Jump to content

E-TEN X800


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καποιο αλλο κινητο που να συνδιαζει αυτα τα τρια wifi,ppc kai gps?

Ευχαριστω πολυ!

http://www.jesuslovesyou.gr

Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 731
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω το x800 και έχω πρόβλημα με σύνδεση wifi δεν βρίσκει δίκτυα ενώ πριν έβρισκε και αν καμιά φορά βρει συνδέεται για λίγο και μετά βγάζει μήνυμα οτι το δίκτυο δεν είναι διαθέσιμο.Προφανώς είναι πρόβλημα hardware αλα δεν μπορώ να το στείλω αντιπροσωπεία γιατί έχω αλλάξει τη rom και είναι εκτός εγγύησης,στο πλαίσιο μου είπαν οτι αν αλλάξουν πλακέτα θα πάει 400 ευρώ.Υπάρχει περίπτωση να βρω την ell.rom της eten και να κάνω reflash οστε να ειναι εργοστασιακή κατάσταση .Κάθε πρόταση δεκτή και ευχαριστώ για τη φιλοξενία και για την εκ τον προτέρων βοήθεια
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα έχω διανύσει τη δεύτερη μέρα με το καινούριο μου PPc X800. Η αγορά έγινε απο το Expansys (εξυπηρέτηση πολύ γρήγορη). Βασικά ήθελα να αγοράσω στην αρχή ένα MWg Atom μετά έκλεινα προς το HTC Touch Cruise , αλλα λόγω του οτι ο χρόνος αναμονής του ήταν μέσος όρος 1 μήνας , κατέληξα στο X800 :). Το συγκεκριμένο δεν έχει Ελληνικό menu και έτσι εγκατέστησα το Greek Language Support (Lite) for Windows Mobile 6.0 (Υποστηρίζει μόνο Ελληνικό πληκτρολόγιο).

Θα ήθελα βοήθεια για το ποιό πρόγραμμα πλοήγησης είναι καλό και πού μπορώ να το βρώ ?

-Apple iPhone 3GS 32Gb Black - Samsung Galaxy Nexus 16Gb - Apple iPhone 4S 16Gb Black - HTC Windows Phone 8X 16Gb - HTC One 32Gb Silver - LG G3 16Gb Shine Gold -
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

1. Καλό είναι να είμαστε πιο διακριτικοί όταν αναφερόμαστε σε παράνομο λογισμικό.

 

2. Υπάρχει ήδη thread για τη συσκευή σου και σε αυτή τη περίπτωση παραθέτουμε τις ερωτήσεις μας εκεί και δεν ανοίγουμε καινούργιο για να διατηρηθεί μια ομοιογένεια και οργάνωση στο forum.

 

3. Η απάντηση στην ερώτησή σου είναι το Destinator 7 και το iGO8. Θα τα βρεις στο ipmart-forum.com καθώς και ότι άλλο μπορεί να χρειαστείς για αυτές τις συσκευές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με τις ρυθμίσεις 3G Cosmote για σύνδεση στο internet?
-Apple iPhone 3GS 32Gb Black - Samsung Galaxy Nexus 16Gb - Apple iPhone 4S 16Gb Black - HTC Windows Phone 8X 16Gb - HTC One 32Gb Silver - LG G3 16Gb Shine Gold -
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει με τις ρυθμίσεις 3G Cosmote για σύνδεση στο internet?

 

http://www.htc.com.gr/9090_cosmote.html

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τη μπαταρία γνωρίζει κανείς πόσο διαρκεί? Εμένα πάντως κρατάει περίπου 24 ώρες με ανοιχτά wi-fi, phone τις 12 ώρες και τις υπόλοιπες 12 κλειστά όλα.:(
-Apple iPhone 3GS 32Gb Black - Samsung Galaxy Nexus 16Gb - Apple iPhone 4S 16Gb Black - HTC Windows Phone 8X 16Gb - HTC One 32Gb Silver - LG G3 16Gb Shine Gold -
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Έχεις βάλει κανένα πιθανόν μυστήρια πρόγραμμα, συνήθως στη today screen που τρώει τη μπαταρία;

 

Δοκίμασε να δεις πως δουλεύει μετά από hard reset χωρίς να έχεις εγκαταστήσει τίποτα άλλο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σχετικά με την αναβάθμιση της μνήμης το δικό μου χρησιμοποιεί την 457. Υπάρχει κάποια αναβάθμιση?
-Apple iPhone 3GS 32Gb Black - Samsung Galaxy Nexus 16Gb - Apple iPhone 4S 16Gb Black - HTC Windows Phone 8X 16Gb - HTC One 32Gb Silver - LG G3 16Gb Shine Gold -
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την αναβάθμιση της μνήμης το δικό μου χρησιμοποιεί την 457. Υπάρχει κάποια αναβάθμιση?

 

Ειναι η τελευταια επισημη Αγγλική , Ελληνική 454.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σχετικά με την αναβάθμιση της μνήμης το δικό μου χρησιμοποιεί την 457. Υπάρχει κάποια αναβάθμιση?

