Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εμένα τα ίδια κάνει..θα γυρίσω στο 6..τουλάχιστον με το 6 μπορεί να έδειχνε 5-10 μέτρα πίσω απο το πραγματικό μου στίγμα αλλά δεν είχα κανένα άλλο πρόβλημα...

έλα που δεν θυμάμαι πως να το εγκαταστήσω..:what:

 

Εκτός ότι το μήνυμα που έχεις παραθέσει δεν είναι δικό μου δεν έχω καν ούτε το Αρτεμις.;)

Και το πρόβλημα με το σβήσιμο της οθόνης στο Χ500 όπως έχω ξαναπεί δεν υπάρχει.:cool:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παλι παιδια με το 7 ειμαι ευχαριστημενος θα ελεγα!

Ουτε η οθονη μου εχει σβησει εως τωρα,ουτε κολαει την ωρα της πλοηγησης,ουτε το μηνυμα αυτο εχω δει να μου βγαζει (η αφετηρια η ο προορισμος δεν ειναι προσπελασιμος με οχημα),ουτε ο φωτισμος σβηνει...με λιγα λογια δεν μπορω να πω οτι εχω βρει καποιο σοβαρο προβλημα ακομα.

Το κανω χρηση απο τη μερα που βγηκε σε mio 168.

Και 2-3 πραγματα που μενω στο 7 και δεν γυρναω πισω στο 6.1.

1)Σημα καμπανα! και αυτη τη φορα ακομα και σε κλειστο χωρο (δωματιο κ.λ.π.) εχει φτασει τους 10 δορυφορους! (Πολυ βασικο αυτο).

2)Πολυ ομορφα γραφικα! Ειδικα με αυτο το skin του panosha,τελειο! Τωρα θα μου πειτε,τα γραφικα κοιτας εσυ ρε?! και θα σας πω οτι εχετε δικιο,αλλα αφου δεν βρισκω μειονεκτηματα,να μην το μετρησω και αυτο σαν ενα πλεονεκτημα?!

3)Αυτη η μαγκια που εχουν κανει,που αλλαζει απο μερα σε νυχτα..καλη φαση ε?

Αυτα,δεν μου ρχετε κατι αλλο τωρα,αν και δεν ειναι και πολλα τα σημεια που διαφερει με το 6 οκ.

Δεν θελω να πω για τους χωματοδρομους,γιατι δεν το εχω δοκιμασει αυτο ακομα.

Και εκτος αυτου ειναι beta version βρε παιδια,πραγμα που σημαινει οτι οταν κυκλοφορισει με το καλο η κανονικη version,θα ειναι ακομα καλυτερα τα πραγματα!

Link to comment
Share on other sites

Εχω το 2020ι (WM2003) εγω και ενας φιλος και παρολο που καναμε hard reset ολα παιζουν σωστα εκτος της φωνης. Δεν ακουγετε τιποτα και εχουμε δοκιμασει τις φωνες απο το 6 αλλα και τις αγγλικες. Ξερει κανεις πως το διορθωνο ?
--NickB
Link to comment
Share on other sites

Εκτός ότι το μήνυμα που έχεις παραθέσει δεν είναι δικό μου δεν έχω καν ούτε το Αρτεμις.

Και το πρόβλημα με το σβήσιμο της οθόνης στο Χ500 όπως έχω ξαναπεί δεν υπάρχει.

 

κάτι έκανα λάθος..ο mygas το είχε γράψει...

ELA MWRH AEKARAAA..:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εχω το 2020ι (WM2003) εγω και ενας φιλος και παρολο που καναμε hard reset ολα παιζουν σωστα εκτος της φωνης. Δεν ακουγετε τιποτα και εχουμε δοκιμασει τις φωνες απο το 6 αλλα και τις αγγλικες. Ξερει κανεις πως το διορθωνο ?

Δοκιμασατε να βαλετε τα αρχεια στη μορφη spx?

