δεν υπαρχει λογος αναστατωσης..

Link to comment
Share on other sites

Κατ΄αρχας ειχε ακουστει.Και δευτερον διαβασε ορους χρησης του φορουμ και θα καταλαβεις τι εννοω.Αλλα απαντησα και πιο πανω.Δεν υπαρχει λογος αναστατωσης..

 

Προφανώς. Γι'αυτό άλλωστε ΔΕΝ το συζητάτε εδώ και μια σελίδα. :shifty:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Κατ΄αρχας ειχε ακουστει.Και δευτερον διαβασε ορους χρησης του φορουμ και θα καταλαβεις τι εννοω.Αλλα απαντησα και πιο πανω.Δεν υπαρχει λογος αναστατωσης..

 

ναι ναι ναι οκ ,το ξερω οτι θα ενωθει με το δικο σου δεν περιμενα να μεινω ικανοποιημενος:shifty:

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι ναι οκ ,το ξερω οτι θα ενωθει με το δικο σου δεν περιμενα να μεινω ικανοποιημενος:shifty:

 

Για αστεια πραγματα μιλαμε.Εισαι καινουριος και δεν ξερεις.Και εγω τα εχω κανει στην αρχη.Την εχω πατησει σαν και εσενα.Με το καιρο θα προσαρμοστεις.

Link to comment
Share on other sites

γιατι ολο το οφτοπικ μαζευτικε εντελως τυχαια στο δικο μου θρεντ?:shifty::shifty::shifty::shifty::shifty::shifty::shifty:
Link to comment
Share on other sites

Έλεοc, μας κατάλαβες ότι είναι μελετημένη επίθεση...
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Calm down πρωτα. Απο ποτε αυτο εγινε διαγωνισμος; Το ειπες μια φορα στο αλλο thread και εινα αρκετο. Οταν το δει καποιος mod θα κανει αυτο που πρεπει.
Link to comment
Share on other sites

Ίσως γιατί, υπό μία έννοια το δικό σου thread ΕΙΝΑΙ το off-topic ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με τους ορους χρησης ο καθε χρηστης οφειλει να προχωρησει στην αναζητηση για να δει αν υπαρχει αντιστοιχο θεμα που πιθανον εχει δημιουργηθει.Αυτο που ανοιξα ειναι παλαιοτερο μηνων.Το αλλο μολις σημερα.Ο καθενας μπορει να βγαλει τα δικα του συμπερασματα.Δεν εχω κατι αλλο να πω.

 

ναι οκ τα ακουσαμε

δεν απανταω γιατι θα φαω Ban και δε θελω...

αφου εκανα το φοβερο -τρομερο παθος και ανοιξα παρομοιο θεμα με το δικο σου ζητω ταπεινα συγνωμη:(:(:(:(:whistle:

οταν αγορασεις και τα δικαιωματα αλλης σειρας να μου το πεις:):wacko:

Link to comment
Share on other sites

Εσυ εκανες αρχικα παρατηρηση

Αν για σενα ειναι τοσο πια σπουδαιο να υπαρχει το ονομα σου κατω απο ενα πετυχημενο θρεντ με πολλες σελιδες τοτε τι να πω:heat::heat::down::dizzy::fool::fool::chair::hunter:

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται άλλο με αυτό το Ρώμα ΡΕ!!!

Να το ονομάσει οι δουλειές του Ιδιότροπου.

 

Είναι ο ΙΔΙΟΣ χαρακτήρας που ήταν δικηγόρος,απέτυχε και έγινε Βυζαντινολόγος ,μετά βαρέθηκε και έγινε δήμαρχος και τώρα πάει σε παρθεναγωγείο.

 

ΜΕΓΑΣ ΑΤΑΛΑΝΤΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

aporw pws oi ithinontes tou ant1 synexizoun na exoun ton Rwma sto epiteleio tous.to target group tou einai kati giagiades kai noikokyres pou tous servirei thn idia syntagi kathe xrono.o kyrios Rwmas me to na paizei ton idio akrivws xarakthra SYNEXEIA paizei ek tou asfalous,me persyna xina stafylia!! ma kala den yparxei kapoios na ton symvoulepsei?:mad:
Link to comment
Share on other sites

aporw pws oi ithinontes tou ant1 synexizoun na exoun ton Rwma sto epiteleio tous.to target group tou einai kati giagiades kai noikokyres pou tous servirei thn idia syntagi kathe xrono.o kyrios Rwmas me to na paizei ton idio akrivws xarakthra SYNEXEIA paizei ek tou asfalous,me persyna xina stafylia!! ma kala den yparxei kapoios na ton symvoulepsei?:mad:

 

Και τι τους νοιάζει στον ΑΝΤ1 ποιό είναι το ταργκετ γκρουπ του από τη στιγμή που καταφέρνει και αυτό το ταργκετ γκρουπ το κερδίζει; Για αυτούς μετράει η τηλεθέαση. Το Καφέ της Χαράς (δυστυχώς ή ευτυχώς) χτυπούσε 30άρια και 40άρια... ;)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...