Jump to content

Sony Ericsson W610i


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

epeidh kykloforo sthn eyroph syxna sou leo oti de se exyphretei to n95 me toso mikrh othonh.

symbouleyo ena katharoemo gps me mhdanmina lefta mprosta sto n95.

ta kala programata gps de douleyoun se n95.

tha sygxtirizeis olh mera.

an apofasiseis katharoemo tha sou po pos tha pareis sto ena trito ths timhs kai tha sou po pos tha to kanis unlock se 5 lepta. sxetika me xartes einai polyaplo.

an bebeos epimeneis.... peri orexeos kolokithopita

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 227
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά πως μπορώ να βάλω flash menu στο κινητό αυτό και που μπορώ να τα βρω ???

έχω κατεβάσει μερικά τυχαία αλλα είναι σε μορφή flash player και δεν μπορώ να τα βάλω ως θέμα.

tex
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να πάρω το w610 ή το Νοκια 6300? Τι πιστεύετε?

 

Επίσης αν το αγοράσω και δεν έχει ελληνικά γίνεται να τα βάλω?Επειδη μπορει να το παρω απο εξωτερικό.

LAZIO IRRIDUCIBILI CURVA NORD

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να πάρω το w610 ή το Νοκια 6300? Τι πιστεύετε?

 

Επίσης αν το αγοράσω και δεν έχει ελληνικά γίνεται να τα βάλω?Επειδη μπορει να το παρω απο εξωτερικό.

w610ι γιατι ειναι sony ericsson και εχει ειναι και walkman.:music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

w610ι γιατι ειναι sony ericsson και εχει ειναι και walkman.:music:

αυτό λες εσύ.προσωπικά πιστεύω πως το 6300 είναι καλύτερο,διότι έχει μια οθόνη ξεπερασμένη για την εποχή του...Αντίθετα,το 6300,είναι πιο ανθεκτικό,με καλύτερη οθόνη και πιο εύκολο...

 

Και μπορείς να μου λύσεις σε παρακαλώ μια απορία που μου γεννήθηκε??Σε αυτά που γράφεις,γράφεις έτσι...:"συνηθως οι εταιριες οταν αγοραζεις ενα κινητο..περνανε το IMEI στο κομπιουτερ μαζι με τι συσκευη πηρες.τωρα αν εσυ τους πας..την συσκευη..με παραποιημενο μενου..θα σου πουν οτι ολα ειναι ok!"

 

προς τί τα 2 μπιλάκια???????????????

Σόρυ για το άσχετο...

Link to comment
Share on other sites

αυτό λες εσύ.

προσωπικα και μονο!

προσωπικά πιστεύω πως το 6300 είναι καλύτερο,διότι έχει μια οθόνη ξεπερασμένη για την εποχή του...Αντίθετα,το 6300,είναι πιο ανθεκτικό,με καλύτερη οθόνη και πιο εύκολο...

με μπερδεψες :wacko:

συνηθως οι εταιριες οταν αγοραζεις ενα κινητο..περνανε το IMEI στο κομπιουτερ μαζι με τι συσκευη πηρες.τωρα αν εσυ τους πας..την συσκευη..με παραποιημενο μενου..θα σου πουν οτι ολα ειναι ok!"

 

συνηθως ετσι κανουνε..και το εχω παρατηρημενο.τωρα αν σε μερικους "ξυνιζει" αυτο..δεν μπορω να κανω κατι :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

με μπερδεψες :wacko:

 

Πιστεύω πως το 6300 είναι καλύτερο,διότι το W610 έχει μια οθόνη λίγο ξεπερασμένη για την εποχή του...Και το 6300 σε όλα τα άλλα είναι ένα επίπεδο πάνω...

 

 

τωρα αν σε μερικους "ξυνιζει" αυτο..δεν μπορω να κανω κατι :)

 

Λες κάτι έμμεσα???Εμένα εννοείς???Προσωπικά δε με νοιάζει καθόλου το τί κάνει μια εταιρεία...Απλά πιστέυω πως αφού ΕΓΩ αγοράσω τη συσκευή,έχω δικαίωμα να την κάνω ό,τι θέλω...Φυσικά θα δεχτώ τις ακόλουθες συνέπειες...Τέσπα,δεν ήταν αυτή η ερώτησή μου.Είναι η κάτωθι:

Όταν γράφεις,σε κάποια άσχετα σημεία,αφήνεις 2 μπιλάκια...Γιατί????????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δε μου λέτε παίδες ξέρει κανείς σας αν φέρνει ο οτέ το χρωμα Satin Black ??

 

Επίσης έχει καμία διαφορά το πίσω ηχείο του με το ηχείο του κ550 ??

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέτε παίδες ξέρει κανείς σας αν φέρνει ο οτέ το χρωμα Satin Black ??

 

Επίσης έχει καμία διαφορά το πίσω ηχείο του με το ηχείο του κ550 ??

Το ηχειο του ειναι μια χαρα.αν και σε k550i εχω την εντυπωση οτι ειναι ενα κλικ πιο δυνατο.

