Jump to content

Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο (Ant1)


jim19
 Κοινοποίηση

Σας αρεσει?  

89 members have voted

  1. 1. Σας αρεσει?

    • Ειμαι φαν της,τρελαινομαι
      14
    • Δεν με ενθουσιαζει ιδαιτερα,ωστοσο τη παρακολουθω
      22
    • Καθολου.Πλητω,εχω βαρεθει τα ιδια και τα ιδια.Αλλαζω καναλι
      53


Recommended Posts

Δύο στα τρία αποτυχία... Για να δω και το τρίτο, να το εγκαταλείψω οριστικά.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχω να βαρεθώ τόσο πολυ με σειρά ουτε εγώ δεν ξέρω από πότε... απορούσα με τι γέλαγε η μαμά μου χθες... βλέπαμε τα ίδια πράγματα, αλλά εγω ηθελα να το αλλάξω...:rolleyes::rolleyes:

αντε να του δωσω κι αλλη ευκαιρια, ετσι γιατι ειμαι καλος ανθρωπος... αλλά πολυ καφε μυριζει να παρει η ευχη... :X:X

το μονο που μου αρεσει ειναι το κοκκινο κραγιον της ζωης!! πολυ ωραιο... :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Φάσκω και αντιφάσκω; Για εξπλαίν λίγο που φάσκω και αντιφάσκω...αλλά καταρχήν πες μας τι κατάλαβες από τα παραπάνω! :lol::lol::lol:

 

Μάλλον αστόχησες φίλε μου με τα βέλη σου εναντίον μου! :lol::lol::lol:

 

Το ποιός έριξε βέλη εναντίον ποιών κάνοντας λόγο για ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΕΣ ΕΥΧΕΣ χωρίς να το αποδεικνύει είναι γεγονός. Δεν είχα πρόθεση να ρίξω βέλη ή να ενοχλήσω, αλλά όταν διαβάζω σχόλια που αφορούν όλους(φυσικά και εμένα), έχω κάθε δικαίωμα να απαντάω.

 

Τώρα, αν κάποιοι θέλουν να γράφουν σχόλια μόνο και μόνο για να επιδείξουν την παρουσία τους, αυτό είναι άλλο θέμα....

Link to comment
Share on other sites

Το σημερινό επεισόδιο ήταν καταπληκτικό, εμφανώς βελτιωμένο. Οι κωμικές ατάκες ήταν πάρα πολλές και γελούσα συνεχώς. Η σειρά είναι πολύ ευχάριστη.

 

Θα συμφωνήσω ότι ήταν αρκετά βελτιωμένο σε σχέση με το προηγούμενο. Δεν μπορώ να πω ότι γελούσα ασταμάτητα, αλλά κάποιες ατάκες τις άκουσα.

 

Το θέμα είναι ότι δεν έχω δει ακόμα αυτά που περιμένω να δω από μια σειρά του Ρώμα. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι το πρόβλημα είναι τα τόσα πρόσωπα και η εξαιρετικά αργή εξέλιξη.

 

Τα χθεσινά νούμερα δεν ξεπέρασαν το 16,4%, εμφανώς πεσμένα

Link to comment
Share on other sites

Το ποιός έριξε βέλη εναντίον ποιών κάνοντας λόγο για ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΕΣ ΕΥΧΕΣ χωρίς να το αποδεικνύει είναι γεγονός. Δεν είχα πρόθεση να ρίξω βέλη ή να ενοχλήσω, αλλά όταν διαβάζω σχόλια που αφορούν όλους(φυσικά και εμένα), έχω κάθε δικαίωμα να απαντάω.

 

Τώρα, αν κάποιοι θέλουν να γράφουν σχόλια μόνο και μόνο για να επιδείξουν την παρουσία τους, αυτό είναι άλλο θέμα....