Αν οχι δοκιμασε το παρακατω...

http://briefcase.pathfinder.gr/file/odytsak/50039/576915

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Εκτός ότι το μήνυμα που έχεις παραθέσει δεν είναι δικό μου δεν έχω καν ούτε το Αρτεμις.;)

Και το πρόβλημα με το σβήσιμο της οθόνης στο Χ500 όπως έχω ξαναπεί δεν υπάρχει.:cool:

Και στο yakumo delta δεν σβήνει η οθόνη,αλλά σβήνει η συσκευή αν έχω ενεργοποιημένη αυτή την επιλογή στα power settings των windows.

Εχεις δοκιμάσει,αν συμβαίνει αυτό στο x500?

Link to comment
Share on other sites

σε .spx ειναι ηδη τα αρχεια. Με την εγκατασταση ετσι μου τα περασε.
--NickB
Link to comment
Share on other sites

σε .spx ειναι ηδη τα αρχεια. Με την εγκατασταση ετσι μου τα περασε.

 

Χμμμ...Τι να σε πω...Ριξε μια κι αυτα που σου εδωσα στο λινκ μηπως παιξουν.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Greek Keyboard v2:

 

Δεύτερη έκδοση του ελληνικού πληκτρολογίου, με κάποιες βελτιώσεις στην εμφάνιση και τη λειτουργικότητα, καθώς και επιπλέον QWERTY πληκτρολόγιο (αφιερωμένο εξαιρετικά στον odytsak που το ζήτησε).

 

http://rapidshare.com/files/37058597/Destinator7_Greek_Keyboard_by_terrestial_v2.rar

Link to comment
Share on other sites

Στο M600+ ολα καλα μεχρι να γινει συνδεση με το GPS.Μετα κολλαει στον χαρτη.Οποτε κραταμε το τελευταιο 6αρι προς το παρον.:)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Greek Keyboard v2:

 

Δεύτερη έκδοση του ελληνικού πληκτρολογίου, με κάποιες βελτιώσεις στην εμφάνιση και τη λειτουργικότητα, καθώς και επιπλέον QWERTY πληκτρολόγιο (αφιερωμένο εξαιρετικά στον odytsak που το ζήτησε).

 

http://rapidshare.com/files/37058597/Destinator7_Greek_Keyboard_by_terrestial_v2.rar

 

Τι να πω...:O ...τι μπορώ να πω...:happy: ...ευχαριστώ πάρα πολύ.:)

Το τέσταρα και όντως έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά.;)

Εχουμε συνηθίσει τα qwerty πληκτρολόγια και πλέον και το μάτι και το χέρι πηγαίνουν ενστικτωδώς.

Εσύ δεν είσαι terrestial αλλά terrastiel.:up: :yahoo: :up:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Και στο yakumo delta δεν σβήνει η οθόνη,αλλά σβήνει η συσκευή αν έχω ενεργοποιημένη αυτή την επιλογή στα power settings των windows.

Εχεις δοκιμάσει,αν συμβαίνει αυτό στο x500?

 

Με ισχύ μπαταρίας το έχω ρυθμισμένο σε ένα λεπτό να απενεργοποιείται ο φωτισμός φόντου και σε δύο λεπτά να κλείνει (turn off) η συσκευή.

Με εξωτερική τροφοδοσία σε δύο λεπτά και σε πέντε αντίστοιχα.

Ολα δουλεύουν κανονικά και στο χρόνο τους αλλά αν τρέξω το Destinator 7 δεν απενεργοποιείται ο φωτισμός φόντου ούτε και κλείνει η συσκευή για όση ώρα τρέχει το πρόγραμμα είτε με μπαταρία είτε με φορτιστή.

Στο Χ500 με λίγα λόγια το Destinator 7 συμπεριφέρεται όπως και το 6.:)

Παρεπιπτόντως το 6 το ξήλωσα και δουλεύω αποκλειστικά και μόνο το 7.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

στο εστειλα με pm .

