Jump to content

Sony Ericsson W610i


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρηκα τελικα τι εφταιγε για τα cover art που δεν εμφανιζονταν!!Ηταν οντως πολυ μεγαλες οι εικονες!Ετσι τις μικρυνα και τις εκανα περιπου 400x400 pixels και τις εβαλα στο id-tag των αρχειων μουσικης και δουλεψε μια χαρα...Λιγο μικρες τις δειχνει βεβαια το walkman αλλα νταξει..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 227
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειναι αρκετο, 1.31 αλλα το προβλημα λυνεται με τη χρηση handsfree/bt

To μόνο αρνητικό σημείο του κινητού θα έλεγα. Αν δεν χρησιμοποιείς bt ψήνει λίγο τον εγκέφαλο σου... :p

 

Χαίρομαι που βρήκες την λύση. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Έχω το κ750 και ένας φίλος το κ610. Προσπαθώ να του στείλω παιχνίδια και προγράμματα (java) και δεν τα παίρνει. Μόνο τα mp3. Γνωρίζει κανείς τι γίνεται? Μήπως δεν παίρνει τα αρχεία που δουλεύουν στο κ750? περιμένω την απάντησή σας. (και κάποιο site με παιχνίδια και προγράμματα για το κινητό).

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Τα λέτε..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Έχω το κ750 και ένας φίλος το κ610. Προσπαθώ να του στείλω παιχνίδια και προγράμματα (java) και δεν τα παίρνει. Μόνο τα mp3. Γνωρίζει κανείς τι γίνεται? Μήπως δεν παίρνει τα αρχεία που δουλεύουν στο κ750? περιμένω την απάντησή σας. (και κάποιο site με παιχνίδια και προγράμματα για το κινητό).

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Ισως το Κ610ι ειναι I-mode και γι'αυτο δεν μπορει να λαβει παιχνιδια.επειδη ειναι κλειδωμενο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πώς γίνετε να βάλω θέματα στο w610i αλλά να αλλάζει και το στύλ του μενού πχ αυτο το θέμα Lava_desktop τι πρέπει να κάνω για να αλλάξει και το μενού modding πρέπει να κάνω το κινητό??
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Eιχε κανεις προβλημα με το σημα μ αυτο το κινητο?Γιατι εχω τρελαθει με το LG chocolate και θελω οπωσδηποτε το επομενο κινητο μου να εχει καλο σημα.
Link to comment
Share on other sites

Eιχε κανεις προβλημα με το σημα μ αυτο το κινητο?Γιατι εχω τρελαθει με το LG chocolate και θελω οπωσδηποτε το επομενο κινητο μου να εχει καλο σημα.

Τα SE εχουν καλη φημη για το σημα τους! μην σε ανησυχει αυτο.εχει φιλος μου το εν λογω κινητο {Lg} και εχει το ιδιο προβλημα..ασε που το ειχε παρει και ακριβα..και το εχει μετανιωσει :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eιχε κανεις προβλημα με το σημα μ αυτο το κινητο?Γιατι εχω τρελαθει με το LG chocolate και θελω οπωσδηποτε το επομενο κινητο μου να εχει καλο σημα.

Κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To εχω εδω και 2 μερες. Ας γραψω τις εντυπωσεις μου... :P

 

Εμφανισιακα σκιζει, εχει πολυ ωραιο χρωμα και feeling. Οπως και το μενου ειναι ευχρηστο και πανεμορφο (υπαρχουν και 1000δες θεματα στο νετ :) )

Ειναι πολυ καλο που ερχεται με μνημη των 512, αν και στην ουσια ειναι λιγη γιατι μιλαμε για κινητο/mp3 player .

 

Το ηχειο του δεν ειναι καλο, παιζει πολυ πριμα και δεν ειναι οσο δυνατο εχω ακουσει σε μερικα ΝΟΚΙΑ. Το μειονεκτημα ομως αυτο το αντισταθμιζουν τα πολυ καλα ακουστικα που διαθετει, η μουσικη με αυτα ειναι απολαυση :))

 

Την καμερα δεν την εχω αξιολογησει καλα αλλα δεν ειναι ασχημη. Εχει δυνατο φλας, εχει αρκετες ρυθμισουλες αλλα εχει και μερικα ελαττωματακια. Το φλας δεν ειναι αυτοματο, και δεν απεκτησα και τις καλυτερες των εντυπωσεων απο το auto focus....

Δυσκολευομαι λιγο και με το κουμπακι που τραβαει φωτο, για να πατησεις το πλαινο πρεπει να κουνηθει ολη η καμερα.....

 

Οσον αφορα την ποιοτητα, φαινεται να ειναι αριστη, ουτε καπακια να τριζουν ουτε τιποτα.