 

 

 

 

 

+1000!!!!!!!!!!!!:):)

ΗΘΟΠΟΙΟΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΦΩΣ
Link to comment
Share on other sites

Χαμηλότατο είναι το 16,4% που απέσπασε χθες η σειρά. Δεν είναι βέβαια τραγικό, αλλά είμαι σίγουρος πως έχει βάλει σε σκέψεις τους παραγωγούς της, αλλά και τον ίδιο τον ΑΝΤ1.

Εκπλήσσομαι πάντως. Δεν περίμενα τέτοιο ποσοστό.

Link to comment
Share on other sites

ayto me ta pososta pote de to katalaba...

αν οι ποιοτικες και σωστες εκπομπες περναν υψηλα ποσοστα,τοτε κατι τατιατες,λαμπιριδες,μικρουτσικοι κτλ κτλ πολυ απλα δε θα υπηρχαν.

σταματηστε λοιπον να κρινετε την "ποιοτητα" των εκπομπων απο τα ποσοστα τηλεθεασης

 

 

 

 

υγ.δε το αναφερω γιατι θεωρω τον ρωμα ποιοτικο.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ayto me ta pososta pote de to katalaba...

αν οι ποιοτικες και σωστες εκπομπες περναν υψηλα ποσοστα,τοτε κατι τατιατες,λαμπιριδες,μικρουτσικοι κτλ κτλ πολυ απλα δε θα υπηρχαν.

σταματηστε λοιπον να κρινετε την "ποιοτητα" των εκπομπων απο τα ποσοστα τηλεθεασης

 

 

 

 

υγ.δε το αναφερω γιατι θεωρω τον ρωμα ποιοτικο.

 

Ναι,αλλα καλως ή κακως η βιοσημοτητα μιας σειρας εξαρταται ακριβως απο αυτο...;)Απο εκει τα καναλια αντλουν πηγες κι βγαζουν τα συμπερασματα τους.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι φαν των σειρών Ρώμα, νομίζω... Δεν τις θεωρώ "φοβερές και τρομερές", αλλά τις βλέπω όλες ευχάριστα.

 

Λοιπόν, νομίζω πως το Δεληγιάννειο λέει πολλά! Βέβαια αυτό είναι υποκειμενικό τελείως, αλλά μου αρέσει πολύ η ιδέα και το background του. Στο trailer μου είχε φανεί απωθητικό, αλλά τα επεισόδια μου άφησαν πάρα πολύ καλή εντύπωση. :)

We're walking in the air, we're floating in the moonlit sky

The people far below are sleeping as we fly

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ας μην συνχεουμε τα ποσοστα με την ποιοτητα...αυτο ειπα απλα

 

και τα παρατραγουδα κανουν καλα ποσοστα..γιαυτο και συνεχιζουν εδω και ποσα χρονια.δε σημαινει πως ειναι ποιοτικα ουτε ψυχαγωγικα(με την εννοια της λεξης)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ayto me ta pososta pote de to katalaba...

αν οι ποιοτικες και σωστες εκπομπες περναν υψηλα ποσοστα,τοτε κατι τατιατες,λαμπιριδες,μικρουτσικοι κτλ κτλ πολυ απλα δε θα υπηρχαν.

σταματηστε λοιπον να κρινετε την "ποιοτητα" των εκπομπων απο τα ποσοστα τηλεθεασης

 

Προσωπικά, ποτέ δεν έκρινα την παραγωγή του Ρώμα με βάση την ακροαματικότητά της. Ίσα ίσα, θα συνεχίσω να παρακολουθώ και να γελάω με τη σειρά όποιο κι αν είναι το ποσοστό τηλεθέασής της.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ας μην συνχεουμε τα ποσοστα με την ποιοτητα...αυτο ειπα απλα

 

και τα παρατραγουδα κανουν καλα ποσοστα..γιαυτο και συνεχιζουν εδω και ποσα χρονια.δε σημαινει πως ειναι ποιοτικα ουτε ψυχαγωγικα(με την εννοια της λεξης)

 

Να θυμίσω και το παράδειγμα του Γιούγκερμαν που πήγε εξαιρετικά καλά με 27%. Άρα, ίσως να υπάρχει (που και που) κάποια αντιστοιχία ποσοστών-ποιότητας.

