Jump to content

E-TEN X800


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ωραιο φαινεται και η κατασκευη του δειχνει να ειναι καλυτερη απο τα υπολοιπα eten Που εχουν κυκλοφορησει.

ελπιζω να ειναι και τερας αξιοπιστιας παντως.

οσο για το αν θα μπορει ο 400αρης να ανταπεξελθει στις αναγκες που θα εχει ενα τετοιο ppc θα αφησω να το κρινει ο πρωτος εμπειρος που θα το παρει και θα το τεσταρει οπως πρεπει.

η οθονη πρεπει να ειναι φανταστικη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 731
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η οθονη ειναι φανταστικη
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

καλο και ομορφο αλλα εγω παιδια μεχρι στιγμης περιμενω κατι τετοιο,μιας και η εργονομια,βλ πληκτρολογιο τηλ,ειναι απαραιτητη για μενα.

 

http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=717

 

ειναι και δυνατο αλλα και φορτωμενο και με ram 128 (μεχρι στιγμης παντα:rolleyes:)

 

η και αυτο

 

http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=718

 

 

Εισαι στη σκεψη μου.Τα ιδια ακριβως σκεφτομαι και εγω.:happy:

Υπαρχουν ομως 2 προβληματα

 

- Δεν ερχονται Ελλαδα

- Ακριβα δεν ειναι παντα τα imate?

 

Ειναι και ενα αλλο -σαν διαδοχος του Tιτανα φαινεται- δεν το θυμαμαι τωρα:O

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Εισαι στη σκεψη μου.Τα ιδια ακριβως σκεφτομαι και εγω.:happy:

Υπαρχουν ομως 2 προβληματα

 

- Δεν ερχονται Ελλαδα

- Ακριβα δεν ειναι παντα τα imate?

 

Ειναι και ενα αλλο -σαν διαδοχος του Tιτανα φαινεται- δεν το θυμαμαι τωρα:O

 

Πολύ καλά φαίνονται, αλλά GPS δεν βλέπω να έχουν.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχουν gps μονο εξωτερικο bluetooth gps βαζεις. ειναι ωραια παντως ppcs και για πολλους το να μην εχει μια συσκευη gps δεν το θεωρουν κατι κακο.
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

δεν εχουν gps μονο εξωτερικο bluetooth gps βαζεις. ειναι ωραια παντως ppcs και για πολλους το να μην εχει μια συσκευη gps δεν το θεωρουν κατι κακο.

 

Συμφωνώ, μπορείς να έχεις ένα εξωτερικό στο αυτοκίνητο που εκεί μόνο χρειάζεται συνήθως.

Link to comment
Share on other sites

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν... το είδα και το έπιασα... (φώτος ίσως μια των ημερών αν δεν σας φτάνουν όσες βρήκατε)

 

το μηχάνημα μου άρεσε πολύ... είχε ήδη WM6, η ποιότητα φαινόταν μια χαρά (η οθόνη απλά *αμώ), δεν είναι καθόλου κιτς αλλά σίγουρα είναι νεανικό

 

ακόμα μάλλον δεν έχει καταλήξει αν θα λέγεται X800 ή X600 γιατί τα φυλλάδια λένε Χ600 αλλά η συσκευές Χ800

 

το κακό νέο είναι το πότε: Σεπτέμβρη

 

σας κόπηκε η όρεξη;

εμένα μάλλον ναι (γιατί μέχρι τότε...)

 

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, HTC δεν είδα πουθενά και οπωσδήποτε τίποτα νέο (πχ. το Kaiser που προσθέτεις στο X800 keyboard και ροδάκι και αφαιρείς VGA) - είδα όμως το Χ7500 και ναι μου φάνηκε μεγάλο... σε ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ μέγεθος είδα UMPC (ασθενικό πάντως) αλλά και μην ξεχνάμε ότι αν πας για μεγάλο παίρνεις αυτό το Sony Vaio το UMPC που έχει ήδη βγει (το έπιασα και μου άρεσε ΠΟΛΥ)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε κανένα νέο για το πότε θα το δούμε Ελλάδα;:)

 

 