 

Ypothetw oti milas gia anabathmisi tis ROM, giati anabathmisi mnimis den paizei se aftes tis syskeves.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ρε παιδια. μια βοηθεια... δεν μπαινω ιντερνετ με το wifi. ενω ανοιγει κανονικα και συνδεεται στο δυκτιο δεν ανοιγει σελιδες. υπαρχουν καποιες ειδικες ρυθμισεις?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αποφάσησα να αλλάξω την συσκευή μου λόγω προβλήματος και να αγοράσω κάπια καινούργια...

Λόγω δουλειάς στράφικα στα PDA και στο Χ800...

Πιστεύετε ότι είναι καλή αγορά???/

 

Θέλω να τονίσω όμως ότι η απόφαση μου προς το συγκεκριμένο είναι ότι θέλω να είναι 3G να έχει έυκολη μεταφορά δεδομένων (κοινός όλα έχουν) αλλά και επειδή το ποσό που θα διαθέσω έιναι μέχρι 500ευρώ βαριά βαριά...

Και άπο ότι είδα κοιμαίνετε πλέον στα 400ευρώ αν δεν κάνω λάθος η συσκευή...

 

Θέλω να μου πέιτε τη γνώμη σας!!!.Η τι προτίνετε?!?!.:worry:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θέλω να μου πέιτε τη γνώμη σας!!!.Η τι προτίνετε?!?!.:worry:

 

Θα συνιστούσα να μην προβείς στη συγκεκριμένη αγορά. Θα συνιστούσα HTC Touch Cruise ή Diamond ανάλογα με τις οικονομικές δυνατότητες σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμ εδώ είναι το πρόβλημα μου...

Τα 550 ευρώ είναι πολά και δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να τα δώσω...Ο λόγος που στράφικα σε αυτό ήταν η τιμή του σύμφωνα με αυτά που δίνει...Το θέμα είναι όμως είναι καλό ή θα βάλω ότι το πουλάω σε 2 μήνες?...

Πιές οι διαφορές με τα άλλα 2?????..

Είμαι καινιούργιος στον χώρο και δεν γνωρίζω πολλά...

Για δώστε τα φώτα σας...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εμ εδώ είναι το πρόβλημα μου...

Τα 550 ευρώ είναι πολά και δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να τα δώσω...Ο λόγος που στράφικα σε αυτό ήταν η τιμή του σύμφωνα με αυτά που δίνει...Το θέμα είναι όμως είναι καλό ή θα βάλω ότι το πουλάω σε 2 μήνες?...

Πιές οι διαφορές με τα άλλα 2?????..

Είμαι καινιούργιος στον χώρο και δεν γνωρίζω πολλά...

Για δώστε τα φώτα σας...

 

H sygkekrimeni syskevi exeis ontws poly kala xaraktiristika alla exei ena meionektima pou den afinei na fanoun ta kala tou. Kai afto einai i poly mikri RAM pou exei. Ta 64MB RAM einai ta xamilotera tis katigorias kai den mporoun na sikwsoun tis apaitiseis tis VGA othonis tis syskevis se synergasia me ton epeksergasti. To apotelesma aftou einai polla kollimata kai problimata statherotitas. Kalytera na pas sto X600 pou exei episis 64MB RAM alla exei QVGA othoni kai ta pragmata einai pio kala ekei. To Cruise pou sou proteina exei 128MB RAM kai to Diamond 192MB.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πως μπορει το ppc να συνδεθει στο internet,οταν ειναι συνδεδεμενο με τον υπολογιστη μου μεσω usb? (ενοειται οτι το pc βγαινει στο internet)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πως μπορει το ppc να συνδεθει στο internet,οταν ειναι συνδεδεμενο με τον υπολογιστη μου μεσω usb? (ενοειται οτι το pc βγαινει στο internet)

 

Prepei na sygxroniseis ti syskevi sou me to PC.

 

Ean exeis Windows XP sto PC sou tha xreiasteis to ActiveSync 4.5

 

Ean exeis Windows Vista sto PC sou tha xreiasteis to Windows Mobile Device Center 6.1

 

Kai ta dyo ta briskeis free me mia apli anazitisi sto google.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ρε παιδια πως κανει βιντεοκληση το ριμαδι? δεν μπορω να το βρω! παω στις επαφες και παταω σε μια, βιντεοκληση αλλα τιποτα.Ρυθμισεις ειναι οκ. Τι να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε παιδια πως κανει βιντεοκληση το ριμαδι? δεν μπορω να το βρω! παω στις επαφες και παταω σε μια, βιντεοκληση αλλα τιποτα.Ρυθμισεις ειναι οκ. Τι να φταιει?

 

Stin pano mpara blepeis 3G anti gia G?

 

O paraliptis einai sigouro oti einai se thesi na dextei videokliseis?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα φιλε μου! 3G το ειχα, αλλα επρεπε να ξανακανω εγκατασταση το προγραμμα της βιντεοκλησης.ολα οκ.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
opos eida kapia atoma to piran,mporoun na postaroun edo tyxon problimata tou?an einai grigoro?mendiaferei i mpataria tou,einai ok?i paei opos ta alla pda,mia mera mono dld?
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΟΣ ΕΩΣ ΟΤΟΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to E-TEN X800

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...