 

Φυσικά, τα ποσοστά δεν κρίνουν την ποιότητα ενός προγράμματος. Καταγράφουν το μερίδιο του κοινού που το παρακολούθησε και κατ' επέκταση, το μέλλον που θα έχει. Άλλωστε, η μόνη προϋπόθεση για τη διάρκεια μιας εκπομπής είναι τα νούμερα και αυτό τους δίνει ιδιαίτερη σημασία ούτως ή άλλως

Link to comment
Share on other sites

Η ποιοτητα ενος προγραμματος σιγουρα δεν παει αναλογα με τα νουμερα τηλεθεασης εγω μια ποιοτικη σειρα πχ περσι θεωρω την τελευταια παρασταση σωστη αναπαρασταση εποχης τελειες ερμηνιες ωραια παραγωγη..
Link to comment
Share on other sites

Το ποιός έριξε βέλη εναντίον ποιών κάνοντας λόγο για ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΕΣ ΕΥΧΕΣ χωρίς να το αποδεικνύει είναι γεγονός. Δεν είχα πρόθεση να ρίξω βέλη ή να ενοχλήσω, αλλά όταν διαβάζω σχόλια που αφορούν όλους(φυσικά και εμένα), έχω κάθε δικαίωμα να απαντάω.

 

Τώρα, αν κάποιοι θέλουν να γράφουν σχόλια μόνο και μόνο για να επιδείξουν την παρουσία τους, αυτό είναι άλλο θέμα....

 

Γιατί, έχω άδικο σε αυτό; Τι να πω όταν βλέπω κάποιους να μιλάνε για το κόψιμο κάποιας σειράς πριν ακόμη αυτή παιχτεί;

 

Μίλησα εγώ με τέτοιον αρνητικό τρόπο για κάποια σειρά; Αυτό συζητάγαμε, αλλά δε μου παράθεσες κανένα τέτοιο μήνυμα (γιατί απλά δεν υπάρχει) και απλά ήθελες να παραθέσεις ένα κομμάτι ενός μηνύματός μου που απευθύνονταν σε όσους μιλάγανε τόσο αρνητικά για μια σειρά χωρίς να την έχουν καν δει! Εκείνοι μιλάγανε αρνητικά, εκείνοι με εκνεύρισαν και τους απάντησα... που βλέπεις την ανάγκη μου λοιπόν "απλά να γράψω κάτι για να γράψω;"

 

Πες μου κάτι συγκεκριμένο λοιπόν, γιατί μέχρι στιγμής το μόνο που παρατηρώ είναι πως δεν έχεις τίποτα να μου προσάψεις!

Link to comment
Share on other sites

Πες μου κάτι συγκεκριμένο λοιπόν, γιατί μέχρι στιγμής το μόνο που παρατηρώ είναι πως δεν έχεις τίποτα να μου προσάψεις!

 

Ό,τι κάνεις, κάνω. Ας παραθέσεις κάποιο μήνυμα περί ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΗΣ ΕΥΧΗΣ κοψίματος της σειράς και στη συνέχεια, θα κάνω κι εγώ τις.... παραθέσεις μου!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ σε τι συμφωνείς δηλαδή; Για πες κι εσύ τι μου προσάπτεις;

 

Δεν κατάλαβα, μήπως απαγορεύεται να συμφωνεί κάποιος μαζί μου; Έτσι είναι αυτά, άλλοι συμφωνούν, άλλοι διαφωνούν.... Το θέμα είναι να βρεις το θάρρος να το εκφράσεις!

 

Ευχαριστώ anna_

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου..εσύ έκανες πρώτος την κίνηση, εσύ θα παραθέσεις στοιχεία! Αν μου δείξεις κάτι συγκεκριμένο, θα σου δείξω κι εγώ!
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα, μήπως απαγορεύεται να συμφωνεί κάποιος μαζί μου; Έτσι είναι αυτά, άλλοι συμφωνούν, άλλοι διαφωνούν.... Το θέμα είναι να βρεις το θάρρος να το εκφράσεις!