τωρα για το χρωμα..δεν το εχω :blink: ακομη σε αυτο.το εχω δει σε κοκκινο που ειναι επισης πολυ ωραιο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wirelessly posted (SonyEricssonW610i//R6BC Browser/NetFront/3.3 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Xerete mipws tpt wap sites me themata gia to kinitaki mas?

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonW610i//R6BC Browser/NetFront/3.3 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Xerete mipws tpt wap sites me themata gia to kinitaki mas?

 

:rolleyes: :worry: εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest GioGeorgiou

Ρε παιδιά, έχει δοκιμάσει κανείς κάρτα 4GB??? Στην επίσημη σελίδα δείχνει ότι το τηλέφωνο δέχεται μέχρι 2GB. Με τα 4 θα έχω πρόβλημα?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας τρόπος για να βάλω κωδικό στα sms μου?? Δηλαδή όταν κάποιος πάει να μπει στα μηνύματα μου, να ζητάει κωδικό...! Έψαξα στο google αλλα δεν βρήκα τίποτα...! :( Please help me! :help: :cry:

 

Υ.Γ.: Συγκεκριμένα θέλω για το Sony Ericsson W610i. Ευχαριστώ προαιρετικά!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας τρόπος για να βάλω κωδικό στα sms μου?? Δηλαδή όταν κάποιος πάει να μπει στα μηνύματα μου, να ζητάει κωδικό...! Έψαξα στο google αλλα δεν βρήκα τίποτα...! :( Please help me! :help: :cry:

 

Υ.Γ.: Συγκεκριμένα θέλω για το Sony Ericsson W610i. Ευχαριστώ προαιρετικά!!!

Αδύνατον αυτό. Μόνο για ορισμένα "έξυπνα" κινητά μπορεί να βρεις κάτι, αλλά για τα δικά μας τα "ταπεινά" όχι...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλη χρονια,έχω το κινητο απο τον αυγουστο.Αυτό που παρατήρησα σημερα είναι κάποια καμμενα πιξελ.Γνωρίζεται αν καλυπτεται απο την εγγύηση.Βεβαια θα παω στο επισημο σερβις,απλα εχω αγχωθει.

 

ευχαριστω εκ των προτέρων

ΔΕΝ ΕΛΠΙΖΩ ΤΙΠΟΤΑ,ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ,

ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και καλη χρονια,έχω το κινητο απο τον αυγουστο.Αυτό που παρατήρησα σημερα είναι κάποια καμμενα πιξελ.Γνωρίζεται αν καλυπτεται απο την εγγύηση.Βεβαια θα παω στο επισημο σερβις,απλα εχω αγχωθει.

 

ευχαριστω εκ των προτέρων

αν οντως ειναι καμμενα πιξελ και δεν οφειλετε απο πτωση...τοτε το αφηνεις και σου αλλαζουν την οθονη.(δωρεαν με αποδειξη αγορας) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αδύνατον αυτό. Μόνο για ορισμένα "έξυπνα" κινητά μπορεί να βρεις κάτι, αλλά για τα δικά μας τα "ταπεινά" όχι...

 

:cry: Ok...! Thanks!!! :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

:cry: Ok...! Thanks!!! :cry:

Μπορείς να κάνεις κάτι άλλο όμως...Να περάσεις ένα flash menu με κωδικό...Εγώ είχα ένα στο W810...Θα ψάξω να το βρω...Και χρόνια πολλά!:)

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κάνεις κάτι άλλο όμως...Να περάσεις ένα flash menu με κωδικό...Εγώ είχα ένα στο W810...Θα ψάξω να το βρω...Και χρόνια πολλά!:)

 

Ωχ! Τέλειο! Αν το βρείς σε παρακαλώ πολύ να μου πεις! Σ' ευχαριστώ πολύ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Τέλειο! Αν το βρείς σε παρακαλώ πολύ να μου πεις! Σ' ευχαριστώ πολύ!!!

 

paides egw xerw oti yparxei tetio programtaki!to xw sto w960i!logika mporei na mpei kai sto w610i:shifty:

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

paides egw xerw oti yparxei tetio programtaki!to xw sto w960i!logika mporei na mpei kai sto w610i:shifty:

οι εφαρμογες που τρεχουν στο w960i δεν τεριαζουν με του w610i :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οι εφαρμογες που τρεχουν στο w960i δεν τεριαζουν με του w610i :)

 

a mallon tha nai apo tis efarmoges gia symbian!

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς κάρτα 4GB??? Στην επίσημη σελίδα δείχνει ότι το τηλέφωνο δέχεται μέχρι 2GB. Με τα 4 θα έχω πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

γεια σας

εχω το νοκια ν73 για πρωτο και το κ750 για 2

μεχρι την τεΤΑΡτη θα παρω το w610 απο το πλεσιο κανει 189

τι λετε καλα θα κανω;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας

εχω το νοκια ν73 για πρωτο και το κ750 για 2

μεχρι την τεΤΑΡτη θα παρω το w610 απο το πλεσιο κανει 189

τι λετε καλα θα κανω;

εφοσον εχεις το κ750ι γιατι να παρεις παλι ενα "σχεδον" ιδιο κινητο.εγω στην θεση σου θα επαιρνα κ800ι που η τιμη του ειναι κοντα στα 200 ευρο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...