Jump to content

Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος ISP στην Ελλάδα?


prytanis
 Κοινοποίηση

Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος ISP στην Ελλάδα?  

59 members have voted

  1. 1. Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος ISP στην Ελλάδα?

    • OTEnet
      25
    • FORTHnet
      13
    • Hellas On Line
      5
    • ACN
      2
    • Compulink
      0
    • Panafonet
      8
    • Sparknet
      0
    • Internet Hellas
      0
    • Tellas
      5
    • Αλλος...
      1


Recommended Posts

Ψηφίστε και σχολιάστε ποιος κατά τη γνώμη σας είναι ο καλύτερος ISP στο σύνολο των υπηρεσιών που προσφέρει.
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

μια ζωή forthnet από την πρώτη μέρα που έβαλα Internet... Άρα δεν έχω δοκίμασει άλλη εταιρεία... Τόσα χρόνια δεν έχω αλλάξει γιατί η forthnet μέχρι στιγμής είναι ΑΨΟΓΗ κάνενα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Οτενετ

Δυνατη και φυσικα σταθερη μεχρι στιγμης....

απο support τουλαχιστον οποτε χρειαστηκα ειχα αμεσο.

αναφερω μια φορα που εστειλα Mail μεσημεριατικα καθημερινης ειχα απαντηση σε 12 λεπτα ;)

 

φιλικα

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ACN

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

4thNET

 

'Εχω δοκιμάσει τις περισσότερες και εδώ και 1,5 χρόνο είμαι απ΄΄ολυτα ικανοποιημένος

 

Η ΟΤΕΝΕΤ πάει λίγο πιο γρήγορα στην ΙΣΔΝ (οχι πολύ μη φανταστείτε) αλλά η ΦΟΡΘνετ είναι πιο σταθερή

:X
Link to comment
Share on other sites

της έχω δοκιμάσει όλες , αλλά ψήφισα HOL διότι πιστεύω εγώ ότι το helpdesk / CS είναι από τα κορυφαία
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Panafonet για μένα για τον απλούστατο λόγο ότι είναι δωρεάν :p

Εκτός αυτού όμως δουλεύει μια χαρά και η otenet, στην οποιά ήμουν 3 χρόνια, δεν μου λείπει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα TELLAS , για τον ίδιο λόγο που είμαι και πελάτης της για Ιnternet πρόσβαση. Helpdesk με επαγγελματική νοοτροπία, και όχι αντιμετώπιση του στυλ "Γμτ! άλλος ένας πελάτης........" :wacko:

 

Μέσα στους Top-3 επίσης η FORTHnet και η OTEnet .

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Egw palia eixa ForthNet kai den emeina euxaristhmenos!!!

 

Me thn OTEnet edw kai xronia eimai YPER EUXARISTHMENOS afou pleon exw kanei syndesh ep aoriston!!!!

Link to comment
Share on other sites

egw xrisimopio forthnet ISDN 64kbps den mporw na pw oti ime kai para poli eyxaristimenos kai skeytome na alaxw ISP xeri kanenas an poso e-mail box dini i OTEnet?
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιός είναι καλύτερος , πάντως ο χειρότερος είναι η Teledomenet (σε ISDN 64k). Είμαι παθών και η συμβουλή μου είναι ΜΑΚΡΙΑ !!!
Link to comment
Share on other sites

apo to 1997 sta8era OTEnet

kai ta teleytaia 2 xronia me aoristou syndesh

logw axiopistias, axiou helpdesk kai sta8erothtas stis yposxeseis

 

:)

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

URnet

Μπορεί να μήν προσφέρει dsl ακόμα αλλά είναι σταθερή και αξιόπιστη. Εδώ και 3 χρόνοια αυτή χρησιμοποιώ και δεν με έχει απογοητεύσει.

I Am The One, Orgasmatron...
Link to comment
Share on other sites

tellas εδω κι ενα χρόνο, οι τιμες πολυ καλες και η ποιοτητα κορυφαια. πριν από αυτό είχα forthnet για χρονια αλλά μου την έσπασαν που δεν εχουν συνδρομες αοριστου χρονου και που δεν το συνδυαζουν κάπως με τη σταθερη τηλεφωνία. otenet είναι πανάκριβη.

άρα ψηφιζω tellas σαν καλυτερο value for money.

--> Mostly Harmless <--
Link to comment
Share on other sites

xeri kanis poso xwro dinoun i otenet & ACN gia ta e-mail?
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Pshfizw forthnet giati den eixa kanena problhma,synexeia anaba8mizei to diktyo ths.

H xeiroterh pantws einai h acn,h pio argh gi ayto kai molis ta brhke skoura katebase tis times,milame poly kollhma epefte twra de kserw an einai kapws kalytera ta pragmata pantws den ksanabazw makria makria!!! :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SeCtoR (23 Δεκ. 2003 , 01:38)

 

H xeiroterh pantws einai h acn,h pio argh gi ayto kai molis ta brhke skoura katebase tis times,milame poly kollhma epefte twra de kserw an einai kapws kalytera ta pragmata pantws den ksanabazw makria makria!!!

 

Σωστά!!! Κάτι βυθίσματα. Κάτι κενά στη σύνδεση. Κάτι γραμμές να μιλάνε μετά την 22.00' Δεν θα τα ξεχάσω ποτέ. Απαπαπα. ΜΑΚΡΥΑ!!! :down:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...