πες μου αν το πηρες.

οποισ αλλοσ το θελει να μου πει να του στειλω

ALL THNKS TO KARAGIOSIS AND JOHNER

 

Θα ήθελα και εγώ το Link αν είναι εύκολο.

Ευχαριστώ.

 

Edit: By the way... μήπως υπάρχει κάποιο .dll για να μου παίξει η 6.1 γιατί με αυτό από την 6 δεν παίζει. Ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το dest 7 παιζει ανετα στο 3300 ???? η ειναι αργο (χασιμο στιγματος - αργη φορτωση ) ?? , το ΒΤ ποσο το εχετε 240 ????

 

Σε μενα δουλευει μεν αλλα με προβλημα που αναφερω πιο κατω. Δεν φαινεται οτι ειναι πιο αργο απο το 6.1.1 .

 

Παρολο οτι εχω βαλει το GPS Gate κανει συνεχεια επανυπολογισμους γιατι συνεχως χανει και βρισκει τους δορυφορους.

Τι λαθος εχω κανει?

Link to comment
Share on other sites

στο εστειλα με pm .

πες μου αν το πηρες.

οποισ αλλοσ το θελει να μου πει να του στειλω

ALL THNKS TO KARAGIOSIS AND JOHNER

 

Tha to ithela kai ego.

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

terrestial θα κανεις το καλο να ανεβασεις και το stardard πληκρολογιο γιατι το αλλαξα με το δικο σου μεν αλλα δεν πηρα backup δε...
Link to comment
Share on other sites

terrestial θα κανεις το καλο να ανεβασεις και το stardard πληκρολογιο γιατι το αλλαξα με το δικο σου μεν αλλα δεν πηρα backup δε...

 

Δυστυχώς, εδώ που βρίσκομαι αυτήν τη στιγμή δεν έχω καλώδιο για να συνδέσω το PDA μου με τον υπολογιστή (το backup είνα στο PDA). Μπορώ να το κάνω το βράδυ, αν στο μεταξύ δεν με προλάβει κάποιος άλλος. ;)

 

Πάντως με στεναχωρείς. Δε σου αρέσει το δικό μου; :(

Link to comment
Share on other sites

Greek Keyboard v2:

 

Δεύτερη έκδοση του ελληνικού πληκτρολογίου, με κάποιες βελτιώσεις στην εμφάνιση και τη λειτουργικότητα, καθώς και επιπλέον QWERTY πληκτρολόγιο (αφιερωμένο εξαιρετικά στον odytsak που το ζήτησε).

 

http://rapidshare.com/files/37058597/Destinator7_Greek_Keyboard_by_terrestial_v2.rar

 

 

Και κανένα screenshot από το (τα) πληκτρολόγιο που ετοίμασε o terrestial...;)

 

Κανονικό με μικρά γράμματα

http://img156.imageshack.us/img156/1492/keyboard3sv8.jpg

 

qwerty με κεφαλαία

http://img207.imageshack.us/img207/9554/keyboard1ic2.jpg

 

qwerty με μικρά

http://img207.imageshack.us/img207/3625/keyboard2vc9.jpg

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

terrestial θα κανεις το καλο να ανεβασεις και το stardard πληκρολογιο γιατι το αλλαξα με το δικο σου μεν αλλα δεν πηρα backup δε...

 

Το standard (original) πληκτρολόγιο είναι αυτό.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε terrestial ξανα-θενκς για το keyboard,ομως ενα συμβολο που χρειαζομαι λειπει... (&) οπως λεμε Dolce&Gabbana!

Ειναι μηπως ευκολο να το περασουμε και αυτο?!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε terrestial ξανα-θενκς για το keyboard,ομως ενα συμβολο που χρειαζομαι λειπει... (&) οπως λεμε Dolce&Gabbana!

Ειναι μηπως ευκολο να το περασουμε και αυτο?!

 

Βεβαίως. Ευχαριστώ που το επισήμανες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...