 

Ευχαριστώ anna_

 

Δεν συμμετείχε καθόλου στην συζήτηση μέχρι στιγμής, δεν εξέφρασε προσωπική άποψη! Απλά έγραψε ένα +1000! Γι' αυτό την ρωτάω λοιπόν, σε τι συμφώνησε; Να καταλάβω κι εγώ που δεν κατάλαβα σε τι ακριβώς διαφώνησες εσύ μαζί μου, για τον λόγο ότι δεν μου εξήγησες μέχρι στιγμής!

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ :offtopic: χαλαρώστε μια παρεξήγηση ήταν οκ τέλος είναι κρίμα στο τέλος θα το κλειδώσουν το θεματάκι!

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ(μη με πάρει και μένα η μπάλα)ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ!

Αν έχετε τόσο μεγάλη κόντρα ένα pm είναι αρκετό συνήθως;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Δεν συμμετείχε καθόλου στην συζήτηση μέχρι στιγμής, δεν εξέφρασε προσωπική άποψη! Απλά έγραψε ένα +1000! Γι' αυτό την ρωτάω λοιπόν, σε τι συμφώνησε; Να καταλάβω κι εγώ που δεν κατάλαβα σε τι ακριβώς διαφώνησες εσύ μαζί μου, για τον λόγο ότι δεν μου εξήγησες μέχρι στιγμής!

 

Στο μόνο που(κακώς) συμφώνησα μαζί σου είναι τα χαμηλά ποσοστά... Όσο για το περιβόητο "Να καταλάβω κι εγώ που δεν κατάλαβα", τα λόγια είναι περιττά...

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ :offtopic: χαλαρώστε μια παρεξήγηση ήταν οκ τέλος είναι κρίμα στο τέλος θα το κλειδώσουν το θεματάκι!

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ(μη με πάρει και μένα η μπάλα)ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ!

Αν έχετε τόσο μεγάλη κόντρα ένα pm είναι αρκετό συνήθως;)

 

Έχεις δίκιο... άλλωστε έχουμε μπει ήδη στην διαδικασία του Pm εδώ και λίγη ώρα! ;););)

Link to comment
Share on other sites

Στο μόνο που(κακώς) συμφώνησα μαζί σου είναι τα χαμηλά ποσοστά... Όσο για το περιβόητο "Να καταλάβω κι εγώ που δεν κατάλαβα", τα λόγια είναι περιττά...

 

Και να που επιστρέφουμε πάλι...

 

Εσύ φίλε Κώστα, επιμένεις να το παίζεις μέντιουμ! Αφού έχεις το κληρονομικό χάρισμα, δεν μου δίνεις και κάναν αριθμό για το Joker?

 

Από την άλλη, με κατηγόρησες για κάτι και σου ζήτησα στοιχεία γι' αυτό! Δεν μου λες σε ποια σημεία καταδικάζω κάποια σειρά πριν παιχτεί! Σαφώς δεν υπάρχουν πουθενά, άρα δεν πρόκειται να βγάλουμε άκρη!

 

Ας το συνεχίσουμε στα pm να μην τα πρήζουμε και στους άλλους!

Link to comment
Share on other sites

Και να που επιστρέφουμε πάλι...

 

Εσύ φίλε Κώστα, επιμένεις να το παίζεις μέντιουμ! Αφού έχεις το κληρονομικό χάρισμα, δεν μου δίνεις και κάναν αριθμό για το Joker?

 

Από την άλλη, με κατηγόρησες για κάτι και σου ζήτησα στοιχεία γι' αυτό! Δεν μου λες σε ποια σημεία καταδικάζω κάποια σειρά πριν παιχτεί! Σαφώς δεν υπάρχουν πουθενά, άρα δεν πρόκειται να βγάλουμε άκρη!

 

Ας το συνεχίσουμε στα pm να μην τα πρήζουμε και στους άλλους!

 

Δεν προτίθεμαι να συνεχίσω στα pm. Καληνύχτα CakeNet και.... ξίδι πριν κοιμηθείς

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...