Προσωπικα με χαλασει που ειναι τοσο λεπτο και ελαφρυ - αλλα αυτο ειναι συνηθως πλεονεκτημα ε; :P:P

 

Δεν με χαλασε, ουτε και καποιον που ψαχνει ενα τηλεφωνο και θα μπορει να ακουει και μουσικη στο μετρο θα τον χαλασει. Ειναι και μπανικο. Αλλα για τα περισσοτερα θα παει καποιος αλλου ;)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας καλα μου παιδια...

λοιπον το προβλημα μου ειναι το εξης...:

εχω ενα w610 που παρουσιαζει το κλασσικο προβλημα να αναβει λευκη οθονη και να μην μπαινει σε λειτουργια...

του χω ριξει αρκετα φλασαρισματα, με xs++ και kulankendi κι ενω μου λεει οτι το φλασαρισμα ειναι "succesful" δεν αναβει το κινητο με την καμια...

επισης αυτο που παρατηρησα με το kulakendi ειναι οτι ενω κανει κανονικα το φλασαρισμα οταν παει να κανει finalization τρωει σκαλλωμα και μου βγαζει error...

εχει κανεις καμια ιδεα για το τι μπορω να κανω ή εαν εχω κανει καποια μα....κια πως μπορω να τη διορθωσω?

θενξ εκ των προτερων....:D:D

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΣ ΜΕ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Φανταζομαι οτι το κινητο το εχεις παρει εκτος Ελλαδας.

αν ισχυει αυτο..θα πας σε ενα εξουσιοδοτημενο service sony ericsson και θα το κανεις δωρεαν με αποδειξη αγορας(δηλωνει εγγυηση).αν δεν εχεις αναλογα το service..το κοστος ειναι 15-20 ευρο.

κατεβασε απο εδώ τον αναλυτικο καταλογο με ολα τα service της Sony ericsson :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

file raver moy zhthsane 30 euro +metaforika sth sony ericson, giayto leo an exeis kaneis to know how na moy todine.

to thl to phra apo ebay new alla de exei apodeixh agoras.

se eyxaristo pantos gia to endiaferon.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

file raver moy zhthsane 30 euro +metaforika sth sony ericson, giayto leo an exeis kaneis to know how na moy todine.

to thl to phra apo ebay new alla de exei apodeixh agoras.

se eyxaristo pantos gia to endiaferon.

Δεν ξερω αλλον τροπο.αναγκαστικα θα το στειλεις στην SE.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

file uparxei tzampe tropos!!!

to Tzampe pote dn pe8ainei!!!!

rixe ena vlefarw edw!!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=180711

 

:):p:happy::cool:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

file skota se brisko sto idio mhkos kymatos me mena.

mexei prhxei h korh na ths balo ellhnika kai ta kinhta de einai h eidikothta mou.

an xreiasteis bohthia(tzampe pantaaaa) se systhmata gps stile moy pm

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia ayto to nemesis ti einai pou tha to bro please help

 

Ti to 8eleis????

Auto to nemesis einai gia ta nokia mono kai voi8aei sto na allazeis to product code tis suskeuis(nokia) outoswste to NSU na to vlepei san px elliniko tilefwno kai na pernaei mesa ellinika;)

Esu oti 8a kaneis 8a to kaneis mesw XS++;);)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

file scota eisai theos(opos ego sta gps!!!!!!!!!!!!!!metriofron).

epeidh ego nokiakias kytaxa sto forum ths nokia kai brhka ayth thn odhgia alla esy me tsimphses.....

kai epanadiatypono to erothma............ti einai to XS++?????

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

file scota eisai theos(opos ego sta gps!!!!!!!!!!!!!!metriofron).

epeidh ego nokiakias kytaxa sto forum ths nokia kai brhka ayth thn odhgia alla esy me tsimphses.....

kai epanadiatypono to erothma............ti einai to XS++?????

 

 

Einai flasher!!!

Me auton to XS++ pernas to firmware sto tilefwno!!!;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

to sabatokiriako tha to epixeirhso. isos apo deytera pou tha epistrepso na se xanaenoxliso.

se eyxaristo gia thn exeidikeymenh bohthia sou.

kaoi opos eipame se otidhpote peri gps agora hardware unlock softaware emena prota kai tha deis ti shmainei filos.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

to sabatokiriako tha to epixeirhso. isos apo deytera pou tha epistrepso na se xanaenoxliso.

se eyxaristo gia thn exeidikeymenh bohthia sou.

kaoi opos eipame se otidhpote peri gps agora hardware unlock softaware emena prota kai tha deis ti shmainei filos.

 

 

Na se kala FILE mou!!!

Kai su otidipote 8eliseis pes mou!!!

8a parw to n95 8gb se liges meres opote 8a se xreiastw sta peri GPS!!!!

Kai pali eyxaristw

 

Nikolas:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...