Σεπτέμβρη

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

αφού λέτε ότι θέλετε (σόρρυ κιόλας), ας ξανα-απαντήσω λοιπόν αφού δεν διαβάσατε τι μου είπε η ΙΔΙΑ η E-TEN στην CeBit: Σεπτέμβρη παγκοσμίως θα βγει

 

ΜΑΚΑΡΙ να βγει νωρίτερα (πχ. ΤΩΡΑ) αλλά σας λέω τι μου είπαν - το μηχάνημα εξάλλου είναι σαφώς beta

 

(μάλλον όμως με βλέπω για M900 αν είναι να περιμένω - δηλ. X800 αλλά με πληκτρολόγιο)

 

α και μια παρένθεση... κάτι κοτσάνες του στυλ: "αφού θα έχει samsung 400 θα σέρνεται σαν το P3300" γιατί τις λέτε; ...εγώ ξέρω ότι ο Samsung 400 ~= intel 270@520

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Έγραψα το πόστ πριν δω το δικό σου...

My mistake...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αν είδατε όμως στο άρθρο του msmobiles έλεγε για Ιούνιο/Ιούλιο

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Αν είδατε όμως στο άρθρο του msmobiles έλεγε για Ιούνιο/Ιούλιο

 

Εγώ αυτό ανέφερα πριν 2 σελίδες αλλά ο NLS λέει

Σεπτέμβριο.

Δεν ξέρω...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν... το είδα και το έπιασα... (φώτος ίσως μια των ημερών αν δεν σας φτάνουν όσες βρήκατε)

 

το μηχάνημα μου άρεσε πολύ... είχε ήδη WM6, η ποιότητα φαινόταν μια χαρά (η οθόνη απλά *αμώ), δεν είναι καθόλου κιτς αλλά σίγουρα είναι νεανικό

 

ακόμα μάλλον δεν έχει καταλήξει αν θα λέγεται X800 ή X600 γιατί τα φυλλάδια λένε Χ600 αλλά η συσκευές Χ800

 

το κακό νέο είναι το πότε: Σεπτέμβρη

 

σας κόπηκε η όρεξη;

εμένα μάλλον ναι (γιατί μέχρι τότε...)

 

ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, HTC δεν είδα πουθενά και οπωσδήποτε τίποτα νέο (πχ. το Kaiser που προσθέτεις στο X800 keyboard και ροδάκι και αφαιρείς VGA) - είδα όμως το Χ7500 και ναι μου φάνηκε μεγάλο... σε ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ μέγεθος είδα UMPC (ασθενικό πάντως) αλλά και μην ξεχνάμε ότι αν πας για μεγάλο παίρνεις αυτό το Sony Vaio το UMPC που έχει ήδη βγει (το έπιασα και μου άρεσε ΠΟΛΥ)

 

 

Τυχερέ, περιμένουμε φωτογραφίες! :)

Link to comment
Share on other sites

Pantos, simfona me to msmobiles.com, to X800 tha exi ke GPS:

 

 

http://x.msmobiles.com/portal/images/phones/eten/eten-gloofiish-x800-15.jpg

 

 

 

...ke radio:

 

http://x.msmobiles.com/portal/images/phones/eten/eten-gloofiish-x800-11.jpg

 

 

Gia perisotera, edo

"Don’t be sad because it’s over. Smile because it happened"

---------------------------------

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Pantos, simfona me to msmobiles.com, to X800 tha exi ke GPS:

 

 

http://x.msmobiles.com/portal/images/phones/eten/eten-gloofiish-x800-15.jpg

 

 

 

...ke radio:

 

http://x.msmobiles.com/portal/images/phones/eten/eten-gloofiish-x800-11.jpg

 

 

Gia perisotera, edo

 

 

 

Και το gps αλλά και το radio,είναι δεδομένα οτι υπάρχουν φίλε μου:cool:

Link to comment
Share on other sites

...Και έχουν αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες...

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

...Και έχουν αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες...

:)

 

Sorry de proseksa to link sou :). Mallon mperdeftika apo ta sxolia pou eginan pio pano gia ta imate (se sxesi me gps klp). My bad...

"Don’t be sad because it’s over. Smile because it happened"

---------------------------------

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Μακριά πάει ρε παιδιά για το Σεπτέμβρη, αλλά όπως και να είναι σίγουρα αξίζει να περιμένουμε...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to E-TEN X800

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...