Jump to content

E-TEN X800


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Έχοντας συνδεδεμένη τη συσκευή σου στον υπολογιστή μέσω usb, θα πρέπει να έχεις δημιουργήσει connection μέσω του activesync (αν έχεις windows xp) ή του Windows Mobile Device Center (αν έχεις windows vista / 7). Αν δηλαδή βλέπει ο υπολογιστής σου τη συσκευή μετά τρέξε το εγκαταστήσιμο αρχείο από το PC σου και θα περάσει η εφαρμογή στη συσκευή.

 

Ποια συσκευή έχεις ακριβώς;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 731
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω συνδεδεμένο με το device center αλλά πιο αρχείο?..αυτό αναρωτιέμε γιατί στο φάκελο δεν μου έχει κάπιο αρχείο να εγκαταστήσω?...την εικονιζόμενη έχω συσκευή..το X800

To αρχείο setup είναι xml document

Link to comment
Share on other sites

Ένα zip ήτανε μέσα είχε αυτό που σου λέω και μετά έχει ένα σορό αρχεία που δεν τα ξέρω...πολύ πράμα...αλλά κανένα που να μπορώ να ξεκινήσω εγκατάσταση...για αυτό αναρωτήθηκα....

 

Οι οδηγίες μου λένε Copy to .cab to SD card/ or Main Memory After Use File Exploxer and find the .cab file and install it.

Η version είναι 3.5.5 build 10087

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ένα zip ήτανε μέσα είχε αυτό που σου λέω και μετά έχει ένα σορό αρχεία που δεν τα ξέρω...πολύ πράμα...αλλά κανένα που να μπορώ να ξεκινήσω εγκατάσταση...για αυτό αναρωτήθηκα....

 

Χμ, τώρα κατάλαβα τι γίνεται... αυτό το zip αρχείο δεν το ξεζιπάρεις, το πετάς όπως είναι μέσα στη συσκευή σου και το τρέχεις από τον εκεί file explorer. Αυτό είναι το .cab που ζητάς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Χμ, τώρα κατάλαβα τι γίνεται... αυτό το zip αρχείο δεν το ξεζιπάρεις, το πετάς όπως είναι μέσα στη συσκευή σου και το τρέχεις από τον εκεί file explorer. Αυτό είναι το .cab που ζητάς.

 

Που να πάει το μυαλό μου ρε συ...κάτσε θα το δοκιμάσω και θα σου πω...

 

Edit:

Μόλις ξεκίνησε η εγκατάσταση...χίλια ευχαριστώ ρε φίλε αυτό που είπες ήταν...!!!.

Edited by Waldo_Vrs
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μια χαρά λοιπόν. Για ότι άλλο χρειαστείς για τη συσκευή σου, απευθύνσου στο παρόν θέμα. Οι λιγοστοί πια κάτοχοι θα σε βοηθήσουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to E-TEN X800

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...